Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3101) Misi53 válasza Loituma69 (#3099) üzenetére


Misi53
tag

de melyik is ez a szerda??? :)) :DD

(#3102) simon128 válasza Misi53 (#3101) üzenetére


simon128
tag

Minden héten van szerda!

"Láttam emböröket, gyimilcsbű lekvárt főzni!"

(#3103) Keeperv85 válasza simon128 (#3102) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

(#3104) zeg74 válasza Keeperv85 (#3103) üzenetére


zeg74
aktív tag

:DD :DD :C :C

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#3105) miti5 válasza VeZsolt (#385) üzenetére


miti5
tag

szia,neked sikerült már megoldani az sd kártyára való telepítést,nekem sem akarja.
amiket irtak itt neked is még májusban,azt a sok hülyeséget....a 8gb-os kártyáját csak 2,7 nek látta az xtab50,ja persze mert az a belső memóriája volt nem a microsd,ezt még én is tudom.na mindegy,ha rájöttél és megosztanád ...köszi

(#3106) tb007 válasza Keeperv85 (#3078) üzenetére


tb007
csendes tag

A Sygic-nek totál fölösleges térkép ügyben bármit is írni. Én megtettem, valahol jóval korábban írtam is. A válasz egy cím, hogy írd meg a TeleAtlasnak.
Még a maps.google.com térképe is rosszabb (régebbi), mint az Igo, pedig ők talán frissítik. A S. a neve alatt kiadott, TA javított térképet nem túl gyakran veheti meg és teszi elérhetővé számunkra. Így könnyű élettartam garanciát adni, ha nem veszünk hozzá javítást.

A Wayteq frissítéses szoftverrel továbbra is szó nélkül lemerül az akku kikapcsolt állapotban. Kikapcsolt wifi, gps mellett is. Mért nincs kapcsoló, ami az akkut leválasztja ezeken a nyomorult mai kütyükön?

tb

(#3107) kelzsoca válasza tb007 (#3106) üzenetére


kelzsoca
félisten

A Wayteq frissítéses szoftverrel továbbra is szó nélkül lemerül az akku kikapcsolt állapotban.

Ezt a problémát is várhatóan orvosolni fogja az Ice Cream Sandwich szoftver. (korábban már leírtam, egy korai beta-val a tapasztalataim)

https://vertigostore.eu

(#3108) tjb007 válasza tb007 (#3106) üzenetére


tjb007
nagyúr

Térkép ügyben valóban felesleges nekik írni mivel ők csak a szoftvert készítik, a Tele Atlas adatbázisát/térképeit csak használják, szóval ilyen ügyben ők nem tudnak mit tenni viszont ha valami kérdés/ötlet/óhaj/sóhaj van magával az alkalmazással kapcsolatban nyugodtan lehet írni nekik.

(#3109) tb007 válasza tjb007 (#3108) üzenetére


tb007
csendes tag

Ez nagyon szép, hogy csak a térkép kezelő szoftvert készítik. De! Akkor honnan lehet letölteni a legfrissebb Mo. térképet mondjuk. Szerintem erről is nekik kellene gondoskodni, nem csak a szoftver frissítésről. Ök a forgalmazók, nem? A Igo pl. negyed évente frissít és teszi elérhetővé (nem maga a cég, a forgalmazók) az új térképeket.

tb

(#3110) tjb007 válasza tb007 (#3109) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ők csak azt tudják adni amit a Tele Atlas biztosít nekik. Igen, most lehetne azt mondani, hogy akkor váltsanak de biztos megvan az oka annak, hogy miért nem Navteq térképeket használnak.

(#3111) mkRoland válasza tb007 (#3106) üzenetére


mkRoland
senior tag

Ha jól tudom, az egyik legpontosabb online térkép Magyarországról a Bing Maps. Ez áll a legközelebb az egyébként (tudtommal) csak igo-s térképhez, de ez sem annyira pontos. Sajnálom, hogy hivatalosan nem érhető el iGo androidra, lenne olyan reális összeg, amiért instant get lenne nálam.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#3112) tb007 válasza tjb007 (#3110) üzenetére


tb007
csendes tag

Gondolom pénz az oka, mint minden másnak. Most megnéztem a MicroSoft térképét, az 2012 Nokia felirattal van és itt a lakókörnyezetemben az utak, belső parkolói utak és még a gyalogos átkötők is precízen ott vannak. A S. ehhez képest alig ábrázol belső parkolót vagy rosszul, a gyalogosok közül egy van a helyén, több hiányzik, az egyiket autóval járhatónak mutatja és be is tervezi, ha déli irányba akarom elhagyni a házat.
Ha valaki veszi a fáradtságot és összehasonlítja ezt a két térképet a lakóhelyével, gondolom ők is rájönnek a különbségre. Nekem ezzel az a bajom, hogy akkor hagy cserben, amikor a legjobban kellene. A főutakon valahogy én is eltalálok, de egy lakótelepen álljak neki papírtérképen keresgélni.

Ezúttal szombat óta nem kapcsolt be és 97%-ot mutatott az Elixir.

tb

(#3113) o_tom válasza tjb007 (#3110) üzenetére


o_tom
aktív tag

Sziasztok
Ma délután én is xtab50 tulaj lettem... de semmi jót nem tudok jelenleg elmondani róla:
-Teljesen lemerülve volt a dobozban. Hazahoztam, feltettem töltőre. Néhány perc után bekapcsoltam, a kijelző alsó része azt érzékelte folyamatosan, mintha mindig megérinteném. Nem lehett vele semmit csinálni. Önálló életet élt.
Gondoltam egy kikapcsolás segít! Azóta csak a Wayteq logo van folyamatosan, megállás nélkül. Kikapcsolni sem lehet, csak egyfolytában bootol. Próbáltam a Reset gombot, megnyomtam röviden. Kikapcsolt, majd magától újra betöltötte a Wayteq logot és továbbra is csak vergődött. Megismételtem úgy, hogy hosszan nyomtam a Reset lyukacskát, ezúttal kb. 10mp-ig, de ugyanaz az eredmény. SEMMI
Valakinek van ötlete? Meg tudom-e magam javítani, vagy vigyem a garira egyből?

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#3114) kelzsoca válasza o_tom (#3113) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Fel kellene tenni rá a legutolsó gyári szoftvert: Szoftver frissítés WayteQ xTAB-50 GPS-hez

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#3115) laszlohu válasza tb007 (#3112) üzenetére


laszlohu
addikt

A Nokia a Navteq térképeit használja.

(#3116) tjb007 válasza laszlohu (#3115) üzenetére


tjb007
nagyúr

Aminek a tulajdonosa a Nokia ;]

(#3117) simon128 válasza o_tom (#3113) üzenetére


simon128
tag

Nekem is ezt a képernyős hülyeséget csinálja ha már csak pár %-s a töltés! Fel kell tölteni azt megjavul! Wayteq logo már nálam is csinálta ezt sokszor de egy reset, vagy újraindítás megoldotta!
U.i.: üdv a klubban! :DD

[ Szerkesztve ]

"Láttam emböröket, gyimilcsbű lekvárt főzni!"

(#3118) o_tom válasza kelzsoca (#3114) üzenetére


o_tom
aktív tag

Értem. De így lehet frissíteni, hogy gyakorlatilag semmit nem csinál?

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#3119) kelzsoca válasza o_tom (#3118) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen.

https://vertigostore.eu

(#3120) Paypass


Paypass
csendes tag

Üdv.
Nézzétek meg a Google térképet az alján és kiderül hogy ők
is a TeleAtlasz térképeit használják és a jobb alsó sarkában
lehet jelezni a hibákat

(#3121) bakterka


bakterka
tag

Hali!
Kérdezném a bennfentesektől ezt lehet majd kapni nálunk?:[link]

(#3122) SzaboZE válasza bakterka (#3121) üzenetére


SzaboZE
addikt

Miért kell egy ekkora gépnek ilyen széles keretet csinálni?

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#3123) Loituma69


Loituma69
őstag

Jó lenne, ha előbb xtab 50 tennék rendbe és utána arcoskodna a wayteq egy új termékkel!

(#3124) karicsek válasza Loituma69 (#3123) üzenetére


karicsek
aktív tag

:C :DD

(#3127) bolcsodal válasza o_tom (#3113) üzenetére


bolcsodal
addikt

Milyen töltőre raktad? Tudtommal nincs hálózati töltő a csomagban. Én is megpróbáltam egy 5-10V-os hálózti töltővel, de megbolondult, amikor rádugtam. Én USB-ről szoktam tölteni.

They drew first blood....

(#3128) Loituma69 válasza bolcsodal (#3127) üzenetére


Loituma69
őstag

Akik elsők közt vásárolták az xtab 50-et és szervizbe küldték azok kárpotlásul a szervizelés elhúzódása miatt vigaszdíjként kaptak kaphattak egy gyári wayteq töltőt! De külön is meg lehet vásárólni!

[ Szerkesztve ]

(#3129) karicsek válasza pedrock (#3125) üzenetére


karicsek
aktív tag

Nem kéne szurkálódni, hisz van némi igazság abban amit mond, és nem is negatív a hozzászólás.
Az Anya belekeverése már inkább sértő.
Ha idegesít ne olvasd el az írásait.
Nem mindenkinek hiper-szuper a kütyü, és nem mindenki android varázsló.

(#3130) Attici válasza bakterka (#3121) üzenetére


Attici
őstag

Nem valószínű, de a Pandawillen fent van,rendelhető csak nem WayteQ emblémával. :N

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#3131) bolcsodal válasza Loituma69 (#3128) üzenetére


bolcsodal
addikt

És mi van a töltrőre írva? Hány volt-os, áramerősség? :U Csakmert van otthon egy Motorolla V3-hoz vásárolt töltőm, de szerintem túl nagy feszt ad le a tablet felé és ettől hülyül...

Egyébként láttátok, hogy teljes átnevezési hullám vonult végig a WayteQ Europe honlapon? xTab50 már nincs is, M50-re nevezték át, de ugyanúgy 2.3-as Androiddal árulják (bár ahogy nézem talán A10-re frissítették a procit benne?) :U

Most ezt nem értem, a magyar oldalon minden régi...az új tableteknek nyoma sincs (3G, 5"-os táblák).

They drew first blood....

(#3132) tjb007 válasza bolcsodal (#3131) üzenetére


tjb007
nagyúr

A WayteQ Europe honlapján biztosan nem lett semmi sem átnevezve, mindennek maradt az a neve ami volt. Amiről te beszélsz az az anyacég oldala de azzal nekünk európaiaknak nem kell foglalkoznia, amit ott találsz nem vonatkozik ránk de ez már többször el is lett mondva.

"talán A10-re frissítették a procit benne"

Eddig is az volt benne (ami igazából nem is processzor hanem SoC).

(#3133) Attici válasza bolcsodal (#3131) üzenetére


Attici
őstag

Az a wayteq.com amiről Te beszélsz. Azon idáig is más típusjelzések voltak, mint az európain. És a kínálat is nagyobb. :K
Viszont ott még a 960-as 500MHz-es ;] -ritkán frissítik

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#3134) kelzsoca válasza bakterka (#3121) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mint már korábban is írtuk, a wayteq.com (anyacég=>WayteQ Hongkong Ltd.) oldalán lévő termékeket kár is nézegetni, mert azok itt Európában nem valószínű, hogy megjelennek.

https://vertigostore.eu

(#3135) Attici válasza kelzsoca (#3134) üzenetére


Attici
őstag

Milyen az az új béta ICS? Alakul?
Nem lehetne több embernek is kiadni tesztelésre, hogy hamarabb legyen eredmény? ;]

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#3136) Loituma69 válasza Attici (#3135) üzenetére


Loituma69
őstag

Majd szerdán!

(#3137) o_tom válasza bolcsodal (#3127) üzenetére


o_tom
aktív tag

Valóban nem csomagoltam mellé hálózati töltött sajnos, Acer laptoprol töltöttem.
Sokaknak van gondja a kijelölve? Mármint azzal, hogy az alsó rész sokszor azt érzékeli, hogy megérintett, pedig a közelbe sincs a kezem.
Egyébként a frissitessel már megy a gép.
köszi

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#3138) r66 válasza bolcsodal (#3131) üzenetére


r66
aktív tag

Amit én használok (hivatalos wayteq töltőnek vettem), típus: I.T.E. (zda050200eu - és valami E-TEK gyártja), bemenet ac100-240V, a kimenet: 5V 2000mA. Egyszer kimértem, ha a töltő bírja, akkor az áramfelvétel olyan 750 mA körül van használat közben (USB hivatalosan 500 mA-t tud), tehát szerintem 1000mA-nál kevesebbet tudó töltőt nem érdemes venni.

[ Szerkesztve ]

(#3139) Misi53 válasza bolcsodal (#3127) üzenetére


Misi53
tag

amivel én használom hálózati töltéskor

model:AK02G-0500200V

tm
AC ADAPTOR. A( )K.

(#3140) kelzsoca válasza Attici (#3135) üzenetére


kelzsoca
félisten

Dolgoznak rajta, még nincs kész, beta szoftver nem kerül kiadásra.

https://vertigostore.eu

(#3141) bakterka válasza kelzsoca (#3134) üzenetére


bakterka
tag

Köszi!Ez az infó elkerülte a figyelmemet!

(#3142) Loituma69 válasza kelzsoca (#3140) üzenetére


Loituma69
őstag

Nagyon helyes, abból lenne ám a kavarás! :R
Wifi-t végre sikerülne megoldaniuk akkor már fél siker lenne!

(#3143) bolcsodal válasza tjb007 (#3132) üzenetére


bolcsodal
addikt

Most, hogy mondod tényleg előfordult a fórumon ez a honlapmizéria. Kár érte, jók azok a cuccok, amik nem jutnak el idáig.

They drew first blood....

(#3144) kelzsoca válasza bolcsodal (#3143) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az ott megjelenő termékek a legtöbb esetben nem kerülnek Európában forgalomba.

Valószínűleg sokan nem tudják, de a WayteQ nem csak gyártat (pl: Ramos-al) de saját gyáraiban ő maga is gyártó/bérgyártó, többek között a Sony, ZTE, Huawei, Foxconn, Prestigio, Zenithink stb.. ismert gyártókkal is együttműködnek.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#3145) laszlohu válasza bolcsodal (#3127) üzenetére


laszlohu
addikt

Pl. itt is meg lehet hozzá venni a töltőt :

[link]

(#3146) karicsek válasza laszlohu (#3145) üzenetére


karicsek
aktív tag

Csak azzal kell számolni, hogy nem 2000 mA-es, hanem csak 1500.
Én is innen rendeltem, és azt kaptam.

(#3147) tb007 válasza bolcsodal (#3127) üzenetére


tb007
csendes tag

Ugyanott vettem töltőt, mint az xTAB-ot.
100-240 V és 0,3 A a bemenője, 5 V és 1500 mA a kimenője, kicsit melegszik közben. Ez is névtelen kinai, TT-05015001 a modellszám.

tb

(#3148) Loituma69 válasza tb007 (#3147) üzenetére


Loituma69
őstag

Ugyan azt kaptam én is a wayteq-tól!

(#3149) r66


r66
aktív tag

Segítségre lenne szükségem.

Próbáltam térképcserélőt feltenni ezzel: 'MapChanger script for iGO @ Android
v1.3 by Luboz' - (busybox+gsript lite), de újraindítás után nem jut tovább a betöltéssel, azt írja ki, hogy "Az Indító alkalmazás com.android.launcher folyamata váratlanul leállt. Kérjük próbálja újra."

Mit tudok tenni?

Gondolom a gyári frissítés felrakása megoldja (legalábbis nagyon remélem), de akkor minden elszáll, ami rajta van.

(#3150) r66 válasza r66 (#3149) üzenetére


r66
aktív tag

Még annyi, hogy kikapcsolás után azonnal újraindul, nem tudom, ez mennyire zavar be a frissítés felrakásába...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.