Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) eisento válasza apeelme (#2849) üzenetére


eisento
addikt

jolvan na ne bantsuk a forumtarsat szomoru hogy neki nem jo, masreszt az meg eleg humoros hogy tenyleg aki megveszi annak beirjak hogy ugyse lesz jo... attol hogy valakinek nem jo attol meg masnal mukodhet. :((( :( :)

szerintem inkabb koncentraljunk az ics-re
:))

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#2852) ha7at válasza eisento (#2839) üzenetére


ha7at
tag

Régi szoft van rajta , ne aggódj nem fog jól működni , használattól függően 1-2 hét...
Nem hardver hiba van hanem szoftver. Ha felrakod a waytech oldalról a romot akkor a gps probléma megjavul de az akkut sokkal jobban meríti mint az eredeti...
ICs várjuk mint a messiást:-D

(#2853) eisento válasza ha7at (#2852) üzenetére


eisento
addikt

te most mirol beszelsz? ami a wayteq oldalon van az van rajta gyarilag megneztem a verzioszamot.... de mostmar komolyan mondom, hogy felhuztok az ilyennel hogy 1-2 het es nem lesz jo. miert ne lenne jo? :F
ez ugyben nem is akarom tovabb szennyezni a topikot. majd elvalik, hogy mukodik-e vagy nem de szerintem van olyan ember aki mar komolyan azon drukkol hogy ha neki nem mukodik jol akkor masnak se legyen mar jo... talan meg imat is mond ejjel... :W

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#2854) Loituma69


Loituma69
őstag

Igények és minőségi elvárások külömböznek, nekem ez a tab minőség alatti, a stabil jó működés nálam Xperia Arc és myaudi 908a tabletnél kezdődik. Az xTAB 50 meg sem közelíti ezeket a kütyüket. Xperia telefonom ugyan ekkora akkumulátorral 2-3 napig működik soha nem dobja a wifi jelet 20 -30 sec alatt pozicionál soha nem melegszik soha nem kapcsolt be magátol mint az xTAB 50 rendszeresen stb stb... Akit ezek a hibák nem zavarnak az használja egészséggel én az ICS-t megvárom és ha valóban javít a működésen akkor marad ha nem akkor megy! Wayteq x960 volt nálam 3 napig kb 3x gyorsabb a pozicionálási idő mint az xTAB 50 nek. Vagy a mio p360 kb ez is 2x gyorsabban pozicionál, pedig ez a kütyü ugyan csak 6 éves technologia! Nálam amíg egy 6 éves pda gyorsabban pozicionál mint egy 2012-es csúcs navigátor addig felejtős! De mint írtam akit nem zavar, hogy van amikor 2 perc alatt pozicionál annak tökéletes választás, tőltő meg van, nem gond hogy 1-2 óránként full lemerül.
Játék közben meg szinte lehet látni, hogyan megy le a töltöttség jelző annyira eszi az áramot és ez az 50 fokos működési hőfok ez számomra döbbenet az sd kártya folyamatos beolvasás mountolás meg hab a tortán! A hivatalos sygic szoftvert meg meg sem említem annyira izé! De mint írtam kinek mik az elvárásai így 34.000ft-ért!

[ Szerkesztve ]

(#2855) eisento válasza Loituma69 (#2854) üzenetére


eisento
addikt

mar bocs de ez csak duma. foleg hogy az xperia arc nem melegszik az osszes melegedni fog megha nincs is tolton de mondjuk videot nezel rajta bongeszel akkor is melegedni fog a telefon is. meg azert nezzuk mar meg az arkategoriat is... ha valoban olyan szar lenne mar reg eladtad volna a keszuleket es nem varnal semilyen ics-re hanem vettel volna egy wince-s gepet. de ezzel kapcsolatban nem akarok megint irni en itt lezarom, en hasznalom meglatom mi sul ki belole ha nem lesz jo max majd anyazok en is. ha meg jo akkor orulok majd neki es boldogan hasznalom tovabb, de azert az eleg vicces hogy rogton 2-en is ramirtok hogy tuti nem lesz jo a keszulek mert nektek csak ket hetig volt jo...

lol a sygic naviszofthoz mi koze a keszulekhez max annyi hogy vele is megvasarolhatod... van nala sokkal jobb navigacios szoftver jo hogy nem mar azt mondod/mondjatok hogy betervezte az utat es egy foldutra vitt es ezert szar az xtab... szar terkepet hasznalsz de ez csak egy pelda volt. nektek nem megy oke de ha valaki vesz nem kell rogton karogni hogy ugyse lesz jo mert 2 het utan elromlott neked is.
es reszemrol itt a vege a "vitanak" PONT :o

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#2856) ha7at válasza eisento (#2853) üzenetére


ha7at
tag

Akkor tuti neked spéci készüléked van:-D
Ki csinálhatta meg a frissítést neked ? A gyárban ? Amikor augusztus elején jelent meg a javított rom vagy hol csinálták meg? Nem mondom hogy nincs frissítve de kíváncsi lennék rá.
A gps problémáról mert az eredeti szoftver hibás ezért mindenkinél előjön a hiba, ha használja a gps-t. A gps vevő működése olyan hogy műholdak keringenek a Föld körül amik jelét veszi a gps és háromszögeléssel számolja ki a helyzetét. Gyorsabb műhold találás érdekében a gps megjegyzi , hol kapcsolták ki és melyik holdat kéne látnia ez a meleg start, ekkor rossz vételi körülmények között is gyorsan talál jelet 8-10s alatt , sajnos az eredeti rom hibás ezért a gps vevő egy idő után nem tud meleg starttal elindulni. Ezért kiadták rá a frissítést ami a szőnyeg alá söpörte a problémát nem csinál mást mint minden egyes gps indításkor hideg starttal indítja a gps-t . Ezért van az ,hogy 1-2 percig is eltart amíg kiszámolja hol vagy . Azért jön elő mindenkinél ez a hiba mert a készülék ugyan az, ugyan arra használják és mindegyikem ugyan az a hibás rom van .
Vannak kivételek pl az oroszok másféle xtab -50 -et kaptak.

(#2857) SzaboZE válasza ha7at (#2856) üzenetére


SzaboZE
addikt

Nekem is csak egyszer jött elő a hiba, amit egy nagyresettel gyógyítottam akkor. Mivel SD-n van a navi szoftver, ezért azonnal tudtam is használni, este meg felrakosgattam rá újra ami kellett. Kb 2000km-t tettem már meg az xTAB segítségével, talán mégis van akinek működik. NextGen ROM van rajta, nem kérek egyelőre az állandó hidegindításból. Remélem az ICS-ben komolyabban foglalkoztak vele.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#2858) Loituma69 válasza ha7at (#2856) üzenetére


Loituma69
őstag

+1 up!

(#2859) eisento válasza ha7at (#2856) üzenetére


eisento
addikt

en VIP vagyok es specko keszuleket kaptam azthittem hogy ezt tudtad...
"A frissítés során a rendszer verziószáma a következő lesz: #r1-160-g863ed23 (Beállítások -> Készülék adatok -> Build szám)"

megneztem a build szamot: #r1-160-g863ed23
es ez volt rajta mikor megvettem, miert ne rakhatnak fel eleve a gyarban? sok gyarto mindig a legujabb verzioszamuval latja el a keszulekeit hogy ne kelljen az usernek rohangalni a szervizbe vagy azzal kezdeni hogy frissit...
de csinaltam kepet es ha hiszed ha nem ez nem volt meg frissitve ezt igy vasaroltam a speedshopban. de ha pesten jarsz ugorj el valamelyik speedshop uzletbe es nezd meg milyen verzioszam van rajta alapbol, vagy majd mostmeg azt irod majd hogy a speedshop direkt frissitgeti a boltban a keszulekeket...[link]
most elhuzok ossze kell raknom egy pc-t de hazajovok hazavagom valahogy a keszuleket hogy megnyugodjal es meg legyen az oromod... :((( :((( :(((

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#2860) NGyuri válasza Loituma69 (#2854) üzenetére


NGyuri
aktív tag

Szia!
Nekem volt Xperia arc-m, így merek nyilatkozni. Hogy nem melegszik wifi meg navi közben? Ne viccelj. Akkor miért volt az, hogy az első szériás telefonoknál elrepedt az előlapi kamera melletti vékony kis műanyag rész?

Más: az arc, hasonlóan a többi a-gps-t is használó készülékhez, gyorsabban talál gps jelet, igen. De az pont az agps miatt van. Az xTabba nincs gsm modul...

Üdv

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#2861) Attici


Attici
őstag

Valaki szokott rajta e-Bookot olvasni?
Kéne vennem valamit amivel lehet olvasni és nagyobb mint egy telefon.
Vagy ezt veszem ami időnként még GPS-nek is jó vagy egy xTAB100is-t.
Elég az 5' jó a kijelző? :F

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#2862) gyjofi válasza Attici (#2861) üzenetére


gyjofi
tag

Igen, én szoktam. Nekem nincs nagy kezem, így pont kényelmes. A legnagyobb baj az olvasással, hogy gyorsan merül... :( Hálózati töltőről jó. Én is úgy szoktam... :)
Az xTab-70-esemen is szoktam, az már fényévekkel jobb olvasására.De az igazi a kindle. ;) Elvégre az arra van kitalálva. :D

(#2863) kelzsoca válasza eisento (#2859) üzenetére


kelzsoca
félisten

es ez volt rajta mikor megvettem, miert ne rakhatnak fel eleve a gyarban?

Igen, a készülékeken már az utolsó szoftver található.

(#2861) Attici

Méretbeli különbségek azért vannak :D

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#2864) Loituma69 válasza NGyuri (#2860) üzenetére


Loituma69
őstag

Butaságokat írsz, de mind1. A repedés a vékony kialakítás miatt van semmi köze a melegedéshez, ez az a gps meg már ezerszer ki lett tárgyalva fatális hülyeséget írsz! semmi köze a gyors pozicionálásnak a gsm-hez! Első szériás Xperia Arc-om van lassan másfél éve és nincs elrepedve!
Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#2865) Loituma69 válasza Attici (#2861) üzenetére


Loituma69
őstag

Wayteq ne hogy vegyél ugyan úgy xar a szoftver az összes wayteq tabon! Myaudio 9.7 ez kiváló tab! Jah és mellesleg 7-8 órát működik folymatos használat mellett mivel 8000-es aksi van benne! Akcióban 44.900ft
Az xTAB 50 kijelzője hibátlan mint érzékenység mint fényerő tekintetében, de olvasásra nem alkalmas kicsi az 5 col!

[ Szerkesztve ]

(#2866) kelzsoca válasza Loituma69 (#2865) üzenetére


kelzsoca
félisten

Wayteq ne hogy vegyél ugyan úgy xar a szoftver az összes wayteq tabon!

Ez itt nagyon OFF, de ez nem igaz.

A továbbiakban nem szeretnék ilyen jellegű flame hozzászólásokat olvasni, köszönöm!

https://vertigostore.eu

(#2867) laszlohu válasza Attici (#2861) üzenetére


laszlohu
addikt

Ha venni akarsz nagyobbat, inkább wayteq xtab-80,
ui. az újabb modell és rosszat még nem olvastam róla :

ezzel a rommal :

[link]

Hátrány : nincs benne GPS

A youtube lejátszásra :
4.0.8 E verzió apk

[link]

ajánlott hozzá

[ Szerkesztve ]

(#2868) gyjofi válasza Loituma69 (#2865) üzenetére


gyjofi
tag

"Wayteq ne hogy vegyél ugyan úgy xar a szoftver az összes wayteq tabon!"

Ez hülyeség, már bocs! ;)

Bocs az offért, több nem lesz ebben a témában! :N

[ Szerkesztve ]

(#2869) Attici válasza gyjofi (#2862) üzenetére


Attici
őstag

Valami kompakt szerkezet kellene jóárasítva.
A kindle-vel az a bajom, hogy csak olvasásra jó.
Mennyit bír egy huzamban, ha csak olvasol? Nem fáraszt és vakít a kijelző?
Azért gondoltam még a 100is-re mert abban állítólag jobb a kijelző, mint a sima 100s-ben..

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#2870) gyjofi válasza Attici (#2869) üzenetére


gyjofi
tag

Igaz. A kindle az csak olvasásra jó. :))

Én a tabokon is a kindle alkalmazást használom, ahol be lehet állítani fekete alapon fehér/szürke ill. sephia megjelenítést is, ami nagyon "szembaráttá" teszi a tabokat/telefont (mert azon is fenn van és szinkronizálják is egymást, így mindíg ott folyatatom, ahol abba hagytam :) ) Ha az akksi tovább bírná, akkor az xTab-50 lenne a kedvenc könyvolvasóm a kindle után, az biztos! Nekem nagyon kényelmes tartani a kezem/gép mérete miatt és a felbontás egész barátságos betűméretet tesz lehetővé olvasáshoz.

Egy TFT vagy AMOLED vagy akármilyen háttérvilágítással rendelkező kijelző soha nem lesz annyira szembarát, mint egy e-ink. Szerintem...

(#2871) Loituma69 válasza kelzsoca (#2866) üzenetére


Loituma69
őstag

Érdekesen szelektálsz az én egy mondatom off az összes többi hozzászólás meg mehet holott még véletlenül sincs köze az xTAB 50-hez!

(#2872) mati12 válasza Loituma69 (#2871) üzenetére


mati12
senior tag

Érdeklődni szeretnék,hogy milyen felbontású háttérképeket kell alkalmazni ahhoz,hogy fektetett módban ne csak egy részlete legyen látható a kijelzőn. Csak fektetett módban használom a készüléket és a 480x800-as képeket nem tudom a kijelzőhöz igazítani.
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#2873) kelzsoca válasza Loituma69 (#2871) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mivel egy valótlan általánosítással kezdtél, én erre reagáltam. ;)

Ebben a topicban szinte nincs olyan nap, hogy ne állna valamiért a balhé, szerintem kicsit unalmas már.

(#2872) mati12

960x800-as képpel próbálkozz.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#2874) eisento válasza Loituma69 (#2864) üzenetére


eisento
addikt

nincs koze mi? :D mekkora futyisegeket irsz. tuti hogy csak azert vagy itt hogy mindenki kedvet elrontsd szemelyes harcban allsz a wayteq-el mert rohadtul ugy jon le az egesz :D mondtam ha valoban annyira szar akkor miert miert nem adod el ezt a "szart" :U

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#2875) eisento


eisento
addikt

kelzsoca hogy all az ics rom? tuti hogy mar nyustolod otthon ne sunyits :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#2876) Loituma69


Loituma69
őstag

Nem rossz kütyü ez csak egy jó szoftver kell-lene! Erre várok!

(#2877) Keeperv85 válasza Loituma69 (#2876) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Meg egy Firefox, abban van helyesírás ellenőrzés.... ;]

(#2878) NGyuri válasza Loituma69 (#2864) üzenetére


NGyuri
aktív tag

na és azért reped el, mert vékony? Ez önmagában nem lenne, gond, csak azt a baj, hogy használat közben erősen melegszik a telefon ezen része és ez a vékony rész a hőtágulás során keletkező belső feszültséget nem viseli el. Ha a tied nem repedt el, akkor nagyon szerencsés vagy, mert még mindig tele van az erről szóló bejegyzésekkel a Sony Xperia arc fóruma...

Valóban, hülyeség, hogy az agps adatkapcsolatot használ? A gsm (umts, LTE,...) modul meg ehhez kell...

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#2879) Keeperv85 válasza NGyuri (#2878) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az AGPS nem adatkapcsolatot használ, hanem GSM cellainformációkat. Ezér megy letilott adatforgalom mellett is.

(#2880) Loituma69 válasza Keeperv85 (#2877) üzenetére


Loituma69
őstag

kell-lene! a hatás kedvéért lett így írva!
látom te használod! ;]
A te xTAB 50 kütyüd jól szuperál?

[ Szerkesztve ]

(#2881) Keeperv85 válasza Loituma69 (#2880) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szuper. Bár még kicsit lehetne csiszolni a szöveg méreteken és a WiFi-n....

(#2882) Loituma69 válasza Keeperv85 (#2881) üzenetére


Loituma69
őstag

Cseréljünk!

(#2883) Keeperv85 válasza Loituma69 (#2882) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem lehet. Ez különleges példány.... ;]

(#2884) laszlohu válasza Keeperv85 (#2879) üzenetére


laszlohu
addikt

Azért ne csúsztassunk, és félretájékoztassunk :

AGPS általában úgy oldható meg, hogy a mobilszolgáltató annak alapján, hogy az okostelefon melyik GSM-cellában tartózkodik éppen, adatkapcsolat segítségével elküldi a készüléknek az adott cella fölött tartózkodó GPS-műholdak pontos helyzetét tartalmazó adattáblát.

(#2885) Keeperv85 válasza laszlohu (#2884) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem csúsztatok, csak ki tudom mérni. Hidd el, tévedsz. ;)

(#2886) miti5 válasza kelzsoca (#2863) üzenetére


miti5
tag

szia! Lehet h volt szó róla már ,de az lenne a kérdésem h memokártyára hogy lehet telepíteni,navit vagy játékot,mert nem engedi csak saját magára..

(#2887) Loituma69 válasza eisento (#2851) üzenetére


Loituma69
őstag

Senki nem kívánja, hogy neked rossz legyen, egyszerüen csak leírjuk mire számíts, rossz az aki rosszra gondol!
Más, ha a telefon repülő módba van kapcsolva és bekapcsolom a gps-t akkor is 30-40 sec alatt pozicionál tehát teljesen független mindentől a gps jelfogás szerintem! De vitatkozhatunk ezen sokáig!

(#2888) Keeperv85 válasza Loituma69 (#2887) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Akkor most kapcsold ki, nyomd ki a cache tartalmát, kapcsold vissza sim kártya nélkül. Kapcsold be a GPS-t... hogy 10 percen belül sem lesz pozíciód, abban biztos vagyok

(#2889) ha7at válasza Keeperv85 (#2888) üzenetére


ha7at
tag

Agps : http://en.wikipedia.org/wiki/Assisted_GPS .
de inkább ami ránk tartozik: http://en.wikipedia.org/wiki/Time_to_first_fix

(#2890) eisento válasza ha7at (#2889) üzenetére


eisento
addikt

van ez magyarul is (wikipedian is)
navigyurci

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#2891) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

A régi HTC telefonjaimon le kellett tölteni a műholdak helyzetét előre a telefonra, anélkül szakadt a GPS folyamatosan. 5-10 perc volt mire pozicionált. Ha frissítve voltak az adatok akkor 30-50 mp között. Agps volt mindkettő És Primoval használtam.

[ Szerkesztve ]

(#2892) SzaboZE válasza apeelme (#2812) üzenetére


SzaboZE
addikt

Ha elérhetővé teszed, esetleg tesztelgetném.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#2893) Loituma69


Loituma69
őstag

Vazz lenne egy vevőm, de csak ICS-vel veszi meg, vagyis csere +5000 ropi x960bt 664mhz-re! :Y :R
Iparkodhatnának még a végén meggondolja magát az eladó! Csak bele ne olvasson a forumba!

(#2894) Attici válasza Loituma69 (#2893) üzenetére


Attici
őstag

Tuningolt 960-as? :Y

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#2895) laszlohu válasza Attici (#2894) üzenetére


laszlohu
addikt

Az újak már alapból ilyen procival jönnek.

(#2896) miti5 válasza apeelme (#2574) üzenetére


miti5
tag

sziasztok! memoriakártyára hogy kell telepíteni navi progrtamot vagy akár játékot??nekem nem akarja.köszi

(#2897) apeelme válasza SzaboZE (#2892) üzenetére


apeelme
addikt

Annak is eljön majd az ideje ...

(#2898) mati12 válasza apeelme (#2897) üzenetére


mati12
senior tag

Nem jövök rá és sajnos a hozzászólásokat olvasgatva sem találom a választ,hogy mit jelent az időnkét felvillanó monitor piros x-el áthúzva az értesítési sávon.

(#2899) Loituma69 válasza mati12 (#2898) üzenetére


Loituma69
őstag

Navigon progit használtam, akkor volt ez a jezés. Netre akar csatlakozni vagy mi!

(#2900) bolcsodal válasza mati12 (#2898) üzenetére


bolcsodal
addikt

Hardverhiba, indítsd újra.

They drew first blood....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.