Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) devast


devast
addikt

Megjött az enyém is... gyárilag 2.3.4 van rajta.
És nem akar felmenni a kelzsoca féle rom rá... vagy én rontok el valamit ?
szerk:

E:unknown volume for path [/udisk/factory_update_param.aml]
E:Can't mount /udisk/factory_update_param.aml

SD kártyám szerintem jó...

[ Szerkesztve ]

(#3202) foxi69 válasza Bibby (#3195) üzenetére


foxi69
tag

A garanciális ügyintézésük kritikán aluli.

Egy 3 hónapos Logitech G9 egérnél jelentkezett a hiba. A nagy sebességű mód csak függőlegesen tartva illetve fejjel lefelé működött. Az egeret visszavittem a vásárlás helyére (jótállási jegyet ugyanis nem adtak, így fogalmam sem volt, hogy ki szervizeli), de 6 hétig nem történt semmi érdemi. Azután jött a telefon a boltból, hogy a 1,5 hónapos távollét után visszajött a szervizből az egér, mehetek érte. Sajnos semmit sem csináltak vele!!!! Azt mondta az üzletvezető, hogy a Logitech visszaküldte"Teszt OK" jelzéssel. Vagyis a javítás nem sikerült, cserélni nem cserélték, a szerződéstől való elállással nem élhettem (nem kaptam vissza a vételárat), úgyhogy "harcolhattam" a pénzemért a Békéltető Testület bevonásával. Azt később megtudtam, hogy a Logitechnél nem is járt a reklamált egér, az pusztán az Extreme Digital szervizében vette át a műhelyszagot.

Végül úgy oldódott meg a probléma, hogy megkeresésemre a Logitech magyarországi képviselete nagyon segítőkész volt és küldtek egy új egeret.

Az Extreme Digitalnál azóta sem és soha többet semmit nem veszek, mert az ügyfél náluk a vételár kifizetése után már egy nagy senki! Nem nekem kellett volna telefonálgatnom és leveleket írnom, hogy a jogos kifogásomat a helyén kezeljék.

(#3203) designREX válasza Páli Gábor (#3200) üzenetére


designREX
tag

Szia.

nekem a vlcvel sikerült.
Az androidra feltelepited a Directet
A gépedre a vlc playert.
Gépen elindítod a lejátszót, majd a felső menüben kiválasztod hogy webes vezérest is szeretnél, majd az android szoftverét indítod és az össze köti a tabot a géppel és lehet indítani a filmeket, vagy távirányítónak is használhatód :D

(#3204) devast válasza devast (#3201) üzenetére


devast
addikt

Faszán felraktam XTAB-ra az xpados romot.... :W
Érintőkijelzőm nincs... recovery szerintem van. Valakinek van gyári romja hozzá ?

(#3205) tjb007 válasza devast (#3201) üzenetére


tjb007
nagyúr

Neked xTAB-70 -ed van (az jön gyárilag 2.3 -mal) amire nem fog felmenni az xPAD-70 -re való ROM, ne is próbáld tovább mert csak kárt teszel vele.

(#3204) devast

Látom magad is rájöttél már.
Gyári ROM még nincs.

[ Szerkesztve ]

(#3206) devast válasza tjb007 (#3205) üzenetére


devast
addikt

Akkor repül a mail wayteq-nek, hogy adjanak valami romot hozzá. Pedig esküdni mertem volna, hogy aszondtam mailbe főnöknek, hogy xpad-ot hozzon nekem.... meg kellett volna néznem mielőtt játszadozok vele... :/

(#3207) Szipi válasza tjb007 (#3205) üzenetére


Szipi
aktív tag

Már megtörtént a baj ahogy elnézem.

(#3208) devast válasza Szipi (#3207) üzenetére


devast
addikt

Megoldjuk, van recovery :) Ma este már használni akartam pedig.... sebaj.

(#3209) Vovi1 válasza Xonox (#3197) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Az OTG-n keresztül símán kezeli a külső USB forásokat. Ez lehet egy USB, vagy alap USB HUB ekkor a saját energiát használja, vagy lehet aktív HUB-os ekkor több forrást lehet csatlakoztatni. Nekem egyszerre ment a klaviatúra, egér, és külső Winchester, de letoltak, hogy ezt nem erre a rendszerre találták ki. Pedig hiba nélkül működött.

Azóta csak a rádiós egeret használom nethez, sokkal könnyebb, mint állandóan scrollozni.

1.5 TB, USB3-as külső winchestert gond nélkül felismert - félig van filmekkel, és mindent gond nélkül lejátszott, 30Gb-os mkv változatokat is. A kijelző mérete és minősége azonban a korlát, lényeg az, hogy tudja.

(#3210) kelzsoca válasza devast (#3206) üzenetére


kelzsoca
félisten

A még nagyobb gond, hogy szerintem nekik sincs meg a szoftver recovery-s változata...

https://vertigostore.eu

(#3211) Páli Gábor válasza designREX (#3203) üzenetére


Páli Gábor
csendes tag

Szia
Köszzi az infot.
Megprobaltam, de a padon nem játssza le a filmet, sötét a képernyő
Plusz azt mondja, csak a pro változat tudja a rendes lejátszást.
Üdv

(#3212) devast válasza kelzsoca (#3210) üzenetére


devast
addikt

Holnap kiderül, mail ment nekik.
Maileket most csekkoltam le, xpad-ot kértem főnöktől hogy hozzon... ma meló után bementem érte, alig láttam, csak hazahoztam aztán bontottam... és valóban xtab.

(#3213) robotx válasza kelzsoca (#3210) üzenetére


robotx
csendes tag

Csak kérdezem, hogy az xtab-100-as szoftverével mit csinálna az xtab-70, csak jobban elcseszi?
Jah most jutott eszembe, hogy a felbontás nem ugyanaz.

#3214 kelzsoca

Csak próbálok itt agyalni devast kolléga esetén, de mondjuk tényleg nem kéne még jobban elcseszni. Kár hogy nincs benne valamai hardver ellenőrzés, hogy ne lehessen ezt így elrontani.

[ Szerkesztve ]

(#3214) kelzsoca válasza robotx (#3213) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem próbáltam még, de nem biztos, hogy jó ötlet rádobni :)

https://vertigostore.eu

(#3215) devast válasza robotx (#3213) üzenetére


devast
addikt

Megvárom a mailt wayteq-től.
Különben szinte 100%, hogy ha le is tudnád kaparni egy xtab100-ról a romot, nem menne egy 70en. Más felbontás/dpi, és szerintem egyes alkatrészek is mások.
ps: recovery-be be tudok lépni, szóval nem tégla. Csak kéne egy xtab70 fw, amit rá tudnék flashelni :)

[ Szerkesztve ]

(#3216) densoft


densoft
tag

Üdv mindenkinek, tudna valaki segíteni hol lehet méretben megfelelő normális tokot vásárolni a géphez ? Amit adtak hozzá az nem az igazi.

(#3217) Brutális eb válasza devast (#3215) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ilyenkor lenne jó egy működő CWM a a tabokra.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3218) tsbalu


tsbalu
csendes tag

Azt szeretném kérdezni, hogy a VPN megy a 2.3-as rendszerrel? Régivel nem ment, azt írták többen. Pedig munkához nagyon jó lenne, nem kéne laptopot cipelnem..

Köszike!

(#3219) Páli Gábor válasza tsbalu (#3218) üzenetére


Páli Gábor
csendes tag

Szia
Éppen tegnap konfiguráltam be. Működik 2.3 alatt is.
Üdv, Gábor

(#3220) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Na srácok az enyém is letérdelt. :W

Netezés közben kikapcsolt azóta nem lehet bekapcsolni.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3221) kelzsoca válasza Brutális eb (#3220) üzenetére


kelzsoca
félisten

Recovery elindul?

https://vertigostore.eu

(#3222) Xonox válasza Bibby (#3198) üzenetére


Xonox
csendes tag

Kiprobaltam pendriverol, minden megy (wmv, flv, mp4) :)

Köszi szépen, maradok a pendrivenal :)

(#3223) Brutális eb válasza kelzsoca (#3221) üzenetére


Brutális eb
addikt

Sajna nem

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3224) tjb007 válasza Brutális eb (#3223) üzenetére


tjb007
nagyúr

Akkor valószínűleg nálad is akku mondta fel a szolgálatot, irány a szerviz.

(#3225) Brutális eb válasza tjb007 (#3224) üzenetére


Brutális eb
addikt

Jaj köszi.
Eléggé gáz olvasom jópár helyen ezt a gondot.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3226) kelzsoca válasza Brutális eb (#3225) üzenetére


kelzsoca
félisten

Gondok minden műszaki cikkel vannak, ez a tablet sem kivétel,csodák nincsenek, még a 3x ennyibe kerülő gépek is tönkremehetnek, és mennek is.

https://vertigostore.eu

(#3227) Brutális eb válasza kelzsoca (#3226) üzenetére


Brutális eb
addikt

Engem nem kell meggyőzni ezzel az általános dumával tökéletesen egyetértek veled. :R
Ellenben sajna az is igaz(Bár tudom,hogy a fórumba csak panaszkosni járnak legtöbben),hogy az átlagosnál több gyermekbetegséggel rendelkezik a tablet.

Egyébként cseszte az agyam a gond és sikerűlt defiblirálnom a készüléket.Sima reset benyomása után semmit nem csinált de amikor együtt nyomtam be egy tűvel a resetet és a bekapcsoló gombot visszajött az életbe a cucc. :K :F Akinek hasonló probléma lenne próbálja meg szervíz előtt.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3228) devast válasza devast (#3215) üzenetére


devast
addikt

Első nap, nincs még válasz wayteq-től... annyi se, hogy hülye voltál fiam...

(#3229) Brutális eb válasza devast (#3228) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ó ne legyél naív.
A nagy cégek akár 30 napot is várnak a válasszal ha egyáltalán foglalkoznak vele.
Sajna a tértis levélre kötelesek csak 30 napon belűl válaszólni.
Itt azért még nem drámai a helyzet türelem. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3230) devast válasza Brutális eb (#3229) üzenetére


devast
addikt

Akkor most ~30 napig nem lesz Xpadtab-om ? nemááá :DDD

(#3231) kelzsoca válasza devast (#3228) üzenetére


kelzsoca
félisten

Esetleg ha a telefont emelnéd fel, többre jutnál lehetséges :)

https://vertigostore.eu

(#3232) devast válasza kelzsoca (#3231) üzenetére


devast
addikt

Informatikus vagyok, nem telefonálok :DDD

(#3233) mrbazsee


mrbazsee
csendes tag

sziasztok!

en is gondolkodom egy ilyen vasarlasan es lenne ket kerdesem:
1. mi a kulonbseg az xpad es az xtab kozott?
2. ha megosztom a mobilomon levo netet bluetoothon keresztul, akkor azt tudja hasznalni a kutyu?

elore is koszi!

B.

(#3234) kelzsoca válasza mrbazsee (#3233) üzenetére


kelzsoca
félisten

Többnyire a neve, az első széria xPAD volt a második széria xTAB, mobilnet leosztása csak wifin.

https://vertigostore.eu

(#3235) devast válasza mrbazsee (#3233) üzenetére


devast
addikt

Xtab-ban más típusú érintőkijelző van. És nem jár hozzá ?még? "kelzsoca support" :D

(#3236) Peltár


Peltár
aktív tag

Szia Kelzsoca!

A készenlét kikapcsolása amit írtál befolyásolja a Bluetooth kapcsolatot.
fájl átvitelre gondolok két eszköz között. Xpad70 és Androidos mobil. Megtalálják egymást párosodnak, jelszó is ok de mikor az adatátvitel kezdődne vár egy picit és 0% -al kidobja hogy nem sikerült. Olyan mint ha az Xpad70 nem fogadná az adatot. Viszont a két telefon között kipróbálva megy , de a két telefon közül egyikről sem fogad el fájlmásolást.

Mi lehet a gond?

Üdv

Peltár

Ha másnak is volt hasonló ne kíméljetek! :))

(#3237) Bibby válasza Bibby (#3188) üzenetére


Bibby
addikt

Valaki lemérte azóta mit bír az övé? Nálam 3 óra, nem akar több lenni.

Ελευθερια η θανατος

(#3238) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!
Írok már valami pozitív dolgot is az xPAD-70 ről. 1,5 hónap alatt semmi bajom nem volt vele.Egyszer dobott ki az asztalra, ennyi hibát tudok neki felróni, pedig elrontottam a romfrissítést, leejtettem a hátizsákom amiben benne volt, rossz memóriakártya is járt már benne, és válogatás nélkül telepítgettem mindenféle alkalmazást a marketről. Az aksi idővel is meg vagyok elégedve, az új kelzsoca féle rammal :R is majdnem tökéletes (alvó állapotban a wifit dobálja de pár kattintás, hogy ne aludjon be a készülék és meg van oldva) nekem tökéletesen bejött. (már majdnem Halálcsillag :DD )

[ Szerkesztve ]

(#3239) Peltár


Peltár
aktív tag

Na és az első vagy a második halálcsillag. ?
Nekem már cseréltek a belében valamit. Más lett a MAC.

[ Szerkesztve ]

(#3240) Peltár


Peltár
aktív tag

Na átnéztem a 70-100 fórumokat . Másnak is gond a Tab-ok és a Telefon közötti bluetooth fájlátvitel. Kifejezett egyszerű fájlátvitel. Nem fejhalgató és nem GPS.
Valakinek erre valami megoldása?

(Samsung Galaxy S II. simán küld a Nokia 6300-ra fájlt, és fordítva is)

(#3241) robotx válasza Peltár (#3240) üzenetére


robotx
csendes tag

Én ezzel szoktam fájlt átlőni droidról-droidra:
bluetooth file transfer

(#3242) Peltár válasza robotx (#3241) üzenetére


Peltár
aktív tag

Köszi megnézem! :)

(#3243) berta333


berta333
csendes tag

hello

máshonnan le lehet tölteni a kelzsoca féle romot? 2.3as kellene de folyton megszakad meg crc hibáva nem tudom kicsomagolni, többször újrapróbáltam...

(#3244) szponzor


szponzor
senior tag

Múltkor beszéltünk a Clouds & Sheep nevű játékról, hogy hibás a megjelenítése, pár objektumot fehér kockaként jelenít meg. Most jött ki új verzió a játékból, most még rosszabb, viszont az Angry Birds Season is ilyet produkál. Ez mitől lehet, mivel lehet orvosolni, továbbá másnál is jelentkezik a hiba? ( xPad-70, 2.3-as Wayteq ROM)

(#3245) kelzsoca válasza berta333 (#3243) üzenetére


kelzsoca
félisten

Biztos hogy nálad lesz valami gond, máshol nincs meg, vagy ha nem kell custom rom, töltsd le a WayteQ oldaláról.

https://vertigostore.eu

(#3246) zozyk válasza szponzor (#3244) üzenetére


zozyk
addikt

Írtam rá megoldást,keress vissza...

(#3247) berta333 válasza kelzsoca (#3245) üzenetére


berta333
csendes tag

kőszi a gyárit már próbáltam, sok jót hallottam a te costum-odról, ezért szerettem volna feltenni, újra kezdem akkor hátha most jobb lesz, milyen patcheket ajánlasz friss telepítésnél?

(#3248) zozyk válasza szponzor (#3244) üzenetére


zozyk
addikt

Közben megkerestem neked:

3072

(#3249) kelzsoca válasza berta333 (#3247) üzenetére


kelzsoca
félisten

A kis patch-ek csak lehetőség, tehát nem kell kötelezően feldobni őket :)

https://vertigostore.eu

(#3250) berta333 válasza kelzsoca (#3249) üzenetére


berta333
csendes tag

tiszta sor, hogy nem kötelező. de melyik ajánlod? melyiket érdemes?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.