Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) f_david válasza tjb007 (#3950) üzenetére


f_david
tag

Hát telefont éppen tegnap cseréltem le wp7-re, úgyhogy egy jó darabig most a tablet marad az egyetlen androidos készülék. Annyira nem bánom, nem hiányzik fruit ninja, csak én is fellelkesültem miatta, majd csalódtam :)

btw. a getjar-ral leszedett appok nem frissíthetőek? Mert pl ami muffin knight-ot lehúztam az egy elég régi verzió, azóta pl jött már ki pár frissítés a Market-en elérhetőhöz.

[ Szerkesztve ]

(#3952) tjb007 válasza f_david (#3951) üzenetére


tjb007
nagyúr

Amit a GetJar -ról szedtél le az csak a GetJar -on keresztül frissíthető, a Market az innen letöltött alkalmazásokat nem látja.

(#3953) kolbaszosfan válasza f_david (#3949) üzenetére


kolbaszosfan
csendes tag

A fruit ninja HD tökéletesen fut a TAB-on. Javaslom apk-ból installálni.

(#3954) Reignman válasza kelzsoca (#3940) üzenetére


Reignman
aktív tag

Nekem is 20 perc hasznalat utan jott ki a vadi uj xtab-on a feher kepernyo, amikor youtube-ot probalgattam. A youtube-nal viszont a videok 70%a el sem indul. Ezt megoldja az Ac3 program, vagy mas a gond?

(#3955) tjb007 válasza Reignman (#3954) üzenetére


tjb007
nagyúr

A YouTube problémádnak semmi köze az AC3 -hoz.
Hogyan próbáltad lejátszani ? m.youtube.com oldalról vagy a YT alkalmazásból ? Konkrét vagy véletlenszerű videók voltak vagy ?

(#3956) tjb007


tjb007
nagyúr

(#3957) Reignman válasza tjb007 (#3956) üzenetére


Reignman
aktív tag

Mindkettot probaltam, a html verzio okozta a feher kepernyot, az androidos youtube alkalmazasnal pedig a legtobb video fc-zal leall. 2.3.4es wayteq rom van rajta. Kezdenek elojonni az emlekek, mennyit szenvedtem 2 eve a tmobile pulse androidos telojaval, remeltem, azota van szoftveres fejlodes, pedig par napja meg azon gondolkoztam, hogy eladom a 3gst, es veszek egy jobb droid telot, de hulye lennek.

(#3958) densoft


densoft
tag

Sziasztok, van valami ötlet, elég nagyszámú YouToube vidinél rendszeresen ezzel a hibajelzéssel leáll.

"A YouTube alkalmazás com.google.android.youtube folyamata váratlanul leállt.Kérjük próbálja újra."

Üdv.

(#3959) Brutális eb válasza densoft (#3958) üzenetére


Brutális eb
addikt

nincs :(

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3960) tjb007 válasza densoft (#3958) üzenetére


tjb007
nagyúr

Próbáld ki te is a Fast YouTube nevű alkalmazást.

(#3961) Reignman válasza tjb007 (#3960) üzenetére


Reignman
aktív tag

A visszajelzések szerint a Youtube alkalmazás legfrissebb verziója bug-os, sokmindenkinél leállnak a videók, míg a régebbi verziónál ez nem fordult elő.

(#3962) tjb007 válasza Reignman (#3961) üzenetére


tjb007
nagyúr

Sajnos a korábbi verzióknál is előfordult, hogy néhány videónál force close volt a jutalom.
Ettől függetlenül ajánlott kipróbálni a fentebb említett alkalmazást, hátha jobban bejön mint a hivatalos alkalmazás.

(#3963) densoft válasza tjb007 (#3960) üzenetére


densoft
tag

Köszi, a fast youtube jól működik, csak nagyon lassan tölti be a videókat..
Lehet, hogy ez már csak ilyen?

(#3964) vodika


vodika
tag

Kellemes ünnepeket Mindenkinek!

Tudom ilyenkor mindenki az új karácsonyi kütyüket nyomkodja :C , de talán azért fél szemmel nézi valaki a fórumot is, így bedobnék pár kérdést:
(xPAD-em van és tegnap ugrott fel a legutolsó V2 kelzsóca ROM, köszönet a munkájáért ezúton is!!)
1., AC3-as license felrakásákor invalid audio license-t dob a gép... Ötlet?
2., Valahol olvastam a fórumban de most hírtelen nem találtam vissza oda ahol arról írtok hány ikont-t lehet feldobni a kijelzőre egyszerre. A majdnem default kelzsoca beállítással csak 3 icon fér el egy sorban is nagyon nagy üres helyeket hagy az android. Ezt hol lehet megheggeszteni?
3., ha felmegyek az xPAD-el a mktg.getjar-com-ra akkor a gépemet mint iPAD-et ismeri fel... Eddig nem jöttem rá hol tudom (hol kell) ezt átállítani...
4., Felraktam az Angry Birds alap verzióját de az első pályán a kilövőállást látom csak minden más fehér... Ez normális? A korábbi akap ROM-mal ugyanebből a forrásból nem volt gond... a progi nem a marketről van, lehet a telepített software bugos?

Előre is köszi a válaszokat!
Üdv:
Vodika

Ezek mennek, meg a bárányfelhők.... Priviben gyorsabb! Normál esetben válaszolok privikre, kérlek tedd ezt TE is! Köszi!

(#3965) densoft válasza vodika (#3964) üzenetére


densoft
tag

Szia, nálam az ikon problémára a megoldás egy másik launcher feldobása volt.

(#3966) vodika válasza densoft (#3965) üzenetére


vodika
tag

Köszi, közben ráakadtam a Te hozzászólásodra is meg a válaszokra. Akkor feldobok egy másikat majd. Neked melyik jött be?
Üdv,
Vodika

Ezek mennek, meg a bárányfelhők.... Priviben gyorsabb! Normál esetben válaszolok privikre, kérlek tedd ezt TE is! Köszi!

(#3967) kolbaszosfan


kolbaszosfan
csendes tag

Sziasztok!

Kellemes karácsonyt mindenkinek!!!!

Olyan gondom van az XTAB-bal hogy bizonyos játékok hangja akadozik, a 3D tökéletesen fut, a hang meg eltünik. Teljesen véletlenszerü időre és időben. Amikor hosszabb ideig nem jön vissza a hang magától, akkor a hangerő állitása azonnal visszahozza a hangot.

Van valami lehetőség ahol a hangot lehet állitgatni a rendszerben (én nem találtam).

Ötlet hogyan lehetne orvosolni ezt a problémát?

Eddig próbált játékok amiben döglődik a hang: Dungeon Defenders, World of Goo, Sentinel 3: Homeworld

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#3968) olajbogyo válasza atravel (#3945) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Köszi a segítséget valóban ez lehet a bibi. Nézegettem is az elsõ oldalon lévõ ad-hoc hálózatokhoz segítség link fejezetet,le is töltöttem. Felmásoltam az sd kártyámra,majd a leírtak szerint indítottam el az xpadot,de nem tudtam elindulásra bírni. Biztos,hogy én csesztem el valamit,de sajnos még nem tudom mit. Ha valaki karácsonyra való tekintettel szájbarágósan leírná nékem,hogy miként cselekedjek eme ad-hoc hàlózati letöltött adatokkal....hát annak utólagosan is

felmászom az ablakába,és az ott kihelyezett csizmájába ajándékot helyezek el.

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#3969) Jabby


Jabby
őstag

köpönyeg widgettet sikerült már valakinek felhegesztenie a készülékre?

(#3970) tjb007 válasza vodika (#3964) üzenetére


tjb007
nagyúr

1. Ha korábban már megcsináltad akkor többször már nem kell, csak egyszer kell megcsinálni és örökre úgy marad.
Ha még nem csináltad meg akkor legelőször is az a kérdés, hogy melyik recovery van a készüléken ? Ha a képen látható akkor rád a az első rész vonatkozik, azaz a license.efuse fájl kell, nem a licence1.ef.
2. Launcher csere megoldja
3. Passz
4. Nem normális, próbáld meg felrakni a Marketen található verziót, ha azzal sem okés akkor vagy a ROM -mal, vagy a készülékkel van valami probléma.

(#3968) olajbogyo

1. Letöltöd ezt a fájlt: [link]
2. Miután letöltötted nevezd át update.zip -re és másold fel az SD kártya gyökerébe
3. Kapcsold ki a készüléket majd indítsd el recovery módban (hangerő fel + bekapcsológomb)
4. Az "upgrading... please wait" felirat megjelenésekor engedd el a gombokat, ha mindent jól csináltál akkor a recovery -ben fogod találni magad.
5. Navigálj el az apply update from sdcard menüpontig (a hangerő fel-hangerő le gombokkal lehet lépkedni) és válaszd ki a vissza gombbal
6. A telepítő lefut, ha SD kártyával kapcsolatos hibaüzenet kapsz akkor próbáld meg újra egy másik kártyával

[ Szerkesztve ]

(#3971) olajbogyo


olajbogyo
aktív tag

"3970"
Mindent úgy csinálok,ahogyan leírtad,de nem akar menni.
Az 5. pont után......miután kiválasztom az apply update from sdcard menüt automatikusan le kell futnia a telepítőnek? Mert nálam nem fut le,amikor meg kiválasztom innen az update.zip-et.....akkor aborted van

Most látom,hogy update.zip.zip......ez miért van? Pedig,csak update.zip re neveztem át itt van az orrom előtt a számítógépemen csak egyszer van .zip! A xpadon meg update.zip.zip...?! ki érti ezt?

[ Szerkesztve ]

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#3972) olajbogyo


olajbogyo
aktív tag

Mindig ezt írja a nyavajás: E:signature verification failed installation aborted.

No ezek után már csak ez marad...... :W

de azért köszönöm a segítséged

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#3973) Cruel5


Cruel5
csendes tag

Kellemes Karácsonyt!

Ha van akinek beindult a Modern Combat 2 Black Pegasus hibátlanul ,
az megírná hogy pontosan melyik verzió.

Azt tudom ,hogy chainfire3d kell hozzá.
Sok verziót kipróbáltam de bug-osan indulnak.
(az elején a menü beindul de mikor a játék indulna szétesik a grafika és kilép)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#3974) Cruel5


Cruel5
csendes tag

Még annyi,hogy a WayteQ_xPAD_70_2.3_v2_kelzsoca nekem is felment.
Ezúton is köszi a munkáját.
Utána előjött nekem is ez a fehér képernyős sztori.
Egy reset megoldotta azóta nem volt ilyen.
Működik minden rendesen.
Esetleg ezt az icon-ok közti távolságot még jó lenne orvosolni benne.
(hogy ne kelljen másik launcher hozzá)

(#3975) Gabocca


Gabocca
csendes tag

Sziasztok,

2-3 napja használom az Xtab-et és eddig vegyesek a tapasztalatok. Olvastam, hogy youtube gondok vannak másoknál is. Nálam is, de megvan a FastYoutubbal (Loading video.....sokáig), a hivatalos Youtube app-al (Crashel) és az m.youtube.com-on (Loading video) is. Csak akkor megy minden ha desktop módban megyek be, de akkor meg akadósabb a történet. Mind1, majd jön valami fix, remélem. Lenne pár kérdésem.
1.
Nálatok milyen gyakori az, hogy "szétesik" a cucc? Nálam már 3-4x előfordult, amikor több minden futott egyszerre. Totál belassul, érintőgombokra nehezen reagál, két swipe-screen között akad....stb. Advanced task killerrel mindent kill, képernyő kalibrál....aztán magához tér. Most nem tudom, hogy ez mi. SW? Vagy a touch panelem lenne szar?
2.
Hogy lehet pendrive-ot unmountolni?
3.
A kamera mellet lévő "pötty" micsoda? LED? Mikor kéne annak világítani? Nekem mintha vmi el lenne ott csúszva....
4.
Hol lehet beállítani, hogy mi induljon el bekapcsoláskor? Ahhoz root jog kellene?

Előre is köszi a válaszokat! További kellemes pihenést. :)

Üdv, Gábor

hoppá hoppá hopp hopp hopp

(#3976) olajbogyo


olajbogyo
aktív tag

Csak annyit még,hogy ne csak kérdezősködjek itt mindenféle okosságokat......Kipróbáltam milyen formátumokat tud lejátszani a kicsike,és igen csak leesett az állam. Amikor azt tapasztaltam,hogy nem volt olyan a külsős vinyómon,amit egy média player hez csatlakoztatok úgy általában. Nos ezen a vinyón van xvid/Divix,Avi,BD25x264, BluRay DTS,és még ISO ban is egy csomó film.......hát egyik sem okoz gondot,akadás nélkül viszi tökéletesen. Még Média Player-nek sem rossz! Alegnagyobb meglepetést az eredeti BDMV okozta.....simán viszi azt is....jó tudom,hogy MPEG 4 et viszi,de 23.976 fps-el 1920x1080 as felbontáson DTS es hanggal,és egy kicsit sem akad meg,még akkor sem amikor beletekerek....azért az már döfi. :Y

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#3977) zozyk válasza Gabocca (#3975) üzenetére


zozyk
addikt

1. Pár napja meglett az xTAB,az xPAD mellé,de szétesés még nem volt
2. Nem lehet..
.
.
.

(#3978) Cruel5 válasza olajbogyo (#3976) üzenetére


Cruel5
csendes tag

Neked az ISO-ban lévő filmeket is lejátsza?
Azt meg hogy? Van valami progi ami mouth-olja?

[ Szerkesztve ]

(#3979) olajbogyo válasza Cruel5 (#3978) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Semmi külön progit nem raktam rá,ezeket a rajta lévő videoplayer-el játszom le. Én magam is meglepődtem ezen,de én kodek packon kívül semmi egyebet nem tettem rá. De azt mondod a tied nem játsza le az iso-t?
Én már semmit sem értek akkor a számítástechnikával kapcsolatosan...... :(

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#3980) tjb007 válasza olajbogyo (#3972) üzenetére


tjb007
nagyúr

Akkor két dolgot tudok tanácsolni:
1. kelzsocát megvárod, majd ő ránéz
2. manuálisan csinálod meg a winben-féle módszerrel

(#3975) Gabocca

1. Egyszer sem fordult még ilyen elő (kopp kopp)
2. Egyszerűen lehúzod, más megoldás nincs (illetve van még egy félmegoldás de nem tökéletes: [link] & [link])
3. Az a fényérzékelő ami az automata fényerő-szabályozáshoz szükséges

(#3981) Cruel5 válasza olajbogyo (#3979) üzenetére


Cruel5
csendes tag

Lejátsza ami az iso-ban van ,de csak ha kicsomagolom belőle a vob file-okat.
Egyből az iso-t nem.

(#3982) Cruel5


Cruel5
csendes tag

Icon-os dologra találtam egy egész jó alternatívát.
Akit érdekel:
VTL.Launcher v.1.6.5
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3983) olajbogyo válasza Cruel5 (#3981) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Én alapból így gondoltam........de tudod te,hogy mennyi lejátszó még így sem játssza le

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#3984) olajbogyo válasza Cruel5 (#3981) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Van egy becsomagolt rar fájlokból álló film,amiből kicsomagolás után kapunk egy iso formátumot. Amit még ahhoz,hogy lejátszhassunk mountolni kell pl:daemon toolsba,és innen nyitva lehet az asztali pc-n lejátszani. De ugyan ezt az iso-t simán nyitja,minden féle mountolás nélkül az xPad-70 esünk. Így értettem én az iso lejátszását. :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#3985) Cruel5 válasza olajbogyo (#3984) üzenetére


Cruel5
csendes tag

Az iso-t az enyém nem nyitja meg alapból.
Milyen kodek pack-ot tettél fel ?
(lehet abban van valami okosság erre...)

(#3986) olajbogyo válasza Cruel5 (#3985) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Mivel nekem sem volt alapból hang (AC-3) ismert okok miatt. Először azzal próbálkoztam,hogy más lejátszókat tesztelgettem.

A Vplayert szedtem le,és hozzá a kodeket valamint Mobo Plyer Pro-t,és hozzá a kodekeket..............
Mást nem,és így is megy nálam az iso......

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#3987) Cruel5 válasza olajbogyo (#3986) üzenetére


Cruel5
csendes tag

Köszi!
A mobo player tényleg tudja. :)

(#3988) Bibby


Bibby
addikt

Lenne egy gondom. Nem tudom ki mennyire használja mobilnettel, de nekem igen nehezen akar kapcsolódni.
Ha szimplán menet közben rádugom, akkor előfordul hogy csak a 3g felirat meg a nyilak megjelennek, de nem váltanak zöldre így nem lesz jó. Ezután le kell húznom, majd megint rádugni, volt hogy harmadik-negyedikre lett jó.
Azt viszont észrevettem, hogy ha úgy kapcsolom be a tabletet hogy már rá van dugva az usb stick, akkor mindig kapcsolódik hibátlanul...
Ötlet vagy megoldás van valakinek?

Ελευθερια η θανατος

(#3989) lbence


lbence
aktív tag

Sziasztok!

Használja valaki a készüléket bt-os vagy más teljes értékű billentyűzettel? Ékezetes karakterek bevitele megoldott ezekben az esetekben?

(#3990) Cruel5 válasza Bibby (#3988) üzenetére


Cruel5
csendes tag

Ez nekem így is működik sajnos. Nem tudom mi lehet az oka. Talán modemfüggő lehet a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#3991) Cruel5


Cruel5
csendes tag

ill : (Ez nekem is így működik sajnos.)

(#3992) vodika válasza tjb007 (#3970) üzenetére


vodika
tag

Köszi a választ!
Időközben 2 dolog megoldódott:
2., Ikonos dolog megoldva egy műsik launcherrel.
4., Angry birds "magától" megjavult... :) fogalmam sincs mi volt anno a gond de most megy.
1., Ilyen a recovery amit küldtél és ha nem tévedek akkor a license.efuse-t is próbáltam de arra tippelek én baxtam el a dolgot valahol. Nekifutok ismét...
Lenne még 1 kérdésem: beraktam egy microSD Class 10 8GB-os kártyát. A mount után csak 1 GB-ot lát belőle a tablet.
Erre estleg valami tipp?

Előre is köszi!
Üdv:
Vodika

Ezek mennek, meg a bárányfelhők.... Priviben gyorsabb! Normál esetben válaszolok privikre, kérlek tedd ezt TE is! Köszi!

(#3993) Cruel5 válasza vodika (#3992) üzenetére


Cruel5
csendes tag

Próbáltad az xPAD-al formázni hátha megoldja?

(#3994) vodika válasza Cruel5 (#3993) üzenetére


vodika
tag

Format nem volt eddig... Köszi a tippet, ránézek majd erre.

Ezek mennek, meg a bárányfelhők.... Priviben gyorsabb! Normál esetben válaszolok privikre, kérlek tedd ezt TE is! Köszi!

(#3995) kolbaszosfan


kolbaszosfan
csendes tag

Sziasztok,

Akku gondjaim vannak.

100% feltöltés után reggelre 27% :S

Kelzsoca rom, XTAB. Futó alkalmazások csak a minimum (gyári), semmi extra. Repülőgép mód bekapcsolva.

Valami ötlet esetleg?

Köszi

(#3996) olajbogyo válasza kolbaszosfan (#3995) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Én már jártam így telefon hackelés után. Az akksi 12 óránál nem bírt többet az istennek sem,pedig ott sem futott semmi elméletileg......De mint kiderült mégis csak a hackelés folyamán eltűnt 1-2 fájl a telóról. A teló működött rendesen,csak merült mint az állat. Vissza az eredetit,és megszűnt a gond az akksival. Egy másféle hackelést kellett alkalmazni,így nincs gond. A számítástechnika egy nagy lutri,ami működik nálad,az lehet nálam nem.
Nem állítom,hogy a Kelzsoca verzsönnel van a gond,mert ő mindent letesztel,és profi embörke,de egy próbát megér szerintem :K

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#3997) tjb007


tjb007
nagyúr

Azoknak akik még mindig billentyűzetes tokot keresnek: [link]
Méret alapján jó az xPAD/TAB-70 -hez.

[ Szerkesztve ]

(#3998) lobedoc


lobedoc
tag

Megint előjött a probléma, hogy minden force close-al bezárul, és ugrálnak fel állandóan a hibaüzenetek, google apps, framework, bluetooth valami, stb. mint múltkor is. Ha a memória kártyát kiveszem akkor nem csinálja, egyébként nem tudok csinálni a géppel semmit, mert kidob lockscreenre, újarindul látszólag a launcherpro, és ugrálnak fel a force close-os hibaüzenetek állandóan... Tuti valami app csinálja, mert memkarira vannak telepítve a cuccok és ha azt kiveszem akkor megy rendesen. Nekem már ez a 3. eset, hogy ezt tapasztalom, újrahúzni fölösleges szerintem a romot, mert eddig is ezt csináltam, és a hiba előjött kb 3 hét után mindig. Minden napos használatban van Kelzsoca féle v2 rom van rajta, feltéve az összes patch amit adott hozzá.
Nem tudom miért csinálja ezt.
Van valami ötlet? :(

(#3999) olajbogyo válasza tjb007 (#3997) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

No egy ilyenre vevő leszek azonnal,ha nálunk is beszerezhető lesz. :C

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#4000) lbence válasza tjb007 (#3997) üzenetére


lbence
aktív tag

Ezt néztem én is, csak az a baj hogy az ékezetes betűket ezekkel sem lehet túl könnyen begépelni. :/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.