Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) Lokarson válasza icon (#3150) üzenetére


Lokarson
tag

Nekem is a legnagyobb problémám az androidos szoftverek kompatibilitása.
Van a gyereknek egy ingyenes kirakós játéka:
- jól működött 2.2 alatt (még a market szerint is kompatibilis!)
- 2.3 alatt a játék legutolsó verziója már nem indul el
- egy régebbi verzió fél képernyőn fut
- egy másik régebbi verzió pedig jól fut.
Művészet kitalálni, hogy egy program mely verziója működik jól az eszközön...

"Ha jön a világvége kimegyek majd külföldre, ott nem talál meg elrejtőzöm előle..."

(#3152) atravel válasza icon (#3150) üzenetére


atravel
tag

Mondjuk a Market szerinti kompatibilitás az most általános Market gondnak mondható. A legtöbb készülék topicjában előfordul, hogy mióta frissült a Market, nem kompatibilis, ami korábban az volt. Market downgrade szokott segíteni.

(#3153) apa123


apa123
csendes tag

Valaki írta korábban, hogy a ConCorde autóstöltője esetleg jó a mi gépünkhöz is. Az Extreme Digitál-nál 1990 Ft-ért kapható. Megvettem, kipróbáltam szépen működik.

(#3154) icon válasza apa123 (#3153) üzenetére


icon
senior tag

És milyen hosszú a kábele?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#3155) apa123 válasza icon (#3154) üzenetére


apa123
csendes tag

Nem túl hosszú sajnos, most kint van a kocsiban, de ha jól emlékszem kb. 70cm. A hátsó ülésig szerintem nem fog elérni kényelmesen. Lehet venni szivargyújtó aljzatot és dugót, majd csinálok egy hosszabbítót hozzá.

(#3156) zozyk válasza apa123 (#3153) üzenetére


zozyk
addikt

Csak h ne kelljen keresgélni...

1,2 méteres kábel

[ Szerkesztve ]

(#3157) apa123 válasza zozyk (#3156) üzenetére


apa123
csendes tag

Megmértem, pont 1méter.

(#3158) R. V. Orden


R. V. Orden
csendes tag

Üdv!
Ha valaki használ külső Bluetooth-os GPS-t az xPAD/TAB-70 -eséhez, kérem ossza meg velem, hogyan lehet létrehozni a kapcsolatot a tablet és a vevő között. A párosítás működik, maga az adatkapcsolat már sajnos valamiért nem.
Köszi, üdv.
ROV

xTab-100

(#3159) kelzsoca válasza R. V. Orden (#3158) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az xTAB-100-as topicban már válaszoltak :)

https://vertigostore.eu

(#3160) R. V. Orden válasza kelzsoca (#3159) üzenetére


R. V. Orden
csendes tag

Jaj, de rendesek, hogy ilyen segítőkészek ott és gyorsak. ;)
Tudod, azért hoztam elő ezt a kérdést itt is, mert lehet ebben a topicban valaki, aki tudja a választ, de oda viszont nem jár...és lehetnek még hasonló problémák, kérdések azzal a géppel kapcsolatban, amikre esetleg itt már megvan a válasz...szóval ez egy kicsit skizofrén állapot... :)

xTab-100

(#3161) kelzsoca válasza R. V. Orden (#3160) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, vannak ilyen hozzászólások, és a kereső: gps szóra párat ki is ad, amiből lehet választani :)

https://vertigostore.eu

(#3162) Peltár


Peltár
aktív tag

Az AC3 update.zip -es megoldás is működik a 2.3.4 V2 alá.

(#3163) Zimezoom


Zimezoom
tag

Zsoca,

Most akkor a PAD-es ROM-jaidat minden további nélkül fel lehet tenni a TAB-ra is?

Pay attention, or pay the price!

(#3164) kelzsoca válasza Peltár (#3162) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az AC3 patch rom független, ha egyszer megcsinálod, többet nem kell vele foglalkozni.

Az AC3 patch csak egy kis fájl, amit az SD gyökerébe kell tenni, majd a recoveryben a megfelelő helyen aktiválni.

(#3163) Zimezoom

Nem, sajnos nem, azokhoz külön kell készíteni custom romokat, amint a forrást sikerül beszerezni, ezekre a gépekre is lesznek custom romok.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#3165) Zimezoom válasza kelzsoca (#3164) üzenetére


Zimezoom
tag

Akkor tehát nem csak a név változott? (70-esről beszélek természetesen)

Pay attention, or pay the price!

(#3166) kelzsoca válasza Zimezoom (#3165) üzenetére


kelzsoca
félisten

Másfajta a touch panel, és többek között ezért sem jó rá az előző gép szoftvere.

https://vertigostore.eu

(#3167) Zimezoom válasza kelzsoca (#3166) üzenetére


Zimezoom
tag

Remélem előnyére változott, bár úgy olvastam, hogy a PAD touch panelje is már jó volt.
Köszi!

(Egyébként vevő vagyok egy használt, de hibamentes 7"-os gépre, ha valaki megválna tőle!

Pay attention, or pay the price!

(#3168) microsd81


microsd81
csendes tag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni tőletek. A Wayteq xPAD-70, és a Concorde 7020 között variálok. Szerintetek melyik a jobb választás? Előre is köszi a válaszokat mindenkinek!

(#3169) tjb007 válasza microsd81 (#3168) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#3170) Bibby


Bibby
addikt

Legutolsó két alkalommal három órát bírt az akkumulátor, pedig kb ugyanazt csináltam a géppel mint máskor...nem tudom mi.rt de remélem azért a négyhez "visszatér" inkább.

Ελευθερια η θανατος

(#3171) devast


devast
addikt

4.0 ICS forrás elvileg elérhető. Hajrá kelzsoca ! :C :R

(#3172) csfeher válasza devast (#3171) üzenetére


csfeher
csendes tag

Ezt az infot hol lelted? Link?

Sorry, közben meglett:
link

Persze ez nem jelent sokat (de, csak nem abban az értelemben), legalábbis nem ebből lesz a Kelzsoca v4.0.1 X-PAD/TAB rom...arra kicsit többet kell várni imho.

[ Szerkesztve ]

(#3173) Brutális eb válasza csfeher (#3172) üzenetére


Brutális eb
addikt

Én azértr örülnék egy portnak :D
Azt hiszem Kelzsoca csak gyári romokat szokott modolni ezért roppant kiváncsi lennék mit tud kihozni egy teljesen saját fejlesztésből. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3174) lobedoc válasza devast (#3171) üzenetére


lobedoc
tag

Megörültem a hírnek én is. Az ICS-el igazi halálcsillag lenne a tablet :) Amúgy ha a forrás kint van, és be lehet fordítani a tablethez való graf kártya vezérlőt, wifi vezérlőt... amiknek szintén megvan a forráskódja akkor elképzelhető, hogy nem túl bonyolult megcsinálni az ICS romot xpad-70re?

(#3175) Oldman2 válasza lobedoc (#3174) üzenetére


Oldman2
veterán

Elképzelhető, de nem valószínű.

Nem véletlen, hogy minimum 2 hónapot "ígérnek" a profi fejlesztő csapatok is mire, megjelennek az első "főzött ROM" -ok.

Türelem!

(#3176) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Igen, én is láttam, hogy kiadták az ICS forráskódját, ha adott minden körülmény ahhoz, hogy elkezdődjön egy új rendszer építése adott géphez, akkor is hónapok kellenek még a profi csapatoknak is, vagy a gyártó szoftverfejlesztő részlegének (akik ráadásul nem egyedül vannak) hogy elkészüljön, és innen még bizonyos idő a tesztelés is, tehát ha lesz is WayteQ tabletre, most lényegtelen hogy xPAD-70, xTAB-70 VAGY xTAB-100-as gépről van szó, az már idén nem várható.

Természetesen mindent megteszek annak érdekében hogy legyen friss rendszerünk, de nem ígérhetek semmit, és nem is fogok, továbbá türelmet kérek mindenkitől, köszönöm!

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#3177) tjb007 válasza lobedoc (#3174) üzenetére


tjb007
nagyúr

Sokkal bonyolultabb mint hinnéd, nem véletlen, hogy a nagy gyártók sem 2 hét múlva fogják kiadni a modelljeikre.

(#3178) atravel


atravel
tag

sziasztok. Nekem is dobálgatni kezdte a memóriakártyámat a 2.3-as ROM. Olvastam, hogy a formázás, elsődleges partíció beállítása segíthet. Volt, akinek segített? Csakúgyból nem szeretném legyalulni a kártyát, mert ezek mindig potenciális adatvesztéssel járnak.
Ha érdemes újrapartícionálni, akkor esetleg Ubuntu alá valami jó program létezik erre a célra? A Desire-hez még sose sikerült jól a partícionálás, csak ha a telefonban végeztem el.
Köszi a válaszokat.

(#3179) hdanesz


hdanesz
senior tag

Fater tabletje még mindig nem képes youtube videók lejátszására. Gyári 2.3-as ROM van rajta. A böngészőben a youtube mobil oldalán próbálkoznánk videót nézni vele, de semmi. Csak a felirat,h.: Loading video...
Market-en pedig nem találok youtube klienst. Próbálkoztam már a flash player frissítésével is, gyári beállítások visszaállítása a böngészőben, de semmi...
Van valami ötletetek? :)

UI: ha lehet maradna a gyári ROM, nem szeretnék belepiszkálni.

(#3180) kelzsoca válasza hdanesz (#3179) üzenetére


kelzsoca
félisten

ha lehet maradna a gyári ROM, nem szeretnék belepiszkálni.

Pedig, ha még az első szoftver van a készüléken, azt jó lenne cserélni, akár maradhatsz is 2.2-nél.
A WayteQ oldalán megtalálod a frissítést.

https://vertigostore.eu

(#3181) hdanesz válasza kelzsoca (#3180) üzenetére


hdanesz
senior tag

Köszi a választ!
Az a gond,h. a 2.2 alatt sem működött. :D Ezért pakoltam fel rá a 2.3-t, hátha meggyógyította volna, de nem.

(#3182) opeter87 válasza atravel (#3178) üzenetére


opeter87
senior tag

Sajnos ez teljesen változó. Én nekem most 3 db memória kártyát sem eszik meg az xPad, így nem tudok romot telepíteni és ha nem dolgoznék egész nap, akkor már rég elvittem volna a szervízbe.
Pedig 3 különböző márka és 3 különböző méret :D

De volt már ugyanilyen problémám a géppel és akkor második próbálkozásra elfogadta a kártyát és felment a ROM.

(#3183) kelzsoca válasza opeter87 (#3182) üzenetére


kelzsoca
félisten

Külső programmal is próbáltad már újra partícionálni és formázni az SD-ket?

(#3181) hdanesz

Nézz rá másik böngészővel, pl: Dolphin browser

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#3184) opeter87 válasza kelzsoca (#3183) üzenetére


opeter87
senior tag

Természetesen az általad is többször linkelt EASEUS programmal is.
Amit nem értek, hogy először win7 formázóval csináltam és úgy működött, most meg sehogy sem :W

(#3185) kelzsoca válasza opeter87 (#3184) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor keress valami régi telefont, ami fogad micro-SD kártyát, és formázd le azzal, nálam is volt már más esetben, hogy csak ez segített az sd kártyán...

https://vertigostore.eu

(#3186) opeter87 válasza kelzsoca (#3185) üzenetére


opeter87
senior tag

Az lesz, csak sajnos jelenleg egy iPhone-t használok, amibe ugy nehéz microSD-t tenni :D

De majd keresek ismerősnél valami telefont.

(#3187) hdanesz válasza kelzsoca (#3183) üzenetére


hdanesz
senior tag

Rendben, kipróbálom. :R

(#3188) Bibby


Bibby
addikt

Nem akarom hogy úgy tűnjön ezen lovagolok, de legyetek szívesek írjátok le ti is mennyit bír nektek akkumulátorról.
Most az xpad100 topikban írnak mindenfélét, 5 órás használatokról stb, pedig gondolom amennyivel nagyobb annak az áramforrása, annyival többet is fogyaszt. :U Nálam 3-4 óra wifi netet bír.

Ελευθερια η θανατος

(#3189) kelzsoca válasza Bibby (#3188) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nálam 3-4 óra wifi netet bír.

És ez melyik szoftver?

https://vertigostore.eu

(#3190) Bibby válasza kelzsoca (#3189) üzenetére


Bibby
addikt

Ez a gyári 2.3 repülő módban.

Ελευθερια η θανατος

(#3191) Asbee


Asbee
veterán

Sziasztok!
Valaki tud mondani egy megbízható boltot ahol lehet kapni és postáznak?
Köszi!

(#3192) Bibby válasza Asbee (#3191) üzenetére


Bibby
addikt

Extreme digital

Ελευθερια η θανατος

(#3193) Asbee válasza Bibby (#3192) üzenetére


Asbee
veterán

Köszi!

(#3194) foxi69 válasza Bibby (#3192) üzenetére


foxi69
tag

Az a megbízhatótól nagyon messze van!!!

PCX, MOBILX, SPEEDSHOP.

[ Szerkesztve ]

(#3195) Bibby válasza foxi69 (#3194) üzenetére


Bibby
addikt

Miért, megrendelsz valamit és nem küldik ki? Lelépnek a pénzeddel? :U

Ελευθερια η θανατος

(#3196) tjb007 válasza foxi69 (#3194) üzenetére


tjb007
nagyúr

Másnak meg az általad felsoroltakkal volt valamilyen rossz tapasztalata.
Olyan hely gyakorlatilag nincs amivel senkinek semmilyen problémája sem volt.

[ Szerkesztve ]

(#3197) Xonox


Xonox
csendes tag

Sziasztok,

felraktam a Kezsolca féle 2.3.4 -es romot es nagyon meg vagyok elegedve vele:)
Egy zavaro problemaval kuzdok, amikor rakotom a kis 320 gigas mobil winyom borzaszto lassan tudok lepkedni a konyvtarstrukturan. Es a filmeket is szaggatva jatsza le. Ez a winyo merete miatt lehet? Inkabb kisebb pendriverol jatszam le a filmeket? Mar futtatatam ra toredezettseg mentesitot de az sem segitett. Van otletetek?

Koszi elolre is :)

Udv,

X

(#3198) Bibby válasza Xonox (#3197) üzenetére


Bibby
addikt

Nem biztos hogy tud a megfelelő működéséhez elegendő feszültséget adni. Ha ilyesmit kötsz rá annak legyen külső tápja, vagy használj pendrive-ot.

Ελευθερια η θανατος

(#3199) levi.hungary


levi.hungary
tag

Lesznek ehhez is 2.3.7-es romok, mint pl. a ZTE CM7:Godfather, mert az valami isteni? Pl. a gyári 2.2.1 a gps-t kb 1-2 perc alatt találja meg, az meg kb 5 mp alatt.

[ Szerkesztve ]

(#3200) Páli Gábor


Páli Gábor
csendes tag

Sziasztok,
Kb. egy hete van 70-es gépem. Mindent frissítést stb. feltettem amit írtatok, köszönettel.
Egy problémám lenne. Mivel nem vagyok otthon még droidban, nem sikerül a Win 7-es PC-m szinkronizálása a géppel. E nélkül meg ugye nehéz filmeket nézni hálózatról...
VPN-el próbálkoztam. Néha pár percre látom is az xPad-et a Win 7 alatt (a bejövő kapcsolatoknál) de aztán ledobja. Van valami trükk? A Win 7 alatt tűzfal és vírusirtó is fut.
Sziasztok,
Páli G.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.