Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) kelzsoca válasza berta333 (#3250) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem maradhat alap állapot is, tényleg csak mint lehetőség vannak csinálva ezek a patch-ek :)

https://vertigostore.eu

(#3252) berta333 válasza kelzsoca (#3251) üzenetére


berta333
csendes tag

és esetleg e-mail-ben sem tudnád vagy tudnátok elküldeni? csak mert rohadt lassan tölti, ha igen akkor küldöm a címemet is.

(#3253) kelzsoca válasza berta333 (#3252) üzenetére


kelzsoca
félisten

Most néztem, 250kb/s sebességgel, nálam 6 percet ír a rom letöltésre.

https://vertigostore.eu

(#3254) berta333 válasza kelzsoca (#3253) üzenetére


berta333
csendes tag

pedig tableten is elkezdtem tölteni, notin is, chrome és internet explorer alatt is, torrentet ez időre kilőttem, 10 megás netem van, mégis mi lehet még ezután a gond? :S

(#3255) berta333


berta333
csendes tag

e-mail-ben esetleg? mert télleg nem megy akárhogy akarom. berta.istvan3@gmail.com

(#3256) Szipi


Szipi
aktív tag

Üdv. mindenkinek!

Sikerült valakinek androidos telefonról megosztani netet a tabletre?
Barnacle wifi tethert próbáltam telefonon(SE X8), látta is a tablet Wifi Analyzerrel de csatlakozni nem tudott mondván android nem támogat ad-hoc -ot. Persze stock wifi nem is látja mert szûri az ad-hoc -ot.
Neten több megoldás is van erre a problémára de mindegyik belepiszkál a rendszerbe ezért nem próbálkoztam.

Kelzsoca esetleg rátudnál nézni a dologra?

(#3257) atravel válasza Szipi (#3256) üzenetére


atravel
tag

2.2-es RMtól fölfelé az Android már tudja a wifi hotspotot. Ha a telefonodon ilyen van, akkor azt használd, arra tökéletesen fog tudni csatlakozni. Mintha router lenne.
wireless alatt találod+ kicsivel a wifi beállításai alatt ;)

(#3258) Szipi válasza atravel (#3257) üzenetére


Szipi
aktív tag

Sajnos csak 2.1 van a telóra azért használok külsô progit.
Pontosabban van újabb "mókolt" verzió de mindegyiknek van valami baja(kamera nem mûködik stb...).

(#3259) berta333


berta333
csendes tag

ha szépen megkérek valakit akkor elküldeni az imént kért dolgot? (Kelzsoca féle v2-es costum 2.3 rom)

(#3260) zozyk válasza Szipi (#3258) üzenetére


zozyk
addikt

Én a helyedben azért tennék egy próbát újabb Rommal...
ITT elég jókat írnak...

(#3261) szponzor válasza zozyk (#3248) üzenetére


szponzor
senior tag

Köszi, kipróbálom majd.

(#3262) atravel válasza Bibby (#3237) üzenetére


atravel
tag

Ma egész sokat használtam wifin való netezésre. Az akkumulátorhasználatban 11 óra fölött ír, amiből bekapcsolt kijező 2 óea 41 perc. most, mikor írok 57% az akksi, tehát ha én bírnám tovább, akkor az xPAD is bírná.

(#3263) Goauld1985


Goauld1985
csendes tag

Sziasztok!
Egy Wayteq x-pad 70 gazdája lettem. Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy mikor a Wifit igyekszem bekapcsolni, sajnos nem működik normálisan. Azt írja, hogy obtaining IP Adress. Utánna pedig hgy remembered secured with WEP.
Hálás lennék, ha adnátok egy két tanácsot, mit lehetne tenni:(
Előre is köszönöm:
Imi

(#3264) kelzsoca válasza Goauld1985 (#3263) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nézz szét a hálózat környékén (router) ott lesz valami gond.

https://vertigostore.eu

(#3265) atravel válasza Goauld1985 (#3263) üzenetére


atravel
tag

gyári ROMmal előszeretettel csinált hasonlót, ha bekapcsolt wifivel kapcsoltad ki... visszakapcsolás után csak úgy tesz, mintha látná a hálózatot, de nem használja. Power off, majd vissza, tehát teljesen indítsd újra. Ezt követően érdemes a wifi sleep policyt sreen offra állítani, tehát, hogy a képernyővel együtt az is kapcsoljon le.

Ezen kívül még érdemes a csatornákkal játszani, meg a rejtett hálózatot nem szeretik a droidok.

(#3266) draxd válasza atravel (#3262) üzenetére


draxd
csendes tag

Hello If i understand correctly (I used google translate) you managed to get 11 hours work from x-pad 70 , how you did that ? Best I can get is 5 hours with wifi and screen on low.

(#3267) tjb007 válasza draxd (#3266) üzenetére


tjb007
nagyúr

The 11 hours was just the standby time with no screen on, the real srceen on time was 2 hours and 41 minutes at 57 battery percent.

(#3268) mrbazsee válasza devast (#3235) üzenetére


mrbazsee
csendes tag

Koszi az infokat!
Meg egy kerdes: melyiket erdemesebb megvenni az xtab-ot vagy az xpad-ot es miert? elore is koszi!

(#3269) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello!

Valaki esetleg tud segíteni?
Az xpad70 és az xtab70 miben különbözik? (Ahogy látom, erre már korábban volt válasz... bocs...)
Melyikre lehet magyar Androidot rakni?
Léteznek-e ezekre magyar PDF/Word/ebook olvasók? És marketről lehet-e ilyeneket leszedni?

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#3270) tjb007 válasza mrbazsee (#3268) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mivel gyakorlatilag már mindenhol csak xTAB -ot lehet kapni ezért sok választási lehetőség nincs :)

(#3269) hcl

"Az xpad70 és az xtab70 miben különbözik?"

Elnevezésben és az xTAB -ban más a érintőpanel (nem a kijelzőpanel).

"Melyikre lehet magyar Androidot rakni?"

Mindkettőre (az xTAB már gyárilag 2.3 -as rendszerrel érkezik ami alapból tartalmazza).

"Léteznek-e ezekre magyar PDF/Word/ebook olvasók?"

Ezt inkább ITT vagy ITT kérdezd meg.

[ Szerkesztve ]

(#3271) Bibby válasza atravel (#3262) üzenetére


Bibby
addikt

Akkor még inkább kíváncsi lettem hogy másnál is ennyit bír-e? (Az angolul írónál is ment 5 órát) Nálad a fényerő minimumon volt?
Az előzőekben egész jónak tűnt a helyzet, olyan 60%-ig lement két óra használatnál, aztán éjszaka pihent, reggel még volt benne 45%, az meg eltűnt körülbelül fél óra alatt, ki is kapcsolt, 2 óra 40 perc környékénél. :U

Ελευθερια η θανατος

(#3272) Vovi1


Vovi1
aktív tag

Na, nekem is megadta magát a kütyű. Napontra többször előveszem, jellemzően olvasásra használom (kb. 4-5 óra folyamatosan egy töltéssel). A délutáni indításkor nem éledt fel, semmilyen bill. kombinációra. Akku 100 %-on volt.

Eszembe jutott a "vészindítás" módszere. Reset gomb és a power együtt csodát tett. Símán elindult és semmi nem változott - nem volt reset. Ki kellene tapasztalni, milyen helyzetben jön el ez a hiba.

A 2.2-vel működött a BT fájl átvitel a 2.3-nál nem. Viszont a Samba tökéletes, el lehet felejteni az USB kábelt, úgysem tölti.

(#3273) TheSaurus62 válasza Vovi1 (#3272) üzenetére


TheSaurus62
tag

Nálam is elkezdte tegnap. 2-3 resetgomb + indítás után rendbejött. Formáztam az SDkártyát, azóta jó (remélem).

Bámulatos, hol tart már a tudomány...!

(#3274) mrbazsee válasza tjb007 (#3270) üzenetére


mrbazsee
csendes tag

"Mivel gyakorlatilag már mindenhol csak xTAB -ot lehet kapni ezért sok választási lehetőség nincs"

en mondjuk mast tapasztalok... de tegyuk fel lehet mindkettot kapni, van ertelme az xpad-ot venni a fozott romok, vagy barmi mas miatt, vagy ugyanezek lesznek xtab-ra is?

(#3275) tjb007 válasza mrbazsee (#3274) üzenetére


tjb007
nagyúr

Gyakorlatilag tök mindegy, hogy melyiket veszed. Ha most, ebben a pillanatban kell a főzött ROM akkor xPAD, ha nem sürgős akkor meg xTAB-70, kelzsoca azzal is fog foglalkozni.

(#3276) kelzsoca válasza mrbazsee (#3274) üzenetére


kelzsoca
félisten

xPAD-ot azért lehet érdemes még keresni, mert az arra készült gyári szoftverben 1GHz-re van emelve a processzor órajele, míg az xTAB-nál maradt a szokásos 800MHz-es órajel.

https://vertigostore.eu

(#3277) Peltár


Peltár
aktív tag

Sziasztok!

Robotix javaslatára kipróbáltam a Bluetooth File Transfer progit , ez megoldotta a bluetooth- os file átviteli problémát. ( xPAD 70 alapból nem akar adatot átengedni) miért is azt nem tudtam kitalálni.

(#3278) devast


devast
addikt

Denagy genyók... nemámhogy adnának egy xtab romot... küldjem el szervízbe... 2000huf + fa plusz gondolom szállítási költség....
na írok ennek a szervíznek is...

[ Szerkesztve ]

(#3279) kelzsoca válasza devast (#3278) üzenetére


kelzsoca
félisten

Denagy genyók... nemámhogy adnának egy xtab romot...

Mondtam hogy nincs publikus rom, még én se kaptam.

https://vertigostore.eu

(#3280) mrbazsee válasza kelzsoca (#3276) üzenetére


mrbazsee
csendes tag

ez komoly, hogy az xtab hivatalosan csak 800mhz-en porog, az xpad frisstessel meg 1000-en?

(#3281) kelzsoca válasza mrbazsee (#3280) üzenetére


kelzsoca
félisten

Leírom mégegyszer:

=============================================================
SENKI NE PRÓBÁLJA felrakni az xPAD-70-es tabletre készült romokat az xTAB-70-es gépére mert HASZNÁLHATALANNÁ VÁLIK A KÉSZÜLÉK!
=============================================================

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#3282) devast válasza kelzsoca (#3281) üzenetére


devast
addikt

Mail ment elektrodokinak is. Ha le is húznak 2500-al, a világ végéről bp-re küldeni nem akarom a cuccot (egy 5perces flashelésre...).

(#3283) winben


winben
aktív tag

Üdvözlet gyerkek!

Na, mint kezdő tabletes és androidos érdeklődnék, hogy vajon működésre lehetne-e bírni egy usb-s - konkrétan Pinnacle 330e hibrid tv-tunert?

Nem vágom igazából, hogy ez az OTG egyenértékű dolog-e pl a pc-k usb csatlakozójával vagy sem....namegmondjuk szoftvert is keresni hozzá... :B

Szóval ha még nem is tudtok gyakorlati választ adni, akkor azt mondjátok meg, hogy elvben lehetséges-e, mert így már tényleg zsírsárkány lenne a gépecske. :)) :DD

(#3284) kelzsoca válasza winben (#3283) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mivel a rendszer Android alapú, így kétlem hogy tudna vele kommunikálni.

https://vertigostore.eu

(#3285) hcl válasza devast (#3282) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jézusom, ennek is az a szervíze?
Már válóok.

Ugyanis EZ is Wayteq cucc, és az említett szervízben "javították".

Mutogatni való hater díszpinty

(#3286) kelzsoca válasza hcl (#3285) üzenetére


kelzsoca
félisten

Olvasni tudsz? :)

Nem akarja Pestre felküldeni :)

https://vertigostore.eu

(#3287) Páli Gábor


Páli Gábor
csendes tag

Sziasztok,
Most olvasom a Wayteq európai oldalán, hogy az XPad 70 megkapja hamarosan a Honeycombot!
Erősítsetek meg, mert ez jó hír!
Üdv, G :N

(#3288) Páli Gábor


Páli Gábor
csendes tag

Francba,
Figyelmesebben elolvasva csak vmi új verzió (7.2) kapja meg.
Üdv, G

(#3289) winben


winben
aktív tag

Üdv mindekinek!

Kb fél órája van meg az xPAD-70-es tabletem. Régi szoft volt rajta, a weboldalukon lévő leírással nekikezdtem frissíteni. Ráraktam a kártyára a filokat, benyomtam a két gombot egy pillanatra felvillant a szokásos szöveg majd a képernyő elsötétült és azóta se kép se hang.

Kb 15 percet nyomkodtam, semmit nem telepítettem, csak megnéztem, hogy működik. Aztán rádugtam a töltőre (mert írják az oldalon, hogy rá kell dugni töltőre frissítéskor), kikapcsoltam és kezdtem volna a frissítést... :(

Mit tudok vele csinálni?
A reset gomb hogy működik?

(#3290) kelzsoca válasza winben (#3289) üzenetére


kelzsoca
félisten

Benyomod a reset gombot (pl: gémkapocs) majd ezután, újra megpróbálhatod a frissítést.

A hangerő FEL+power gombot lenyomod, és akár nyomva is tarthatod a második feliratig.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#3291) winben válasza kelzsoca (#3290) üzenetére


winben
aktív tag

Az égvilágon semmire sem reagál. A reset gombot nyomtam röviden is már - meg hosszan is, próbáltam volna simán bekapcsolni, dugtam rá töltőre semmit sem ír ki, meg se nyikkan.

Annyit észrevettem, hogyha töltőre dugom, akkor elkezd sípolni az adapter.

Nemtudom adnak-e másikat a boltban vagy várnom kell a garanciás javításra (heteket??)
:O

(#3292) tjb007 válasza Páli Gábor (#3287) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyik verzió sem kapja meg, amit meg te néztél a wayteq.com -on van és amit ott láttál az ránk, európai emberekre nem vonatkozik.
A WayteQ európai oldala a wayteq.eu.

(#3293) kelzsoca válasza winben (#3291) üzenetére


kelzsoca
félisten

Beviszed a boltba, elmondod hogy használtad amíg le nem merült, felraktad töltőre, majd többet nem kapcsolt be... cserélni kellene.

https://vertigostore.eu

(#3294) TheSaurus62 válasza kelzsoca (#3293) üzenetére


TheSaurus62
tag

Normális töltő nem sípol.

Bámulatos, hol tart már a tudomány...!

(#3295) Goauld1985


Goauld1985
csendes tag

Sziasztok. Köszönöm szépen a gyors válaszokat. A routert reseteltem s telepítettem fel most már csatlakozik a netre:) Mivel, szuper, és gyors választ kaptam, nagyon hálás vagyok.
Azonban most egy újabb probléma jelentkezett! Nem enged az android marketen keresni, csak néhány dolgot tudok letölteni, keresésnél ezt írja ki: a network error has occured, retry or cancel!
. Mikor pedig a tabon keresztül a netről próbálok letölteni ezt írja ki :You don't have any device. van erre valami megoldás?
Vagy esetleg lehet netről letölteni cuccokat market megkerülésével? ( Szeretnék könyvolvasót feltelepíteni).
Van valakinek tippje, mit tehetnék?

(#3296) tjb007 válasza Goauld1985 (#3295) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Vagy esetleg lehet netről letölteni cuccokat market megkerülésével?"

1. hozzászólás, általános szekció.

(#3297) Goauld1985 válasza tjb007 (#3296) üzenetére


Goauld1985
csendes tag

Köszönöm, úgy gondolom ez jó lesz, de most meg azt írja ki, hogy rakjam be az SD kártyát. Úgyhogy most gyorsan veszek egyet, remélhetőleg sikerül utánna alkalmazásokaz letölteni :(
Köszi a választ.

(#3298) winben válasza kelzsoca (#3293) üzenetére


winben
aktív tag

Ja, megtörtént, az eladó megnézte, kipróbálta, beazonosította, hogy hiba van.

Most van egy 46 ezer ftot érő blokkocskám, holnap reggel megyek egy új darabért.
Rendes volt az eladó, felajánlotta, hogy vissza is adhatja a vételárat, ha úgy akarom.

Ha Miskolcon jártok ajánlom a PC Host boltot a Bató Üzletházban! :)
:R

(#3299) kelzsoca válasza winben (#3298) üzenetére


kelzsoca
félisten

Korrekt hozzáállás, volt már hasonló eset egyébként, de szerencsére csak pár darab országos szinten, és eddig minden esetben cserélték a hibás készüléket.

https://vertigostore.eu

(#3300) SATIKA31


SATIKA31
tag

Üdv!
Aki most vásárolta a készüléket tudna valaki segíteni abban hogy elcseréljük az otg-s KÁBELÉT a sima csatlakozóra akár meg is venném rá is fizetnék bármi szóba jöhet.
Egyébként létezik androidba való usbs dvb-t vevő de ahhoz kellene a wayteq-es driver ami gondolom nincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.