Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Fitzgerald válasza spawn21 (#46) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A mindenki szerint szar nem fog tudomanyos alapot adni nehany Sony fanboy velemenyenek (aminek a fele hulyeseg, csupa nagybetuvel). Most tenyleg oda jutottunk, hogy ezek a ket forintos tft-k szebbek/jobbak mint az ips, vagy az amoled?
Kazuo Hirai mikor fingott utoljara?

[ Szerkesztve ]

(#52) Ati3120 válasza Tomy Yayo (#37) üzenetére


Ati3120
tag

Van az Ips-nél is jobb technológia a sony kezében de még sajnos nem vezette be a mobil szegmensbe de waio-ban már igen és valószínűleg a mobilokba jövőre jön . Trilumios-nak nevezték el és a legjobb kijelző jelenleg tv-kben leginkább az oled-re hasonlít de széllesebb tartományba működő hátérvilágítással érték el hogy lefedje a színskála nagyobb részét és olyan fekete színt is csak amoledban és oledban láttam idáig .

(#53) BoC1ka válasza #59070464 (#39) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Érthetsz, nekem nem tetszik a sima TFT. ezért nem vettem anno xperia S-t. Másnak lehet, nekem nem. És inkább azért hülyék, mert csak TFT-t pakolnak minden telóba, nem adnak választást a vevőinek...Tehát nem az a baj, hogy TFT-t használnak, hanem csak TFT-t.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#54) Fitzgerald válasza dokee78 (#45) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ha megtalaltam megnezem!

(#55) spawn21 válasza Fitzgerald (#51) üzenetére


spawn21
veterán

Nem vagyok SONY FUNBOY, csak nyitott szemmel járok. Jelenleg is One - m van.
A lényeg az, hogy nem jobb, de annyival nem is szarabb!! Van nála jobb.
Csak a szó hallatán nem fröcsögök.
Én használtam, ezért tudom milyen. Te?

iPhone 13p

(#56) pusszycat válasza Ati3120 (#52) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

DE igen.

[link]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#57) falijja


falijja
őstag

Ezért is kár... kínai telókba jobb kijelző van.... :(((

(#58) Fitzgerald válasza spawn21 (#55) üzenetére


Fitzgerald
veterán

En is. Es ha csak fele olyan szep lenne a Sony keszulekek tft-je, mint pl. az Optimus 3D-e (ami szinten egy mezei tft - eloszor azt hittem ips, de a betekintesi szogek azert annyira nem jok), akkor meg egyet is ertenek valamilyen szinten. De sajnos nem errol van szo.

[ Szerkesztve ]

(#59) raziel01


raziel01
veterán

Még mindig hiányolom a cikkekből az egyértelmű árat.
Miért nem lehet kiemelni vastagon az árat?

(#60) Ati3120 válasza pusszycat (#56) üzenetére


Ati3120
tag

Igen ezt láttam már de még nem kapható sajnos . Tv-ben volt szerencsém találkozni a trilumios-s modellekkel a w9 illetve x9 e,l azt kell mondjam hogy brutális konkurencia verő színei vannak és mélyebb feketéje mint bárminek a piacon :)

(#61) joey04


joey04
titán

Látom a kijelző itt is csapnivaló. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#62) dokee78 válasza Fitzgerald (#58) üzenetére


dokee78
félisten

Nem futtatni akarom és nem azért mondom,mert nekem ez van,de nézzél meg egy Xperia L-t.

"Ennek megfelelően 480x854 pixeles a felbontás, a technológia pedig még mindig TFT. És ezt persze le is szólhatnánk egyből, de azért jó, hogy van a szerkesztőségben Xperia Z és Xperia SP is, hogy lássuk: az Xperia L-nek messze sokkal jobb a képe, mint a fent említett két drágább cuccnak, sokkal mélyebb a fekete, mégis elég a fényerő, ki érti ezt? Ez egy olcsóbb masina, alacsonyabb felbontással mégis szabad szemmel is jól látható az eltérés, furcsa ezt mondani, de eddig ez a legjobb Sony kijelző, pont egy középkategóriás gépben. Persze még mindig nem IPS, nem AMOLED, de a sima TFT között az egyik legjobbnak számít."

Bog

(#63) kameraman77 válasza dokee78 (#1) üzenetére


kameraman77
aktív tag

Nem rossz a képminőség, Egész használhatónak tűnik, bár a széleken nagyon erős a mosottság. DE egy ilyen specifikus telefontól jobbat várna az ember, itt tényleg lenne értelme a normális fotóképességnek, mondjuk szívesen láttam volna pár víz alatti tesztképet is, kíváncsi lennék a zajosodásra. A videót nem tudom viszont megnyitni :( Elmegy-elmegy, de talán kicsit jobb képalkotási képességgel használni is lehetne. Így csak tucattermék - szerintem. (Nyilván ezt arra alapozom, ha már vízálló, akkor részben outdoor, tehát a megosztó képességek bőven a vizuális képalkotásra épülnek, a többi az tucat, hiszen mindegyik telefonon ugyanaz a szoftver fut...)

(#64) vicze


vicze
félisten

"Ha megvizsgáljuk a telefon által adott eredményeket, akkor az első furcsaság, hogy hiába van ugyanaz a hardver ebben a telefonban, mint az Xperia Z-ben, mégis valamiért jóval elmarad attól."

Nem tudom, de lehet az én szemem rossz, de a tesztek többségében azonos/gyorsabb és igazából csak az Antutu-ban lassabb, aminek X oka lehet... Úgy érzem nem volt túl sikeres a "vizsgálat"...

Azt a hülye alsó fényt már mocskosul hanyagolhatná a Sony, egyszerűen förtelmes, értelmes értesítő LED bele. (Meg végre JDI panelek se ártanának EU-ba is, vicc hogy ide a szart küldik...)

[ Szerkesztve ]

(#65) pusszycat válasza kameraman77 (#63) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A hiba nálad lehet mert megy a videó. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#66) razzorr


razzorr
őstag

Az a reklámfilm az 1.oldalon :DD Most komolyan ki ennyire debil, hogy így használja a telefonját?!

Amúgy szép a teló, a vízálló képesség is örvendetes,persze nem úszni vele és nem tusfürdőt nyomni rá és azzal bedörzsölni a testünket.
A TFT-ért kár, egyébként elfogadnám, már csak azért is, hogy ha rálöttyen a sör, akkor ne aggódjak miatta :)

(#67) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Extra vicces ez a betekintési szög probléma.Ki a nézi oldalról a telefonját áruljátok már el?
Kíváncsian várom a kritikákat majd az új Sony xperia i1 Honami-ról,amibe az új trilliumos kijelző lesz-persze az Z-ultrában már az van,úgyhogy ott már meglehet csodálni- meg 2o mp kamera.
Ott mibe fogtok belekötni?Megmondom: mindenbe ugyanúgy!!!Nevetséges,hisz mindenkinek el kellene ájulva lennie ezektől a technikai újdonságoktól és ellenben szinte folyamatosan csak a negatívum megy,meg a kritika mindenről.
Ezeken a fórumokon az emberek 80%-a csak a kritikákat keresi meg hogy mibe lehet belekötni,pozitívan nyilatkozni nem tud.
Nem csodálkozom hisz meg van írva az ... olyan gyorsan fog fejlődni a technika hogy az emberek fel se fogják,nem tudják értékelni mi van a "kezükbe .

(#68) eclipse006


eclipse006
őstag

Mindig ez a TFT porbléma, ha egyszer a valóságban is szép képe van akkor nem mindegy? Az Xperia Mini Prom kijelzője nem IPS panelos mégis nagyon jó minősége van, és közel 180 fokos betekintési szöge.

A telefon pedig nagyon ott van, ha lesz abban az előfizetés fajtában amit használok, szerintem lecserélem a jelenlegit. :K

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#69) Fitzgerald válasza dokee78 (#62) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Azt a modellt konkretan nem lattam, de elhiszem. Viszont akkor meg vegkepp nem ertem, hogy a sokkal dragabb, hd es full hd kijelzovel, brutal hardverrel szerelt keszulekeikbe miert nem azt a panelt teszik.

[ Szerkesztve ]

(#70) Radeon_5


Radeon_5
aktív tag

Wow, igy latatlanban azt mondom, ez lenne a tokeletes telo nekem.
Grat Sony

Son of a Bit

(#71) nexus6


nexus6
aktív tag

nekem nagyon tetszik a telefon, de kicsit túllőték az árát, szerintem. Már pár helyen kapható az egyik ellenfele, és nem kevéssel olcsóbb áron: lg optimus gj...
Na arra a tesztre is kíváncsi leszek.

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#72) dokee78 válasza eclipse006 (#68) üzenetére


dokee78
félisten

+1
Szintén volt Minim és nagyon szép kijelzője van.

(#73) Fitzgerald válasza SonyNex7 (#67) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ha nem lenne ott a Sony a nickedben, akkor talan erdemes lenne vegigolvasni, amit Iirtal.
Neked viszont az utolso kb. 25 kommentet mindenkeppen erdemes.

(#74) SonyNex7 válasza Fitzgerald (#73) üzenetére


SonyNex7
senior tag

A név csak egy nagyon régi nick név nem elfogultság csak nincs kedvem megváltoztatni.
A folyamatos negatívumokról próbáltam ír hogy ez mennyire unalmas már.Kicsit talán más szemszögből kellene nézni a dolgokat, értékelni őket, de sokan folyamatosan csak offolnak .

[ Szerkesztve ]

(#75) vicze válasza Ati3120 (#52) üzenetére


vicze
félisten

Legalább a saját linkedet elolvashatnád...
"A Sony TRILUMINOS Display márkajelzés tulajdonképpen egy módosított háttérvilágítást jelez."
Kb. ennyi, tök ugyan olyan márkanév mint a Bravia, csak már újítani kellett. Ugyan úgy IPS vagy MVA/PVA/ASV a panel technológia, főleg mivel nem létezik másik sorozatgyártásban.

(#76) joey04 válasza SonyNex7 (#67) üzenetére


joey04
titán

Sajnos nem lesz nehéz belekötni. Van fejlődés, de nem az igazi az sem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#77) Ati3120 válasza vicze (#75) üzenetére


Ati3120
tag

Igen ezt a cikket elolvastam tegnap mert pár kolega elkezdte az okoskodást hogy az egész trilumios technika csak szoftveres optimalizáció . Ezzel bizonyítottam hogy nem ... Ha már tanácsoknál tartunk te is elolvashatnád a hsz-em :)

"Trilumios-nak nevezték el és a legjobb kijelző jelenleg tv-kben leginkább az oled-re hasonlít de széllesebb tartományba működő hátérvilágítással érték el hogy lefedje a színskála nagyobb részét "

Ez a gyakorlatban annyit tesz hogy kék szinű széles spektrumú fényt kap a panel és ezt szűrik hogy ne legyen kék tonusú a kép, a valóságban persze ez még mindig lcd DE tégy mellé akármilyen konkurens panelt és ordít a különbség ,kolegákal a jellenleg csúcs samsung 65 colos f8000 -vel mérettettük meg ugyan az a demó film ment mind kettőn... Ha be mész bármelyik Hülye nem vagyok boltba megnézheted .

[ Szerkesztve ]

(#78) cefre00 válasza Ati3120 (#77) üzenetére


cefre00
tag

Nagyon érdekes, hogy az IP-57 és 58 szabványok mennyire elkezdtek terjedni. Korábban csak a strapatelefonok kuriózuma volt, erre pedig már high-end okostelefonoknál is megjelenik, köszönhetően 1-2 élelmesebb gyártónak (Sony, Samsung, stb.).
Nemsokára talán olyan természetesnek vesszük a 1,5 méteres vízállóságot, minthogy van benne kamera is...:)

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#79) FragMaster válasza dokee78 (#23) üzenetére


FragMaster
addikt

Mindegy ki mit használ vagy preferál, sajnos ez jelenleg tényleg a felhozatal legalja (nem mondom, hogy használhatatlan, csak viszonyítva). De a z ultra alapján elindultak egy jó irányba.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#80) Legendd


Legendd
senior tag

UPDATE a víz alatti képekre vágyóknak!
Raktam a cikkbe víz alatti képeket is, érdemes vetni rájuk egy pillantást :D elég fura érzés egy telefont víz alá rakni, szisszentem is egyet, de no para, minden flottul működött...

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#81) jaszy91


jaszy91
aktív tag

Úgy bírom, mikor leragadtok a TFT szónál. Igen, az igaz hogy amikor a Z megjelent kicsit engem is meglepett hogy "csak" egy TFT panel került bele, de amikor láttam, és használtam élőben (akkor még nem volt javítva szoftveresen) akkor kellemeset csalódtam benne. Oldalról is jól lehetett látni h mi van a kijelzőn.

Tesóm Xperia V-jében is TFT van, de egyáltalán nem rossz, sőt kimondottan szép a kép. Napfényben is jól látható, nem kell takargatnod a kezeddel, hogy megnézd amit szeretnél.

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#82) #59070464 válasza jaszy91 (#81) üzenetére


#59070464
törölt tag

Egy Xperia L-ben pedig különösen jó (TFT) kijelző van.

(#83) nemlehet


nemlehet
őstag

Szerintem a vízállóságnak alapnak kellene, hogy legyen. Azért főleg a csúcs készülékek 180-200k körül vannak, de a középkategóriásak is belekerülnek 100-120k-ba az a A brandekből. Ez pedig még külföldön is sok pénz. Azért 100k az 300 euró és bár ki tudják fizetni nem esik jól. Főleg, hogy ha esetleg egy eső után nem is megy tönkre, de az indikátor elszineződik bennük és utána erre hivatkozva nem javítják a telefont egyéb problémával, még ha köze sincs a beázáshoz.

Amúgy meg aki amiatt aggódik, hogy a majd a ledes villanónál beázik a telefon, szerintem nyugodjon meg. Azért a Sony van akkora cég, hogy rendesen letesztelje a telefont ilyen szempontból, másrészt tudtommal nem is írhatják csak úgy rá maguknak ez IP58, hanem ezt hitelesíteni kell. Mondjuk nem tudom, hogy 1-2 év múlva hogy fogják bírni a gumitömítések.

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#84) Ati3120 válasza cefre00 (#78) üzenetére


Ati3120
tag

Ez szerintem nagyon jó irány mert így a való életben kevesebb gondod lehet pl. ha elázol nagyon vagy vízbe ejted a telefonod . Volt régen egy nyomógombos alcatelem és egyszer a zsebembe maradt mikkor a strandon megzuhanyoztam és túl élte :) szóval ilyenekre gondoltam . Apum egyszer meg be rakta a 3410-es nokiát a reggeli csomag mellé és mire be ért addigra tocsogott a joghurtba a telefon azt sajnos már nem lehetett megmenteni és az volt ebben a fájó pont hogy akkoriban 40.000 Ft volt az a Nokia :/

(#85) KaiotEch válasza Legendd (#80) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát nem egy hűde, de a nem vizes képek sem... :F

(#86) joey04 válasza jaszy91 (#81) üzenetére


joey04
titán

Én éppen fordítva. Úgy voltam vele, hogy oké, csak TFT de lehet az még jó. Aztán élőben elborzadtam.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#87) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Arról nem írnak,h 30 perc pancsi után mennyit kell száradni hogy megint vízbe merüljek. Garancia probléma gyanús ez az egész. Azt mivel bizonyítom h csak 30 perc volt nem 35 és mérőszalag sincs folyton kéznél. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#88) ak76 válasza Ati3120 (#52) üzenetére


ak76
senior tag

Majd ha látom őket Sony telefonokban,akkor lehetséges hogy nem fogom konzekvensen ignorálni a Sony okostelefonjait,mert amit eddig a Sony érában villantottak,leginkább a csúcskészülékeikben,ráadásul mindazzal a háttérrel ami nekik van,az a vegytiszta facepalm,talán nem véletlen hogy a világ első három mobilgyártója között nincs helye a gyártónak...
Egyébként íme csak néhány gagyi kínai,a sok tucat közül,ami megeszi a Sony TFT paneljeit,nem mellesleg többnyire kevesebb pénzből.

Xiaomi MI2
ZTE Nubia
Oppo find 5
Lenovo K900
Zopo ZP980
Huawei P6

(#89) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Sonyt nem vennék a ratyi kijelzője miatt. A samoled és az ips is belefér ezeken az áron az összes konkurensének (kivéve HTC a superlcd-jével). Érthetetlen, hogy miért erőltetik ezeket a fakó, fénytelen fosokat.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#90) #13110016


#13110016
törölt tag

Gyönyörű telefon! GG Sony! Soha nem lesz más telefonom.

A sok balf@sz aki a TFT-vel jön, az meg húzzon a csába a szappantartó topikba!

(#91) vicze válasza Ati3120 (#77) üzenetére


vicze
félisten

Braviánál (TV) ugyan úgy megvolt a szűrözés. Valami pluszt hozzáraktak és átnevezték, ennyi. Panel nem lett más. Valamiért nem Bravia 4-nek hívják, hanem kellett egy új név, nem tudom miért, de ugyan úgy marad ez is a marketing része nagyrészt, gyakorlatban csak egy kék szűrőt jelöl módosított háttérvilágítással, amit ráhúzhatnak XY panelra. Sony épp ezzel differenciálja a TV-ket a Samsung/Sharp azonos paneles TV-ktől.

Amúgy Sharp mellé rakd mert a Sony felső kategóriában az van. Egy AOU MVA (Samsug) ellen a Sharp AVS (Sony) kicsit nem fair. :)

(#92) tzsolesz válasza Wa2x_ (#6) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Igen, én is azt mondom, hogy ez most kamerás fronton is jó lett, jobb mint az eddigi paletta a Sony-tól, ebben az évben.

(#93) Ati3120 válasza ak76 (#88) üzenetére


Ati3120
tag

Bevallom én nagyon szeretem a sony-t mint márkát de ennek ellenére nincs sony telefonom és ennek az oka nálam is a TFT-nél valló leragadás és az hogy csak androidos paletta van jelenleg . Amire viszont rá jöttem hogy mindegy hogy milyen hátérrel szabadalmakkal rendelkezik egy márka a tudásuk legjavát nem teszik bele EGY telefonba mert fent kell tartani egy bizonyos fejlődést is és rohadt nagy a verseny .

(#94) ak76 válasza #13110016 (#90) üzenetére


ak76
senior tag

Szerintem meg vegyél vissza az arcodból mielőtt szólok egy modinak hogy tegyen kicsit pihenőre,ha nem vagy képes civilizáltan kommentelni,akkor inkább tartsd magadban a szinvonaltalanságot,azért mert valakinek nem tetszik a TFT még nem balfasz,pláne NEM TE fogod megmondani neki hogy hova menjen.

Ati3120
A Sony rengeteget letett már az asztalra,annak idején imádtam a walkmanjaikat,a TV-ik a katódsugaras szcénában a topon voltak (szerintem),az Esprit szériás hifijeik pedig majdnem a High Endet súrolták,de ez a telefonrészleg,pláne mióta a "kijelzők jelentik magát a telefont",nem igazán megy nekik,és többnyire a szar TFT miatt van ez így.

[ Szerkesztve ]

(#95) Ati3120 válasza Ati3120 (#93) üzenetére


Ati3120
tag

Vicze:
Most a MM-ben elégé levan égve a sharp szortiment összesen 5 db modellal vannak jelen ,ezekkel a quatronos panelokkal összehasonlítva is a triluminos jön ki jobban elhiheted . Egyébként a sony nem használ samsung panelt egy taiwani beszállító hozza nekik ,illetve a 42-es méretűek azok LG panelok mert a taiwaniak nem gyártanak ekkora méretben ...
Igen ez a triluminos dolog fellbukant már 2-3 éve is de csak két modellben ,jelenleg is csak a két csúcs készülék kapta meg ami nem véletlen ... Én úgy gondolom hogy azonos áron össze hasonlítható két TV például a samsung jelenlegi csúcs fullhd led-ben az f8000 a sonynak pedg a w9 . A sony-t megkapod 55colosban 799999 Ft-ért az f8000 ret 65 colban 1200.000 Ft :)
(Itt jegyzem meg hogy a 4k ultra HD trilumios 55cols x9 az 1400.000Ft ajándék 32colos w650 -nel és blueray lejátszóval ... Igen egy árban vannak de a sony ennyiért 4k-t ad )

[ Szerkesztve ]

(#96) petymeg


petymeg
addikt

Ha nékem elég lenne 1 simes telefon, már venném is ezt a ZR-t (már ha lehet kapni)
Egyszerűen mindent tud -a két sim kezelésén kívül- ami nekem kell, még a tepsi mérettel is ki tudnék békülni.
A hd felbontás több is, mint elég. Vsz a fhd-nek ilyen 4-5 colos képátmérőnél semmi, de semmi értelme...
Bravo SONY. :C

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#97) boogie84


boogie84
veterán

Nekem Z-m van, semmi baja a TFT-nek. Aki látott már egy kijelzőt a Z-től az tudja. Aki fikázza az életében nem fogott még olyan készüléket. :)
Ha jól látom színesebb képeket készít mint a nagy testvére. Ez jó jel. Kíváncsi lennék h hardveres v szoftveres a dolog.

(#96) petymeg: A jövő a részletesebb és élesebb kijelzőké. Nem feltétlen a méret, mintsem a részletesség a lényeg. Meg az h tű éles a kép. ;)

(#99) Weeman1:: Életedben nem fogtál még sem ilyet, sem pedig Z-t a kezedben, valszeg nem is is fogsz. 0 értelme a hozzászólásodnak. ;]

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#98) fateless


fateless
veterán

Miről maradtam le?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#99) Weeman1


Weeman1
veterán

A Sony vakoknak gyárt hogy még mindig itt tart kijelző technológiában?
Lassan már az összes kínai droidban értelmesebb kijelzők vannak. :D

Xiaomi 11T Pro

(#100) vicze válasza Ati3120 (#93) üzenetére


vicze
félisten

De beleteszik, mert a Japán belpiacos készülékek a JDI-s IPS panelt kapják, nem a "TFT"-t, mindenki más meg kapja ez szerintem ebben az árkategóriában minősíthetetlen panelt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.