Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) teki91 válasza kenroczen (#800) üzenetére


teki91
csendes tag

http://m.arukereso.hu/?p=p176650715

(#802) EAndrew


EAndrew
aktív tag

Sziasztok!

Lehet hogy a kérdés kicsit láma lesz, de mennyire jönnek a frissítések a ZR-hez, és azok mennyire kompatibilisek a magyar menüvel úgy hogy hivatalosan nálunk nem jelent meg a telefon? Van olyan támogatása mint egy MO-n hivatalosan is megjelent telefonnak? Milyen hibákkal kell számolnom ha egy ilyen telefont választok? Egy SP-hez képest hol helyezkedik el?

Válaszokat előre is köszönöm!

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#803) EAndrew


EAndrew
aktív tag

Még az előzőhöz: légy szíves osszatok meg egy két képet, vagy valami infót hogy mi ez a probléma a képekkel és videókkal. Rosszabbak mint a tesztben?

Üdv!

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#804) Koktail válasza EAndrew (#803) üzenetére


Koktail
tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Telefon váltás előtt vagyok, egyenlőre még sok opció van a 4S helyére (oppo find 5, 7, sony z1, z1 compact, ZR, esetleg xiaomi mi3) de erősen húzok a ZR irányába!

Sose volt még androidos telefonom így nem tudom hogy mennyire gyors a telefon menün belül (iOS ha 3 mega szabad hely volt és kb. 25-30 program volt megnyitva akkor se vettem észre hogy kicsit is lassult volna). Ugy tudom az Android azért meg tud akarni mert ott minden program szál egyenlő memóriát kap míg az iosnél mindig az aktuálisan használt a legtöbbet, asszem.

Olvastam itt a fórumon hogy 30masodperc mire megtalál, ez valóban így van? Valamint ami leginkabb zavar a tárhely (iosnél is hogy nem bővíthető) itt ugye 32gb-ig bővíthető a belső 8gb (amiből ugye 5 elérhető). Olvastam hogy ennek ellenére a programokat meg játékokat a belső memóriára pakolja és csak mókerolással macerásan oldható meg. Ez valóban így van? (Nem tudom mennyiből állt volna hogy ugy csinálják meg hogy simán lehessen másolni bármit sd-re) tapasztalatokat tud valaki írni akinek ZR-re van hogy mennyit bír az akksija, milyen fotókat csinál meg úgy általánosságban mik az érzések, tapasztalatok!

Köszönöm szépen előre is!

Üdv.:

Koktail

(#805) EAndrew válasza Koktail (#804) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Helló!

Sajnos nem igazán pörög a topik, így egyenlőre csak én szólnék hozzá a kérdésedhez, igaz én sem tulaj vagyok hanem érdeklődő :). Tudom a tulajdonosok most megköveznek majd, de ha a listádon van a z1 compact is, akkor én a sony-k közül azt választanám. Z1 compact= egy kezes kijelző ami ráadásul már IPS technologiával készült, bivaly proci, 16gb belső és 64gb microsd tárhely, 20mpixel kamera kellemes minőséggel, valamint jó üzemidő. Egyébként a nagytestvérről (Z1) is hasonló jókat mondanék, de az 5" kijelző és tft, de ezt szerintem nem veszed észre ha nem kezded el hasonlítgatni egy másikhoz.
A zr az alacsonyabb árkategóriában indul természetesen ennyivel tud kevesebbet is a z1 testvérekhez képest. A kérdés csak az hogy megéri-e ez a tudás többlet a kb 30ezres árkülönbséget. A zr szerintem árkategóriájának nyertese, kár hogy itthon hivatalosan nem jelent meg.

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#806) Koktail válasza EAndrew (#805) üzenetére


Koktail
tag

Köszi a választ!
Igen tetszik a Z1Compact csak azzal az a baj részemről, - de azért megnézem élőben - hogy a 4,3-as kijelző méretből veszik mèg el az alsó gombsort, s szerintem így kicsi a kijelzője. Másik hogy nem hiszem hogy 50eft többet érne mondjuk a ZR-nél nem vagyok se magas processzor se megapixel mániás! ;-) de élőben azért meglesem milyen... :-)

Üdv.:

Koktail

(#807) matthews válasza Koktail (#806) üzenetére


matthews
aktív tag

Na szóval....

A telefon gyakorlatilag nagyon jó, de.....
Pro:
- Olcsó
- Szép (szerintem)
- 2 Gb RAM
- Jó üzemidő (4.3-as Androidra váltáskor kicsit vesztett a 2 napból, de nem sokat)
- Vízálló, cserélhető aksi (én igazából ezért a két dologért vettem ezt, főleg a cserélhető akksi miatt)
- Nagyon gyors

Kontra:
- A videó felvétel elindításkor 2 mp-ig tiszta a hang, utána olyan mintha csobogó víz alá tennéd (torzít, a háttérhangok sokkal erősebbek, mintha "bödönbe" (milyen régi szó ez :DD ) beszélnél bele. Nálam ilyen, de mások mondják, hogy náluk meg nem.. Sok embernél jelentkezett a probléma. Talán ha gyári visszaállítást csinálnék megoldódna... Nem tudom.... Erről kérdezz másokat is.
- Előlapon VGA felbontású kamera (sosem használom...)
- 8Gb belső memória (mivel mindent ide pakol amit letöltesz hamar betelik és SD-ra csak mókolással lehet átrakni, ez amúgy asszem Android verzió miatt van. 2.3-on még lehetett áttenni SD-re azóta nem.)Nekem amúgy bőven elég.
- Fényképek nem túl jók, de nem is rosszak. Közepes.
- a Sony köcsög hozzáállása a frissítésekhez (Support).

Egyébként garancia szempontjából annyi a difi, hogy Mo.-n hivatalosan nem kapni ezért az alkatrészeket külföldről hozzák be, így eltart több hétig is, de ha lejár az egy év, úgyis az egyetlen magyar hivatalos szervizhez kell küldeni, ami Budapesten van (vidéki vagyok kb. 250 km-re :) ) a nevét nem tudom majd a többiek belinkelik.

Én amúgy nagyon meg vagyok vele elégedve, csak a videó ugyebár, mert én nyaraláskor meg úgy adhoc a gyerekeim hülyeségeit néha videóra veszem és így gáz. Már írtam ebben az ügyben a Sonynak ha akarjátok beteszem a válaszlevelet, de elárulom, hogy sok mindent nem mondtak. Véleményem szerint szoftveres a hiba. Várom a 4.4-et (ami a honlapjuk szerint: Under Investigation [link] tehát nem biztos hogy lesz...) hátha megoldja.

Így "röviden" ennyi.

Ha kérdésed van írj. Szívesen válaszolok itt is, privátban is.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

"No brain, no problem"

(#808) darkpower válasza Koktail (#804) üzenetére


darkpower
aktív tag

Szerintem mindenképp találd ki elsőnek, hogy mire van szükséged, és azok mennyire számítanak egy telefonban. Valamint mennyit akarsz rákölteni.
A z1 és a compact is jobb pár szempontból(nem biztos, hogy ezek valóban számítanak neked), viszont lényegesen drágábbak is.
Javaslom, hogy lődd be az ársávot is, mert a zr teljesen más kategória, mint a z1.
Nekem pl tök mindegy a kamera és videó, ezért van még mindig zr, és nem z1 compact. Mondjuk méretben kb semmi különbség, cserébe egy kisebb, viszont jobb kijelzőt kapsz compact esetén. Ellenben ez aligha ér meg 60k-t
Nekem ráadásul nem volt még gondom a tárhellyel, igaz, játszani nem ezen szoktam.
Kitkat meg szerintem tuti jön

[ Szerkesztve ]

(#809) Koktail válasza matthews (#807) üzenetére


Koktail
tag

Szia!

Köszönöm szépen a választ!
Hát ez most kicsit elbizonytalanított...
Mi az hogy egy 91eFt-os telefonnál, ami ráadásul Sony (tehát értenek a fényképezéshez-videózáshoz már régóta) nem tudják úgy megcsinálni hogy jó legyen a videó felvétel, a képek pedig egy felső kategoria alsó szegmensében ne közepes legyen hanem mondjuk jó! :W A telefon nem lesz soha fényképező mert kicsi az érzékelő mérete, arra ott a DSLR, na de akkor is, tisztán emlékszem hogy a samsung i8510 telefonom ami 2008-as modell 8 megapixeles kamerája gyönyörű képeket csinált, ami gépen is ugyan úgy nézett ki és még nagyítani is lehetett akkor se lett zajos, részletszegény... :C tehát nem értem hogy 5-6 év elteltével miért szarabbakat csinálnak, nem megapixel háborúzni kéne hanem egy normális 8-12 megapixeles kamerát belerakni, normális fényerővel stb.
Az előlapi VGA kamera az nagyon nem érdekel engem se, én se szoktam használni.
Hát ez a nem másolhatok simán az sd kártyára szintén zavar...8Gb az nem sok, sőt az inkább csak 5-6 ami elérhető lehet...De gondolom most meg ha vennék akkor meg azon már nem a 2.3 lenne... :( talán ezt a 4.4 kijavítja!
A garancia annyira nagyon nem izgat lekopogom, de még egyik telefonomat se kellett szervizbe vinnem, pedig volt pár!!! :DD
De legalább az üzemidő a kisebb kijelzőméret és a nem full hd felbontás meg a kisebb processzorok miatt eléri akkor a 1,5 napot, ez legalább valami.

Köszönöm szépen még egyszer a tájékoztatás.
Lesz akkor még min agyalnom az MWC-ig! :N Lehet ott mutatják be számomra a tökéletes telefont! :DD

Üdv.:

Koktail

(#810) Koktail válasza darkpower (#808) üzenetére


Koktail
tag

Köszi!
Igazából az ársáv nagyon nem számít, na jó 150eFt felett már nem nagyon adnék ki egy telefonért...
Ha minél olcsóbb és nem megy a tudás, minőség rovására az nem baj! :C

Igazából amire kel az teljesen általános, több emial fiók kezelése, folyamatos frissítése, telefonálás internetezés, néha 1-1 játék (de ez nem lényeg), nagy ritkán amikor elvetemült állapotomban vagyok és nincs közelben gép vagy le van merülve, megnézek online egy filmet! :DD illetve fényképezni, meg ritkán videót is szoktam csinálni. Tehát ami igazából nekem fontos, hogy ne legyen fos a kamerája (mert készítenék vele fotókat), a tárhely (vagy bővíthető vagy 32 Gb mert a 16Gb-ból 13Gb szabad kevésnek bizonyult) az akku kibírja legalább 1,5 vagy több napig, jó lenne egy 4,5 kijelző azon belül nekem nem számít hogy ips, amoled, vagy tft ez max csak az üzemidő szempontjából lényeges nekem.
Kérdés hogy a KitKat megjavítja a kamera illetve az sd kártyára történő másolások problémait.

Köszi.

Üdv.:

Koktail

(#811) darkpower válasza Koktail (#810) üzenetére


darkpower
aktív tag

Állítólag a z1 kamerája se valami nagy durranás, de ez megint egyéni, hogy kinek mi a jó.
Sd kártya esetén ne várj megoldást, ilyen az android, a sony meg nem fog foglalkozni vele, bár meg tudnák oldani, ha nagyon akarják.
A videó meg utoljára 4.1-ben volt jó, azóta volt már frissítés, necces, hogy javítanak rajta, pedig alap lenne :P

(#812) Koktail válasza darkpower (#811) üzenetére


Koktail
tag

Még a Z1-nek se nagy szám... :(
De korábban valaki azt írta hogy másik androidon még simán lehetett! ja várjunk lehet hogy nem 4.3-at írt (hiszen az most van) hanem 2.3-at!!! :DDD
Na mindegy szóval ez bármelyik gyártónál így működik hogy nem lehet simán sd kártyára programokat meg minden egyebet menteni, csak mókerolással? Az elég gáz... :((

Na most már csak két hét és kezdődik a MWC, addig még töröm a kobakom hogy akkor mi legyen, pedig nagyon sok választás nincs... :( Samsungot nem akarok venni, HTC One ott az ultrpixel még kiforratlan..., 170eFt-t nem veszek iphone 5s 4-es kijelzővel, meg ennyiért amúgy se vennék... Szóval nincs nagyon semmi ami szóba jöhet még... Még az Oppo find 5, 7 (de az se tökéletes) meg a Xiaomi Mi 3 ami a világ másik végéről jönne tehát a gond van akkor szívás!

Köszi!

Üdv.:

Koktail

(#813) knuckle


knuckle
aktív tag

Nekem a Z1 compacttal az ára a bajom csak, mert az nagyon sok...
igaz a ZR sem olcsó most sem, de akkor is másabb no :)
A másik meg ahogy a kollega is írta, hogy 4,3 col pont jó lenne, de ha még az alján a szoftveres gombok is ott vannak, hááát...
no de mindezek ellenére az igazi problémám vele az ára.
Én nagyon megszerettem a ZR-t, és ha nem is mindent, de majdnem minden tudását kihasználom, nekem az akksi is kibír 2 napot is akár. Természetesen ha gps, zene, fénykép, telefon miegymás használat mellett, tehát komolyabb használat mellett, ez sem bír többet 1 napnál, de azt stabilan, biztosan bírja.

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#814) Koktail válasza knuckle (#813) üzenetére


Koktail
tag

Hát igen, gsm boltokban lehet 142eFt-t kapni, de nem kevés, de szerintem ha megjelenik az mwc-n az új készülék lehet egy 10-el lejebb megy az ára, bár nem biztos! De igen a Compact-nál az ár és a 4,3 a kérdéses pont, ja meg a elől hátul üvegnek sem annyira örülök, marha jól néz ki, de sérülékeny, nem tudom vennék egyet azt véletlenül leejteném, lehet ugyan az mintha a 4S-em esne le, törés.... :DD
Ja hát a gps-t nem kell belekalkulálni mer az szív mint állat, főleg mondjuk a google maps, nálam volt olyan azt használtam navigációra, reggel levettem 12:15-kor már rá kellett dugnom a kocsiban különben kikapcsolt volt. :W Szóval a lényeg hogy ez legalább elmegy egy napot, a 4S-m már csak számomra normál alatti használattal, van olyan hogy délután 3-4 fele már töltőre kell raknom, igaz használom, de akkor is... :W tudom rakathatnék bele új aksit, meg akkumlátoros hátlapot, de nem ...ja be, lecserélem! :DDD

(#815) darkpower válasza knuckle (#813) üzenetére


darkpower
aktív tag

Jelenleg a z1 olcsóbb mint a compact, ezt pedig erős túlzásnak tartok... A zr 4,5 kijelzője még pont jó méret lenne, csak ne volna ekkora felesleges terület a kijelző körül

(#816) teki91


teki91
csendes tag

Kedves xperia ZR tulajdok!

Volna egy kérésem azzal kapcsolatba,hogy tudna-e valaki lőni egy képet az előlapi VGA kamerával,hogy tudjam mennyire "rossz" a helyzet. A kép témája persze bármi lehet. Nagyon gondolkozom a ZR és compact között. Eddig a ZR felé dől a mérleg nyelve de mivel alkalmanként használom az előlapi kamerát érdekel mennyire rossz a helyzet.

Előre is köszönöm a segítséget.

üdv.

(#817) gaucho válasza teki91 (#816) üzenetére


gaucho
tag

[L:/dl/upc/2014-02/10/55554_hzamee7crhlqfrc8_dsc_0116_2.jpg](IMG:/dl/upc/2014-02/10/55554_hzamee7crhlqfrc8_dsc_0116_2.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2014-02/10/55554_hzamee7crhlqfrc8_dsc_0116_2.jpg](IMG:/dl/upc/2014-02/10/55554_hzamee7crhlqfrc8_dsc_0116_2.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L]Tássék(led izzók,szórt fény a szobában):

[ Szerkesztve ]

(#818) teki91 válasza gaucho (#817) üzenetére


teki91
csendes tag

Köszönöm szépen a képet! Sokat segítettél a döntésben,már csak ki kell várnom míg kapható lesz feketében is a készülék. :))

[ Szerkesztve ]

(#819) Franky 28


Franky 28
újonc

Helló mindenkinek!Egy ZR-em van,már november óta.Z1 minit(most már compact) akartam,de nem bírtam várni :) Nem sűrűn cserélem a mobilomat,ez elég gyorsnak tűnt.Újonnan vettem,egy budapesti mobilkereskedőnél.2 hét után eldobta az összes sim kártyát.Először csak megszakadt néha,utána nem fogadta el.Semelyiket sem.Vissza szervíz,garancia,3 hét után visszakaptam.Ma lemostam a kijelzőt,mert koszos volt,úgy voltam vele,bírja a vizet.Ne próbáljátok ki víz alatt!A telefon egyből kikapcsolt.Szétszedtem,víz volt benne mindenhol.Az első és a hátsó kamera is bepárásodott,az érintőkijelző nem működött.Szétszedtem,elkezdtem kiszárítani.Még a kijelzőjébe is beszivárgott a víz,ahol foltok lettek.Azt nagyon nehéz kiszárítani,még most is azt csinálom,már alakul.Amúgy nagyon jó telefon,gyors,meg minden,szeretem,nem akad,tökéletes.Mondjuk a legújabb androidnál( 4.3 10.4.b.0.569) átmenet a kezdőképernyők között nem tetszik annyira,a régi verzióban az jobb volt,de ez nem a telefon hibája.Meg az is jobb lenne,ha a játékokat lehetne a mem kártyára telepíteni... még egyszer mondom,tiszta új volt ,amikor vettem,az összes gumi tömités gyári.A gyártó által reklámozott vízállóság miatt azért többre számítottam.:(

(#820) darkpower válasza Franky 28 (#819) üzenetére


darkpower
aktív tag

Csak halkan mondom, de a telefonnak jó eséllyel annyi. Idő kérdése, és megadja magát a víz miatt. Ha csukva voltak az ajtók, akkor elképzelhető, hogy a "szervíz" szétszedte, majd szarul rakta össze a cuccot. Ebben az esetben erősen verném az asztalt...

(#821) jagertibi válasza Franky 28 (#819) üzenetére


jagertibi
aktív tag

Tuti hogy a szervíz cseszte el. én mindennap konkrétan elmosom, és jó párszor fényképeztem vele akváriumban. :K

(#822) matthews válasza Franky 28 (#819) üzenetére


matthews
aktív tag

Most kipróbáltam én is valóban semmi baja nem lett a víz alatt. Benne volt egy percig. Az igaz, hogy beszivárgott a hátlap szélénél, de a gumival védett helyre semmi sem ment be. "Hóttszáraz" maradt. A zárófedeleknél szintén semmi szivárgás.

[ Szerkesztve ]

"No brain, no problem"

(#823) matthews


matthews
aktív tag

Ha valaki tud egy jó leírást, hogyan kell visszarakni egy régebbi szoftverváltozatot legyen szíves linkelje be. Köszönöm!

"No brain, no problem"

(#824) darkpower válasza jagertibi (#821) üzenetére


darkpower
aktív tag

Én azért gyakorlati tapasztalat alapján nem zárnám ki a user error-t, bár remélem nem erről van szó. Sajna nem lesz egyszerű bizonyítania, hogy a szervíz cseszte el

(#825) baradi


baradi
senior tag

Kollegak,

Milyen a telefon hangminosege telefonalas kozben, ahogy a masik felet hallod?

Koszi elore is

(#826) gaucho válasza baradi (#825) üzenetére


gaucho
tag

Tökéletes,kristálytiszta!

(#827) sebime45


sebime45
tag

Szevasztok van egy nagy problémám: a ZR telefonkönyvében, hogy kell a sim kártyára elmenteni az új tel. számot, mert csak a Telefon 1-be menti.
Előre is kösz a választ.

(#828) darkpower


darkpower
aktív tag

Hamarosan új frissítés jön elvileg:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#829) matthews válasza darkpower (#828) üzenetére


matthews
aktív tag

Majd... Egyszer csak...

"No brain, no problem"

(#830) darkpower válasza matthews (#829) üzenetére


darkpower
aktív tag

Na ja... Tabletre már kint van mondjuk. Szóval olyan 2-3 hét már csak :D

(#831) matthews válasza darkpower (#830) üzenetére


matthews
aktív tag

És tényleg.. Mindig tabletre jön ki először... Mintha mindenki azt használná a földön.... Telefont meg senki...

"No brain, no problem"

(#832) kopepe


kopepe
aktív tag

Rajtam kívül itt senki sem használ 4.4.2-es főzött romot?Nagyából másfél hétig használtam gyári 4.3-at,de hát ég és föld a kettő.Igaz,sok a macera a rootolással,bootloader nyitogatással meg a recovery-vel (viszonylag)de megérte.Csak ajánlani tudom a cyanogenmod-ot :)

(#833) matthews válasza kopepe (#832) üzenetére


matthews
aktív tag

Pepe. Ha a tortúráról küldesz egy leirást és a kamera szoftvere is jó már teszem is fel! :-)

"No brain, no problem"

(#834) kopepe válasza matthews (#833) üzenetére


kopepe
aktív tag

Működik minden,fagyás,reboot nincs,nagyon jól testreszabható,nem úgy mint a gyári rom.
Leírás
A bootloader nyitása csak 1 bizonyos verziónál működik.
Nekem EZ van fent,és teljesen jó.
Elöljáróban ennyi,szerintem megéri.

(#835) darkpower válasza matthews (#831) üzenetére


darkpower
aktív tag

Nem tudom miért ez jött ki, de a tabletesek esetén pl csúnya hibákat hozott a 4.3
Szóval ott tényleg kellett volna egy javítás, de mintha nem igazán jött volna össze ez a sony-nak most sem.

Jelent bármi pluszt egy custom rom? Én nem érzem szükségét...
De lehet le is cserélem a cuccot egy compact-ra, kezd vállalható ára lenni.
Mondjuk nagy előrelépést az se jelentene a zr-hez képest

(#836) matthews válasza darkpower (#835) üzenetére


matthews
aktív tag

Nekem semmi egyéb nem számít csak az, hogy a kamera jó legyen. Amúgy semmi másra nem kell a "főzött. Ha jó a kamera akkor jöhet. Viszont ilyen alapon downgrade 4.1-re, oszt jóvan. Én több pénzt nem vagyok hajlandó kiadni telefonra. Ha ez bedöglik visszatérek a jó öreg 3110 Nokiához. Kamerázni azzal sem lehet, úgyhogy secko jedno....

Nem jó az új frissítés sem? :C Sony. :W

Most tényleg. Kinézetre, menüre nekem a Sony-k jönnek be nagyon. Samsung külcsín nekem f...s. LG-n ek nincs minőségérzete, menü nem tetszik. HTC.... hááát. A One nem rossz de ott is a kamera. Apple jó lenne de drága.
Komolyan már bánom,hogy nem Huawei P6-ot vettem vagy rendeltem Kínából valami fasza kis olcsó de nagy tudású telót. Xiaomit vagy Oppot. Garancia szempontjából mindegy lett volna....

Ehh. Mindig így járok. Megtetszik valami aztán elqrják, mint Gyurcsány bátyánk.... No nem kesergek, végül is a világ nem áll meg.

[ Szerkesztve ]

"No brain, no problem"

(#837) kopepe válasza darkpower (#835) üzenetére


kopepe
aktív tag

Szerintem annyival nem jobb a compakt,mint amennyivel drágább.
A gyári romnál mindíg sokkal jobbak a custom romok.Próbáltam pár tucatot a galaxy minimen,utána meg a moto defymen :) Ég és föld :)

(#838) darkpower válasza kopepe (#837) üzenetére


darkpower
aktív tag

Most 150k a compact, 2 év gyári garival. Barátságosabb, mint az eddigi ajánlatok.
Nekem is az a bajom, hogy nem sokkal jobb, mint a zr, lehet nem érné meg.
Fényképezni nem is szoktam mondjuk

Tablet Z esetén a 4.2.2 még tabletes UI-t kapott, aztán a 4.3 átváltott a telefonos szisztémára, csak nagyban, ha jól tudom. És még sok apróbb bugot is hozott, szóval ők rendesen megszívták szerintem...
Az új frissítés se javít mindent, a UI meg maradt

[ Szerkesztve ]

(#839) baradi


baradi
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

(#840) Zzr


Zzr
csendes tag

Sziasztok,

Úgy néz ki nem lesz ZR-em (részben mert feketében nem lehet kapni, másrészt mert olvasgatva a hozzászólásokat vannak hibái) ezért megválnék a hozzá való fekete Nillkin Super Frosted Shield-emtől hátha valaki hasznát venné. Így néz ki:

Nillkin Super Frosted Shield

Sosem volt használva, minden tartozék (doboz, törlőkendő, LCD fólia) megvan hozzá.

Árban megegyezünk!

[ Szerkesztve ]

(#841) vbandit


vbandit
tag

Tudna ajánlani valaki olyan programot, amivel ki tudom szűrni a videóból a zúgást utómunkával?
Próbálkozom, de nem sikerül :(
köszi előre is!

Flickr - http://www.flickr.com/photos/38236970@N03/

(#842) matthews


matthews
aktív tag

Megjött a frissítés.... Ööööö... Nem változott semmi. Camera sucks.... :C

"No brain, no problem"

(#843) kelly416


kelly416
veterán

Sziasztok!

Nagyon rápörögtem egy ilyen jó kis telefon megvásárlására. Két kérdésem volna így, előzetesen.
1., OTG funkciója van-e az usb-nek, vagy nincs? A cikkben sem és a fórumon sem találtam róla sem hideget sem meleget.
2., Ennyire jó kis telefon, hogy nem árulja senki az övét használtan, vagy csak rossz helyen keresgélek? Sem hardverapró, sem apród nem hoz találatot, csak rá való fóliára.

(#844) kopepe válasza kelly416 (#843) üzenetére


kopepe
aktív tag

Én egyet kifogtam használtan,de aztán sehol semmi.
OTG megy rajta,mivel ezen már 3-as kernel van.
Sokan fikázzák a telefon egyes funkcióit,de sztem teljesen rendben van,
nem bántam meg :)

(#845) kelly416 válasza kopepe (#844) üzenetére


kelly416
veterán

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ. Milyen funkciókat fikáznak? Hiszen majdhogynem csúcs a hw, a szoft is eléggé új...

(#846) kopepe válasza kelly416 (#845) üzenetére


kopepe
aktív tag

PL.: szar képet csinál az elülső kamera,dehát skype-hoz meg ilyenekhez van,nem tájképfotózáshoz:)
Meg hogy halk a külső hangszóró,de szerintem szól ahogy kell.Különben sem hifitorony:)
A kijelző "csak" HD,és nem full HD.(Nagyon szép a képe,és nem zabál annyit mint a fullHD.)

(#847) kelly416 válasza kopepe (#846) üzenetére


kelly416
veterán

Köszönöm, hogy összefoglaltad. Az első kamerát még szerintem soha semmilyen készüléken nem használtam, gyanítom, jó ideig nem is fogom, úgyhogy felőlem ha lespórolták volna, akkor is ugyanannyit érne, mint most. :DDD

Legfeljebb csengetni szokott, meg üzenetet jelezni. Ébreszteni évente ha egyszer, akkor sokat mondok, játék csak olyan van most is fent, aminek nincs hangja (vagy ha van, kit érdekel, ha nem szól). Glowpuzle, malom és társai. Biztos jó lesz az nekem is úgy, ahogy van.

A kijelző meg nálam is plusz pont, nem mínusz. Úgysem látom normál távolságból az eltérést, tehát ahogy Te mondod, legalább kevesebbet kell számolni a vasnak. :D

Még egyszer köszönöm. Keresgélek tovább, hátha akad valami jó kis üzlet, mire elkel a Moto G.

(#848) kopepe válasza kelly416 (#847) üzenetére


kopepe
aktív tag

Amikor telefonokat nézegettem,sok típust megnéztem,mielött ezt választottam,
de a MOTO G semmiképpen sem jöhetett szóba !!!
Sajnálom ha olyanod van :(
Részvétem :(

[ Szerkesztve ]

(#849) kelly416 válasza kopepe (#848) üzenetére


kelly416
veterán

Nem tudom, mi bajod van vele, nekem tökéletesen megfelel a vízállóságot és a kamerát leszámítva. Nem igazán játszom vele, így 6napos üzemidőt produkál, ami eddig utolérhetetlen nálam. De nem csak ez, hanem nagyon sok egyéb tulajdonsága is eszméletlen jóvá teszi.
Mindegy, szerencsére nem vagyunk egyformák.

(#850) ChoppR


ChoppR
tag

Mi van emberek?? Éltek még? :)
4.4-re vár mindenki :)

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.