Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) oliwire


oliwire
őstag

Hihetetlen. Reméltem értelmesebb téma lesz itt, mint a betekintési szög ajnározása. Van egy olyan tantárgy, hogy ábrázoló geometria. Aki ismeri, tudja miről beszélek. Ha nem szemből nézzük a telefont a rajta lévő információ egy vetített síkon fog megjelenni előttünk, arányosan torzulva a szöggel. Szóval akinek olyan fontos, hogy 20 barátja egyszerre nézze a telefonján a videót, vagy akármit, bele sem gondol, hogy mindegy, hogy a színek maradnak-e vagy sem, a megjelenített tartalom annyira torzul, hogy nem érdemes, csak szemből nézni plusz-mínusz 60 fok. Ennél több felesleges egy ilyen pici kijelzőnél. De ha valaki ezt szereti, óvakodjon a Sonytól. Szerencséje van, mert nagy a választék.

(#152) cefre00 válasza Ati3120 (#84) üzenetére


cefre00
tag

Így van, pont erről beszélek. Jól jönnek az ilyen plusz dolgok akér egy Sony okostelónál is. És ahogy a Sony mostanában nyomja, szépen fejlődnek...:)

Egyébként Alcatel téma: egyszer volt egy 535-ösöm, aminek az volt a különlegessége, hogy aluminium szegélyezése volt. Egyszer egy gyengébb pillanatomban elhajítottam, és kb 3 méter után a csattant a falon. Semmi baja nem lett, nem is hittem a szememnek...:D

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#153) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A makrója elég jó, de a többi képtől nem estem hasra. Viszont a víz alatti képek korrektek, bár aki ilyesmire használná, az gondolom utánanéz tulajok képeinek, illetve más teszteknek (ahol készült tengeri kép is, mi ilyen szempontból szimplán szar helyen fekvő ország vagyunk :D ). Mert azért az lehet a fő felhasználási területe a víz alatt fényképezésnek. Ja és nem cseszegetésnek szántam, nyilván ami van, azzal kell dolgozni, jelen esetben a káddal. :) Esetleg még ha ott van a telefon a szerkiben, egy medencét kéne valahol befogni tesztelésre, vagy strandot. Szerintem érdemes lenne ilyen helyeken készült képekkel is kiegészíteni a tesztet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#154) szucsy89 válasza crue (#142) üzenetére


szucsy89
tag

Csak kicsit már kiábrándítónak találom azt, ami ezek alatt a cikkek alatt megy már jó ideje...

Van a családban S3 is, tudom milyen a kijelzője, nem jobb mint a Sonymnak. De most csak azért is kimegyek a napra mindkettővel és megdöntögetem ide-oda mint egy hülyegyerek. :DD

(#155) erikke17


erikke17
őstag

Az a baj ahogy bármilyen Sony cikk vagy hír megjelenik a sok IPS/samoled/amodled meg a tudjam én mi fanok egyből a TFT-vel jönnek..
Xperia V-m van szavam nem lehet kijelzőjére tűéles, szép, és napon is jól látni (pedig fényerő csak 50%-on), és TFT szerintem viszonylag nagyon jó betekintési szöggel rendelkezik.. De ez a betekintési szög is egy érdekes "fétis" sokaknak, te oldalról nézed telefonod vagy mi a túró? :F
Hiába van hiperszuper kijelző S4-be nem venném meg a szutyok laggos ocsmány TW végett már elnézést de ez az én véleményem, mindig is utáltam TW-t... Na meg ugye meg a gagyi műanyag.. :)
V-t kézbe veszem masszív minőségi érzetet kelt, eddig aki látta mindig megcsodálta hogy milyen jó minden szempontból. :)
Mondjon ki mit akar én maradok a Sony-nál :)

A telefonhoz is:
Nekem kifejezetten tetszik, erős hardver dizájni is jó, IP58. Ára meg tudásához való :)

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#156) petymeg válasza KTU (#140) üzenetére


petymeg
addikt

IPS-t se lehet jól látni napsütésben, sajnos... Takargatnom kell rendesen. :U

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#157) KaiotEch válasza petymeg (#156) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Lehet azért nem látod, mert takargatod :C

(#158) gti16v


gti16v
őstag

melyiket érdemesebb a Z-t megvenni vagy a ZR-t (S2 után)

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#159) Deck válasza gti16v (#158) üzenetére


Deck
titán

Z szerintem. Attól függ mekkora kijelzőt akarsz.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#160) szucsy89 válasza gti16v (#158) üzenetére


szucsy89
tag

Kijelző függő, a vas ugyanaz. A Z a hátlapja miatt viszi a prímet nálam, gyönyörű.

[ Szerkesztve ]

(#161) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Ez megint egy jó telefon lett a sonytól, leszámítva a kijelzőt ( ezt már csak így merem beírni, de mielőtt megköveznétek: egy sp tulaj). Az alsó értesítési sáv is patent.

Apropó, a z-nek mióta átlátszó a felső és alsó sáv? Szívesebben bámulnám én is ezt, mint a ronda sötétszürkét.

[ Szerkesztve ]

(#162) Danny750 válasza Balázs1621 (#161) üzenetére


Danny750
őstag

4.2vel jönni fog nektek is ha minden igaz..

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#163) Deck válasza Danny750 (#162) üzenetére


Deck
titán

4.3at kapnak. Átugorják a 4.2öt.
Szerintem szar, hogy átlátszó, a fekete sokkal jobb én azzal használom

PS5

(#164) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem rossz. A kijelző nem az igazi (azért élőben megnézném egyszer), de a többi tetszik.
A vízállóság jó tulajdonság.

(#165) batai15


batai15
félisten

Azért a laggért csúnya pont! Mondjuk azt nem értem hogy ugyan az a szoftver meg a hw akkor mit lehet ezen elszúrni?

(#166) joergie


joergie
őstag

a füles nem alkalmas víz alatti zenehallgatásra? gondolok itt úszás közben végrehajtott zenére csapongásra...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#167) gti16v


gti16v
őstag

na akkot jó,hamár a dokkoló meg van hozzá(Z,hez) örülök ha szebb.Azért a 8 as vizi minősítést sajnálom :)
fő a biztonság,főleg nálam :)

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#169) kaosz86


kaosz86
aktív tag

Én biza az összes mérnöknek a kezét törném, aki 5 " alatti telefonra virtuális kezelőgombokat rak.

A világ legnagyobb böszmesége.

(#170) gti16v válasza joergie (#166) üzenetére


gti16v
őstag

a reklám szerint alkalmas :DD :)

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#171) madgie válasza kaosz86 (#169) üzenetére


madgie
titán

Nem, a legnagyobb böszmeség 5" feletti készüléket telefonnak csúfolni :P

(#172) joey04 válasza kaosz86 (#169) üzenetére


joey04
titán

Én szeretem. Ahol kell ott eltűnik, és így valóban kisebb lehet a készülék, nem kell plusz hely a kijelző alatt. Támogatom. Sokkal jobb, mint ez az új kapacitív gombok mánia. Vagy ez, vagy a régi hagyományos gombok.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#173) zkosaras


zkosaras
aktív tag

Nagyon jó "kis" teló lett ez a ZR, csak hát az ára nekem már túl van azon a lélektani határon amennyit megér egy okostelefon, sajnos. :(
Pedig ideje lenne már leváltani a jó öreg Defy-t. Mindegy, legalább már jelölt van, idővel talán lejjebb megy, kár (mint ahogy anno az Xperia V) nincs hivatalosan.

(#174) lexter00 válasza spawn21 (#41) üzenetére


lexter00
őstag

Ha a kocsiban navigálsz vele akkor már nem mindegy hogy milyen szögbe tudsz bele látni. :)

(#175) KaiotEch válasza lexter00 (#174) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem tudod oda állítani ahova akarod? Egyébként meg max a szín torzul, navigációnál ez meg szerintem hótt mind1.

(#176) Ricardo válasza lexter00 (#174) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha pont a kormány fölé teszed, akkor szemben van :DDD

Nem tudsz olyan élethelyzetet mondani amit elfogadna az aki szerint csak szemből kell nézni. :(

[ Szerkesztve ]

(#177) guba2 válasza valenc (#150) üzenetére


guba2
tag

:R

(#179) Ati1979


Ati1979
veterán

Nem rossz! :C

(#180) Csapoati válasza KaiotEch (#175) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az megvan, hogy haverral/barátnővel együtt játszotok vagy néztek egy videót/filmet? Hidd el, van olyan élethelyzet, nem is egy, amikor jól jön a magas betekintési szög. Tudom, nézze a saját telefonján. :D Amúgy nyilván nem olyan fontos, mint egy tabletnél, de biztos vagyok benne, hogy a felhasználók egy jelentős részénél számíthat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#181) Deck válasza Csapoati (#180) üzenetére


Deck
titán

Nem olyan szar mint hiszitek.. 45fokban nézem most is a telóm és rendesen látom. Barátmőmmel is néztünk rajt ketten filmet ott se volt gond.. Bár jobb tv-re kötni egyszerűen.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#182) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Voltam ma egy MMarktban.
Megnéztem milyen ez a triluminos tv. Gyönyörű. Ha ilyen lesz a telókban is, akkor nem lesz több fanyalgás. De remélem nem szaladnak majd el az árak. A tv-t 600-ért árulják...
Jó lenne ha majd a középkategóriában is elterjedne.
Bár ez tv, telefonban nem tudni milyen. De bizakodjunk.

(#183) KaiotEch válasza Csapoati (#180) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát én nem nézek filmet bnőmmel telón. Benyomom azokostévére és nézem nagyba. :K

(#184) Csapoati válasza KaiotEch (#183) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Buszon/vonaton nincs okostévé. :( Itthon mi sem egérmozizunk.

dekrer: Én nem tudom milyen konkrétan ez, vagy a többi Sony, csak azt tudom, hogy jól jöhet a magas betekintési szög olykor. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#185) joey04 válasza Keil Walker (#182) üzenetére


joey04
titán

A fanyalgás az sajna marad: [link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#186) pusszycat válasza KaiotEch (#183) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Engem meg ez a rákötöm a tv-re és nézem nagyban zavar. Mi a faxnak kell rákötni, nem a múlt században élünk. Wi-fi a nemjóját. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#187) KaiotEch válasza pusszycat (#186) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ki mondta, hogy nem Wi-Fi-n megy át a zadat? :DD

(#188) pusszycat válasza KaiotEch (#187) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pl #181. :DD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#189) Rhino666


Rhino666
őstag

Nem egészen értem hogy hogy engedheti meg magának a Sony hogy már másodjára is a kijelzőn spóroljon ha már olyan büszke Bravia-s akármilyenes csodaképernyőire...

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#190) pusszycat válasza Rhino666 (#189) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, akkor már ketten vagyunk. Amúgy meg a tft nem többet eszik mint fejlettebb társai? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#191) SkyS1gn válasza gebro (#15) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én ma a sima Z-vel több 100 képet csináltam, fele víz alatt... videó stb...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#192) viewdetails


viewdetails
addikt

Ha ez az a készülék, ami miatt nem kapja meg az XV a 4.3-at, akkor kíváncsian várom novemberre a következőt, ami miatt majd ez nem kapja meg az 5.0-át. :P

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#193) szabi24 válasza lexter00 (#174) üzenetére


szabi24
csendes tag

Ez tévedés, az autós gps tartók olyanok hogy 2 tengely mentén oda forgatod ahova akarod, hiába nem előtted van akkor is szemből nézed, és az univerzális tartók is ilyenek egytől egyig.

(#194) jackal79


jackal79
aktív tag

Ennek a víz alatti fényképezésnek mi értelme? szerintem pont semmi...
Megint csak egy nép butítás!

(#195) pusszycat válasza jackal79 (#194) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hát búvároknak még lenne értelme csak hát az a 1,5 méter ugye… :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#196) batai15 válasza pusszycat (#195) üzenetére


batai15
félisten

Hát mondjuk a kisjánykákat a strandon a víz alatt fotózni.. :U ;]

(#197) pusszycat válasza batai15 (#196) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy esetleg videózni ugye pl. mint a "halál a májra" című kerozin klipben. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#198) szabi24 válasza jackal79 (#194) üzenetére


szabi24
csendes tag

kb annyi minthogy nem szemből nézed a telefont..

(#199) Napfénysüti

De jó kis készülék a Sony-tól és erre ezt se forgalmazzák itt hivatalosan. :(

Més que un club!

(#200) gti16v válasza Napfénysüti (#199) üzenetére


gti16v
őstag

alá írsz egy szolgáltatónál valami hasonló készülékre,eladod bontatlanul,és az árából veszel egyet a sarki gsm boltba,szürke import választékából...

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.