Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16601) Colonel993 válasza air (#16599) üzenetére


Colonel993
senior tag

És még kérlek szerkeszd 50x a hozzászólásod... :U

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#16602) air válasza Colonel993 (#16601) üzenetére


air
nagyúr

Én legalább tudom, hogy miről beszélek, és nem 5 hsz után küldöm el a fórum egyik utolsó aktív tagját a búsba.
De hát te tudod. Sok sikert a továbbiakban!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16603) pit stop válasza Colonel993 (#16598) üzenetére


pit stop
addikt

Mindenki azzal használja a telefont ami számára megfelel.
ICS-vel is sokan használják és használták.
Mircinko pedig kihozta még pluszba amit lehetett.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#16604) cikasz válasza Colonel993 (#16600) üzenetére


cikasz
őstag

Tök jó, hogy idejössz osztani az észt holott nem is tudod miről van szó...
Megfelelő rommal elég jól lehet használni a telefont és ki lett tárgyalva itt a topicban az egész téma töviről hegyire...

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#16605) Mágus2 válasza air (#16599) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Tovább csörgés még azzal is előfordult nálam. GB alatt soha.

(#16606) air válasza Mágus2 (#16605) üzenetére


air
nagyúr

Mivel az valószínűleg az ICS kernel hibája.
Mutass ember által készített hibátlan eszközt! ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16607) pető bá' válasza air (#16606) üzenetére


pető bá'
őstag

;]

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#16608) air válasza pető bá' (#16607) üzenetére


air
nagyúr

:C :R

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16609) Mágus2 válasza air (#16606) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Ezért nem szoktam ajánlani a frissítést. Engem nagyon zavart, pedig jobban tetszett az ics, viszont az alapvető és gondmentes funkcionalitás számomra fontosabb. Látom keztdtek egymásnak esni, pedig fölösleges, minden rendszernek van hibája, erre kell figyelmeztetni a kèrdezöket, aztán mindenki eldöntheti maga, mi a fontosabb.

(#16610) air válasza Mágus2 (#16609) üzenetére


air
nagyúr

Nem estünk egymásnak, csak nem szeretem amikor valaki olyanról osztja az észt, amiről láthatólag igen csekély tapasztalata és információja van. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16611) cikasz válasza Mágus2 (#16605) üzenetére


cikasz
őstag

Nekem meg Mircinkóéval is utáncsörgött sokszor (sokaknak nem) de azzal az SS rommal soha...
Tehát hiába egy féle telefon valami mindig mégis más! :U

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#16612) m_dawe


m_dawe
senior tag

Létezik a kicsikére olyan rom, amiben ha messengerezek nem áll le a zenelejátszó? :D

Más.
Az miért lehet, hogy ha átváltok bármilyen romban az előlapi kamerára befagy és csak újraindítás után lesz jó a hátlapi kamera. Néhány romon pedig a kamera szoftver abszolút el se indul.. Volt rajta már gyári 2.3, 4.0 valamint romokból is elég sok, de mindegyiknél ez a hiba. Egyik napról a másikra lett ilyen és előtte nem esett le.

(#16613) pit stop válasza m_dawe (#16612) üzenetére


pit stop
addikt

Öcsémnek nincs ilyen hibája, gyári rom van fent, azt hiszem 4.0, de lehet 2.3.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#16614) ot93


ot93
senior tag

Üdv, Valaki nem tudna egy gyári (ami xperia u-hoz járt) fülhallgatót eladni nekem? Tudom, hogy valakik egyből jobb minőségűre cserélik ezért kérdezem... :)
Előre is köszim

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#16615) zsebes90


zsebes90
újonc

Sziasztok.
Most kaptam egy ilyen telefont. És az a gond vele, hogy elveszti a hálózati jelet időnként. Tehát ilyenkor nincs térerő. Ezt lehet valahogy orvosolni? Gyári 4.04 van rajta de ugyan ezt csinálta a 2.3-al is.
Előre is köszi a segítséget.

(#16616) pit stop válasza zsebes90 (#16615) üzenetére


pit stop
addikt

Ez nem szoftveres gond.
SIM kártyát próbáltátok cserélni? Abból tegyetek bele újat, vagy másét ha van.
Ha ugyan úgy fennáll, akkor szervíz...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#16617) zsebes90 válasza pit stop (#16616) üzenetére


zsebes90
újonc

Igen próbáltam kettő piros simmel. Mind a kettőnél előjött egy idő után. Bíztam benne, hogy megoldható házilag.:-) Nem hiszem, hogy megéri szervízbe vinni. Nem mai darab már...

(#16618) Jimmy66 válasza zsebes90 (#16617) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Nekem is produkálja ezt, sőt újra is indul. Mintha nem érintkezne a simkártya. De már kinéztem az utódot...

(#16619) zsebes90 válasza Jimmy66 (#16618) üzenetére


zsebes90
újonc

Nekem nem indul újra. Csak kiírja, hogy nincs hálózat.

(#16620) pit stop válasza zsebes90 (#16619) üzenetére


pit stop
addikt

Egy SIM cserét megér, az ingyen van ha mondod, hogy hiba miatt kell. Új telefonhoz is jobb lesz ha nem oldja meg gondot. De mint ugye írtad valószínűleg nem fogja.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#16621) zsebes90 válasza pit stop (#16620) üzenetére


zsebes90
újonc

Hát azt megpróbálom. Hátha. Bár sok reményt nem fűzök hozzá. Köszönöm a tippet.:-) Szerencsére ez csak másodlagos készülék lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#16622) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Üdv!

Elhagyom az Xperia U tábort,mert utóbbi időben meguntam már,hogy lassúlgat meg most is megbolondult a telefonom,így vettem Alcatel One Touch Idol 2s Mini-t,de a telefon megmarad csak kérdéses,hogy a családban kinek. :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#16623) kd


kd
tag

Az mitért van,hogy (kb 3 évig nem használtam és most ) borzalmas lassú. Régen ez a kis teló hasított mint állat most meg :( Volt hard reset stb de semmi változás.

JAJA DE MI HAJCSA

(#16624) FoLey-v válasza kd (#16623) üzenetére


FoLey-v
addikt

Nekem az SS rom van fenn,de az utóbbi napokban belassúlások voltak,tegnap olyat produkált amikor telefonáltam és 300ft alá csökkent akkor 50db sms-t kaptam telekomtól 4 órán keresztül. :W

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#16625) kd válasza FoLey-v (#16624) üzenetére


kd
tag

Nekem gyári minden.... a képernyözár feloldása kb. 3-5 másodperc.

JAJA DE MI HAJCSA

(#16626) FoLey-v válasza kd (#16625) üzenetére


FoLey-v
addikt

Csak a gyári GB jó alatta az ICS meg borzalom.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#16627) ot93


ot93
senior tag

Én gondoltam már olyanra, hogy a telefonokba raknak időzítőt ami ahogy telik, úgy lassul a telefon, hogy aztán két év után már annyira lassú legyen, hogy a tulaj vesz inkább újat...
Az enyém is egyre lassabb és annak ellenére hogy újrarakom a rendszert, mindig ugyanolyan mint újrarakás előtt, pedig újkorban nem ilyen volt...

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#16628) kd válasza FoLey-v (#16626) üzenetére


kd
tag

És azt hogyan lehetne vissza bütykölni rá?

JAJA DE MI HAJCSA

(#16629) pit stop válasza ot93 (#16627) üzenetére


pit stop
addikt

Az emberben is van ilyen valahol ;]

(#16628) kd : Összefoglaló kinyitása, ottan fent? :U

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#16630) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Üdv.

Z5C-re cseréltem a U-t. Köszi minden segítséget, további kitartást... ;)

[ Nincs Szerkesztve ]

(#16631) air válasza Jimmy66 (#16630) üzenetére


air
nagyúr

Nem kicsi ugrás. :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16632) Jimmy66 válasza air (#16631) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Hosszúlépés...

(#16633) kd válasza pit stop (#16629) üzenetére


kd
tag

:B

JAJA DE MI HAJCSA

(#16634) arti1121 válasza Jimmy66 (#16630) üzenetére


arti1121
senior tag

az már hipertér ugrás lessz az u-hoz képest

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#16635) Dronte


Dronte
aktív tag

Megmondom őszintén én az Xperia U-m után nem vennék Sonyt egy jó ideig. Egyébként énis a héten cserélem le :))

(#16640) skeli válasza Dronte (#16635) üzenetére


skeli
tag

Úgy néz ki ez a hét a telefon...akarom mondani Xperia U... cserék hete.. Én is most válok meg tőle és osztom a véleményt Sony-t egy darabig még egyszer a házhoz.... Kösz nem.. :(

A vízen is lehet járni, csak nem szabad ránehezkedni.

(#16641) air válasza skeli (#16640) üzenetére


air
nagyúr

Csak csendben kérdezném meg a "kollégáktól", akik ennyire Sony ellenesek lettek, hogy próbáltak-e már Z sorozatú készüléket, vagy csak 1-2, max. középkategóriás készülék alapján jutottak erre a velős véleményre? :((

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16642) Dronte válasza air (#16641) üzenetére


Dronte
aktív tag

Nyilván nem próbáltam, de ez a lényegen nem nagyon változtat, én elhiszem hogy 150k-ból jó telefont ki tudnak hozni, de ez nem jelenti azt, hogy egy közel ipari hulladék szintjére süllyedő telefont kell kiadni középkategóriában. Szóval a bizalomvesztés inkább ezen alapul.

[ Szerkesztve ]

(#16643) ot93


ot93
senior tag

Akkor már én is had mondjam el, hogy mostanság cserélem le én is és minden bizonnyal nem sony lesz :)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#16644) air válasza Dronte (#16642) üzenetére


air
nagyúr

Vagyis színtiszta tájékozatlanság, és téves következtetés.
Ebből születnek a hibás döntések.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16645) Dronte válasza air (#16644) üzenetére


Dronte
aktív tag

Tájékozatlanság aligha. Téves következtetés? Nem következtettem semmire, annyit mondtam, hogy ilyen gyártónak én nem adom még egyszer a pénzem.

(#16646) arti1121 válasza Dronte (#16645) üzenetére


arti1121
senior tag

nekem volt U-m utána V-m most Z3C-m van és osztom air véleményét. a Z sorozat ég és föld az U-hoz képest

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#16647) air válasza arti1121 (#16646) üzenetére


air
nagyúr

Köszi. ;)
De tartok tőle, hogy azokat, akik a homokba dugják a fejüket, és csak fikáznak onnan, ez nem fogja meggyőzni. :U
Még arra sem veszik a fáradságot, hogy körültekintően tájékozódjanak, inkább félinformációk alapján hoznak döntést.
Ha pedig valaki megpróbálja felnyitni a szemüket, még nekik áll feljebb.
Sajnos ilyenek az emberek.
Egyszer volt egy főtengelyes Wartburgom, ergo minden német autó szar. :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16648) Dronte válasza air (#16647) üzenetére


Dronte
aktív tag

Amúgy nevetséges, hogy milyen felsőbbrendűen vagy képes kommentelgetni, ráadásul úgy, hogy szövegértésed erősen hagy kivánnivalót maga után. Fogalmad nincs arról, hogy akik itt "homokba dugják a fejüket, és fikáznak" pontosan milyen infokkal, tapasztalattal rendelkeznek, de azért teljesen nyugodtan fröcsögsz, mert neked valamiért sérti az önérzeted, ha a Sonyt ócsárolják. "Arra sem veszik a fáradtságot.." Na ja. Eléggé otthon érzem magam a mobilvilágban, de elismerem, hogy az infok nagyrészét másodkézből szerzem, mivel nem ezen a területen dolgozom, emellett pénzügyi kereteim nem engedik, hogy az összes Xperiat kipróbáljam. Ennek megfelelően, amire alapozok, tesztek, user review-ok, illetve kedves testvérem mobilteszterként / app devként dolgozik évek óta, így naponta megközlítőleg 5-10 Xperia Z fordul meg a kezében, így az ő véleményére valamennyire adok - márpedig közel a legtöbb probléma az Xperia sorozattal jelentkezik - és nem az U-val.

Ettől függetlenül elismerem, hogy tudnak egészen jó telefonokat hozni - sosem mondtam, hogy nem, de te ezt válltig állítod - a felső kategóriában, de a gyermekbetegségek ott is ugyanúgy előjönnek.

Mindemellett fő érvként tartom a véleményem, hogy attól, hogy valaki tud csúcskategóriás készüléket gyártani jópénzért, még nem kéne hulladékot hozni alap-középkategóriában. Customer trust és hasonló fogalmak léteznek a való életben is, nem csak a marketing könyvekben.

A példád pedig megint a teljesen ignoráns hozzállásod mutatja be. Sony = Sony, Wartburg =/= Porsche.

Nem akartam ennyire belemenni, és én ki is hagynám a személyeskedést veled ellentétben. Részemről ezzel le is zártam.

(#16649) air válasza Dronte (#16648) üzenetére


air
nagyúr

Mi a probléma a szövegértésemmel? Fura mert eddig, erre még senki nem panaszkodott.
Nem nyilatkozom felsőbbrendűen. Kissé nyers a stílusom? Lehet.
Fröcsögök? Mivel?
Miért sértené az én önérzetemet, ha fikázzák a Sony-t? Fogalomzavar. :U
Megkérdeztem, hogy milyen tapasztalatokra alapoztad a véleményedet. Kiderült, hogy roppant sekélyes ismeretekre.
Elmondtam, hogy szerintem ez alapján hibás következtetéseket vontál le, erre megsértődsz.
Szerinted ez érdekel engem? A legkevésbé sem.
"kedves testvérem mobilteszterként / app devként dolgozik évek óta, így naponta megközlítőleg 5-10 Xperia Z fordul meg a kezében, így az ő véleményére valamennyire adok - márpedig közel a legtöbb probléma az Xperia sorozattal jelentkezik - és nem az U-val."
:)) :DD :C
Nekem meg a szomszédom látott már olyat, aki beszélt valakivel, aki hallott valamit.

"még nem kéne hulladékot hozni alap-középkategóriában."
El kellene olvasni legalább egyszer az adott készülék tesztjét, hogy a maga idejében az U milyen volt.
Nem 3 év után hulladékozni. :W

Nem akarom ismételni magam de igazam lett abban, hogy "Ha pedig valaki megpróbálja felnyitni a szemüket, még nekik áll feljebb."
Részemről is lezártam.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16650) pit stop válasza Dronte (#16642) üzenetére


pit stop
addikt

A kijövetel pillanatában volt épp középkategória, de már egy-két éve is kinevet, akinek azt mondod, hogy ez a középkategória.
Kíváncsi vagyok mit veszel utána. Ha olcsóbb készüléket választasz ahhoz nem kapsz majd támogatást, ha pedig drágábbat, akkor rögtön megfizeted a minőséget és a szolgáltatást...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.