Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11901) StaChys válasza D-Phrag (#11900) üzenetére


StaChys
tag

Leginkább ezeket szokták ajánlani: [Illuminator Bar] és [LEDs U CTRL]

Magam részéről nekem egyik sem jött be igazán, vagy az indokolatlanul magas akku fogyasztás miatt, vagy mert sok memóriát használ - folyamatosan.

Az engedélyt a beállítások menuben valahol kell megadni neki, de elvileg telepítés után felajánlja automatikusan.

[ Szerkesztve ]

(#11902) air válasza D-Phrag (#11900) üzenetére


air
nagyúr

Nem lesz hivatalos JB.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#11903) D-Phrag válasza StaChys (#11901) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Thx. :R Majd meglesem őket, néha hasznos lenne ez a funkció. Nem értem miért nem alapból tudja? Akkor mi értelme ennek a led-es fénynek?? Az hogy görgetem a fotókat/képeket és mint régen a matchbox váltja színeket?? Ejh. :U

(#11902) air: Hátezszomorú :(

(#11904) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

Szerintetek megéri vírusirtót használni az U -n, vagy csak feleslegesen lassítja?

(#11905) freemanone válasza LantosBerry8 (#11904) üzenetére


freemanone
őstag

alapvetően felesleges, nem csak a U-n. no persze ha virágboltba jársz alkalmazásokért, akkor nincs az a vírusirtó ami megmenthet.

(#11906) duo válasza freemanone (#11905) üzenetére


duo
őstag

Azt szeretném kérdezni, hogy milyen a nemezis kernel? állítólag valami minimalista gyors cucc.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#11907) riska1982 válasza LantosBerry8 (#11845) üzenetére


riska1982
tag

Köszönöm a 6.1-es Rom tökéletesen megy! Mindent tud amire szükségem van! :R

https://autofejlesztes.hu Ahol az autódhoz szinte mindent megtalálsz. 06/70-507-08-38

(#11908) LantosBerry8 válasza riska1982 (#11907) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Mircinkonak köszönd, ő készítette :)

[ Szerkesztve ]

(#11909) freemanone válasza duo (#11906) üzenetére


freemanone
őstag

Egyelőre baromi jól teljesít, nincs rá panaszom. Viszont én csak a JB-hez kiadott kernelt próbáltam, régebbieket nem ismerem.

(#11910) FET-MEN


FET-MEN
veterán

napot, mirinko romot akarok fellökni egy U-ra, független már nem garis, mik a teendők? Lényeg: Gyors legyen mert a gyári ics hoki

Iphone 7

(#11911) Csatsa


Csatsa
tag

CyanoSpaceMod 9.1 RC1

[link]

Zárt bootloaderre, én most ezt használom és nagyon jó. FM radio nincs benne ennyi a hátránya.

Playről lehet hozzá témákat letölteni, pl itt van egy ilyen [link]

[ Szerkesztve ]

(#11912) LantosBerry8 válasza FET-MEN (#11910) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Root + CWM + ICS ennyi feltétele van

(#11913) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Köszi mindkettőtöknek :R

Iphone 7

(#11914) air


air
nagyúr

2 nap alatt 4-edszer vagy 5-ödször csinálta azt a telefonom, hogy élő wifi kapcsolatot dobott el minden előzmény nélkül, és a wifi-t onnantól kezdve nem lehet kikapcsolni. Csak reboot segít rajta.
Nem router gond, mert itthon és a munkahelyemen is csinálja. 6.1.1.B.1.10 T-Mobile rom van rajta.
Ötlet?
FR-et, FW upgrade-et, vagy custom ROM-ot csak a legvégső esetben. De tartok tőle, hogy nem úszom meg.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#11915) sutszi válasza air (#11914) üzenetére


sutszi
veterán

Nekem az elmúlt 2 hétben kb 3 szor nyomott olyan restartot, hogy utána nem kért pin kódot... :F

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#11916) gmark247 válasza air (#11914) üzenetére


gmark247
tag

Régi agyonharcolt lg-mnél volt ilyen, egyszer nem tudott csatlakozni wifin és fél perc alatt kb 100szor dobta le a hálózat. utána beállt az egész wifi rendszer. Csak egy gyári visszaállítást tudtam csinálni. Össze vissza restartolgattam de semmi.

Sony Ericson k310i -> Sony Ericson w350i -> LG GT 540 -> Xperia U -> Lenovo A850' The worst thing what ever happend to Earth is the humanity... '

(#11917) Molyos


Molyos
csendes tag

Sziasztok, a Mircinko romokhoz nyitott vagy zárt bootloader kell?

(#11918) LantosBerry8 válasza Molyos (#11917) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Mindkettővel működik

(#11919) Csatsa válasza Molyos (#11917) üzenetére


Csatsa
tag

Nyitottra és zártra is fel lehet rakni a Mircinkó romokat.

(#11920) Molyos válasza Csatsa (#11919) üzenetére


Molyos
csendes tag

Köszi, még esetleg tudnál abban segíteni hogy akkor miért nem tudom még rootolni sem mert én az 54 előtti ics leírás szerint próbálom de nem megy. Addig eljut hogy a telefon feldobja azt az ablakot ahol mehet a visszaállítás. Újra is indul de a Superusers nem jelenik meg a telefon menüjében. Nem tudod mi lehet a probléma?

(#11921) Csatsa válasza Molyos (#11920) üzenetére


Csatsa
tag

Privátban ment üzenet, nézd meg.

(#11922) ESP23


ESP23
senior tag

Ma reggel ránéztem a telefonomra, és az alábbi értesítést láttam.

Kapott már valaki hasonló frissítést?
Egyáltalán van ennek bármiféle jelentősége?

(#11923) Orgi válasza ESP23 (#11922) üzenetére


Orgi
őstag

Nekem is volt, azóta se tudom mire volt jó... sőt ha belemegyek Playen az összes alkalmazásba, ott látok vmi Xperia Diagonostics nevű programot is, mint frissíthető.

(#11924) toldy


toldy
őstag

Sziasztok, ma beléptem a klubba én is, eddig nagyon tetszik a kicsike, viszont egy kérdésem lenne, Az 5 homscreenből a fölösleget hogyan tudnám törölni? Sehogyan sem tudok rájönni. :U :R

Az élet nem habostorta.

(#11925) #73029888 válasza toldy (#11924) üzenetére


#73029888
törölt tag

másik launchert felraksz.

Például: Holo Launcher.stb

(#11926) Csatsa válasza toldy (#11924) üzenetére


Csatsa
tag

Alapból nem lehet törölni és nem lehet beállítani hogy mennyi kezdőképernyő legyen.
Vagy fel kell rakni egy másik sony homescreent amiben van ilyen lehetőség vagy használni kell egy másik playről letölthető launchert, pl: apex, adw meg van még pár ilyen.

Látom beelőztek, de a lényeg ugyan az.

[ Szerkesztve ]

(#11927) toldy


toldy
őstag

Értem, kár érte :((( :W

Köszi srácok, egyébként hogy készüljek, van valami jellegzetes betegsége a telónak, vagy van olyan progi amit javallot, feltenni?

Az élet nem habostorta.

(#11928) Asycid válasza toldy (#11927) üzenetére


Asycid
tag

Az én ajánlatom (azért ez, mert xperia U-hoz testreszabott app):
Ugyan az Illumination Bar Notificaion progiról itt megoszlanak a vélemények, számomra nélkülözhetetlen.
Annyit csinál csupán, hogy nem fogadott hívásnál/sms-nél/gmail-nél... stb (amit beállítasz neki) személyre szabott módon (szín, gyorsaság) villogtatja a lenti fénycsíkot. Többen írják, hogy sok memóriát zabál, csökkenti a készenléti időt... stb, de nekem soha semmi bajom nem volt eddig vele, pedig mióta megvan a telefon (kb. fél éve) fel van telepítve rá.

[ Szerkesztve ]

(#11929) pit stop válasza toldy (#11927) üzenetére


pit stop
addikt

Sorozathibája nincsen egyébként :)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#11930) freemanone válasza toldy (#11927) üzenetére


freemanone
őstag

Ha szeretnél gyári vonalon maradni, de hajlandó vagy rootolni, akkor esetleg ezt megpróbálhatnád. A gyári launcher egy újabb verziója, a Z például már alapból ezzel érkezett. Ebben már lehet módosítani az asztalok számát is, sok más egyéb mellett.
Nem bonyolult feltenni, csakhát root nélkül nem fog menni, de segítek ha kell.

(#11931) öregzoli62 válasza freemanone (#11930) üzenetére


öregzoli62
csendes tag

Ha felteszem ezt a garim nem ugrik ugye?

(#11932) air válasza öregzoli62 (#11931) üzenetére


air
nagyúr

Ugyan, dehogy.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#11933) kleinguru


kleinguru
addikt

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!
Páromnak szeretnék telefont venni és az U a legszimpatikusabb. Tudtok olyan megbízható helyet, ahol 2 év garanciával, minden tartozékával meg tudom vásárolni és esetleg meg is tudom élőben tekinteni?

Valami olyan hely, mint a monitor kérdésben a Monitorguru...?

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#11934) pekka93 válasza ESP23 (#11922) üzenetére


pekka93
csendes tag

Ez az "ajánló"-nak a frissítése szerintem ezt senki nem használja ha mégis akkor elnézést ki lehet kapcoslni hogy ne értesítsen erről a frissítésről.

(#11935) Rinita válasza freemanone (#11930) üzenetére


Rinita
tag

Ezt CWM-el is fel lehet rakni, ha jól látom? Kicsit bonyolult nekem azok az átállítások (r-w). :B

(#11936) kumpl


kumpl
aktív tag

A gyári xperai billentyűzet betűtípusát hogyan lehet megváltoztatni? Félkövérről simára, vagy éppen fordítva..

(#11937) Hutiii válasza Csatsa (#11911) üzenetére


Hutiii
csendes tag

Ez a rom nagyon bejövős! Nálam ez a favorit most :)

(#11938) freemanone válasza Rinita (#11935) üzenetére


freemanone
őstag

Igen fel, csak ezt kell letölteni hozzá: [link]
Sima CWM install zip és kész is. :K

(#11931) öregzoli62: Nem. Előbb utóbb egy rendszer frissítés amúgyis elhozza, de inkább utóbb...

[ Szerkesztve ]

(#11939) Csatsa válasza Hutiii (#11937) üzenetére


Csatsa
tag

Örülök :)) , nálam is ez működik a legjobban, gyors és a témával még szép is, nagyon jól van kidolgozva, arról nem beszélve hogy rengeteg animáció van benne és ettől látványos de nem megy a teljesítmány rovására.
Lehet szintén a procit is állítani és még a memóriakezelést is, más a tárcsázó és az üzenetek is és a launcher is profi.

(#11940) arti1121


arti1121
senior tag

flashtool-al hogyan tudom menteni a most használt belakott. 54 romomat?? van rá mód?

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#11941) air válasza arti1121 (#11940) üzenetére


air
nagyúr

Azzal nem, CWM-mel viszont igen.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#11942) arti1121 válasza air (#11941) üzenetére


arti1121
senior tag

köszi már csinálom is. a advence backup for sd mit takar?

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#11943) Doriro válasza toldy (#11924) üzenetére


Doriro
tag

Én ezt használom. Nincs szükség root-ra és állítható a képernyők száma.
[link]

(#11944) Rinita válasza freemanone (#11938) üzenetére


Rinita
tag

Jaj de jó, köszi. :))

(#11945) husziahazban válasza Csatsa (#11911) üzenetére


husziahazban
csendes tag

szia!! tudnál nekem írni pár sort erről [ CyanoSpaceMod 9.1 RC1 ]a romról? A legjobban az érdekelne hogy gyors e benne a telefon és sms alkalmazás , a GPS jól működik e , mennyire fagy , akadozik ha több mindent csinálsz egyszerre...persze ha minden királyul működik még az is érdekelne hogy mennyire van belakva a telefonod, mert én most Mircinko romot használok de így hogy felraktam rá jó pár progit, lassú , lefagy sokszor stb

[ Szerkesztve ]

(#11946) w.simmons válasza Doriro (#11943) üzenetére


w.simmons
csendes tag

Szia!

Miben különbözik ez a gyári alap launchertől illetve hogy kell felrakni?

(#11947) Csatsa válasza husziahazban (#11945) üzenetére


Csatsa
tag

Szia!
Mind a kettő (telefon és sms) is gyors benne ha Te hívod elő őket, ha pl hívnak akkor elősször rezeg és kb egy másodperc úlva már kint is van a szám amiről hívnak ( ezt általában észre sem veszi az ember, főleg ha zsebből veszed elő a telefonod ) simán felveszed és már telefonálsz is utána nincs benne akadás. Fm rádió nincs benne, ezt fentebb írtam is. GPS nálam gyoran talál jelet, korábban használni kellett a gps fix nevű programot más romoknál hogy a későbbiekben gyorsan találjon jelet, itt nem volt rá szükségem. (de fent van a telefonomom, azt hittem kelleni fog) Fagyással találkoztam már pár alkalommal, de nem kellett hozzá kivenni az akkut hogy magára találjon. Amúgy eléggé be van lakva a telefonom, sok program van rajta (és widgetek is futnak rajta) és így általában 70-130 MB közötti szabad ramot ír ki, játékra nem szoktam használni ebben nem tudok nyilatkozni. Tényleg gyors minden téren, látványos is mindemelett és a hétköznapokban jól használható, nincsennek idegesítő hibái azon a pár fagyáson kívűl amikkel találkoztam. ( eddig nem volt még olyan rom amit használtam hogy ne faggyon le valamikor valami miatt) ezért nem is foglalkozom ezzel, max ha rendszeresn előadná akkor gondolkoznék el rajta hogy lecseréljem, de eddig stabilnak mondhatom. Ha minden igaz már Arti is ezt használja, biztos lesz neki is hozzászólása a későbbiekben és ugye ott van Hutiii is akinek eddig ez a legjobb rom amit használt. Én ajánlom, próbáld ki és ha esetleg neked nem nyeri el a tetszésed még mindig válthatsz másra.

[ Szerkesztve ]

(#11948) husziahazban válasza Csatsa (#11947) üzenetére


husziahazban
csendes tag

Na akkor kipróbálom! Köszönöm szépen a részletes választ és a képeket!! Már nincs türelmem kivárni az új mircinkot úgyhogy adok ennek egy esélyt.. Szép napot !!

(#11949) Csatsa válasza husziahazban (#11948) üzenetére


Csatsa
tag

Ok, nincs mit. Max privátban írj majd pár sort mi a véleményed erről.
Ez a téma látható a képeken amit felraktam.
[link]

(#11950) duo válasza Csatsa (#11949) üzenetére


duo
őstag

hopp nem olvastam a néhánnyal korábbi kommentet. az választ is ad a kérdésemre. elnézést.

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.