Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27101) #19784448 válasza Joccc07 (#27098) üzenetére


#19784448
törölt tag

Akkor ezek szerint én nem használom mert nem fagy, nem lassul. :D Hagyjad már ezeket az idióta elméleteket!

(#27102) Serijack válasza norbert1998 (#27100) üzenetére


Serijack
csendes tag

Valaki nem tudja hol lehet kikapcsolni a kamera indulási dallamot T-és 4.3 van fent.Elöre is köszi.

(#27103) Tamarel válasza bagyusz (#27099) üzenetére


Tamarel
senior tag

A 2G kb +50%ot adott a 3Ghez képest 4.1.2n.
4.3on csak 3G-4G összehasonlítást néztem, nem javult a 3G viselkedése.

(#27104) Tökmindegy


Tökmindegy
senior tag

Bár irkán írok ide (hál istennek nincs miért) ,de azért átfutom néha a topikot,és meglepődve tapasztalom,hogy mindig akadnak (általában ugyanazon embereknek) problémáik néhány felhasználónak.
Nem szándékom okoskodni,de mióta megvan (és nem pár hete) a készülék ,nekem semmi bajom nem volt vele,minden frissítést felteszek hozzá (szigorúan csak amikor hivatalosan kijön),igaz nem mókolom ,de használom rendszeresen. Ezen netezek a legtöbbször napközben ,úgy wifin,és 3G-n hibátlan ,naponta minimum 5-10 hívás ,GPS ,használat (bár az nem minden napos,de pl a beépítettel és a navigonnal is hibátlan),néha egy két tecsöved videó,számológép stb ,szóval normális használat van.Jut eszembe ,a fényképezésre rendszeresen használom. Régen is 2 napot gond nélkül bírt,és az új 4.3 on is ugyan ez.
Az igaz,hogy nem játszom a telefonon,mert minek,de továbbra is azt mondom,ez egy nagyon jó készülék.
Csak nem kell rommá mókolni.

[ Szerkesztve ]

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#27105) bagyusz válasza Tamarel (#27103) üzenetére


bagyusz
őstag

Látom hiába írom le a miértjét a dolgoknak, te nyugodtan használd 2G-n, mást nem tudok mondani, csak ne nekem magyarázd be az ellenkezőjét. :)

(#27100) norbert1998: Nem, ez nem úgy működik.

[ Szerkesztve ]

(#27106) sutszi


sutszi
veterán

(#27098) Joccc07 : Mert te 2G only-ba aztán biztos kihasználod a képességeit... Én meg LTE-n biztos nem használom ki...ja bocs, dolgozom is szóval nem érek rá napi 18 órában a telefont nyomkodni, hogy lássam pörögni a %-ot...

---------------------------

LTE-n nincs sem hívás sem SMS. LTE módban indított hívás esetén 3G-re vált a készülék...Aki nem hiszi járjon utána....mielőtt nekiáll megcáfolni.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#27107) norbert1998 válasza sutszi (#27106) üzenetére


norbert1998
veterán

Azért kérdeztem, mert olvastam, hogy lten milyen jó a hangminőség, de ezek szerint erről szó sincs

Továbbá :84%ön vagyok már jó ideje és örülök is,mert, mint mondtam,3gn vagyok, de reggel szórakoztam a recoveryvel, ami elég sokat elevett... De kovezettek meg,twrp húzzon a halálba ;]

[ Szerkesztve ]

(#27108) oliwire válasza Joccc07 (#27098) üzenetére


oliwire
őstag

Szívesen kézbe venném az ilyen rosszul működő telefonokat. Csak hogy miben más, mint az enyém. Mert igen, én a többséggel vagyok, és semmi gond nincs vele, pedig használom, okostelefonként. Akinek baja van a 4.3-mal, legyen szíves mutassa már meg a telepített alkalmazásokat, meg a háttérben futókat. Nem azért, hogy fikázzunk, hanem hogy segítsünk

[ Szerkesztve ]

(#27109) motoflug válasza oliwire (#27108) üzenetére


motoflug
őstag

jó ötlet!

(#27110) Peace


Peace
nagyúr

Tesztelgetem itt kőkeményen, és próbálom felfedezni a kis telefont. Első lépés természetesen a 4.3-ra történő frissítés volt, miután megvettem.

Amivel nem vagyok kibékülve, az a sebesség. Szerencsétlen 3-4 másodperceket gondolkozik, hogy belépjen-e a kapcsolatokhoz, ha telefonálni szeretnék. Ugyanez az üzenetekhez való belépéshez is. Ha frissít, akkor konkrétan meghal a készülék, és semmit nem lehet csinálni, mert egy home-ba történő visszalépés is 5-6 sec. Tudtam, hogy nem 140k-s négymagos készüléket veszek, de azért ennél gördülékenyebb működést várnék el. ATK fel lett rakva, ha kilövök vele minden fölöslegest, akkor is maximum 220 MB szabad. Ez lehet bőven elegendő, nem értek hozzá, de az ATK-s task kill sem segít a sebességen, pedig reménykedtem.

A másik nagy kérdés itt a wifi. A 10-13 MB-os programok és frissítések olyan szinten lassan csordogáltak le, hogy az valami félelmetes. 2-3 alkalommal volt olyan, hogy nem is jött több adat egy ponton túl, sokadjára sikerült csak leszednie egy progit. 120-as fibernet van itthon, nagyon gyanús, mert lumia 710-en hasított a net minden esetben. Speedtest produkált nekem 1,36 Mbps-es letöltést és 1,58-as feltöltést. Itt teljesen kiakadtam, mert ez nagyon nem stimmelt. Újraindítottam a kis modemet, és így lett 15,96 és 9,87. Nem tudom, hogy mennyit bír a kis wifi kártya lefelé, de elég soványnak tűnik még így is.

(#27111) oliwire válasza Peace (#27110) üzenetére


oliwire
őstag

Már megvan egy hiba, az auto task killer. Nagyon rosszul tetted, hogy feltelepítetted. Többet árt, mint használ.

Optimális esetben a tárcsázóba belépni fél másodperc. (nekem annyi)

[ Szerkesztve ]

(#27112) counterbill válasza Peace (#27110) üzenetére


counterbill
senior tag

Hát az a wifi érték tényleg nem stimmel mert nekem annyit hoz amennyit a pcm.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#27113) Peace válasza counterbill (#27112) üzenetére


Peace
nagyúr

Átváltottam mobilnetre, majd vissza wifire, most 30,59 és 4,97. :( Lefelé még mindig sovány, felfelé meg a normális felére esett vissza, de nem is folyamatos, közben szaggat és meg-megáll, mintha a telefon szenvedne, és ez tenne be neki. Nem tudom, de nem megnyugtató a helyzet.

ATK-t akkor haladéktalanul távolítsam el?

(#27114) darvinya válasza sutszi (#27106) üzenetére


darvinya
titán

GSM hívás nincs LTE-n az igaz, de internet hívás van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#27115) Tamarel válasza bagyusz (#27105) üzenetére


Tamarel
senior tag

Látom hogy értesz hozzá, de akkor is a szememnek hiszek. :)
Lehet az a gond hogy én a stock romot használom, neked meg talán 5 percig volt csak rajta.

(#27117) sutszi válasza darvinya (#27114) üzenetére


sutszi
veterán

VOIP-ra gondolsz? Az oké... De azért nem részleteztem ki mert a fentebbi témából inkább a GSM hívás használata tűnt gyakoribbnak és valószínűleg a nagy többség is arra gondol először.

(#27113) Peace : Én anno teszteltem és ~39-42Mbps volt a telefon határa letöltésben. Viszonylag jó wifi-s körülmények között...

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#27118) jety91 válasza Tamarel (#27115) üzenetére


jety91
őstag

Mi a fene köze van a stock romhoz egy mobilhálózatnak :F
Bagyusz leírta miért van így. Aki nem hisz neki olvasson utána: [link]
Ajánlom az első két fejezet elolvasását...

(#27119) dev7


dev7
csendes tag

Olyankor mit tudok csinálni ha arcfelismerés volt beállítva képernyőzárnak és a megerősítéses mintát elfelejtettem?????? :))

[ Módosította: bolondember ]

(#27120) Becksman


Becksman
őstag

Recovery mindegy melyik az ExistenZ 3.0.0-ra? :)

Ezt feltehetem:
http://logout.hu/bejegyzes/roland091/sony_xperia_sp_254_245-es_fw_rootolasa_kernel_cser.html

Ami itt van? !
CWM 6.0.3.0 For Locked Bootloader - - - - > ez a mappa neve amit kicsomagoltam. Ezt feltehetem? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#27121) raziel01 válasza dev7 (#27119) üzenetére


raziel01
veterán

Ha nem enged túl a képernyőzáron akkor kérni fogja egy idő után a google mail címet meg a jelszavat. Ha azt nem fogadja el akkor sajnos csak a factory reset segít. (ROM újrarakása)

(#27122) dev7 válasza raziel01 (#27121) üzenetére


dev7
csendes tag

Ha sussal újra teszem a gyári 4.3ra akkor jó lehet?Az első verziónál ha megadom az email címet és a jelszavam akkor feloldodik a régi minta?

(#27123) Tamarel válasza jety91 (#27118) üzenetére


Tamarel
senior tag

Képzeld ezektől is függ a felhasznált energia mennyisége: driver, oprendszer, programok...

(#27124) norbert1998 válasza Peace (#27110) üzenetére


norbert1998
veterán

Az aláírásomban olvasható stock-based rommal,delfinnel böngészve van 220 MB RAM szabadon, és gyors. Biztos, hogy az új. 12.1.A. 1.201 van rajta? Mert a régi, 0.266 végű csinált ilyent, de még az sem volt ennyire durva

Akkuidő: tényleg gyorsabban merül bekapcsolt adatkapcsolattal 3g-n,mint 2g-n... Nem tudom, hogyan...
5 percenként 2%,a tegnapi műveletet csinálva újra. Tegnap 20 perc /2%

[ Szerkesztve ]

(#27125) Peace válasza norbert1998 (#27124) üzenetére


Peace
nagyúr

Pontosan az van rajta, igen. Én is értetlenül állok a dolog előtt. Az sem segíthet, ha tényleg mindent legyalulok, amit az életbe nem fogok használni?

szerk: ATK-t mindenesetre akkor leszedtem. Odavittem telót a modem mellé, így csinált 42,9-es letöltést, 10,4-es feltöltést. Érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#27126) dev7


dev7
csendes tag

Valaki leírná hogy a SUS-al hogyan lehet rádobni a legújabb androidot a telóra?Full angol az egész és nem akarom elrontani.Letöltöttem és fel is telepítettem a programot. Telot ki kell pl kapcsolni?

[ Módosította: bolondember ]

(#27127) oliwire válasza Peace (#27113) üzenetére


oliwire
őstag

Igen, task.killer, főleg ami automatikusan végzi a dolgát, nem szabad használni. Root és Greenify-t érdemes használni, hogy a háttérben futó dolgokat kontrollálni tudjuk.

(#27128) oliwire válasza dev7 (#27126) üzenetére


oliwire
őstag

A sus magyarul is tud, feltelepítetted már és elindítottad?

És amúgy el sem lehet rontani, csak ne húzd ki a kábelt, míg be nem fejezi a folyamatot.

[ Szerkesztve ]

(#27129) Becksman válasza norbert1998 (#27124) üzenetére


Becksman
őstag

feltettem az existenZ 4.3at most 3.0.0-án vok gondolom hogy OTA-n letölti a 3.1.5öt és azt kellene recoveryn telepíteni. A kérdésem te melyik recoveryt telepítetted rá az Existenz 3.0.0-ra? Mivel próbáltam azt amivel feltettem , de azt nem tudom erre rátelepíteni :( 3.1.5-re meg anélkül nehezen tudnám frissíteni.. :-/

Samsung A54 5G 8+256GB

(#27130) Titi76 válasza dev7 (#27119) üzenetére


Titi76
aktív tag

Megmutatod neki az arcod :DDD

Én úgy emlékszem kérdezett egy plusz biztonsági kérdést is beállításkor. Ha meg mégsem akkor ha x-szer elrontod a mintát akkor működő net alatt google fiókkal alap helyzetbe hozod. Majd kiírja a lépéseket...
Ha nincs neted akkor nem tudom

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#27131) dev7


dev7
csendes tag

Valaki leírná hogy a SUS-al hogyan lehet rádobni a legújabb androidot a telóra?Full angol az egész és nem akarom elrontani.Letöltöttem és fel is telepítettem a programot. Telot ki kell pl kapcsolni?

[ Módosította: bolondember ]

(#27132) dev7 válasza Titi76 (#27130) üzenetére


dev7
csendes tag

Köszi.Már alakul.Most húzom újra a SUS-al. :)) Bele kell jönni ebbe is,nem vagyok egy számítógép zseni :DD :R

(#27133) oliwire válasza dev7 (#27131) üzenetére


oliwire
őstag

Most válaszoltam az előbbi ugyanilyen kérdésedre. Illetve egy kérdést tettem fel.

(#27134) faham


faham
aktív tag

Hali, bocsi ha már volt de nem találtam keresővel rá választ.
Tegnap előtt jött meg a 4.3 frissítés a telcsire és azóta ha felveszem a telefont végig kéken világít az alsó sáv, ezt ki lehet valahol kikapcsolni? :)

(#27135) Lacces


Lacces
őstag

Sziasztok.

Telefon vásárlás előtt állok és az lenne a kérdésem, hogy a kamerája milyen az SP-nek a legújabb android frissités alatt? :R

(#27136) abwert válasza Lacces (#27135) üzenetére


abwert
csendes tag

ugyanolyan mint a regi alatt :)
a kepek minosege szerintem javult, hazamegyek dobok fel par kepet

(#27137) Lacces válasza abwert (#27136) üzenetére


Lacces
őstag

Köszi. HDR funckió van hozzá? :)

(#27138) abwert válasza Lacces (#27137) üzenetére


abwert
csendes tag

igen, es bovult meg par uj funkcioval is, de a felbontast tovabbra is csak 7 Mpixelre lehet allitani...

(#27139) nbl2 válasza abwert (#27138) üzenetére


nbl2
senior tag

Nálam 8Mpixelt lehet beállítani nem 7-et. :)

Never give up!

(#27140) Lacces válasza nbl2 (#27139) üzenetére


Lacces
őstag

Ha HDR-es fotozast valasztod, akkor 7Mp max. En igy olvastam.

abwert: akkor majd kernek HDR-es fenykepeket :) :R

(#27141) nbl2 válasza Lacces (#27140) üzenetére


nbl2
senior tag

Igen, HDR-ben tényleg csak 7Mpixel van. ;)

Never give up!

(#27142) David_DD


David_DD
tag

Valahogy be lehet állítani h az alapértelmezett letöltési mappa az SD kártyán legyen és ne a telefon memóriáját használja? Chrome-hoz meg Gmailhez.

(#27143) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Lehet pont nem itt kellene kérdeznem..

De érdemes még eme csodát beszerezni?

THX

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#27144) oliwire válasza Vangelis (#27143) üzenetére


oliwire
őstag

Én azt mondom, hogy igen, de megkérdezném, hogy mikre lenne főleg használva, és mik az elvárások?

(#27145) Vangelis válasza oliwire (#27144) üzenetére


Vangelis
nagyúr

semmi extra.

Csak működjön szépen normálisan.....

Havi 1300ft lenne a részlete... azt még ki tudom valahogy garázdálkodni.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#27146) darvinya válasza Vangelis (#27145) üzenetére


darvinya
titán

Szerintem drága, Z1c ugyanennyi.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#27147) Vangelis válasza darvinya (#27146) üzenetére


Vangelis
nagyúr

29990ft volna
a Z1c meg 110e

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#27148) Peace válasza oliwire (#27127) üzenetére


Peace
nagyúr

Tudom, hogy sík hülye vagyok, de mit is csinál ez a Greenify? Nekem nem sikerült rájönnöm leírás alapján, és a program működése is homályos. Végignéztem minden menüpontot, de így sem tudtam rájönni. Csináltam egy hibernáló ikont az asztalra, amire kattintva kiírja, hogy nincs hibernálandó alkalmazás. Eddig jutottam.

(#27149) Becksman


Becksman
őstag

Valaki segítene? Feltettem az ExistenZ 3.0.0-át , minden frankó , de ahoz hogy frissítsem kellene rá CWM (ezt nem tudom hogy erre meiket rakjam? ).

Samsung A54 5G 8+256GB

(#27150) darvinya válasza Vangelis (#27147) üzenetére


darvinya
titán

29900Ft amit leraksz azonnal és jön erre a havi 1300Ft 2 évig.

Akkor ez mennyi is?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.