Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9151) Bolond^^ válasza G.Peter (#9150) üzenetére


Bolond^^
tag

Ezt próbálgattam de a 4. pontnál nem jelenik meg zöldpipa hanem kínaiul kiír valamit pirosan, és sikertelen az egész.
Reménykedem benne, hogy szoftveres a hiba, és hátha. Ha lezárt képernyővel van akkor nem kapcsol ki, de ha feloldom akkor már egyből. De van mikor meg bírja a nyomkodást is. Nem emlékszem mikor, de amint kijött az ICS, már felhúztam rá. Édesapámé a készülék, csak mivel kikapcsolgat, ezért itt pihen nálam..

(#9152) G.Peter válasza Bolond^^ (#9151) üzenetére


G.Peter
aktív tag

Én még nem használtam azt a programot rootolásra, így nem tudok benne segíteni, talán majd a többiek. Egy gyári visszaállítást mindenképp próbálj meg, kis szerencsével az helyreteszi. Ha utána sem jó, akkor a SUS-szal próbálj meg egy szoftverjavítást.

(#9153) Bolond^^ válasza G.Peter (#9152) üzenetére


Bolond^^
tag

Csináltam SUS-al javítást, gyári adatok visszaállítását is, de hiába minden.. marad a szerviz. :(

(#9154) akyyy


akyyy
senior tag

help.

nokia 5800-mra tettem fel egy wifi hotspotos programot, amivel a teleonos netet tudja megosztan wifin.

saját magát látja, laptop is tud rá csatlakozni és használni a netet, az előbb a PH-t ezzel hoztam be véletlenül :D

de a Neo ezt a wifit egyáltalán nem látja, mintha nem is létezne, pedig de. probáltam manuálisan beirni a nevét, de ugy sem jó. mi lehet gond? meg lehet oldani hogy lássa és tudja használni a netét? :S

(#9155) akyyy válasza akyyy (#9154) üzenetére


akyyy
senior tag

állitolag az ad-hoc-ot nem látja az android és azrt nem müködik. mit tudok csinálni?:

(#9156) rtzmp válasza Bolond^^ (#9151) üzenetére


rtzmp
aktív tag

A rootolást próbáld meg még1x. Nekem is csak másodikra sikerült. Ahogy Bolond^^ is írta, a gyári visszaállást próbáld meg előtte, mert akár vmelyik feltelepített progi is okozhatja...

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#9157) bazsi0322


bazsi0322
tag

Üdv!

Neo-n tudja valaki, hogy hogyan kell beállítani a mobilnetet? A t-mobiltól megrendeltem a Domino go net m csomagot de nem működik. A hozzáférési pontnál nekem alapból semmi nincs, tudna valaki ebben segíteni?

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#9158) Bozek válasza bazsi0322 (#9157) üzenetére


Bozek
nagyúr

Felmész egy WiFi-re, majd a Beállítások - Xperia résznél rányomsz az Internetbeállítások-ra. Az majd letölti Neked. Vagy lehet, hogy el tudják Neked küldeni a T-Mobile-osok is. A Voda szokott olyant, hogy ha kézzel állítom be, akkor beszól, hogy ezek nem a megfelelőek és elküldi a jókat. :)

(#9159) bazsi0322 válasza Bozek (#9158) üzenetére


bazsi0322
tag

Áhh köszi szépen. :R Ezt kerestem én de ICS-n semmit nem találok :D

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#9160) resi.e04


resi.e04
csendes tag

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék: összetörtem az érintőplexit a Neomon, ismerős ajánlotta hogy a Digital Worldbe vigyem be, ismeri őket jól megcsinálják stb..több ismerőstől is hallottam hogy szétcseszték a telójukat (valószínűleg direkt, hogy oda vigyék vissza megint és az is plusz pénz..) de ennek ellenére bevittem mondom ismerős beszélt a szervízessel is hátha így minden oké lesz. Tegnap hoztam el a telefont, ha a fóliát lehúzom a kijelzőről egyáltalán nem érzékel semmit, ha rajta hagyom akkor se, vagy ha mégis és belépek pl. az üzenetekhez magától továbblép a telefon valamelyik üzenetre onnan a telefonykönyvbe stb.. Ha kioldom a bill zárt(már persze ha sikerül..) akkor is össze vissza ugrál hol belép a menübe hol kilép és belép a zenelejátszóba stb.. Telefonálni nem tudok vele, mert aki hív nem hall / én nem hallom őt. SMS-t írni is kb hatodszorra sikerült, úgy hogy a mondat felénél mindig elküldte magától a teló. A Micro SD-t nem érzékeli, berakom kiírja hogy kártya előkészítése(vagy azt se) köv. pillanatban pedig hogy leválasztható..így a fényképező se működik. Éjjelre felraktam töltőre, reggel néztem meg megint: nem töltött semmit, reggelre majdnem lemerült..rendesen be volt dugva a konnektorba is meg a telóba is a töltő, utána kihúztam visszadugtam töltött, most megint kezdi u.ezt. Ezzel így mit lehetne kezdeni?:/ Visszavinném, de ismerős mondta hogy ő visszavitte másnap hogy elcseszték a telóját és közölték vele hogy ő piszkált bele biztos és fizessen x ezer ft-ot hogy megcsinálják..Alkatrésznek még így eladható?:/ Azért csináltattam meg a kijelzőt hogy el tudjam adni de így..-.- Vagy valaki meg tudná mondani mennyiért lehetne ezt megcsinálni?(már persze ha érdemes kezdeni vele valamit is)

[ Szerkesztve ]

(#9161) kelekyle válasza resi.e04 (#9160) üzenetére


kelekyle
őstag

Szerintem basszatok oda az asztalra és csináltassátok meg velük.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#9162) mgaben


mgaben
senior tag

jaja. ha meg sz@rakodnak akkor fenyegesd meg őket a fogyasztóvédelemmel.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#9163) snecizero


snecizero
senior tag

Sziasztok.

Tudna esetleg valaki segíteni abban ,hogy op rendszer frissítésnél miért irja ki ezt ? Van rá valamiféle megoldás ?

Hiba a képről. :R

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#9164) kelekyle válasza snecizero (#9163) üzenetére


kelekyle
őstag

Prototípus Neod van :DDD
Ne azzal a szarral frissítsd. Flashtoolt tudom ajánlani.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#9165) Storms


Storms
őstag

sziasztok
Nemrég vettem egy Xperia Neo MT15i telefont gyári legfrissebb ROM van rajta szeretném rootolni hogy minden programot át tudjak helyezni az SD kártyára. Próbáltam az E-Root nevü progit is az sikeresen felment de igy sem lehet áthelyezni mindent. Független a telefon. Mit csináljak? Bootloadert hogyan kell kinyitni? Magyar CM rom van rá amivel egyből rootolva illetve nyitott bootloader lesz rajta? köszi

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#9166) snecizero


snecizero
senior tag

Még annyi kérdésem lenne, hogy a flashtoolba be kell rakni a kernelt ami 4-5 mb és a másikat ami 256mb ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#9167) kelekyle válasza snecizero (#9166) üzenetére


kelekyle
őstag

Nem. Leszeded a gyári 4.0.4--et (ha azt szeretnéd feltenni) ami egy FTF fájl lesz és ezen leírás alapján végzel mindent :)

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#9168) snecizero


snecizero
senior tag

Letöltöttem ezt a file: MT15i_Kernel 4.0.2.A.0.62_(1246-9107).ftf és még ezt is: Neo_62.ftf.
Letöltöttem a flashtoolt is. Ebből a két file ból melyiket kell berakni a flashtoolba ? Mire figyeljek telepítésnél ? Van esetleg egy részletes leirás valahol ? A mi lényeges volna ,hogy a két file közül melyiket kell berakni a flashtoolba ? :)

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#9169) kelekyle válasza snecizero (#9168) üzenetére


kelekyle
őstag

EZT kell betölteni a Flashtoolba.
Előbb linkeltem egyet. Az alapján megtudod csinálni

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#9170) snecizero


snecizero
senior tag

Gyárit hun találok ? Esetleg egy linket tudnál dobni ? Valamit találtam a googlén: MT15i_4.1.B.0.587_420MB_ROM_steveboss.ftf ez jó lehet ? Jobb lenne nekem a gyári ha tudnátok egy linket. :) Ez lehet ,hogy a neo v hez van. Nem is merem telepíteni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#9171) kelekyle válasza snecizero (#9170) üzenetére


kelekyle
őstag

:(( Kicsit feljebb linkeltem gyárit :U

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#9172) snecizero


snecizero
senior tag

Ott valami bibi van ,de közben flastooltam a telót. :D Úgy néz ki ,hogy sikerült. köszi a segítséget. :DD :DD :DD

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#9173) kelekyle válasza snecizero (#9172) üzenetére


kelekyle
őstag

Semmilyen bibi nincs ott. :N

Nincs mit.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#9174) snecizero


snecizero
senior tag

Jól megszivattam magamat. Hát nem neo v szoftvert töltöttem rá. :DDD

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#9175) kelekyle válasza snecizero (#9174) üzenetére


kelekyle
őstag

Mert nem olvasod el azt amit írtam :W

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#9176) snecizero


snecizero
senior tag

Az amit linkeltél onnan nem tudtam letölteni. Végre azért sikerült. Nagyon egyszerű ez a flasselés így vissza tekintve. :D

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#9177) Storms


Storms
őstag

Root-explorer-ben melyik mappában vannak a törölhető alkalmazások? LINK amiket itt felsoroltak ezeket nyugodtan törölhetem NEO-ról is?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#9178) kelekyle válasza Storms (#9177) üzenetére


kelekyle
őstag

Igen, csak olvasd el, hogy mi micsoda.
System/app

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#9179) Storms válasza kelekyle (#9178) üzenetére


Storms
őstag

pl.: FM radio.apk -t ha törlöm onnan akkor nem tudok majd rádiót hallgatni?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#9180) kelekyle válasza Storms (#9179) üzenetére


kelekyle
őstag

Igen. Vagy ha a calculatort akkor nem lesz számológéped, de ha te mást használsz Play store-ról akkor van értelme törölni. Az FM rádiót ne töröld, nincs értelme. A Chinesetextinput törlése annál inkább értelem szerűbb. Stb. :)

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#9181) Storms


Storms
őstag

Chinesetextinput nekem ilyen miért nincs ott? A Data/app-ból törölhető valami?

dalvikcache-ben rengeteg minden van. Onnan sem lehet?

[ Szerkesztve ]

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#9182) kelekyle válasza Storms (#9181) üzenetére


kelekyle
őstag

DalvikCachet azt recovery alól érdemes... Azért mert a tiédből lehet, hogy alapból nincs.
Ami a Data/Appban van azt a beállítások/alkalmazások menü pont alól is tudod törölni.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#9183) Storms válasza kelekyle (#9182) üzenetére


Storms
őstag

Értem. recovery menüt azt hogy tudom előhozni? És ha Root explorer-ből törlöm a dalvik cache-t akkor elromolhat a telefon?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#9184) kelekyle válasza Storms (#9183) üzenetére


kelekyle
őstag

Igazából fölösleges. Ha nem vagy tisztában mi az a Dalvik és mi az a Dalvik cache akkor nem is érdemes belefogni. Jó az úgy ahogy van :)

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#9185) Storms


Storms
őstag

üdv

Valaki segitsen, hol lehet a kamera hangot kikapcsolni? Sehol sem találom.

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#9186) mgaben válasza Storms (#9185) üzenetére


mgaben
senior tag

lehet olyan soft van a telcsiden amin nem lehet. némely országokban törvény tiltja, hogy levegyék a hangot a kameráról.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#9187) akyyy


akyyy
senior tag

nemrég rootoltam a telefont a legutobbi leirás alapján, sikerült is, a gond az hogy a wifit akartam rajta megcsinálni hogy lehessen csatlakozni adhoc-ra, de sajnos nem sikerült.
nem irtam át semmi olyan fájlt amit nem kéne, mégis, mióta ezt megcsináltam, és rámegyek a wifire, ahol kilistázza a csatlakozási lehetőségeket, és ha eléggé sok elérés van, akkor azok összevisszaugrálnak fel-le, elég macerás pont rányomni arra a wifire ami nekem kell (met hol az van a legelején, hol a legalján, minden állandóan vándorol.)

hogyan tudnám ezt visszacsinálni? :Y

lehet HR megoldaná, csak féltem a játékaim elmentéseit (nem sok, angry birsdék, bad piggies, valaim motoros meg még egykét.)

(#9188) mgaben válasza akyyy (#9187) üzenetére


mgaben
senior tag

titanium backup-al el tudod menteni a progikat és az adataikat is. aztán csinálhatsz bármit, titaniummal sitty-sutty visszaállítasz mindent. :)

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#9189) snecizero


snecizero
senior tag

Jó reggelt.
Melyik a legjobb frimware erre a félóra ? Nektek melyik jött be jobban ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#9190) snecizero válasza Storms (#9185) üzenetére


snecizero
senior tag

Rendszer hangok esetleg ? Storm nem neked volt régen wave 1 telefonod ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#9191) snecizero


snecizero
senior tag

Elnézést ,hogy korán reggel ennyi kérdésem van. Még csak kettő napja van meg a teló. Printscreen hol található a telón ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#9192) Storms válasza snecizero (#9190) üzenetére


Storms
őstag

De volt :) Meg veled "cseréltem" a Live With W.-t is :)

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#9193) snecizero


snecizero
senior tag

Akkor most gondolom neo telefonod van ? Mióta van meg a telefon ? Mennyiért sikerült hozá jutni ? Nekem 20000 ft volt. :D

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#9194) Storms válasza snecizero (#9193) üzenetére


Storms
őstag

Igen sima Neo Mt15i. Én cseréltem egy Nokia N8-ra. Nekem ez jobban bejön és karcmentes, de a kamerája nem olyan meggyőző mint annak volt, meg idegesít a zárhang, de videót nagyon szépet csinál. :K

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#9195) snecizero


snecizero
senior tag

Sziasztok !

A 4.1.B.0.587 verzió számú androidos rendszert hol tudom letölteni a NEO telefonomhoz ?
Tudtok adni egy linket ?

Hoppá most nézem, hogy ez van fent a gépemen. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#9196) dezsokeee


dezsokeee
csendes tag

Sziasztok , van nekem egy xperia neo telefonom mar majdnem 2 eve , es az utobbi idobe kicsit lassu( sokat gondolkodik, talan a megfelelo szo ra :laggol).
Frissitesi szempontbol jol allok ugyanis fent van a legutlso ha jol tudom az 587(build number).
A belso memoria kicsit zsufolt es talan e miatt lassu , vagy lehet esetleg mas oka is?
Esetleg ha viszaalitanam gyari belitasokra az menyiben segitene?
Ha tudtok valami megoldast nem haragszok meg ha megoszatok velem is ;)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia V (LT25i)

(#9197) Jarod1 válasza dezsokeee (#9196) üzenetére


Jarod1
addikt

hmmm szóval neked is zsúfolt, frissítéseket töltögetted te is az appokhoz? nekem is jelzi a rendszer hogy kevés a hely pedigg többsége a sdd karin van...

(#9198) rtzmp válasza dezsokeee (#9196) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Nekem is szokott ez lenni. Időnként megejtek egy gyári visszaállást (2 év alatt eddig 3-4x eszközöltem), és akkor újra jó volt - egy ideig. Tervben van újra, mert 30-50MB free között mozgok. (Ezzel "küzd" a Bátyám is HTC Sensation-nel. Messze menő következtetésekre nem alap, de akár lehet android sajátosság is.)

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#9199) csasaKKP válasza rtzmp (#9198) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Szerencsére helyproblémám nincs, anno root után nagytakarítást végeztem, rengeteg hely felszabadult. Az nálam is előfordul, hogy belassul olykor a telefon, ez a rossz RAM kezelés miatt van, valamint XDA-n felröppent a hír, hogy az ICS-hez a Sony 2011-es eszközöknél beta Adreno grafikus drivert használt.
A baj még szerintem, hogy az OS-t 2.6-os Linux kelnerre építtette a Sony, holott a legtöbb ICS-s telefont már 3.x (3.0) kernellel volt megáldva, melynek a memóriakezelése jobb (azthiszem).

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#9200) dezsokeee


dezsokeee
csendes tag

Sajnos elkovettem azt a hibat h beaktivaltam hogy mikor bekapcsolom a wifit akkor frisiti az alkalmazasokat, de szerencsere nem sokat hasznalom a wifit , a frissitesek pedig egyszer tortent meg de mar elotte is lassu volt.
Nallam nincs olyan h olykor olykor lassu hanem allandoan , talan ha kicsit hasznalom akko valamit javul, de nem sokat.
Latom akkor jo otlet a gyari viszaalitas, de ennel az opcional torli az android frissitest is , igaz?

Sony Xperia V (LT25i)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.