Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#321) aggleány


aggleány
addikt

Nem hiszem, hogy elkényesedtél volna. Eléggé visszatetsző volt nekem is, hogy két, elvileg tök egyforma (beállításokban is) készülék ennyire más kijelzőképet mutat. Sebességbeli eltérést nem vettem észre, de nem is igazán figyeltem rá, mert eleve a kijelzőprobléma izgatott az itteni képek után. Azt mondták, hogy még kapnak új szoftot a hivatalos kiadásig, de akkor is furcsa volt, hogy ekkora különbségek vannak. :Y

Nekem mindettől függetlenül nagyon tetszik a Neo, de én is el fogok gondolkodni azon, hogy mennyire akarom megkockáztatni, hogy esetleg kifogok egy nyamvadtabb példányt :F Bár ha reálisan nézem a dolgot, akkor valószínűleg meg fogom kockáztatni, de nem hivatalos itthoni beszerzés lesz. Rendelek majd egy függetlent valahonnan. Eddig egy itthoni hivatalos garis SE-m volt, és a szervízben elutasították a jogos csereigényemet, úgyhogy nem hiszem, hogy kb. 20.000,- pénzzel többet fogok adni egy nem érvényesíthető gariért.

Az Arc is, és a Neo is nagyok jól néz ki ezüstben, pedig nem szeretem az ezüstszínű telefonokat. Mondhatni ég és föld a különbség (nekem). :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.