Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8401) Shyciii válasza muszi0521 (#8398) üzenetére


Shyciii
veterán

Igen. 1db fizikai SIM + 1db e-SIM.

(#8402) kaciokos válasza Shyciii (#8401) üzenetére


kaciokos
őstag

Azt nem írtam, hogy nálam két fizikai SIM van benne.

(#8403) Gizmo0


Gizmo0
újonc

Sziasztok!
Valaki esetleg tudja,hogy a beállításokban hangminőségnél az UHQ-felbontásnövelő opciót miért nem lehet aktívá tenni?

[ Szerkesztve ]

(#8404) Shyciii válasza Gizmo0 (#8403) üzenetére


Shyciii
veterán

Az csak type-c -s fejhallgatóval/fülhallgatóval működik, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#8409) gordonfreemN válasza kaciokos (#8400) üzenetére


gordonfreemN
addikt

ilyet még az s4 minim is csinált. Durva, hogy azóta nem sikerült megoldani.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#8410) Pompi válasza gordonfreemN (#8409) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem tudom, hogy szolgáltató függő lehet-e, de nekem ilyet még nem csinált, közel egy éve használom, két Yetteles kártyával.

Feel Good Inc.

(#8411) Dnalorr válasza Pompi (#8410) üzenetére


Dnalorr
tag

Én is két fizikai SIM-mel használom, nálam sem fordult még elő. Mindkét kártya Telekomos.

(#8412) kaciokos válasza Dnalorr (#8411) üzenetére


kaciokos
őstag

Nekem is két Telekom-os kártya, de volt olyan is, hogy az egyik Telekom-os, a másik Telenor-os volt még S10e-ben, és ott is előfordult a hiba. Amúgy egyáltalán nem gyakori, csak bosszantó.

(#8413) Dnalorr válasza kaciokos (#8412) üzenetére


Dnalorr
tag

Hát engem is bosszantana, ha céges ügyben nem tudnának elérni, miközben én úgy látom, hogy minden rendben a hálózattal.

(#8414) Dnalorr


Dnalorr
tag

Más is tapasztalt már olyat az S22-vel, hogy tök véletlenszerűen elkezd melegedni úgy, hogy nem is csinálsz semmi megterhelőt a telefonon? :U Konkrétan olyannyira, hogy tojást lehetett volna sütni a telefon felső felén. Gondolom valami folyamat beakadhatott, egy újraindítás megoldotta...

(#8415) Ernesst válasza Dnalorr (#8414) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Indokolatlannak tűnő melegedés az én készülékemen is volt (sima S22). Forró azért nem lett, csak furcsa volt, hogy mitől melegszik, amikor éppen csak MA fórumot olvasgattam. Feltettem a Thermal Guardiant, legközelebb talán segít kideríteni, mi okozza a jelenséget.

(#8416) David3


David3
őstag

Én elköszönök a csoporttól, azért még vissza-visszanézek. Tegnap megjött az S23+, üzembe is helyeztem.

Akinek esetleg fontos az üzemidő, csak egy kis infó: tegnap este 5-6 körül vettem le töltőről, most 74%-on van, 2,5 óra kijelzőidővel. Sötét téma, 60 Hz, volt WiFi és mobilnet vegyesen, telefonálás, YouTube, közösségi média, beállításokat böngésztem. Nem f*szméregetés, csak mondom.

(#8417) qfm


qfm
senior tag

Egyelőre nem raktam fel az utolsó frissítést, gondoltam ránézek mik a tapasztalatok. Visszaolvasva azt látom, hogy beragadó rutinok vannak, nagyobb merülés, gördülékenyebb felület. Meg az egyik itt linkelt cikkben volt, hogy lehet az új Samsung billentyűzet jobban meríti a telefont. Van még valami tapasztalat vele? Lehet várok inkább amíg kiadnak rá egy javítást, ha nem hoz amúgy más előnyt. Nekem nem volt a sebességre panaszom, viszont nem örülnék ha jobban merülne :D

(#8418) viewdetails válasza qfm (#8417) üzenetére


viewdetails
addikt

Nem tapasztaltam a fentieket. Igaz, nyomtam egy cache törlést a frissítés után.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8419) Ernesst válasza qfm (#8417) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Az akkumulátort nem érzem rosszabbnak, a billentyűzetet nem tudom, Gboardot használok a magyar diktálás lehetősége miatt. Viszont a rutinok tényleg elhasalnak sajnos. És igen, mintha tényleg fluidabb lenne a rendszer 5.1-en.

(#8420) lala666 válasza qfm (#8417) üzenetére


lala666
senior tag

Nem tapasztaltam ezeket...

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#8421) qfm


qfm
senior tag

Akik nem tapasztalják ezeket, gyári billentyűzetet használnak, vagy külsőt? És rutinokat ti használtok?

(#8422) lala666 válasza qfm (#8421) üzenetére


lala666
senior tag

Samsungot

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#8423) Isaac76


Isaac76
tag

+1 Gboardot használom én is ,de rutinokat nem (erről nincs tapasztalat). Viszont kivételesen estére töltött fel a teló,így közvetlen alvás előtt net kikapcs volt (bluetooth,gps,hálózat maradt bekapcsolva) ,tehát nem repülő mód. Így reggelre pontosan 7h:40m alatt 3% ment le a 100-ból , úgy hogy azért ébresztésnél bekapcsolt a kijelző is ( a majd 8h ,eddig sosem úszta meg 4% alatt, viszonyításképpen) :C

(#8424) viewdetails válasza qfm (#8421) üzenetére


viewdetails
addikt

Több rutint illetve módot használok és Samsung billentyűzetet.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8425) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Találkozott már valaki olyannal, hogy mindig megszakad a youtube music lejatszas Bluetooth -on? Akár otthon a soundbar, akar a kocsi, egy szám után megáll.
Miért csinálhatja ezt? Nagyon idegesítő.

(#8426) polonic válasza Grande Ale (#8425) üzenetére


polonic
félisten

Nekem a spotify csinálta buds fülessel. Korlátozottról optimalizáltra állítottam az akkunál a spotifyt, így most jó.

(#8427) Grande Ale válasza polonic (#8426) üzenetére


Grande Ale
őstag

Basszus, megy! Köszönöm! :R

(#8428) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Tegnap sikerült felcsípni egy S22 Plust.

A gyári tokok olyan szorosan illeszkednek, mint egyik korábbi modellnél sem. (S4,S7)
Kézbe véve kissé felső rész-nehéznek érződik, de nem vészes. Cache wipe megvolt, átköltözöm aztán majd jövök ha kérdésem támad még.

Ki mivel pakolta át előző készülékről a képeket, videókat?
Zenével nem bíbelődök, azt majd felmásolom PC-ről, a többire az jutott eszembe hogy az S7E OTG adapterét használom. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#8429) A.K. válasza Petyyyyy (#8428) üzenetére


A.K.
tag

Smart Switch

(#8430) zzola válasza zzola (#8280) üzenetére


zzola
félisten

Ennyi volt srácok. Nekem komoly csalódást okozott az S22! Maradok a 13 PRO-nál.... Feleségem viszont örülni fog a készüléknek. :)

(#8431) trialboj válasza Petyyyyy (#8428) üzenetére


trialboj
őstag

Nézz róla pár videót, ki mit ajánl, hogy állítsd be hogy pöpec legyen. Pl developer opcióknál, keress rá hogy animation, van 3 opció, mindet le kell venni 0.5-re sokkal jobb érzés lesz, főleg az értesítő sáv lehúzásánál érződik majd.

#8430zzola
Nem is értem az összehasonlítást, a sima 22 sokkal kisebb nem? Azért irigyellek hogy ilyen könnyen tudsz váltani, én is kipeóbálnám de az a rendszer semmivel sem kompatibilis amivel én használnám.
-
Kérdés: Nem mind1 milyen C to jack donglet használok? Kaptam egyet még régebben valamihez, de hiába dugom a 22+ba kiírja hogy nem támogatott.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#8432) Sgr_A válasza trialboj (#8431) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nekem elég egyformának tűnik viszont nehezebb

(#8433) trialboj válasza polonic (#8426) üzenetére


trialboj
őstag

Verjem bele, nekem is elkezdte.
Mind1 milyen app, YT music, Spoty, megáll 1 szám után, csak akkor megy tovább ha feloldom. Nem kell füles sem kapcsolva legyen, eleve nem játssza tovább a telefon. Nekem már alapból optimized-re volt állítva a spoty, most össze vissza állítottam mindkét appot, és épp megy, remélem így is marad.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#8434) kp78 válasza polonic (#8426) üzenetére


kp78
addikt

Ezt egész pontosan hol is lehet megtenni? :U
Alvó és mélyalvó alkalmazások beállítást ismerem, de ezt nem találom.
:R

(#8435) Shyciii válasza qfm (#8421) üzenetére


Shyciii
veterán

Én sem tapasztalom ezeket a hibákat. Google keyboardot használok, és rutinból 5db-ot kreáltam és mindegyik jól működik.

(#8436) polonic válasza kp78 (#8434) üzenetére


polonic
félisten

Itt lehet.

(#8437) Rinocerosz válasza kp78 (#8434) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Beállítások - Alkalmazások - Spotify - Akkumulátor és itt tudod variálni :)

(#8438) Shyciii


Shyciii
veterán

Holnap kapok egy Iphone 14 Pro-t, és meg kell néznem, hogy egy Samsung S22-esen levő beállításokból miket lehet megvalósítani a 14 Pro-n.
Mókás lesz...

(#8439) kutga válasza Shyciii (#8438) üzenetére


kutga
nagyúr

Azt költözésnél az IOS elintézi nem?

Let the Zone take me if I am.

(#8440) Shyciii válasza kutga (#8439) üzenetére


Shyciii
veterán

Erősen kétlem, hogy a Váltás iOS-re applikáció bármi ilyet tudna, hiszen a 2 rendszer merőben eltér egymástól. És ahogy nézem, ez az applikáció 2,5-et kapott a google store-on, szal amit tud, azt se valami jól :D Szerintem max arra képes, hogy átvigyen pár olyan appot, ami az apple store-ban is elérhető, meg névjegyek, esetleg sms. De magában a settings alatt levő beállításoknak az iphone megfelelőjét megkeresse...Hát szerintem azt tuti nem.
Eleve ott kezdődik, hogy tuti nincs pl iOS alatt private DNS beállítás, de gyanítom sim kártyánként sem állítható, hogy csak 2G-t akarok, vagy 4G/3G/2G, vagy mellé 5G is.
Szal elleszek vele egy jó darabig, mire mindent végignézek...

[ Szerkesztve ]

(#8441) kutga válasza Shyciii (#8440) üzenetére


kutga
nagyúr

Én így csináltam anno.

[link]

Nyilván nem mindent vitt át, azt be kellett állítani kézzel.

Let the Zone take me if I am.

(#8442) Shyciii válasza kutga (#8441) üzenetére


Shyciii
veterán

Erről beszéltem én is, de szerintem ez nem tudja magának az androidnak a beállításait átvinni. Azért az durván komplex lenne.

(#8443) kutga válasza Shyciii (#8442) üzenetére


kutga
nagyúr

Egy csomó mindent azért átvisz, ki kell próbálni.

Let the Zone take me if I am.

(#8444) trialboj


trialboj
őstag

Ez jó hogy így van belőve? Magától szólt, nem én kutakodtam. A find my phone opció miatt nem szabad piszkálni?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#8445) kutga válasza trialboj (#8444) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem a find my phone-hoz van köze, valami ilyesmit csinál.

[link]

Szerintem ehhez nem kellenek helyadatok.

Let the Zone take me if I am.

(#8446) viewdetails


viewdetails
addikt

Kijött valami frissítés, ahol a PDA maradt CWAI, de a modem ugrott CWB7-re, szóval valami fontosabb BT vagy egyéb rádiós hibajavításnak néz ki. Valaki már töltötte?

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8447) kaciokos válasza viewdetails (#8446) üzenetére


kaciokos
őstag

Nálam még nem jelent meg (S22).

(#8448) polonic válasza viewdetails (#8446) üzenetére


polonic
félisten

Hol látod a modem sw verzióját?

(#8449) viewdetails válasza polonic (#8448) üzenetére


viewdetails
addikt

A build verzióját itt.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8450) Shyciii válasza viewdetails (#8449) üzenetére


Shyciii
veterán

Nekem ez fent van.A februárival jöhetett le, mert maga a build is január 30-ai.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.