Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8051) trialboj válasza gordonfreemN (#8049) üzenetére


trialboj
őstag

Király vagy! ;)
Nekem nem jött be első tetsztre, azért váltottam telót mert az előzőnél már gond volt a kijelző fényerejével. Hálás vagyok amiért megmutattad hogy van ilyen opció, ha majd gond lesz az üzemidő, lehet bekapcsolom, addig is rutinnal aktiválom az esti órákra mert így nem süti ki a retinámat :))Tehát mindenképp segítettél :P

#8046 Omis
..."Teljesen sík a hátlap mert nincs kemara sziget(okés ez szép"

Vagy épp unalmas ;] Mindenkinek más a szép, szerintem rontottak rajta, feladták az egyik legszebb kameraszigetet. Egyszer már írtam róla, elég érdekesnek tűnik hogy aki nem ért hozzá és csak hátulról lát egy telefont az is érzi hogy melyik egy olcsó és melyik egy high end brand, Apple és samu minőségi megoldást talált, pixel is letisztult és elegáns, minden más gyártó nevetségesen próbálja valamivel felhívni magára a figyelmet a kamerák körül, de az összes modell gyerekes megoldást kapott. Persze ez csak az én véleményem.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#8052) Dnalorr válasza trialboj (#8051) üzenetére


Dnalorr
tag

"Vagy épp unalmas"

Egyetértek, szerintem is szebb az S22 ezzel a szolíd kameraszigettel.
Az S23 hátlapja így nagyon jellegtelen lett.

(#8053) st3v3np3t3r válasza Omis (#8046) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Nekem a sima s22vel sikerült jobbat produkálni :))bár kinek mi számít jobbnak

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8054) S@c@


S@c@
őstag

Sziasztok!

Most frissult a gyari samsung bongeszo es kek lett a search es navi bar. Ezt hogy lehet visszaallitani feherre? :F

(#8055) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Sziasztok. Az s22 csc még mindig EUX, tmh, vdh? Vagy már mindenki eux-ot forgalmaz? Köszönöm

(#8056) joefasalasso válasza joefasalasso (#8055) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

Pontosabban: OXX*, PAN, TMH, TMO, VDH, WST, XEH, EUX?

(#8057) st3v3np3t3r válasza joefasalasso (#8055) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Szeva joe :DD... Attól függ :) független az biztos, hogy EUX újabban

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8058) joefasalasso válasza st3v3np3t3r (#8057) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

Szeva. :) Az lenne a lényeg, hogy ha veszek egy EUX példányt az tuti ne legyen szolgáltatós. Vagy már átírogatják?

(#8059) Curtain válasza joefasalasso (#8058) üzenetére


Curtain
senior tag

Az összes full eux, kivéve a telekom mert ott eux/eux/tmh.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#8060) joefasalasso válasza Curtain (#8059) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

Tehát lehet EUX szolgáltatós. Hmmm

(#8061) Curtain válasza joefasalasso (#8060) üzenetére


Curtain
senior tag

Igen. Ami eux/eux/eux az lehet yetteles és vodás is. Az enyém telekomos, az így néz ki: link

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#8062) autotaxmo válasza joefasalasso (#8058) üzenetére


autotaxmo
őstag

Teljesen mindegy hogy szolgaltatos vagy nem, en a yettelnel vettem husegidore egyben kifizetve a keszulek arat, azaz nem tudjak blokkolni a telefont csak az elofizetest, a telefonnak semmi koze. Yetteles ugyintezo mondta. Ha esetleg az lenne a para hogy letiltjak a keszuleket, persze ha az illeto reszletre vette az megint mas sztori, ott mar blokkoljak az imei szamat a telonak

(#8063) joefasalasso válasza Curtain (#8061) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

Amit kinéztem az EUX/EUX/EUX.

(#8064) autotaxmo válasza joefasalasso (#8063) üzenetére


autotaxmo
őstag

Az enyem yetteles de fuggetlen, Eux/eux/eux

(#8065) joefasalasso válasza autotaxmo (#8064) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

Akkor lehet bármi. Köszönöm.

(#8066) trialboj


trialboj
őstag

Nemrég tudtam megy egy cikkből, hogy a samsung pocsékolja leginkább a drága tárhelyet droidon, mivel nekik van a gagyi store-juk amit a franc se használ, de kötelező feltelepíteniük az összes google alkalmazást, de nem hagyják veszni a saját businesst, ezért azon keresztül is feltelepítik pl a google appokat, ami így dupla helyet foglal. Ez így elég szar helyzet, nem lehet valahogy megszabadulni ezektől a felesleges appoktól? Én nem tudtam erről, így már zavar hogy felesleges marhaságokra megy el az immár nem bővíthető tárhely.

Néha mikor a photo editor feldobja hogy frissíteni kellene akkor látom a samsung storet, és eddig sem értettem hogy mi az istenért menne oda bárki, mikor ott a google play. Tényleg mi értelme van ennek?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#8067) Shyciii válasza trialboj (#8066) üzenetére


Shyciii
veterán

Galaxy Store-ban szoktak lenni speckó akciók amik csak a samsung usereknek van. Már aki fizet az appért. Én speciel mindig keresek ingyenes alternatívát.

(#8068) Shyciii


Shyciii
veterán

No GSMArena-n kint van az S23-as tesztje. Jelentősen nőtt az üzemidő (mérések benne a cikkben), és csökkent a töltési sebesség, még ha W-ra ugyanakkora a gyári adat szerint :D

(#8069) st3v3np3t3r válasza joefasalasso (#8058) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Az tuti nem szolgáltatós.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8070) st3v3np3t3r válasza Curtain (#8059) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Sim zár a lényeg...nem a csc...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8071) PedroPascal


PedroPascal
senior tag

Dual sim-es telefon ming független, a Telekomos is.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#8072) Sgr_A válasza joefasalasso (#8063) üzenetére


Sgr_A
addikt

Ez tévedés
ha kaptál kedvezményt a készülék árából(hűségnyilatkozattalvetted) akkor mindegy hogy kifizetted vagy nem amíg nem jár le a hűség addig tilthatják
nem a részlet a lényeg hanem a kedvezmény (hűségnyilatkozat)

[ Szerkesztve ]

(#8073) autotaxmo válasza Sgr_A (#8072) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nekem a yettelnel azt mondta 2 ugyintezo is, hhogy ha egyben kifizetted a fuggetlen mobilt es kotottel 2 eves huseget akkor azt nem a telefonra hanem a szolgaltatasukra tettek es azt korlatozzak.

[ Szerkesztve ]

(#8074) Sgr_A válasza autotaxmo (#8073) üzenetére


Sgr_A
addikt

Kaptál kedvezményt az árból?
nekem a vodánál meg azt mondták hogy hozzá van kötve a teló az előfizetéshez

(#8075) autotaxmo válasza Sgr_A (#8074) üzenetére


autotaxmo
őstag

Persze, olcsobban vettem a telefont de azert mert 2 evet vallaltam a csomagra ami 13 ezer

(#8076) PedroPascal válasza Sgr_A (#8074) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Kedvezményt máshol is lehet kapni nem csak a szolgáltatónál. Mint pl most S23 előrendelés. Ha a szolgáltatónál részletre veszed akkor ameddig ki nem fizeted teljesen nem a tied vagyis azt csinál vele amit akar. De ha ki van fizetve akkor a tied és semmi joga nincsen hozzá hogy bármit csináljon vele. A szolgáltatást ha nem fizeted vagy idő előtt felmondod akkor kötbért kell fizetned. Nem a már megvásárolt telefont veszik vissza vagy korlátozzák. Új előfizetőknek nem is adnak telefont részletre. Előre annyit be kell fizetni vezetett szolgáltatói folyószámlára (előleg) ami kb 6 hónapot fedez. Vagyis hónapokig nem fizetsz számlát. Telekomos vagyok nagyon régóta soha ilyet nem hallottam amit írtál. Vodafone egy tróger volt kb 15 éve hagytam ott, mesélhetnék róluk. Most meg már az is Orbáné így lehet azt csinálnak ott is mint mindenhol máshol amit csak akarnak...

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#8077) autotaxmo válasza PedroPascal (#8076) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ugyanezt mondta a yetteles ugyintezo is, egyben kifizetett telefon az mar a te tulajdonod, teljesen mindegy milyen keszulekkedvezmenyt kaptal ra a husegido miatt

(#8078) Curtain válasza st3v3np3t3r (#8070) üzenetére


Curtain
senior tag

A sim zár pont nem volt benne a kérdésében hamen a csc. Erre válaszoltam. De ok.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#8079) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Hat ez a rejoy sem lesz itthon hosszu eletu ezzel az arkepzesukkel 🤣 megneztem a kinalatukat, total elmehaborodottnak kell lenned ha toluk vennel telefont. Nem is ertem, hogy kinek eri meg, nekik biztosan de hogy vasarlokent nem az is fix. Amugy van valakinek tapasztalata veluk kapcsolatban? Raadasul ennyiert nem ujszeru vagy kituno allapotut kapsz hanem csak nagyon jot ami karcos kijelzot is jelenthet az esetukben de foliaval eltakarhatoak 🤣🤣🤣

(#8080) st3v3np3t3r válasza Curtain (#8078) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Lényegében a csc sem jelent már semmit, akkor meg pláne, ha a rendszer multi-csc-s :Umert az több csc-t tartalmaz egyszerre...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8081) st3v3np3t3r válasza autotaxmo (#8079) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Akkor most kapaszkodj meg...

SeS-ben sem sokkal drágább a kisker áron...ehhez képest a használt át a rejoy-on nagyon jó

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8082) migabi24 válasza autotaxmo (#8079) üzenetére


migabi24
nagyúr

Igen néztem én is :D , ez valami külföldi cég biztos, ez nálunk nem fog működni az tuti.

(#8083) FіkuszKukіsz válasza autotaxmo (#8079) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Van topikja mielőtt szétoffolod ezt a topikot is.

https://prohardver.hu/tema/re_felujitott_okostelefonokat_kinal_a_rejoy/hsz_1-200.html

Romanes eunt domus

(#8084) autotaxmo válasza FіkuszKukіsz (#8083) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ez miert lenne off topik mar ne haragudj?! S22-rol van szo, amugy meg ez a csoport hogy megjelent az S23 ugyis hamarosan meghal es csak hibernalja magat. Jo ha lesz 1-2 bejegyzes hetente alkalmadtan, szoval ne izgulj, igyal inkabb egy jo kavet igy kora reggel

[ Szerkesztve ]

(#8085) FіkuszKukіsz válasza autotaxmo (#8084) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Mert a céggel kapcsolatos tapasztalatra kérdeztél rá. Arra meg ott a linkelt topik.

Romanes eunt domus

(#8086) Pompi válasza trialboj (#8066) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"azon keresztül is feltelepítik pl a google appokat"

Szerintem ez tévedés. Nem telepíti fel azon keresztül is az appokat. Az egy dolog, hogy elég nagy az átfedés a két appstore között, és még az is előfordul, hogy pl. a Galaxy Store-ba hamarabb kerül fel egy friss verzió, mint a Play-re, és ezért bejelez hamarabb a Galaxy Store, hogy akarom-e onnan frissíteni, de nem lesz fent többször ugyan az az app, csak tudod mind a két store-ból telepíteni / frissíteni.

Amúgy meg lehet szabadulni nagyon sok felesleges apptól. Van több tool is hozzá, ez egy elég jó megjegyzésekkel ellátott több funkcióval ellátott segítség: Universal Android Debloater
Shyciii írt róla itt és itt.

Feel Good Inc.

(#8087) trialboj válasza Pompi (#8086) üzenetére


trialboj
őstag

Köszönöm. Én viszont ennél kényelmesebb/bénább vagyok, így mikor egy útmutató ezzel kezdi a mondandóját:"DISCLAIMER: Use at your own risk. I am not responsible for anything that could happen to your phone."
Akkor én ott be is fejeztem, nincs már se időm se energiám tűzöltásra ha valami balul sülne el, ezért csak a fejlesztőt tudom utálni aki nem oldotta meg helyettem a problémát. Azért szerencsére nekem kb 67gb üres, szóval nem az a pár gb fog sírba vinni, csak megjegyeztem ezt a számomra új infót.

Kérdés:
A task managernél, mikor jobbra balra lehet lapozni az appokat, ha hosszan nyomva tartom az ikonon az ujjam, akkor bekapcsolja a split screen opciót.
Az előző telefonomon ilyenkor bejött az app info fül, és választhattam mit szeretnék.
Tudja esetleg valaki miről beszélek, és hogy lehet állítani hogy erre a hosszan nyomva tortott parancsra mit ajánljon fel?

#8084autotaxmo
Ember te tényleg leléphetnél, én alig 1 hete olvasom a topikot de már engem is kezd zavarni a ténykedésed.
Az s10e topik csak egyetlen modellről, ráadásul állítólag a legkevésbé eladottról szólt, mégis 3 éven keresztül volt benne élet, ha neked nem tetszik ami itt van, keress olyan helyet ahol szívesen beszélgetnek veled az új modellről.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#8088) szori


szori
tag

Van esély rá, hogy az S23 miatt a következő 1-2-3 hétben lentebb megy az ára az S22-nek, vagy nem érdemes emiatt várni a vásárlással?

(#8089) Dnalorr válasza szori (#8088) üzenetére


Dnalorr
tag

Van egy olyan érzésem, hogy hamarabb fog eltűnni a "boltok polcairól" az S22, minthogy lentebb menne az ára :)

(#8090) Curtain válasza st3v3np3t3r (#8080) üzenetére


Curtain
senior tag

Figyi egy kérdésre válaszoltam, hülyeséget nem írtam. Szal nem tudom mit rugózol rajta.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#8091) Shyciii válasza szori (#8088) üzenetére


Shyciii
veterán

A mostani 350.000Ft-ra gondolsz, hogy esetleg lejjebb fog menni? Szerintem hamarabb vezetik ki, mint lejjebb viszik. Jobban jársz használtan pár hetesen, vagy 1-2 hónaposan 200eFt-ért megvenni. Én is így vettem még ősszel-télen. Kinézetre makulátlan állapotú volt, hiszen alig volt használva.

(#8092) undercover


undercover
senior tag

Megjött a sima S23-as telefonom... Holnap elkezdem az átköltözést. Eddig max 3 óra sot jött ki nagyon kicentizve 4 óra. Majd elmesélem a tapasztalatokat.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#8093) PedroPascal válasza undercover (#8092) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Nekem is tegnap jött meg, hétvégén szétnyúzom. :D

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#8094) trialboj


trialboj
őstag

Villám kérdés, van rá mód hogy átnevezzem a telefont, hogy ha pl pc-n tervezett gugli maps útvonalat akarok átküldeni, akkor ne egy ilyen kódnév szerepeljen, mert nekem itt fogalmam sincs melyik e jelenlegi készülékem.
Köszi

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#8095) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Valakinek van otlete, hogy mikent lehet megnezni, hogy milyen appok szivjak az akksit keszenleti allapotban?

(#8096) RangerFox válasza trialboj (#8094) üzenetére


RangerFox
veterán

A legalsó az S22

(#8097) Laurh válasza autotaxmo (#8095) üzenetére


Laurh
aktív tag

Követem, este óránként 2%-ot merül, úgy hogy az appok 80% mélyaltatásba van téve.

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#8098) gordonfreemN válasza Laurh (#8097) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Ezért igazán elszégyelhetnék magukat. Siralmas.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#8099) autotaxmo válasza gordonfreemN (#8098) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nalad mi a helyzet amugy? Nalad milyen a keszenleti fogyasztas mostanaban?

(#8100) gordonfreemN válasza autotaxmo (#8099) üzenetére


gordonfreemN
addikt

passz, sose firtattam. Vagyis annyira de, hogy az elején megnéztem az éjszakait, akkor valami 1-2% volt, azóta repülőmódban van éjszaka. Így meg 0,5% körül, vagy kevesebb. Tényleg passz. Mag ha úgy alakul, kifigyelem.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.