Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) w.miki válasza pető bá' (#2094) üzenetére


w.miki
veterán

:Y Hogyan néz ki pontosan ez a rutin?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#2102) sagit


sagit
addikt

Sammobil szerint a laggokat javította az 1,5 gigás update,de nekem továbbra is laggos fos a telom. Nyomok egy fr-t aztán ha akkor is így marad megreklamalom hátha... 1,5 honapos.kb a telo, netezes,fotózás ,navi. Ennyit kellene tudjon lagg nélkül. Nem jön össze

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2103) pető bá' válasza w.miki (#2101) üzenetére


pető bá'
őstag

[kép]

"... and I hope you have a great day!"

(#2104) Curtain válasza sagit (#2102) üzenetére


Curtain
senior tag

Nálam még simán a beállítások görgetéskor is hajlamos néha belaggolni picit. :W Szégyen egy ilyen árú és kategóriájú mobiltól. (22+) Mindeközben tesóm A71-e meg vaj simán fut. A kettőt egymás mellé rakva olyan mintha az övé lenne a felső kategóriás, az enyém pedig a közép. :F

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#2105) sagit válasza Curtain (#2104) üzenetére


sagit
addikt

Anyum s20fe telója mellett sírok hogy mit művel ez a szutyok ....utoljára ennyire ideges s8+ nal voltam,ott is laggtengert kaptam . Azt kikalapaltak 1-1,5 év alatt,most nem fogok eddig várni

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2106) jeni válasza Curtain (#2104) üzenetére


jeni
félisten

És az A52S 5G lenne az alsó kategóriás mobil :DDD

(#2107) LAStar válasza lge73x (#2098) üzenetére


LAStar
tag

Nálam eddig jó, de nálam a második kártya vodás, míg az első telekomos. Lehet, hogy ezért. Sajnálom, hogy így jártál, egyszer jó lesz! :)

(#2108) petesejt válasza TODI1111 (#2083) üzenetére


petesejt
aktív tag

Eljön az idő (hamarabb, mint gondolnánk), hogy Lítium, és számtalan más nyersanyag híján az elektromos eszközeink túlnyomó része vezetékes lesz újra, vagy kondenzátoros eszközöket használunk, melyeket óránként tölteni kell majd....

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#2109) petesejt válasza Pompi (#2086) üzenetére


petesejt
aktív tag

"Tehát 75-65 között kellene töltögetni - nyilván nem életszerű."

Most mér' mondod? :) Bele kell tenni egy 40 000 mAh-s akkut, és akkor a 75-65 % közötti kapacitás pont ~4000 mAh.... Igaz, féltégla lesz, mint a Motorola 3200-as, na de végszükség esetén viszont elmegy két hetet. :D :D

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#2110) csubííí válasza petesejt (#2109) üzenetére


csubííí
senior tag

na de végszükség esetén viszont elmegy két hetet.

És akkor megint ott lennénk, hogy ehhez teljesen fel kellene tölteni és teljesen meríteni. Ami ugyebár elméletileg nem jó!
Ez az ördögi kör. :DDD

(#2111) jeni válasza Pompi (#2086) üzenetére


jeni
félisten

és mennyire van értelme ma figyelni a kisebbik S22 mobilnál az aksi teljesítményéét ha alapból 251ezer Ft felett vannak áraik?
lévén efeletti ár esetén 3 év garancia érvényes rá.
így magától érthetően gy is úgy az aksit cserélik gariban.

(#2112) petesejt válasza csubííí (#2110) üzenetére


petesejt
aktív tag

Na jó, de ezt csak ritkán szabadna csinálni, ha baj van! :)

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#2113) falabu88 válasza jeni (#2111) üzenetére


falabu88
aktív tag

A 3 év gari a készülékre van, tartozékokra (az akksi is ide tartozik, hiába nem cserélhető) csak 1 év van.

(#2114) anonymus89 válasza falabu88 (#2113) üzenetére


anonymus89
addikt

Pontosan így van: "
A fenti kategóriákba nem eső Samsung termékekre a kötelező jótállási idő (alapjótállás) vonatkozik.
- „Kiterjesztett Samsung jótállás”: A kiterjesztett Samsung jótállás alapján a jótállás kizárólag a termék kijavítására vonatkozik, továbbá az alapjótállási időt követően történő fődarab csere esetén a jótállási igény elévülése nem kezdődik újra. A kiterjesztett Samsung jótállás nem terjed ki a termékkel együtt értékesített tartozékokra, és a beépített akkumulátorra.
"

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#2115) sagit


sagit
addikt

Telefon visszaállítva, ráment 3-4 órám de úgy tűnik sikerült sz@rból várat építeni.
Minden app fent, mindenbe be vagyok jelentkezve, az 50 giga kép/videó is visszakerült és más világ lett a telefon. Ha így is marad hetek után is akkor nem nyafogok itt tovább.

Annyi változás van hogy mindent manuálisan raktam vissza, jelszavakat bepötyögtem és nem hagytam semmit visszaállítani.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2116) pető bá' válasza sagit (#2115) üzenetére


pető bá'
őstag

nem tudom mennyivel régebben használjátok, nálam lassan egy hete lett beüzemelve, manuálisan költöztem be rá, előtte felment minden sw update és nekem semmilyen gondom nem volt még (irreális akku melegedés, laggolás, restart, fagyás). Ilyen kisebb mikrolaggok vannak néha, de semmi említésre méltó.

Az AndroidAuto-ban lehet, hogy még van valami bug, mert tegnap a Waze-s navigálás közben kétszer újra kellett csatlakoznom, hogy GPS jelet találjon; elvileg itt is javítottak bugokat (AA oldalról is ha jól emlékszem), de ilyen GPS issue-t láttam mostanában iPhone-nál is (ugyanazon a fejegységen), szóval lehet, hogy Waze bug (vagy vezeték).

"... and I hope you have a great day!"

(#2117) sagit válasza pető bá' (#2116) üzenetére


sagit
addikt

Április vége óta, és note10 rol költöztem smart switchel. Elejen jo volt par hétig. Kamera update várom azért. Azért volt fura mert semmi új appom nem lett ,és a végére konkrétan szarabb volt az s22 mint a 3 éves note.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2118) dnelb válasza sagit (#2115) üzenetére


dnelb
veterán

próbáltál előtte csak cache wipeot is?

(#2119) sagit válasza dnelb (#2118) üzenetére


sagit
addikt

Alap,azzal kezdtem mert az nem idorablo

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2120) petesejt válasza jeni (#2111) üzenetére


petesejt
aktív tag

Nem teljesen értem az aggodalmakat az S22 akkukapacitásával kapcsolatban.

S6 Edge: 2600 mAh
S7 Edge: 3600 mAh
S8+/S9+: 3500 mAh
S8/S9: 3000 mAh (!)

A fogyasztása nagyjából ugyanannyi volt mindegyiknek, lévén amennyi fejlődik a gyártástechnológia és az energiahatékonyság, annyival nagyobb teljesítményt is gyömöszölnek a SoC-okba az évek múlásával.

Az S22-ben a fentiekhez képest 3700-as akku van, amit lehet 85%-ig tölteni, és igény szerint akár "csak" a 15W-os gyorstöltéssel is -- ezzel a sebességgel töltöttem az S9+ készülékem is, ami így 4+ évesen is szépen megy, nem sokkal kevesebb a kapacitása, mint új korában.

A minap levettem a töltőről édesanyám új A52s készülékét, vagy 20 percig nyomkodtam kisebb kihagyásokkal (egy alkalmazást kellett átregisztrálni a régi készülékéről), és 20 perc után is 100%-on állt az akkukapacitásjelző. Ennek nem sok értelmét látom, ha cserébe számomra túl nagy méretű készülékkel kell kompromisszumot kötnöm.

Maradhatott volna a Samu is a hajszálnyit (5.7 mm) magasabb készüléknél, amilyen az S21 volt, vagy egy milliméterrel vastagabbnál, ez semmilyen kompromisszummal nem járt volna kényelem szempontjából, és belefért volna a 4000-es, vagy még nagyobb akku is.

Ahogy valaki feljebb írta, két töltés 20%-ról 85%-ra kb. csak egy fél ciklusnyit öregít az akkun, ha így számolom, még a 3700-as akkuval is átlagos használat mellett minimum 5-6 évet ki kell bírnia ezzel a használattal a telefonnak jelentősebb kapacitásvesztés nélkül. Ebből az első 3 év garanciaidő, 5 év után meg nincsenek már frissítések sem, két év múlva meg már az Apple-nek is USB-C-s töltővel kell érkeznie, így úton-útfélen lesz lehetőség tölteni....

[ Szerkesztve ]

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#2121) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Aki szokott cserelgetni betutipust annak ajánlom ezeket a Galaxy Store-bol:
Foros
Bauhaus
NeoGalaxy
NeoGalaxy3

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#2122) blizzrd


blizzrd
aktív tag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy a készülékbeszámításnak mi a menete? A jelenlegi alcioban néztem egy S22-őt.
Köszönöm a válaszokat.

(#2123) thomas92 válasza blizzrd (#2122) üzenetére


thomas92
aktív tag

Szia! Szerintem keress rá a fórumban, már sokat esett róla szó.

https://www.samsung.com/hu/article/2022-samsung-unlocked4-tc/

https://www.samsung.com/hu/article/keszulekbeszamitas-ses/

(#2124) blizzrd válasza thomas92 (#2123) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Nem kifejezetten az ÁSZF-re gondoltam, de majd visszakeresek.

Köszi.

(#2125) thomas92 válasza blizzrd (#2124) üzenetére


thomas92
aktív tag

Le van írva a weboldalon is a menete:

Válaszd ki az új készüléked és a régi készüléked amelyet be szeretnél számíttatni!

Válaszolj néhány egyszerű kérdésre!

Miután megkaptad az új Galaxy készüléked, a régi készüléked küldd vissza nekünk az e-mailben kapott instrukcióknak megfelelően. Ez a folyamat díjmentes.

Miután megkaptuk és megvizsgáltuk a régi készüléked, megállapítjuk a végleges vételárát. Amennyiben a végleges vételár különbözik az indikatív árajánlattól, erről e-mailben értesítünk. A beszámított készülék végösszegét bankszámládra utaljuk vissza.

[ Szerkesztve ]

(#2126) Fleto93 válasza anonymus89 (#2114) üzenetére


Fleto93
tag

De ez nem „Kiterjesztett Samsung jótállás”, hanem 250e fölött 3 év a "kötelező jótállási idő (alapjótállás)".

[ Szerkesztve ]

(#2127) csubííí válasza Fleto93 (#2126) üzenetére


csubííí
senior tag

Így van

(#2128) anonymus89 válasza Fleto93 (#2126) üzenetére


anonymus89
addikt

De az alap jótállás sem, csak 1 évig én így tudom

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#2129) blizzrd válasza thomas92 (#2125) üzenetére


blizzrd
aktív tag

:R

(#2130) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. A telefonon a hangero,es rezges van beallitva. Ha kapok uzenetet messengerben akkor csak rezzen egyet,de nem ad ki hangot, az miert?

(#2131) undercover válasza venom8888 (#2130) üzenetére


undercover
senior tag

Van valami új bug mert mostanában ezt tapasztalom én is. Nem tudom, hogy telefon oldali vagy messenger.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#2132) venom8888 válasza undercover (#2131) üzenetére


venom8888
őstag

Koszi

(#2133) undercover válasza venom8888 (#2132) üzenetére


undercover
senior tag

Másnak nincs ilyen problémája? :D Nekem se a Messengernek nincs értesítési hangja se a Vibernek. Nincs az értesítéseknek hangja mintha néma módban lenne a telefon.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#2134) blueye válasza undercover (#2133) üzenetére


blueye
veterán

Próbáltad már hogy a beallitasokban rakeresel az Értesítésekre és ott hosszan nyomod a Messengert?

(#2135) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok 8% merülés kikapcsolt adatkapcsolattal nem túl sok egy kicsit?
Az tény, hogy a lakásban a térerő nincs velem.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#2136) David3 válasza anonymus89 (#2135) üzenetére


David3
őstag

De, elég sok. Hasonló bajom volt nekem is, mivel nincs térerő a hálószobában, szóval éjszaka folyamatosan csatlakozni akar. Két dolgot tehetsz: manuálisra állítod a hálózat választást vagy éjszakára repülőmódra rakod.

(#2137) autotaxmo válasza anonymus89 (#2135) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hany ora alatt attol fugg? Orankent siman 1-2% megy a levesbe. Azt hozza kell tenni, hogy ha 1% koruli a fogyasztas orankent az android berkeken belul mar szenzaciosnak mondhato. :( Az en tapasztalatom inkabb az orankenti 2% kornyeke, mindezt ugy Ujpesten normalis terero mellett produkalja. Minden alkalmazas kilove a hatterben. Sajnos az IOS-t soha nem fogja utolerni idle fogyasztasban az android

[ Szerkesztve ]

(#2138) LAStar válasza LAStar (#2107) üzenetére


LAStar
tag

4. napja használom a telefont egy telekomos és egy vodás kártyával úgy, hogy a telekomos 5G/ VoLTE, a Voda 4G/LTE/VoLTE hálózati beállításokon van. Úgy tűnik, a júniusi update tényleg segített a hálózati problémákon, ill. a hívások eldobálásán. Az sincs, hogy kicseng, aztán néma a vonal másik vége.

(#2139) thomas92 válasza anonymus89 (#2135) üzenetére


thomas92
aktív tag

Szerintem is attól függ, hogy hány óra alatt. Mondjuk 6-8 óra alvás alatt 8% reális droidon, legalábbis Galaxyn.

(#2140) boogie84 válasza anonymus89 (#2135) üzenetére


boogie84
veterán

Ott bizony a térerő lesz a ludas ha egy alvásidőnyi alatt merül 8%-ot.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2141) Besituta


Besituta
csendes újonc

Sziasztok készülék vásárlás előtt állok és s22+ a kiszemelt és azt szeretném kérdezni hogy akinek van annak milyen az üzemideje meg milyenek a tapasztalai a telefonnal kapcsolatban pró kontra előnyei hátrányai?
előre köszönöm a válaszokat

(#2142) Mik76 válasza thomas92 (#2139) üzenetére


Mik76
senior tag

Eppen ma reggel csekkoltam. 8 ora alvas utan 5% akksi merules. Mondjuk en kikapcsolom a netet, leveszem a hangot, es az aod is ki van kapcsolva ejfel es hat kozott.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#2143) anonymus89 válasza boogie84 (#2140) üzenetére


anonymus89
addikt

Szóval aod nincs nem is volt, hangot nem vettem le és csak az adatkapcsolatot szüntettem meg. Van-e olyan opció, hogy időzítettem repülő üzemmódba teszi magát mert ebben a lakásban akkor érdemes lenne ezt alkalmazni.?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#2144) Mik76


Mik76
senior tag

Az mar biztos hogy harom ora uszoda utan az ujjlenyomat olvaso nem mukodik rendesen. :D

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#2145) autotaxmo válasza anonymus89 (#2143) üzenetére


autotaxmo
őstag

Bar meg mindig nem irtad hogy hany ora alatt merult 8%-ot a telefonod. :F

(#2146) autotaxmo válasza Mik76 (#2142) üzenetére


autotaxmo
őstag

Az kva jo szerintem. Sajnos a droidok ugyis kepesek merulni orankent 1%-ot hogy szinte minden ki van kapcsolva rajtum. Tapasztalat tobb galaxynal

(#2147) TODI1111 válasza anonymus89 (#2143) üzenetére


TODI1111
addikt

"Van-e olyan opció, hogy időzítettem repülő üzemmódba teszi magát "

Szerintem ez egy bixby rutinnal megoldható.

(#2148) anonymus89 válasza autotaxmo (#2145) üzenetére


anonymus89
addikt

22:00-06:00 röpke 8 óra, ekkor kászálódik ki az ágyból és nézek rá.

TODI1111: köszi ki fogom próbálni

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#2149) boogie84 válasza anonymus89 (#2143) üzenetére


boogie84
veterán

Vagy bixby rutin vagy siman repulobe teszed elalvas elott. Tuti nem zavar senki, csak az ebreszto. ;)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2150) autotaxmo válasza anonymus89 (#2148) üzenetére


autotaxmo
őstag

Szerintem total elfogadhato es jo ez a merules! Sajnos nem lesz jobb. Orankent 1% tokeletes az androidnal. Ha kikapcsolod a telefont ejszakara 100%-on, reggelre mèg akkor is kevesebbet fog mutatni az akksi mikor bekapcsolod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.