Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) Peathee válasza Cyberfaust (#2749) üzenetére


Peathee
aktív tag

Nem sajnos. Amit linkeltél az full kemény műanyag.
Ezt keresem S22-re. Csak itt úgy tűnik készlethiányos most.

S10-et válaszd ki és az első Black színűt. Ez olyan, hogy matt átlátszó a hátlap és szilikon az éle.
Talán megjelenik náluk még az S22+ ismét készleten.

(#2752) Benec14 válasza Peathee (#2742) üzenetére


Benec14
csendes tag

Szia,

Én is végig csináltam mindent, mindenre is gyanakodtam de végül egy kábelcsere oldotta meg a problémát.
A céges telom gyári A12es töltőkabelét bedugtam próbaképpen és soha többé nem csatlakozott le.
Szóval próbálj meg kábelt ne add fel, jónak kell lennie.

(#2753) gordonfreemN válasza kisselandras (#2725) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Szóval neked az a tapasztalatod, hogy kb hasonló felhasználás mellett az s21 jobb volt üzemidőben?
Jöhetnének még ilyen tapasztalatok, mert épp az s21 és s22 közt vacilálok.
A sok horror filből meg ugye tudjuk, hogy néhány százalék életmentő lehet a bajban. :DDD

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#2754) kisselandras válasza gordonfreemN (#2753) üzenetére


kisselandras
senior tag

Hát mindenki maga dönti el :D
s22 nálam kuka el is adom ha napi 2x kell tölteni .Az s21 5G nem kell s pedig egész nap nyúztam :DD tiktok /youtube

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2755) petrson


petrson
senior tag

Sziasztok! A diákigazolványos akció az egyetlen most, ami a ses-ben aktuális? Amiket itt látok korábbi kuponok, egyiket sem viszi már a kosár.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#2756) anonymus89 válasza kisselandras (#2750) üzenetére


anonymus89
addikt

Nem hinném, hogy akkora különbség volna én is levettem.
2 kártyával aktív bluetooth kapcsolattal, napi 1-1.5 óra telefonálással estére 20%- fölött ritkán vagyok.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#2757) autotaxmo válasza kisselandras (#2754) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ez az s22 azoknak jo akik mersekelten hasznaljak. Akik 4 oras SOT idoket akarnak mobilneten ugy hogy 120hz megy, bluetooth, gps is aktiv es ha ne adj isten nincs aktivalva a sotet mod, akkor ez nem az a telefon amit keres az ember. Nalam sotet mod, 60hz, gps, wifi off, ugy jon ki 2-3 oras SOT max. Youtube-ozni, jatszani nem szoktam, inkabb kizarolag chrome bongeszo hasznalata, messenger, viber

[ Szerkesztve ]

(#2758) Sztenn válasza autotaxmo (#2757) üzenetére


Sztenn
tag

Valami nálad nem kerek szerintem, próbáld meg kideríteni, hogy mi okozza.

(#2759) Muerte68 válasza autotaxmo (#2757) üzenetére


Muerte68
addikt

Nekem nincs 60 ra lerakva, nincs sötét mód, van bt, gps, okosóra, napi 6-7 órát megy a bt hangszóró plusz Facebook messenger valamennyi böngésző és így megy le délután 5 re 20-30%-ra
Az 5g van kikapcsolva még a fényerő is maxon van általában

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#2760) kisselandras válasza anonymus89 (#2756) üzenetére


kisselandras
senior tag

Van különbség míg a sima s21.5G vel egész nap nyomom addig a sima 22 vél már tölteni kell hogy hazáig ki birjam szóval szerintem vagy szar maga az aku s22 nél vagy már nem tudom :W

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2761) Muerte68 válasza kisselandras (#2760) üzenetére


Muerte68
addikt

A 21 ben nagyobb aksi van ha jól tudom
Nem biztos de 4500 vs 3700 ,ami azért nem mindegy ráadásul a nagyobb processzor többet is eszik

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#2762) sfefe válasza Muerte68 (#2761) üzenetére


sfefe
őstag

4000, annyira nem nagy különbség....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2763) Muerte68 válasza sfefe (#2762) üzenetére


Muerte68
addikt

Csak emlékezetből írtam lehet hogy az fe nagyobb aksis
De a kisebb aksi nagyobb fogyasztás azért tud össze tudja hozni a különbséget

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#2764) fecke78


fecke78
senior tag

Samsung s10 em most lett 2 éves ,milyen samsung modellre érdemes cserélni ? 22 plust néztem ,esetleg màs.?asszonynak a52 5 g van ...

(#2765) nigelx válasza fecke78 (#2764) üzenetére


nigelx
csendes tag

Az S10 szoftveres támogatása kb akkor ér véget, amikor kijön az S23 sorozat. Az S22 topikot olvasgatva lehet jobban jársz, ha megvárod az S23-at.

(#2766) jeni válasza fecke78 (#2764) üzenetére


jeni
félisten

Anyagilag az A52S 5G venném. Vagy ahogy irva lett az S10 esetén még várnék ,hogy azt most lecseréljem más modellre.

(#2767) sfefe válasza fecke78 (#2764) üzenetére


sfefe
őstag

Enyém májusban múlt 3 éves és nem érzek késztetést a cserére...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2768) fecke78 válasza sfefe (#2767) üzenetére


fecke78
senior tag

Ötletként merült fel , most van szervizben , nem lehetett bekapcsolni nem reagált , nem tudom mi lesz a vége , A szervizes sráccal még a gyorsan merülő aksit is bele vettük a hiba leírásba , westend samsung store . De azért a 400 ezres kategoria az elég erős túlzás .Tmobil nál vagyok ott lenne havi 17 a törlesztő , de azt a pénzt is annyi másra el tudnám költeni ...
400 at nekem nem ér egy eszköz ami bármikor rommá törhet , illetve 2-3 év az élettartama . Tv-t erősitőt hangfalakat vettem jóval drágábban , de ott nem is 2-3 évre ruház be az ember
Gyereknek vettünk :xiaomi 11 lite 5g 150 ért , nálam kb 2 kiló a lélektani határ

[ Szerkesztve ]

(#2769) sfefe válasza fecke78 (#2768) üzenetére


sfefe
őstag

Szerintem ne cseréld még le...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2770) hevepapa válasza autotaxmo (#2757) üzenetére


hevepapa
senior tag

Chrome helyett próbáld ki a Samsung saját böngészőjét. Szerintem az sokkal jobb mobilra.Gyorsabb is, meg kisebb az aksi használata.
OK, a Chrome szinkronizálja a dolgait a PC-ssel, de nálam ez mondjuk nem szempont.

(#2771) cosworth válasza fecke78 (#2768) üzenetére


cosworth
csendes tag

Ha 200e a felső határ, akkor az S21 FE is ideális lehet. Most hivatalos Samsung akcióban azt hiszem 176-ért elhozható. (Automatikus akció a kosárba rakáskor + 1 tetszőleges kupon).

Samsung Galaxy S22 (Samsung Galaxy S7)

(#2772) fahrii


fahrii
őstag

Innen igényelte már meg új s22 tulaj a sziget napi jegyet? Mi a menete? :U

(#2773) eastsider válasza fahrii (#2772) üzenetére


eastsider
nagyúr

Megigenyled a membersben és küldik mailben

(#2774) qfm


qfm
senior tag

A legutóbbi ~400mb-os frissítéssel nincs senkinek problémája? Ma raktam fel, de az akku statisztikák szerint 4x többet eszik a telefon készenlétben mint eddig. Az elég meredek váltás. Egyelőre újraindítottam, és várok vele egy ciklust, de nem jó első benyomás.

(#2775) RangerFox válasza qfm (#2774) üzenetére


RangerFox
veterán

Nekem pont javult az üzemidő.

(#2776) pető bá' válasza RangerFox (#2775) üzenetére


pető bá'
őstag

+1

"... and I hope you have a great day!"

(#2777) petrson válasza cosworth (#2771) üzenetére


petrson
senior tag

Milyen tetszőleges kupon? Nem ismerek egyet sem már, amiket itt irtatok nálam nem vitte egyiket se

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#2778) Dnalorr válasza qfm (#2774) üzenetére


Dnalorr
tag

Nekem is mintha inkább egy kicsit jobb lenne az üzemidő, és azóta az animációkban sem tapasztalok semmi röccenést :K

(#2779) bkri


bkri
tag

Sziasztok!
Bejelentkezem egy "sima" S22-vel.
Eddig szuper... remélem az is marad. ;)Iphone12-ről jöttem vissza,,,
Előtte S21 volt, eddig ez azért JÓVAL sebesebb mint az előző 2...

(#2780) gordonfreemN válasza bkri (#2779) üzenetére


gordonfreemN
addikt

üzemidő tapasztalataid majd írd meg légyszi az s21-hez képest! :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#2781) bkri válasza gordonfreemN (#2780) üzenetére


bkri
tag

Rendben... az ami tuti, hogy az Iphone12 JOBB az üzemidőben, mint a S21-em volt.
Meglátjuk ezt,,,

(#2782) autotaxmo válasza bkri (#2781) üzenetére


autotaxmo
őstag

Szerencse, hogy nem az Iphone 13 a viszonyitasi alapod uzemidot illetoen... 🤪

(#2783) Tujmos


Tujmos
tag

Átjelentkezek én is, s10+ ról jöttem, egy s22+ lett a választás. A kamera színei nagyon tetszenek, az üzemidő is jobb lett, bár az s10+ ban fél éves akksi van. A 120hzes kijelzőt meg nem adnám most már vissza semmi pénzért!
Kerestem már külföldi fórumokon is, a videólejátszás hang késésére van valami megoldás?

(#2784) cosworth válasza petrson (#2777) üzenetére


cosworth
csendes tag

Pl. a SAYCM10 most is működik, vagy a SAMSUNGNYAR10 is, de halmozni nem lehet őket.

Samsung Galaxy S22 (Samsung Galaxy S7)

(#2785) qfm válasza Dnalorr (#2778) üzenetére


qfm
senior tag

Csináltam egy töltést, meg egy restartot, normalizálódni látszik, 0.1%-al eszik többet készenlétbe, de az lehet csak valami térerő különbség is kb. szóval mondhatjuk, hogy vissza állt. Restart előtt valami be lehetett ragadva a 4x-es fogyasztással.

Köszi mindenkinek. :))

(#2786) petesejt


petesejt
aktív tag

Felment a telefon hivatalos alapára 335-ről 350-re.... Ez de fasza. Vagy ez csak átmeneti lehúzás az augusztus 10-i felhajtás miatt? Szerintetek várható jelentősebb árcsökkenés utána? Rohadt jó, hogy kispórolnak belőle mindent (fejhallgató csatlakozó, rekeszállítás a kamerán, véroxigénszint mérő, igen, mindet használtam), instabil fos (az előzőekhez képest), de fizessek érte egy vagyont.... :W :W

És mi ez a Watch 5 szíján végigfutó vagina? Hogy néz már ki? :F :F

(Jóvanna, bal lábbal keltem.) :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#2787) Essien válasza petesejt (#2786) üzenetére


Essien
aktív tag

Kb június eleje óta kuponokkal 170-190 között lehetett elhozni a sima s22-őt, az ultrát is 250 körül. Ennél olcsóbban nem hiszem hogy lesz....

(#2788) OCTAMD válasza Essien (#2787) üzenetére


OCTAMD
őstag

S22 128 141000ért is lehetett

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#2789) Essien válasza OCTAMD (#2788) üzenetére


Essien
aktív tag

Igen de azt azért nem írtam, mert elvileg csak akkor volt ennyi ha sokat vettél :)

(#2790) Harciszkunk válasza petesejt (#2786) üzenetére


Harciszkunk
csendes újonc

Igazából mindenhol olcsóbb lett. Médiában 50 ezret visszakapsz kartyan. Sestoreon meg megy ra 10szazalek kedvezmeny tehat 35K.

(#2791) boogie84


boogie84
veterán

Tegnap engem is utolért a nem tudnak hívni jelenség. Szerintem szánalmas egy csúcskészüléknél. S22+
Ha kijön a kövi széria megvárom az első pár heti/havi visszajelzéseket és ha nem lesz ilyen jelenség akkor nálam csere. Ez volt ugyan az első, de sztem nem én vagyok vele egyedül h ez ilyen készüléknél ne forduljon már elő...
Üzemidő természetesen használat függő.
Jut eszembe a legutóbbi frissítés 2022.07.28. óta applikációk visszaálltak csak wifi adathasználatra pl.
Értesítési problémák...

Kicsit csalódás. :U

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2792) jeni válasza boogie84 (#2791) üzenetére


jeni
félisten

A Yettelel van gond mert az engem is elért,hogy "nem tudtak felhíni". jelzést kaptam Anyám 2 x hívott és mindkétszer nem vagyok elérhető. A mobilon meg volt térerő. Újra kellett indítani a telót.

(#2793) boogie84 válasza jeni (#2792) üzenetére


boogie84
veterán

Ez Voda. :U

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2794) gordonfreemN válasza jeni (#2792) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Amúgy ilyen bajai még az S4 minimnek is volt ezelőtt kb 6-7 évvel.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#2795) autotaxmo válasza petesejt (#2786) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hat igen, de inkabb az a baj, hogy jelenleg mar most azt latni a hasznaltpiacon, hogy az s22-t 200 ezerert sem lehet eladni... Latok csomo hirdetest ugy hogy meghirdette tobb mint 1 hete 220 ezerert szinte bontatlanul es lejebb vitte az arat es meg ugy sem kell senkinek

(#2796) David3 válasza boogie84 (#2791) üzenetére


David3
őstag

Nekem a legutóbbi frissítés óta (aug. 1.) jelentősen jobb lett a térerő mindenhol. A minőséggel eddig se volt gondom, illetve el is érnek most már folyton (a megjelenő szoftverrel sajnos nem volt mindig így).

Az elején volt valóban problémám nekem is ezzel. Nyilván a térerő stabilitása miatt az akksimat se szívja annyira. Hétfőn este töltöttem 100%-ra, most 52%-on vagyok.

(#2797) autotaxmo válasza David3 (#2796) üzenetére


autotaxmo
őstag

Gondolom a telefonod nincs hasznalatban

(#2798) S@c@ válasza autotaxmo (#2795) üzenetére


S@c@
őstag

Eskü, legjobb használt piac monitorozó vagy. :D
Mindig jön a friss infó tőled most mennyit ér a teló.

(#2799) David3 válasza autotaxmo (#2797) üzenetére


David3
őstag

Sokat nem telefonálok, ez igaz. Mobilnet megy rajta, ill. a szinkronizálás a helymeghatározás bekapcsolva. Hétfő éjjel utaztunk vissza Németországba, végig ugyan nem ment a mobilnet, de volt használva.

Mire kiértünk, kb. 90%-ra esett le (SMS-ek jöttek határátlépéskor), használtam kicsit a mobilnetet, pár apróságot böngésztem rajta. Navigálásra a régi telefonomat használom (LG V40), ezzel is kímélve. Tökéletes párosítás így.

Insta, GMail, böngésző és Messenger volt leginkább az út alatt használva.

[ Szerkesztve ]

(#2800) Curtain válasza boogie84 (#2793) üzenetére


Curtain
senior tag

Sőt az elején meg még a telekomra panaszkodtak sokan. Szal akkor mindhárom szolgáltató. Úgy vettem ki a kommentekből hogy elsősorban azoknál jelentkezik ez akik 2 kártyát használnak. Én csak egy telekomos kártyával használom, lekopogom április óta egyszer kétszer volt csak hogy nem voltam elérhető. Így vagy úgy tényleg gáz a samsungra nézve hogy a legalapvetőbb dolognál ez van.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.