Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) David3 válasza hesszan (#2193) üzenetére


David3
őstag

Az Amazon is tele van hulladékkal, nagyon figyelni kell mit rendelsz onnan. Egy márkátlan fóliát vettem onnan, de nagyon jól bírja, a kameralencsére is volt a csomagban 3 db fólia. Nekem 10-ből 9x mindig felold ezzel a fóliával az ujjlenyomat-olvasó.

(#2202) RangerFox válasza jeni (#2199) üzenetére


RangerFox
veterán

Nem volt tokban, nincs rajta semmi egyéb esztétikai hiba, én meg nyilván nem karcolgatom a kameralencsét... Erre nem tudom mit szólnak a boltban. Ilyenkor egyébként a SES-be kell vinni, vagy ahonnan vettem (emag)? Igazából nincs csere telefonom, enélkül meg nem tudom végezni a munkámat se, ezért is kérdeztem rá, hogy valakinek van-e tapasztalata ilyesmivel.

(#2203) Cyberfaust válasza autotaxmo (#2198) üzenetére


Cyberfaust
csendes tag

A tied?
Mivel az merül mint a balta, egy 10-esért megszabadítalak tőle. :))

[ Szerkesztve ]

A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.

(#2204) autotaxmo válasza Cyberfaust (#2203) üzenetére


autotaxmo
őstag

:DD az enyem nem elado, mert mazohista emberkent mit vegyek utana

(#2205) lge73x válasza anonymus89 (#2190) üzenetére


lge73x
tag

Igen sajnos nálam is jelentkezett, igaz elég ritkán, hogy ujrainditasig nem hallanak a hivottak! Én a két SIM használati bug-hoz köröm ezt a hibát is!!

(#2206) jeni


jeni
félisten

Valami találkozott olyannal,hogy a 1 sim Telenor csak úgy eltűnik, kiirja,hogy nincs 1 sim és az esim Vodafone az megmarad.
A fizikai 1 sim mintha kontakt hibás lenne.

(#2207) Besituta


Besituta
csendes újonc

Sziasztok készülék vásárlás előtt állok és s22+ a kiszemelt és azt szeretném kérdezni hogy akinek van annak milyen az üzemideje meg milyenek a tapasztalai a telefonnal kapcsolatban pró kontra előnyei hátrányai?
előre köszönöm a válaszokat

(#2208) jeni válasza jeni (#2206) üzenetére


jeni
félisten

Annyi van,hogy a Telenor sím az 1 sím helyen kotyogos,ha átrakom a sím 2-be akkor nem mehet egyszerre 1 fizikai sím és 1 esím a mobilon duál módban.

[ Szerkesztve ]

(#2209) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Masnal tovabbra is fennallo hibajelenseg, hogy a yettel mobilnetet folyamatosan eldobalja az s22? Legujabb szoftverek telepitve a telefonon. Nem segitett.

(#2210) petesejt válasza thomas92 (#2194) üzenetére


petesejt
aktív tag

Pontosan. Alap optikai ismeretek. A szenzor méretének növekedése érzékenyebbé teszi a rendszert az objektív szélein jelentkező hibákra, viszont több fényt gyűjt be, így kevésbé zajos.

Mivel a telefont ritkán használják szkenner helyett, különösen apró betűs dolgokra teljes képméretben, a hagyományos fotózásnál meg kb. soha nem komponálunk lényeges képi elemet a kép szélére, ezért a szenzorméret növelés összességében pozitív előrelépés.

De a szkennelés problémája is könnyen orvosolható, ha produkálunk egy kis fényt, és vagy átváltunk a teleobjektívre, vagy a normál látószögű objektívvel hagyunk egy kicsit nagyobb üres sávot a szkennelendő lap mellett.

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#2211) falabu88 válasza autotaxmo (#2198) üzenetére


falabu88
aktív tag

Nem akarlak elkeseríteni, de jelenleg S22-t eladni aprón nem egyszerű feladat :) A samsung.com-os kuponhalmozás+akció miatt minden tele van velük, kereslet meg szinte nulla. Én is vettem kettőt eladásra, a másodikra most 3 hét után lett az első érdeklődő, aki ma úgy néz ki nyomott áron elviszi (230ba, bontatlanul). Használtan jó esetben talán lehet érte kapni 180-at, hosszas árulás után.

(#2212) Muerte68 válasza thomas92 (#2194) üzenetére


Muerte68
addikt

A szenzor nem lett fizikailag nagyobb, hanem a pixelszám nőtt meg ami a felbontást javítja de nem kap több fényt sőt.

Azonos méretű szenzoron a több pixel gyakorlatilag pixelenként kevesebb fényt jelent vagyis egy menyiség után többet árt mint használ csak jól néz ki a reklámban az egyébként tök fölösleges sok pixel

Ez is lehet oka a széleken látható romlásnak, meg ezek a mini lencsék széleken nagyon torzítanak főleg a nagylátók
Vagyis a kevesebb néha több vagy jobb
Az egyébként sokkal nagyobb szenzorú fényképezőgépek sokkal kevesebb pixelt használnak nem véletlenül,

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#2213) autotaxmo válasza falabu88 (#2211) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hat en sajnos tudom, hogy amellett hogy mazohista vagyok mert galaxy s22-t nyuzok, azt is tudom, hogy a hasznaltpiacon szarert hugyert lehet eladni a samu cuccokat. A galaxy 4 oramat megvettem 130 ezerert szeptemberben aztan megjelenes utan 2 honappal mar dobaltak az emberek utan mindenfele akcioban. Most jo ha kapsz erte 60 ezret. Az apple cuccok meg x ev utan is ugy tartjak az arukat mintha vmi jo befektetes lenne.

(#2214) brainticket válasza Muerte68 (#2212) üzenetére


brainticket
aktív tag

csak azt felejted el hogy minden modern telóba szánt szenzor pixel binning-et használ, azaz több pixelt kombinál egy nagyobb pixel csoportba ami sokkal több fényt érzékel.

(#2215) falabu88 válasza autotaxmo (#2213) üzenetére


falabu88
aktív tag

Ezért nem veszek már évek óta új felsőkategóriás készüléket. Most elgondolkoztam, hogy megtartsam-e sz egyik S22-t de semmi pluszt nem adna szerintem, sőt. Van egy 2 éves Mi 10-em,1 évesen vettem 110ért, új ára 270 körül volt.. 1 év után még mindig kapnék érte 80-90-et. Ja, és gyengélkedő akksival (82%-os Accubattery szerint 3900 mAh-ra esett a gyári 4800as értékről) még mindig 5,5-6 óra kijelzőidő után esik 20% alá az akksi, nem nagyon kellett még rátölteni napközben kb soha. És 30W-al töltöm minden este 100%-ra, 7-8 órát töltőn van. Max kap majd egy új gyári akksit 10ezerért és még évekig jó, mert amúgy a rendszer döccenésmentes, a kamera szuper.. Az S22-ben egyedül a compact méret ami nagyon vonzó, de cserébe az üzemidő vicc.

(#2216) Muerte68 válasza brainticket (#2214) üzenetére


Muerte68
addikt

Attól még irgalmatlan kicsi a szenzor, és pld egy A3-as képhez is bőven elég 8mpx
Egy idő után már csak parasztvakítás és max 20 mpx után teljesen fölösleges és azért kell utána a sok szoftveres mókolás
Kell valami ami vonza a népeket a sok mpx meg a giga zoom csak persze ez rontja a minőséget
Nem szeretem a szifont, de érdemes megnézni nincs sok mpx, jó szoftver és mindenki boldog
Én ezzel is megvagyok, szerintem jó képeket lehet csinálni vele csak tudni kell mire kell figyelni
[kép] [kép]
Ezeket ezzel csináltam kis mókolás és teljesen vállalható
Telefon kameránál a széleket tessék elfelejteni a kis lencse torzít, mindig :)

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#2217) gippazoid válasza Muerte68 (#2216) üzenetére


gippazoid
senior tag

A optikai zoom nem rontja a minőséget, ugye?

Gippazoid Novelties Inc.

(#2218) Muerte68 válasza gippazoid (#2217) üzenetére


Muerte68
addikt

Az optikai nem, csak a digitális

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#2219) thomas92 válasza Muerte68 (#2212) üzenetére


thomas92
aktív tag

Itt nagyjából látszik, hogy mekkora mondjuk egy S10 és S22 szenzor közti különbség (nem pont az S22-é van rajta, de majdnem). Nyilván egyik szenzor sem óriási, de azért az S10 óta a szenzorok is nőttek, nem csak a megapixelek.

Tisztában vagyok vele, hogy a megapixel nem minden, sőt, de azt mondani, hogy felesleges, az sem állja meg a helyét.

Az optikai zoom meg nem rontja a minőséget.

Abban viszont egyetértünk, hogy a széleket "el kell felejteni". :)

(#2220) Muerte68 válasza thomas92 (#2219) üzenetére


Muerte68
addikt

Nem felesleges, csak egy pixelszám fölött nem sok értelme van
A nagyon kicsi pixel nem tesz jót a képnek, ha egy 100mpx es képbe belenagyítasz nem lesz szép látvány
Az hogy lehet zoomolni meg van stabilizálás az jó de az független a pixelszámtól, az már képkivágással közelítés ott azért kijönnek a képhibák
Persze kijelző méretben jó az csak ne nagyíts bele
Az átlag felhasználónak aki csak a telefonon nézegeti persze teljesen jó
Szerintem egész jó ez a kamera, fotózni egész jól lehet vele a videó meg tényleg jó minőségű
Nem egy Huawei vagy szifon de használható

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#2221) Pompi válasza Muerte68 (#2212) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"A szenzor nem lett fizikailag nagyobb, hanem a pixelszám nőtt meg ami a felbontást javítja de nem kap több fényt sőt."

De nagyobb lett a szenzor fizikailag. A fő kamera szenzor méretei:

S10 1/2.55"
S20 1/1.76"
S21 1/1.76"
S22 1/1.56"

Feel Good Inc.

(#2222) autotaxmo válasza falabu88 (#2215) üzenetére


autotaxmo
őstag

Az uzemido tenyleg vicc, de hat ez van, kompakt meret miatt sajnos jelenleg ennyit tudnak az akksi teren. Persze tudnak tobbet is, de nem erdekuk piacra dobni akar 2 napos uzemidovel ellatott galaxy s22 telefont

(#2223) Muerte68 válasza Pompi (#2221) üzenetére


Muerte68
addikt

Jó egy kicsit valóban, ennyire nem néztem a méreteket, de ezek nagyon minimális növekedések az amúgy is kicsi szenzoron.
Sokkal nagyobb dolgokat amúgy sem tudnának belegyömöszölni.
Lényeg hogy szerintem nem a szenzor méret rontja a kép szélén hanem inkább a megemelt pixelszám meg lehet a lencse mérete

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#2224) Pompi válasza Muerte68 (#2223) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Mutatom mm-ben, úgy látványosabb.

S10 9,97mm
S20 14,44 mm
S21 14,44mm
S22 16,29 mm

Tehát az S10-ről S22-re 63%-ot nőtt a szenzor. Ez azért nem annyira minimális növekedés. Főleg mobil fronton. Ez a növekedés simán okozza azt, hogy csökkent a mélységélesség - ergo adott esetben homályos (bokeh) a kép széle.
MKBHD azt hiszem már az S20 tesztnél kiemelte ezt a jelenséget.

Amúgy OK, kicsik a szenzorok, de ez mobil fronton elég jónak számít, kevés nagyobb van. A Sonynak van egy 1"-es gépe, talán a Xiaomi 11 Ultrában van 1,12", de alapvetően egy kompakt kamerában (OK, manapság már kevés van, mert totál beszűkült a piacuk a mobiltelefonok miatt érthetően), a mai napig 1/2,3"-es szenzort szerelnek.

Feel Good Inc.

(#2225) undercover


undercover
senior tag

Az üresjárat fogyasztás mitől lehet magas? Az akkumlátornál nincs kiugró alkalmazás. De ennek ellenére 7-8 óra alatt veszítek vagy 15%-ot éjszaka.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#2226) jeni válasza Pompi (#2224) üzenetére


jeni
félisten

Az "1" szerelt cmos mobil méreg drága lett.
Talán ha van 2 típus amibe ilyet szereltek akkor sokat mondtam.

(#2227) David3 válasza undercover (#2225) üzenetére


David3
őstag

Véletlenül nem rossz a térerő felétek? Nálam ez okozta a merülést.

(#2228) autotaxmo válasza undercover (#2225) üzenetére


autotaxmo
őstag

Sajnos ehhez hozza kell szokni :( mindig lesznek ilyenek, cserebe soha nem unatkozol, mert mindig megy a talalgatas hogy eppen miert merul a telo mint a titanic.

(#2229) thomas92 válasza Pompi (#2224) üzenetére


thomas92
aktív tag

+1 :R

(#2230) undercover válasza autotaxmo (#2228) üzenetére


undercover
senior tag

Ezért imádom ezt a telefont sosem unatkozik az ember :D

Ezt eladni... ez egy kincs.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#2231) papi77 válasza autotaxmo (#2213) üzenetére


papi77
addikt

Csakhogy az iphonok is dobálják a térerőt,aranyáron :U
Így az sem lenne neked jó!
Nálam 1 hónapja van az s22,és talán egyszer volt olyan,hogy nem tudtam hívni.Repülőgépesre raktam egy pillanatra utána jó lett.
Itt nálunk Piliscsabán elég gyenge a yettel térerő,talán azért lehet.

Az első: NOKIA 1611

(#2232) kcsa válasza papi77 (#2231) üzenetére


kcsa
veterán

Üdvözlet szintén Piliscsabáról, Vodafone nálam jó :D

(#2233) autotaxmo válasza papi77 (#2231) üzenetére


autotaxmo
őstag

Yettelt soha tobbet :W egy rakat szar lett miota atvette a telenort. S22-nel elvezhetetlen minden teren. En most elkezdtem ujra hasznalni a poco f2 telefonomat. Imadas es stabilitas. Meglepo modon itt nincs mobilnet kimaradas es yettel baszakodas

(#2234) pető bá' válasza autotaxmo (#2233) üzenetére


pető bá'
őstag

se előtte se azóta nincs bajom a Telenorral - egyszer volt az az országos leállás, meg kétszer leszakadt az elmúlt 1 hónapban.. mondjuk már az összes (nagy) szolgáltatót megjártam, egy 70-es számmal végigvittem a Vodafone-Telekom-Telenor háromságot :D
egyiknél sem tapasztaltam semmi extrát.
(amúgy Fejér megye, mostanában nagyrészt Székesfehérvár, már 5G is van (Yettelnél))

"... and I hope you have a great day!"

(#2235) autotaxmo válasza pető bá' (#2234) üzenetére


autotaxmo
őstag

En most picit betettem a fiokba az s22-t, picit pihen, addig tesztelem a poco f2-t hogy itt lesz-e yettel problema. Egyet imadok az s22-nel, az pedig a design/kompakt meret. Ennyi. :DD

(#2236) TODI1111 válasza autotaxmo (#2233) üzenetére


TODI1111
addikt

"Yettelt soha tobbet :W egy rakat szar lett miota atvette a telenort."

Az ugye megvan, hogy a tulajdonosváltás már évek óta megtörtént? A közelmúltban csak a név változtatás volt, mert letelt a névhasználati jogosultság.

(#2237) papi77 válasza kcsa (#2232) üzenetére


papi77
addikt

Üdv :)
Annyit azért még hozzátennék,hogy én a társasházak egyikében lakom,és itt minden szolgáltatónak gyenge a térereje!
Igaz a pixelnél itt sem volt soha gond,de még az s20fe-nél sem.

Az első: NOKIA 1611

(#2238) autotaxmo válasza TODI1111 (#2236) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hat akkor nem tudom mit csinaltak, de hogy szarabb lett az fix. A kerdes az hogy az s22-n vagy mas telefonon is mint pl. poco f2. Most ezt hasznalom par napig hogy kideruljon. En ugy olvastam hogy itt a forumon masnal is vannak/voltak yetteles problemak s22-n

(#2239) jeni válasza autotaxmo (#2233) üzenetére


jeni
félisten

a tulajdonos váltásnak semmi köze a technikai dolgokhoz. a volt előző tulajdonos nem vitte el a technikai berendezéseket.
olyan lehet,hogy egyenletesebb elosztást hajtott végre akár sugárzásban,térerő változások,stb...

(#2240) TODI1111 válasza autotaxmo (#2238) üzenetére


TODI1111
addikt

Szerintem az okozhat problémákat, hogy elkezdik megszűntetni a 3G-t és folyamatosan állítják át a frekvenciákat. Esetleg egy sim csere? Az is elképzelhető, hogy a készüléked hibás. Nekem ultra van és yettel szolgáltatással használom. Hálózat eldobás még nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#2241) Isaac76


Isaac76
tag

Keresztkérdés: nektek volt már olyan,hogy egy programot a nagy fogyasztás miatt mélyalvásba raktok,de annak ellenére pont úgy viselkedik és fogyaszt tovább mintha még optimalizálva sem lenne,sőt inkább a soha el nem alvó programokba raktam volna?
:Y Nekem ez a life360 "gyerekfigyelő" gondolt egyet és kb két napja olyan óránként 1% megeszik az aksiból :F Bármit teszek vele :W

(#2242) autotaxmo válasza TODI1111 (#2240) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hat nem tudom, tanacstalan vagyok, csak azt nem ertem hogy mas keszulekben ugyanaz a sim tokeletesen mukodik. Most 1 napja hasznalom es stabil folyamatos mobilnet is van.

(#2243) TODI1111 válasza autotaxmo (#2242) üzenetére


TODI1111
addikt

Akkor lehet, hogy kifogtál egy hibás darabot. Az viszont tény, hogy a samsungok (minden exynosos ) gyengébb térerőben , internetkapcsolatban mint más készülékek.

(#2244) do3om


do3om
addikt

Én az utóbbi időben vettem észre hogy 4g sokszor nincs a nethez, (nem Samsung a telefon). Márpedig ahhol eddig gond nélkül ment pl ágyban, így fix a hely, van hogy órákig nincs. Valamire napszak függő, nappal szeret eltünni.
Másik telefonon is ezt tapasztaltam. Vidéki kis falu eldugott része az országban de az utóbbi időben olyan szinten probléma a 4g - mobilnet hálózat amit elötte nem tapasztaltam.
Telekom.
Én határozottan mondhatom valami probléma van de úgy tűnik nem hálózat függő. Most telefonon írok, délután lehet ezt már nem tudom megtenni ugyan ezen a helyen, mert még ágyban.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2245) undercover


undercover
senior tag

Ha jól értem most a telekom is kilövi a 3G-t. Ahhoz, hogy spóroljak a térerő keresgéléssel. Mivel 2 sim kártyám van.. Ha a telefonálósat csak only 2G-re rakom akkor minden hívást megkapok csak kevesebbet fogja a tornyokat keresni, amivel spórolhatok energiát nem?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#2246) boogie84 válasza Pompi (#2186) üzenetére


boogie84
veterán

Megjott a Ringke fust fekete szilikon. Elsore egesz jonak tunik. Vettem hozza kameraszigetet vedo uveget. [link]
Kivancsi vagyok a tok mikor valik sarga szar szilikonna.
Na meg az uvegre...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2247) bombibmw válasza boogie84 (#2246) üzenetére


bombibmw
veterán

Szia!
Csinálnál üveg előtti, illetve utáni képet, hogy milyen ha rajta van?
Gondolkozok én is rajta és kíváncsi vagyok, hogy rosszabb a kép vele, vagy ugyanolyan.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2248) Janez0085


Janez0085
tag

Nos, 4 hete használok sima S22őt. Előtte Oneplus 8T -t előtte pedig egy i12 Pro-t használtam, sosem volt Samsungom, nem véletlen. ( Nálam most fontos szempont mert éppen ez a dilim, hogy nem akarok sem iPhone-t, sem kínában készült telefont használni , bár utóbbi eleve kizárja az iPhone-t. ) . Az előbb említett két telefon egyszerűen sokkal jobb mint az S22 pedig mindkét készülék 2 évvel öregebb. Bele se mennék , hogy de a Oneplus 8T-n mennyivel rosszabb a kamera , igen de összességében meg annyival jobb, hogy nem éri meg az S22. Az i12 Pro-tól meg fényévekre elmarad.

Az akku vagy 35%al nagyobb mint az i12 pro-ban , de mind melegedésben mind teljesítményben még csak hasonlítani sem lehet a kettőt. ( Oké 120hz meg oprendszer különbség na de felháborító a különbség) .

Rengeteg telefonom volt eleve ebben az iparban dolgozom de olyan még nem volt, hogy reggel ébreszt a telefon kb 10 perce, hozzáérek hogy bekussoljon és konkrétan kipattan a szemem olyan forró ahogy megérintem . Soha nem tapasztaltam ilyet.

Viszont gyönyörű . Szerintem messze a legszebb telefon jelenleg. Gyönyörű de sz*r. Ha újságíró lennék akkor ez lenne a cikk címe. Gyakorlatilag olyan mint egy macerás személyiségzavaros Nő, hogy bomba kisugárzás és külső, jó vele az ágyban , vicces, izgalmas, mindenki irigyli de olyan önző, hisztis és kiszámíthatatlan, hogy egyszerűen nem éri meg, nem lehet vele élni. Szoval az S22 egy Borderline kóros Nő lényegében 😆

Képes spontán melegedni , egy sima chrome böngészőben siralmasan laggolni vagy akár csak egy értesítési panel lehúzásánál is , extrém sokat telefonálok de van hogy jön egy bejövő és úgy marad a képernyő ez viszonylag ritka kb heti 1 alkalom és tényleg a napi 100 megkezdett hívás megvan önmagában ezt el is nézném de pl a 160.000ftos Oneplus 8T nem csinált ilyet, és a 2 évvel ezelőtti i12Pro sem.

Szerintem összességében ez egy kifejezetten nem jó top eszköz ellenben a legszebb. Volt egy Pixel 6-om is az elmúlt időben, pontosan ugyan ilyen okokért válltam meg tőle, de szerintem kevésbé voltak ezek a jelenségek ilyen irritálóak. Egyáltalán nem gondolom hogy az Exynos vagy a Tensor valaha ütőképes lehet. Eleve a kettő ha jól tudom ugyanaz . Nagyon domináns a hátrány.

Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

(#2249) Muerte68 válasza Janez0085 (#2248) üzenetére


Muerte68
addikt

Szerintem akkor vegyél egy one pluszt és minden szép lesz
Én nem vennék, nem veszek és nem fikázom a saját topicjában

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#2250) Janez0085 válasza Muerte68 (#2249) üzenetére


Janez0085
tag

Nem fikázom, ezek használati tapasztalatból eredő tények és egy vélemény a saját telefonomról. De majd bocsánatot kérek tőle ha látom rajta hogy megsértődött.

Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.