Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) Curtain válasza jeni (#2450) üzenetére


Curtain
senior tag

Nagyon félreértettél vmit. Thomas92 egy áprilisi kommentemre válaszolt..... Ha visszaolvasol ott kibeszéltünk mindent már ezzel kapcsolatban... Ajánlom figyelmedbe a 1188-as kommentem.... :U

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#2452) undercover válasza Sztenn (#2449) üzenetére


undercover
senior tag

Köszönöm a választ.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#2453) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Ti hogyan külditek tv-re a videókat vezeték mentesen? Mi erre a legkönnyebb megoldás?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2454) tothl


tothl
addikt

A ringke fusion tokrol szeretném megosztani azt a tapasztalatomat miszerint teljes kijelzos uvegfoliaval nem igazán kompatibilis

(#2455) Pro!Petya válasza tothl (#2454) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Sima fusion vagy fusion-X?
Pedig pont kinéztem a füst szinű szilikont belőle mert a gyári Samu már sárgul.... :(((

Tudtok olyat szilikon tokot ami védve van UV ellen?

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#2456) tothl válasza Pro!Petya (#2455) üzenetére


tothl
addikt

Ez a sima fusion. Amúgy elég jó csak ahogy nézem kicsit nyomja a kijelzovedot.

(#2457) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Valaki kiprobalja nekem, hogyha bekapcsolja a mobil hotspotot minimum negyedorara es valami mas keszulek ra is csatlakozik akkor melegszik-e a keszuleke.. nalam 42-43 fokot ir olyankor az akksi. Kivancsi vagyok hogy ez csak nalam van-e.

[ Szerkesztve ]

(#2458) Dnalorr


Dnalorr
tag

Sziasztok,

tudtok ajánlani S22-höz valami olyan mágnes betétes tokot, ami nem túl vastag, nem túl csúnya (tudom, szubjektív), és tökéletesen "kompatibilis" autós mágneses tartóval?

Előre is köszi! :)

(#2459) autotaxmo válasza Dnalorr (#2458) üzenetére


autotaxmo
őstag

Aliexpress-en tuti talalsz, en most rendeltem egy magsafe tokot, jobb mint a sima magneses tarto szerintem.

(#2460) Dnalorr válasza autotaxmo (#2459) üzenetére


Dnalorr
tag

Igen, tudom, de magyar forrásból jobb lenne, mert utazgatások miatt viszonylag rövid időn belül kellene, és csak ezt a mágneses tartót tudom elviselni az autóban :F Magyar oldalakon viszont nem nagyon találtam...Vagy csak rosszul kerestem rá.

(#2461) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Vegyel ra barmilyen tokot ami tetszik es tegyel ra ontapados femlapot, karikat. Fillerekbol meg van

(#2462) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#2453) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Erre senki? Kétlem hogy senki nem küld videót tvre vez. mentesen. :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2463) autotaxmo válasza MikeWazowski (#2453) üzenetére


autotaxmo
őstag

Vegyel egy samsung tv-t es ennyi! :) wifi, bluetooth sem kell hozza. Ennyire egyszeru.
Amugy meg minden a tv-n mulik, hogy mennyire okos. Nekem egy 2018-as model van ha minden igaz, meg kell neznem majd otthon es mar abban benne volt az apple tv is. De ha mas tv-d van ami okos, akkor szimplan legyen otthon wifid amire csatlakoztatva van a tv es telefon. Emnyire pofon egyszeru. Csrebe kiprobalhatnad nekem a telefonodon a mobil hotspotot hogy mennyire melegszik nalad a telo... :D 15-20 perc alatt megmutatja a mereg fogat az s22 szeria hogy mennyire izzad

[ Szerkesztve ]

(#2464) RangerFox válasza autotaxmo (#2463) üzenetére


RangerFox
veterán

Amúgy Samsung tv-vel hogyan? Oh semmi, SmartView.

[ Szerkesztve ]

(#2465) autotaxmo válasza RangerFox (#2464) üzenetére


autotaxmo
őstag

Pontosan :) legjobb talalmany

(#2466) Dnalorr válasza autotaxmo (#2461) üzenetére


Dnalorr
tag

Igen, van olyan itthon, csak nincs ezekkel valami jó tapasztalatom. Ha kívülre ragasztom akkor hajlamos megolvadni a ragasztó, és leesni, ráadásul hülyén is néz ki.
Ha meg belülre akkor félek hogy szétbarmolja a tokot is, meg a telefon hátulját is ez a fém lemez. Mindegy... Megoldom. Azért köszönöm szépen a segítséget!

(#2467) petesejt


petesejt
aktív tag

Amúgy ezek a gyárilag mágnesbetétes tokok nem akadályozzák a vezeték nélküli töltést illetve fizetést S22 esetében? Csak mert a Spigen tokomra (S9+ telefonon) tettem fémlapocskát, onnan kezdve se fizetés, se töltés....

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#2468) gabor101


gabor101
csendes tag

Sziasztok!
A Samsungos rendelésnél utólag küldték emailben a számlát, a szállítólevelet megőriztem, a jótállás érdekelne leginkább, hol kell kérvényezni így utólag, mert anélkül nem is foglalkoznának a készülékkel gondolom :F

(#2469) autotaxmo válasza petesejt (#2467) üzenetére


autotaxmo
őstag

A töltés az nem működött viszont a fizetés igen bár attól is függ hogy hova teszed a fém lapocskát

(#2470) autotaxmo válasza Dnalorr (#2466) üzenetére


autotaxmo
őstag

Igen ezt jól látod, ez ilyen kicsit kokany dolog, de ideiglenesen megteszi ha surgos es mondjuk utazol valahova.

(#2471) tothl válasza Dnalorr (#2458) üzenetére


tothl
addikt

Szia !

A Pitaka tokok elég jók ilyen szempontból, sajnos nem olcsó.
Én a ringke és a teló közé tettem a spigenes fémlapot. Töltésem nincs, fizetés ok.
Karc ellenfóliát tettem mindkét oldalára a fémlapnak.

(#2472) MikeWazowski válasza autotaxmo (#2463) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Samu tv-m van, asszem 2015os. És azon a wifin van amin a telefon de nem látja vez mentes dexel, meg a smart view sem. Ezért kérdeztem mit ronthatok el. Smartthings viszont megy, simán kezelem a tv-t a telefonnal.
S20+ telefonnal nagyon sokat használtam a hotspotot, de enyhe melegedés volt csak. Gondolom itt is hasonló lenne.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2473) autotaxmo válasza MikeWazowski (#2472) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hat mindenki azt irja hogy enyhe melegedes, de az gondolom akkor 36 fok kornyeken jelenthet, mert nalam 41-43 fok de stabilan mindig 40 fok felett van ha aktiv a mobil hotspot vagy eppen megy rajta a torrent seedeles

(#2474) Dnalorr válasza tothl (#2471) üzenetére


Dnalorr
tag

Jézus, tényleg nem olcsó a Pitaka :Y
A fémlapra fólia megoldás lehet, igen :K Köszi.

(#2475) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Pitaka brutal, inkabb vicc kategoria. Leszedni is remalom allitolag.

(#2476) anonymus89 válasza gabor101 (#2468) üzenetére


anonymus89
addikt

webshop@samaumg.com beleírod a megrendelés számát és kb ennyi.
Na de amikor megérkezik nezd át az S/N , imei számokat mert nálam dátumot, imei számot illetve a készülék árát ís rosszhoz párosították.
Nekem 33 napra érkezett meg így ne lepődj meg ha elhúzódik.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#2477) sagit válasza MikeWazowski (#2462) üzenetére


sagit
addikt

Nálam google home plusz chromecast

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2478) MikeWazowski válasza sagit (#2477) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R:R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2479) Dnalorr


Dnalorr
tag

Másnak is "darabos" a telefon használata, ha közben videochatel? (Messenger). Darabosak az animációk, késik, érezhetően jóval lassabb a telefon....
Kicsit zavaró, 4 éves P20 Prom nem produkált ilyeneket...

[ Szerkesztve ]

(#2480) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Valaki hasznalja a telefont torrentezesre, mobil hotspotozasra?

(#2481) Rinocerosz válasza autotaxmo (#2480) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Én torrentezni szoktam rajta, de igazából csak addig amíg a film le nem jön. (Ttorrent)
Hotspotot kipróbálom mert a Galaxy s20 használgattam, de ezen még nem.

(#2482) autotaxmo válasza Rinocerosz (#2481) üzenetére


autotaxmo
őstag

En a wetorrentet hasznalom amikor ugy van hogy nem akarom bekapcsolni a gepet. Ez vissza is tolti marmint a wetorrent. Ncore-on tolja vissza. Ezt a Ttorrentet nem ismerem, de latom hogy ez a program nem seedel vissza.
Kivancsi lennek, hogy nalad mobil hotspotnal meg torrentezesnel mennyire kuszik fel az akksi homerseklete

[ Szerkesztve ]

(#2483) leslien


leslien
nagyúr

üdv,
milyen a működése a S22 nek ? üzemidő , hálózat dobálás ? :R választ előre is köszönöm..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2484) autotaxmo válasza leslien (#2483) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ezt olyan sokszor kiveseztuk itt a forumon. Erdemes lenne picit beleolvasni az elozmenyekbe. Mindenkinel egyeni tapasztalatok vannak. Valakinek kivalo es tokeletes az uzemido es terero, masnak meg egy kalap szar. Nagyon sok mindenen mulik. Lokacio, user hasznalat stb. Ki kell probalni, 14 napod van elallni ha online veszed aztan sajat magad megtapasztalod, hogy eleg-e es tetszik az amit nyujt a keszulek

(#2485) Thom! válasza leslien (#2483) üzenetére


Thom!
veterán

felejtsd el az idei S22-őt!

(#2486) Dnalorr válasza leslien (#2483) üzenetére


Dnalorr
tag

Szia,
egy hete van nálam az S22, 4 éves Huawei P20 Proról váltottam. Nem esett le az állam, nem érzek eget verő különbséget, viszont általánosságban elégedett vagyok vele, apró röccenések előfordulnak, illetve szoftveres(hardveres?) problémáktól nem mentes, mint például videóhívás közben nekem szinte használhatatlanul lassú a telefon, vagy pl. YouTube-on nekem a nagy felbontású HDR tartalmak "villognak". Persze ezek lehet egyedi problémák, de ezek jöttek szembe velem eddig, amit egy kicsit furcsálltam. A Huaweiem "stabilabb" volt. Ezeket leszámítva egyébként rendben van, gyors, folyamatos a használata, szép képeket, videókat készít. Üzemidő szempontjából nekem általános/közepesen intenzív használat mellett (közösségi oldalak, chat, böngészés, néhány videó, néhány telefonhívás), ~12 órát bír. Tehát reggel 6-kor leveszem 100%-on, és délután 6 körül 20%-on már töltőre rakom. Nyilván használat függő. Hálózat dobálással nem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#2487) leslien válasza Thom! (#2485) üzenetére


leslien
nagyúr

nem nekem lesz.. kamera annyira nem fontos.. 186k lett a vége és van 14 nap...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2488) MLA


MLA
tag

Tegnap jött meg a Telekomos S22Plus. Samsung Note 10 után nem érzem azt az "azta, de megérte váltani " érzést. Tegnap belaktam a dolgaimmal, mindent beállítottam és a fő félelmem, az hogy melegedni fog mint a rezsó, az hál'Istennek nem történt meg. Ujjlenyomatot baromi kellettlenül vette be (eddig még egy telefonnal nem volt ilyen gondom) aztán ma egy kevés fal vésés és csempe ragasztó után nem is ismerte fel. A négyből egyet sem! Persze kezet mostam előtte, és a Note is meg a céges Honor 50 is gond nélkül felismerte. Újra kellett regisztrálnom őket. Hát részemről eléggé csalódás, az egész telefon valahogy olyan nyögvenyelős. Erősen gondolkozom hogy megy vissza.

(#2489) autotaxmo válasza leslien (#2487) üzenetére


autotaxmo
őstag

186 ezer?? Gondolom nem hivatalos helyrol.... 🙄

(#2490) Essien válasza autotaxmo (#2489) üzenetére


Essien
aktív tag

Samsung hivatalos oldaláról ennyi kuponokkal :) én 1 hónapja 171-ert vettem :)

(#2491) autotaxmo válasza Essien (#2490) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ne vicceljetek, :W ezt miert csinalja a samsung? Milyen kuponokkal varazsolod le a 330-350 ezres arat kozel 200 ezerrel? Aztan csodalkozunk ha semmit nem er szinte a hasznalt piacon. Lenne mit tanulniuk az appletol.
Akkor most ezek szerint ha 170-180 ezerert meg lehet venni az s22-t akkor hasznaltan ér maximum 140 ezret vagy meg annyit sem?! Ezt tenyleg nem ertem

[ Szerkesztve ]

(#2492) do3om válasza autotaxmo (#2489) üzenetére


do3om
addikt

Már írták a Samsung oldalán hónapok óta mindig van valami akció, az aprós meg egyéb árak nevetségesek, én 177-ért vettem az S22-őt.
Amúgy az hogy mennyire jó a telefon nem tudom, feleségemnek vettem, ha nem ilyen olcsó biztosan nem veszem meg. A 300 körüli árak meg számomra telefonért irreálisak.

Igen annyit érne használtan ennek ellenére sokan próbálják kihasználni a lehetséges vevőket és 230-250 es árak vannak. Miközben márkaboltban lassan fél éve rendszeresen 200 alatt van.

A legjobba vagy 1 hónapja volt akkor készülék beszámítással vettem, eltelt kis idő mire megértettem hogy megy, készülékbeszámítás miközben nem kell cseretelefont adni.
Most valami kuponos dolog van, meg 300 felett extra kedvezmény. Az s22 300felett van, igy ad kedvezményt aztán kuponnal még lejön vagy 2x10% vagy hogy (lehet több) a végén ahogy írják 190alatt lesz.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2493) autotaxmo válasza do3om (#2492) üzenetére


autotaxmo
őstag

Mindig is voltak akciok, de max 50-100 ezret lehetett varazsolni, milyen uj akciok vannak most amivel kozel a duplajat rantod le

(#2494) Janoo_07


Janoo_07
aktív tag

Dilemmázok én is hogy be kellene húzni egy S22-est Huawei P30 Pro helyett, de nem annyira jók a vélemények. (még mindig szuper a p30 pro, csak félek hogy az EUR árak elszabadulnak aztán 400k lesz egy új alap flagship, amikor váltani szeretnék) Aki váltott esetleg erről, annak mi a véleménye? Topikban kevés ember váltott csak ilyen telóról és nem egyértelműek azok a visszajelzések.

(#2495) autotaxmo válasza Janoo_07 (#2494) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ha 170-180 ezerert el tudod hozni hivatalos helyrol, akkor ne gondolkodj. Annyit meger a telefon, akkor is ha esetleg "szar" .

(#2496) autotaxmo


autotaxmo
őstag

En azert szoktam nezni neha a samu oldalat de eddig kb a legnagyobb osszkedvezmeny a 335 ezerbol csinalt kb. 250-270 ezres arat. Kivancsi lennek, hogy aki 170-180 ezerert vette a samsung hivatalos oldalarol, annak megis hogy sikerult. Milyen kuponnal

(#2497) Essien válasza autotaxmo (#2496) üzenetére


Essien
aktív tag

Nem tudom jól emlékszem vagy sem de volt 3 féle 10 %-os kupon amit egyszerre lehetett használni meg egy készülék beszámítási akció ami mínusz 60000ft volt de nem kellett leadni használt készüléket :)

(#2498) do3om válasza autotaxmo (#2496) üzenetére


do3om
addikt

Nem jól írtam az árat :B
Olcsóbb volt :DDD
02 jún. 2022 Szállítás folyamatban 175.640 Ft
Szerintem biztosan lesz még akció a Samsung oldalán, csak várni kell, nem hónapokat hanem heteket is elég. Most 18x ért láttam hogy írják az s22-öt.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2499) JoinR válasza Janoo_07 (#2494) üzenetére


JoinR
senior tag

Én 171-ért vettem, de 1 hónap után el is adtam :D Beszámításkor nem az előre kalkulált áron akarták bevenni a Nova 5T-t, aprón meg nem vitték el, így maradt az.
Úgy voltam vele, hogy a szép új S22 4-5 évre tuti elég, de az akksijára az AccuBattery már újonnan is 3300 mAh-t mért, pár év múlva nem tudom mire lesz képes (a 2 éves Novára is ennyit mér, de még így is dupla az üzemideje).

(#2500) Dnalorr válasza Janoo_07 (#2494) üzenetére


Dnalorr
tag

Szia,

Én P20 Pro-ról váltottam egy hete, és nem esett le az állam az S22-től. Nem viszem vissza, mert szebb képeket, videókat csinál, frissebb android van rajta stb, de felhasználói élményben nem tapasztalok komoly előrelépést. Ha csúnyán akarnék fogalmazni azt mondanám nem érte meg, de inkább próbálom megszeretni.

Ha S22 a kiszemelt, akkor én megtartanám a P30 Pro-t...Talán az S23 majd... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.