Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) tothl válasza Rinocerosz (#2548) üzenetére


tothl
addikt

Nekem az uv-s fólia a klímás autózás közben lejott 1 hét alatt. A sima 9h -s fólia nem jön le és ráadásul a ringke tokkal is hibátlan. A márkát nem tudom egy nagy gorilla figyel a dobozán. Az uv-s üveg a kepminosegbol kevesebbet vett le de ez sem rossz és én elég Haklis vagyok.
Ami az uzemidot illeti először el voltam kendőve a két sízés használat alapján de beallt egy hét kellett neki. Most pedig hogy nyaralason az egyik ismét kikapcsoltam minden aggályom elmúlt, bőven bírja a napot egész napos turaterkep használat mellett is. Szóval nem rossz ketye ez.

(#2552) Dnalorr válasza thomas92 (#2550) üzenetére


Dnalorr
tag

Elég csúnyán néz ki... Pont egy olyan haverokkal horgászós, kocsmázós, alkohol párlattól nem mentes hétvége előtt vagyok, aminek ezt olvasva és látva nem merek nekiindulni fólia nélkül. :D
Úgy érzem egyelőre marad fent a gagyi fólia, és várom türelmesen a Flolabot.

(#2553) thomas92 válasza Dnalorr (#2552) üzenetére


thomas92
aktív tag

Szerintem is ez a jó döntés! :D

(#2554) BB9000 válasza thomas92 (#2550) üzenetére


BB9000
senior tag

A Gorilla Victus-tól nem vagyok elájulva, mert nagyon sérülékeny. Nem ez az első telefonom, de ilyen sérülékeny egy se volt.
Konkrét eset: védőtokban leesett a teló és esés közben hozzáért a kijelzőhöz valami. Szerencsére nem tört be, de egy rizsszemnyi területen kimattult. Olyan, mintha nagyon finom smirglivel megcsiszolták volna ott. Ha tisztítókendővel megtörlöm, akkor egy rövid ideig egyáltalán nem látszik a sérülés, de utána újra láthatóvá válik. Nagyon zavaró. Jó ideje használok nagy kijelzős mobilokat, de így még egyik korábbi készülékkel se jártam.

(#2555) Cyberfaust válasza DarkKarol (#2549) üzenetére


Cyberfaust
csendes tag

Hali!
A smart switch klónozza a telefonod az új készülékre. Mindent átmásol. Nekem mindösszesen a nova launcher beállításokat kellet külön áttenni, de ezenkívül semmi mást.

A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.

(#2556) thomas92 válasza BB9000 (#2554) üzenetére


thomas92
aktív tag

Akkor jól gondoltam, hogy hiába a marketing bullshit, a valóságban nem annyira jó üveg ez. Mert szerintem aránytalanul erős sérüléseket szedett össze a kijelzőm. Ezen ki is voltam bukva akkor.

(#2557) Dnalorr válasza thomas92 (#2556) üzenetére


Dnalorr
tag

GG 1,2,3,4,5, Victus... Jövőre Victus Maximus... Egykutya, évről évre átnevezve, hogy frissnek hasson és el lehessen adni... :U

(#2558) Pro!Petya válasza Dnalorr (#2547) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Felrakás előtt majd azért töröld az ujjlenyomatokat, és ha már fent lesz az új kapcsold be az "érintésérzékenységet" úgy add meg újra a lenyomatokat. Ha kész vagy vele utána ki is lehet kapcsolni.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#2559) Rinocerosz válasza tothl (#2551) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Nekem szerencsére ez a DomeGlass kibírta légkondi mellett is :DDD (s20-on).

Nekem az üzemidő nagy meglepetés volt... azt gondoltam ez a készülék egy 4 óránál többet nem fog kibírni 60hz-n mert kisebb az akkumulátora mint az s20-nak volt.
Na erre... :Y 5 óra kijelzőidőt hoztam vele 120hz-en bekapcsolva és még csak nem is itthon voltam hanem úton... használtam is mindenből egy kicsit úgyhogy nagyon elégedett vagyok ezzel a készülékkel most.
Amekkora csalódás volt az s20 ez akkora meglepetés.

(#2560) cosworth válasza LAStar (#2542) üzenetére


cosworth
csendes tag

Én a gyári Clear Covert vettem meg hozzá, amúgy szimpatikus, de már többektől hallom, hogy elég hamar sárgulni kezd. Kár, hogy nem készít a Samsung mostanában Alcantara és Kvadrat tokokat...

A gyári bőrtokot próbálta már valaki? Milyenek a tapasztalatok?

Samsung Galaxy S22 (Samsung Galaxy S7)

(#2561) Dnalorr válasza Pro!Petya (#2558) üzenetére


Dnalorr
tag

Köszi a tippet, így lesz :K

(#2562) polonic válasza cosworth (#2560) üzenetére


polonic
félisten

Gyári bőrtok nekem egy kék S20+ -on volt, ugyanúgy kék színű. Hamar elkezdett kopni és koszolódni. Feketén mondjuk nem látszik, úgyhogy az még jó is lehet.
Nekem most a burgundi szilikontok van, az eddig teljesen jó.

(#2563) Rinocerosz válasza polonic (#2562) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Az s20-on nekem volt gyári ami szintén gyorsan kopott ahogy írod... előtte pedig szilikon volt ami sajnos szétment...

Most az s22-re szintén megpróbáltam egy gyári szilikon tokot. Meglepett a dolog mert más a kialakítása. Szerintem ez tartósabb mint amiket az s20-ra lehetett kapni.

(#2564) M5Norbi válasza cosworth (#2560) üzenetére


M5Norbi
őstag

Így van sajnos nagyon gyorsan besárgul. Mintha lenne vagy 2 éves pár hónap után.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#2565) Chereiose


Chereiose
addikt

Nézegettem most én is ezt az S22-t, hogy most 186k lenne. Viszont látom írtátok, hogy nem rég meg volt 170-ért is, szóval nem rohanok ezzel az akcióval ha gyaníthatóan lehet olcsóbb is, mert a végén meg eladni se lesz egyszerű ha ezek akciók miatt nem lesz rá kereslet, legalábbis normális áron :U

(#2566) blueye válasza Chereiose (#2565) üzenetére


blueye
veterán

Eurot is nézed? Addig vedd meg amíg tudod szvsz

(#2567) Pro!Petya válasza blueye (#2566) üzenetére


Pro!Petya
addikt

#2565Chereiose
Gondolom az eredeti árának a felének a feléért már csak megérné vagy ingyen még jobb volna nem?
Maradjunk annyiba 180 körül már instabuy az idei széria. Sőt, én nem arra várnék hogy ez még lejjebb fog menni akcióba..... mert eljön az idő mikor jó ha összelehet majd rá kaparni a 10%-os kupont oszt jónapot.
Otthon ~160-170 körül pörögnek használt s21-ek, de az idei S22 nem ér meg 186-ot újonnan?! :F
--------------------------------------------------------------------------------------------

~170 ért már indulok is haza venni egy raklapnyit :DDD
Itt németben használtan is ~700Eur körül megy a 128-as sima S22 az is csak azért mert tonna számra van belőle.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#2568) Chereiose válasza Pro!Petya (#2567) üzenetére


Chereiose
addikt

Jogos, én is hasonlóan gondolom, csak valahol meg furcsa, mert annyira nem pörög a samsung használt piaca. Nyilván megéri ennyiért újonnan, csak ha 3 hét múlva meggondolom magam akkor nem könnyű eladni, 1 hónapja az 1 hetes S21 FE-t is nagy nehezesen sikerült csak, igaz nem adtam olcsón se, csak kb amennyiért lekuponozva vettem akkor. Bár a sima S21-ek is 150 alatt nem igazán találhatók, szóval nehéz elképzelni, hogy nem ér majd legalább annyit az S22 is. Az is igaz, hogy ha ez az akció lemegy utána már nem biztos, hogy lesz többet ennyiért, tehát gyorsan el kéne döntsem.

(#2569) MrBazsi válasza Pro!Petya (#2567) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Ahhoz a 180hoz ha készülékbeszámitás, nyugodtan számolj hozzá kb még 80-100k-t. Azt meg ne mondja nekem senki h nem kell leadni... 280ért megmárt mindjárt nem is jó vétel.

(#2570) csubííí válasza MrBazsi (#2569) üzenetére


csubííí
senior tag

Igen is nem kötelező leadni.
Ha meg beküldted, és nem fogadod el az ajánlatukat akkor visszaküldik.
Ennyi!
Csak egy ajánlat a részükről, nem kötelező elfogadni.
Az első esetben neked ez nem kerül semmibe, a másiknál ki kell fizetned a visszaküldési költséget.
A készülék ára amit így vettél egyik estben sem változik.
Akkor minek is küldözgetni, lehet többet kapsz érte ha saját magad adod el.

[ Szerkesztve ]

(#2571) MrBazsi válasza csubííí (#2570) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Én ezt elképzelni nem tudom... aztán majd x hónap múlva jön vmi fiztési felszólítás kamatostól vagy akármi... túl nagy bevételkiesés lenne nekik h ne foglalkozzanak vele. Szerintem.

(#2572) Chereiose válasza MrBazsi (#2571) üzenetére


Chereiose
addikt

Dehogy jön…ugyanígy vettem 144k ért az S21 FE-t, nem küldtem semmit amikor felajánlották és ennyi.

(#2573) sfefe válasza MrBazsi (#2571) üzenetére


sfefe
őstag

Eleve csak egy link van, hogy kéred e vagy sem....
Ha jól emlékszem...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2574) do3om válasza MrBazsi (#2569) üzenetére


do3om
addikt

Nem kell leadni ha leadod akkor még utalnak vissza pénzt, tehet a 18xe kifizet, és kapsz ajánlatot hogy akkor ha tényleg kéred megy a futár a régiért. Ha nem kéred nem is válaszolsz rá.
De ha igen akkor elviszi, megnézik és utalnak vissza pénzt.
Szóval valóban nem 18xe lesz a telefon hanem mint irtad 80-100al olcsobb. :DDD :DDD
Mondjuk nem tudom mit számoltattál be amire ezt mondtad, lehet s22 ultrát. ;]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2575) do3om válasza Chereiose (#2568) üzenetére


do3om
addikt

Szerintem lesz még akció, sőtt muszáj lesz nekik ha el akarják adni. Azt mondanám lesz olcsóbb is, csak az euró árfolyama most kicsit beleszólt. De ilyen 190e alatt véleményem szerint lesz még. A kupont ugy is ugy fogják használni hogy jó legyen, továbbra sem tartom véletlennek, eladni akarnak. Ha be szerették volna szüntetni a halmozást már rég megtették volna, vagy mint más oldal kapsz egy mailt hogy bocsi nem fogadjuk el a rendelésed. Nem csodálkoznék ha lenne még jobban is akciózva, csak szerezz elég kupont hozzá :D

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2576) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Gyoker szar uzlet es arpolitikat folytat a samsung. Ezzel azt fogjak elerni a jovoben hogy senki nem fogja megvenni az elso par honapban az ujdonsagaikat mert mindenki varni fogja, hogy az elkepzelt listaaruk feleert megvegyek majd az emberek. Teljesen szetb*sszak a hasznalt piacukat. Akik megvettek 250-280-ert ne adj isten 300 korul a keszuleket, azok kb. 2-3 honap elteltevel hibatlan karcmentes keszulekuket mèg 160 ezerert sem fogjak tudni eladni mert ujonnan kapni 180-ert. Ja es kozben az osszes tobbi modeljuket ani eppen nem aktualis slager keszulek, dragabban adja vagy kozel annyiert. Lasd beragadt s21 keszlet

[ Szerkesztve ]

(#2577) do3om válasza autotaxmo (#2576) üzenetére


do3om
addikt

Nekik mért kell a használat piaccal foglalkozni, mindenki veszi töllük az új telefont. Ne haragudj de aki megvette 300e ért egy telefont az... Meg van pénze is bőven, nem tudom sajnálni.
Eléggé szar lehet most a piaci helyzet, tuti meg kell szabadulni a készlettektől ameddig lehet, nem biztos hogy majd az emberek egy 300e telefonra szeretnének kőlteni.
Az is lehet hogy nem úgy alakult az s22 eladási eredménye mint várták, szóval meg kellett dobni kicsit. Igy még az is válthat akinek nem sokkal van gyengébb telefonja.
Amugy volt aki itt írta hogy első napos telefonja szolgáltató kedvezménnyekkel is valami 140 körül volt.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2578) autotaxmo válasza do3om (#2577) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hat ugyanezt csinaljak a galaxy watch 4 orajukkal, minden szarhoz elkezdtek osztogatni promociokban, kuponokat vagnak hozza, igy ott is az alap listaar feleert lehet elhozni. Hat nekem fura uzletpolitika ez amit elkezdtek. Ezt ahhoz tudnam hasonlitani amikor megveszel egy uj premium markas autot 10 millioert es egg hirtelen otlettol vezerelve a piacot elarasztjak par honappal kesobb a gyar mindenfele akciokkal es mar 6 milliokert is lehet venni. Te meg majd nem tudsz kiszallni belole normalis aron ha ugy adodik. Ez a piac szetb*szasa.

(#2579) pető bá' válasza autotaxmo (#2578) üzenetére


pető bá'
őstag

teljes mértékben egyetértek veled.

viszont ha eladásokat akarnak promózni, hogy már x százezer darabot eladtak, akkor az itthoni piacon 280-350 ársávban nem fog sikerülni.
előállt az az eset, hogy megéri exportálni az itthon vett S22-t a magasabb ÁFA ellenére :D

de a készülékbeszámítási kedvezményt pedig szerintem itt feljebb félreértettétek:

- ha megadsz egy IMEI számot/készülék típust, akkor automatikusan ad a webshop talán ~50k kedvezményt, aminek semmi köze a készülékhez, csak egy promóciós kedvezmény, mint egy kupon
- ad egy becsült értéket, amennyit a beszámításra megadott telefon érhet
- amikor kiszállításra kerül a telefon, kapsz egy e-mail-t, hogy nagyjából x ezer forintot ér a készülék, szeretnél-e kérni egy futárt, hogy bevigye bevizsgálásra.
- ha igen, akkor elviszik, átnézik, és küldenek egy hivatalos ajánlatot, amit elfogadhatsz, és pár napon belül megkapod a pénzed(ez a valódi készülék beszámítás); vagy ha fizeted a visszapostát akkor visszaküldik a telefont
- ha nem, akkor vége, és nincs készülékbeszámítás.

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#2580) Chereiose


Chereiose
addikt

Viszont most nézem, hogy ha most rendelnék egy S22-t, akkor augusztus 4-re írja a szállítást…hát úgy akkor annyira nem olyan jó, múltkor 3 nap alatt kihozták :U

(#2581) Sn00k


Sn00k
veterán

Hol kell kerni a volte aktivalasat telekomnal? Kell meg egyaltalan ? Kiszedtem fizikai simet es e-simre valtottam ilyen esetben is kell kulon kerni a telekomnal hogy kapcsoljak be? Hol lehet egyaltalan megnezni nekem be van e a szolgaltato altal kapcsolva? Telekom alkalmazasban nem talalom.
Telon tudom hol kell, csak hallottam kulon kell kerni a szolgaltatotol is....
Koszi

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#2582) kp78 válasza Sn00k (#2581) üzenetére


kp78
addikt

4G mobilnetet bekapcsolva indítasz egy hívást, ha marad 4G-n, akkor van már VoLTE-d.

(#2583) autotaxmo válasza pető bá' (#2579) üzenetére


autotaxmo
őstag

a samsungnal veszed az s22 szeriat akkor a keszulekbeszamitasi kedvezmeny egybol levonodik a vegosszegbol, akkor is ha kuldesz be telot vagy nem. En yettelnel vettem a telefonomat, ott a keszulekbeszamitasi kedvezmeny csak a bekuldott keszulek utan lett jovairva, nem ugy mint a samsung oldalan

[ Szerkesztve ]

(#2584) pető bá' válasza autotaxmo (#2583) üzenetére


pető bá'
őstag

jogos, így pontos, ez csak a samsung.com-on működik így

"... and I hope you have a great day!"

(#2585) Samen80 válasza Sn00k (#2581) üzenetére


Samen80
csendes tag

Szia!
Sms-t küldesz 1414-re,4GHANG(telekomnál) így tudod kérni,illetve ellenőrizni,h be van e kapcsolva.

(#2586) autotaxmo válasza pető bá' (#2584) üzenetére


autotaxmo
őstag

Igen, en amikor megjeleneskor vettem a telefont, akkor a samsungnal a legjobb ar 270 ezer korulire jott ki max. Aztan inkabb yettelnel megvettem es megjelenes napjan at is vettem. De amugy innen is latszodik, hogy a samsung nagyon szabadulni akar a szeriatol mert igazabol az elso 1-3 honap utan mar "szarert-hugyert" osztogatjak csak vigyek az emberek. Tenyleg fura hozzaallas. Tanulsag, soha ne vedd meg a samsung uj keszulekeit az elso 2-3 honapban mert utana mar felaron es promoban szorjak ki az orakat, fuleseket, telokat. Apple-nel halal nyugodtan megveheted csilliardokert mert az mèg 1 evvel megjelenes utan is max 10-20 ezerrel lesz csak olcsobb talan igy barmikor jo aron ki tudsz belole szallni

[ Szerkesztve ]

(#2587) dzudzu válasza autotaxmo (#2586) üzenetére


dzudzu
tag

Az nem lehet, hogy a központi webshop ténylegesen a Samsung birtokában van, míg az Experience Store-okat magánkézben lévő Kft-k működtetik és egyszerűen előbbi ki akarja véreztetni az utóbbiakat?
Egészen biztos vagyok benne, hogy a SES üzletek forgalma rendesen megcsappant az elmúlt időszakban, köszönhetően a központi webshop eszetlen/eszméletlen akcióinak.

(#2588) acqua8 válasza autotaxmo (#2586) üzenetére


acqua8
csendes újonc

Az összehasonlítás helyes, amennyiben valaki teljes áron veszi meg a Samsung készülékeit. Mindig mindenki azt mondja az Apple termékei mennyire értékállóak. Igen, ha úgy vesszük egy két éves S szériás Samsung (sima) ~120k környékén mozog a használt piacon, míg egy iPhone még mindig ~250k körül. Viszont ha azt nézzük, hogy az iPhonet maximum 5-10%-os akció keretein belül lehet megvenni már más a helyzet. Pl.: Iphone 12 Pro megjelenéskor ~441k átlagár, használt ár jelenleg: ~250-280k között. Szűk két év alatt majdnem -200k-t veszített az értékéből, amely az új széria megjelenését követően várhatóan még nagyobb lesz. Szemben azzal, ha a Samsungot megveszem tegyük fel akció keretében 200k körüli összegért, és két év múlva eladom 100k-ért, akkor "csak" 100 ezret "buktam". A tanulság viszont helytálló.

[ Szerkesztve ]

(#2589) Sn00k válasza Samen80 (#2585) üzenetére


Sn00k
veterán

Tisztelt Ügyfelünk! Az Ön àltal kért szolgàltatàs ez irànyù mòdosìtàsa nem lehetséges. Tovàbbi informàciò: 1414 Üdvözlettel: Telekom

3njoy the Lif3

(#2590) autotaxmo válasza dzudzu (#2587) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hat igen, nem is ertem, hogy a SES boltokban meg mindenhol mashol, mediamarkt, emag, csak a legnagyobbakat emlitsem, 300 ezer feletti aruk van. Ha meg van is akcio naluk, akkor is max 10-15% kedvezmenyrol szol. De ez hogy a samsung webshop szetk*rja a piacot, erthetetlen. Biztos nem orulnek a tobbi hivatalos forgalmazo helyeben. De ugyfelkent sem nezem jo szemmel ezt az egeszet sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#2591) autotaxmo válasza acqua8 (#2588) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nezzunk egy kivalo peldat:
Iphone 13 kb ugyanolyan arban van megjelenese ota mint az s22 szeria 330 ezres kategoria.
Hasznaltan 250-280 ezer korul mozognak, ha meg par honapos (3-4 honap) akkor meg siman inkabb a 270 ezres kategoria. Ellenben az S22 szeria, hasznaltan mar most 200 alatt van.
Ebbol egyertelmuen latszodik hogy valami nem stimmel

(#2592) Samen80 válasza Sn00k (#2589) üzenetére


Samen80
csendes tag

2hónapja így így csináltam akkor azt küldte,h be van kapcsolva.Most elküldtem újra,és valóban azt írja amit írtál.Kívancsi lennék mi változott,miért nem lehet azt küldeni,h aktív,vagy sem.

(#2593) acqua8 válasza autotaxmo (#2591) üzenetére


acqua8
csendes újonc

Ez pontosan így van. Ezért írtam, hogy amennyiben valaki teljes áron vásarolja meg a Samsung készülékeit, úgy rohamosabb, drasztikusabb értékcsökkenéssel néz szembe, mint egy Apple készülék esetén. Az én környezetem megítélése alapján viszont ritka, hogy valaki teljes áron vesz S szériás készüléket. Applet meg nem nagyon szokták akciózni, tehát ott maximum a szolgáltató által juthat valaki kedvezményhez.

[ Szerkesztve ]

(#2594) Mik76 válasza acqua8 (#2593) üzenetére


Mik76
senior tag

Egy-ket honapja vettem az enyemet. 0 induloval, havi 15 cad 24 honapra, egy kanadai szolgaltatonal.
Az azt jelenti hogy 360 cad-bol megall ket ev alatt. Az arfolyamtol fuggoen jelenleg 110k huf korul van.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#2595) S@c@ válasza autotaxmo (#2591) üzenetére


S@c@
őstag

Nem értem mit feszülsz ezen, ha befektetésként veszel telefont akkor válasz olyat.
Ha felhasználási szokás samsung felé sodor, akkor meg nem mindegy?

A topik ezzel van tele, hogy vagy az aksi vagy az ár miatt írsz. Neked már sokan leírták, hogy ezek szerint nem ez a telefon való.

(#2596) tothl


tothl
addikt

Nem vágom.....valamiből biztos kimaradtam....mikor volt jó befektetés valaha egy új mobil?

(#2597) do3om válasza acqua8 (#2593) üzenetére


do3om
addikt

Én még mindig nem tudok sajnálni valakit aki 300e-ért vesz telefon megjelenés környékén hogy aztán mennyit veszít rajta.
Azt sem bírom felfogni hogy a 200e alatt s22 pl mért pofátlanul olcsó egyesek szemében.
Furcsa hogy azért megy a sírás hogy mért olcsó.
Régen sokat adtam a számítógépemre, a konkurencia miatt hasonló mértékben veszített néha az árából az alkatrész.
A másik, pár hozzászólást visszaolvasva sokan írják hogy lecserélték ugyan a telefont erre de igazi előrelépés nem történt, és több éves motelről váltottak, na most nem tudom ez igaz e de akkor most ez mégiscsak meg kéne érnie a +300e árat miközben akik 17x ért vették azok írják hogy annyira nem érte meg. de ehhez komolyan nem értek csak ezt írták többen.
Aztán az én esetem már ecseteltem régebben. Megvettem mert sajnos lehet hogy egy darabig nem lesz olcsóbb, nem magamnak, az asszonynak, mert szerintem 170e is kurva drága érte. Soha a büdös életbe nem vettem volna meg az emlegetett iphone vagy hasonlót, lett volna valami kínai brand.
Ezek után kérdem sikeres a Samsung akciója? Kinai telefont vagy Iphont vettem? Eljutott hozzám a Samsung csúcs terméke? Miután feleségem megkapta néha gondolkozok hogy magamnak is megvegyem, de majd 100 körül. Ezek után célba ért nálam is a kampányuk, és ezt szerintem sokan leírhatnák ide.
Nem is értem mai műszaki terméknél (sok éve is igaz volt) főleg szórakoztató elektronika (sz.gép, telefon, tv..) hogy vár el valaki olyat hogy az irreálisan magas árat tartsa miközben egyéb konkurencia letarolja a piacot.
Kicsit korábban csökkent az ára mint páran várták de hogy ezt itt negatívak veszitek .... nevetséges sznob... :(((
Nem tudni milyen készletek vannak felhalmozva.
Az orosz piac nekik még megvan?
A megszorítások miatt az Eus piac is jelentősen szűkül.
Azt nem tudom más országban vannak e ilyen akciók de lehet ott nem is ilyen drága a telefon. Pont írta valaki hogy németbe 700euro a legolcsóbb, hozzáveszem a két ország közötti kereseti arányt és ezért most várom hogy nálunk 100 alá legyen akciózva. :D

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2598) autotaxmo válasza S@c@ (#2595) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nem befekteteskent veszek telefont, de amikor szeretnem eladni (ez evente szokott lenni) akkor nem mindegy hogy 100 ezret vagy 200 ezret "bukok" rajta. Fuggetlenul attol, hogy milyen anyagi korulmenyeim vannak. Azt a felesleges 100 ezret szeretem elkolteni masra. Ugye autot sem befektetesnek veszel, de megneznem a fejedet amikor megvennel egy autot 10 millioert aztan amikor elakarnad adni, akkor a gyarto akcioi miatt max. kapnal erte 4 milliot 3 ev hasznalat utan

[ Szerkesztve ]

(#2599) Muerte68 válasza autotaxmo (#2598) üzenetére


Muerte68
addikt

Szerintem vegyél szifont, azt évente el tudod adni
Tényleg röhejes hogy azt nézed mennyit ér ha eladod ahelyett hogy örülnél hogy emberi áron meg lehet venni

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#2600) autotaxmo válasza Muerte68 (#2599) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ezt mar sokszor leirtam, hogy szifont a zart rendszere miatt nem szeretem, minden masban lekorozi a konkurenciat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.