Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) leslien


leslien
nagyúr

bétát lehet már tölteni?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2902) petesejt válasza lala666 (#2837) üzenetére


petesejt
aktív tag

Komolyan, ez a néhány pozitív hozzászólás a fény az alagút végén. :R Tetszik az S22, kellene is cserélnem, de nem egy vacakot szeretnék, pláne ennyi pénzért. Már gondolkodtam azon, hogy felállítok egy gyors statisztikát, kinek milyen gyártású és mikori a telefonja, hátha abból kiderül valami....

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#2903) petesejt válasza autotaxmo (#2840) üzenetére


petesejt
aktív tag

Valószínű ez lesz. :) Az ötös randa lett. Illetve hát majd meglátjuk ha véglegesen megjelenik. Köszi!

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#2904) petesejt válasza acqua8 (#2858) üzenetére


petesejt
aktív tag

Szerintem ez nem normális. Főleg a zöld sáv a képernyő tetején. Lehet, hogy valahol extrém hőhatásnak volt kitéve a telefon, vagy a kijelző a gyártás során nem a legjobban sikerült példány lett. Ez egy csúcskészülékbe már nem fér bele.

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#2905) petesejt válasza David3 (#2848) üzenetére


petesejt
aktív tag

A pulzoximétert, az EKG-t és a vérnyomásmérést is használnám, még ha nem teljesen pontosak, akkor is.

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#2906) Essien válasza petesejt (#2902) üzenetére


Essien
aktív tag

Amennyiben megnyugtat nekem sincs semmi problémám a készülékkel (sima 22) ,nekem tökéletesen megfelel. Reggeltől estig bírja, nekem bőven megfelelő képek csinál. Én nem látok akadozásokat , de nem is keresem . :) Használom és kész. Viszont nem vagyok olyan aki egész nap a mobilját nyomkodja. ( 2 gyerek lényegesen hasznosabb időtöltés) :) Szerintem itt sokan keresik hogy mibe lehet belekötni ( lehet jogosan az ára miatt), és általában azok írnak akinek bajuk van a készülékkel. :R

(#2907) Muerte68 válasza petesejt (#2903) üzenetére


Muerte68
addikt

A 4 classicnak még fizikai a külső gyűrű én amiatt választottam, egyébként naponta 1x szoktam tölteni általában reggel
Sok mindent használok benne, nem mindennap de jó ha van
A telefonálás kocsiban jól jött alkalmanként, de a healt funkciókat is szoktam használni
Meg sokszor jó hogy nem kell a telefont folyton elővenni mert látom ha van valami
Meg hogy érdemes e megnézni :D

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#2908) gordonfreemN válasza petesejt (#2902) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Én most vettem egyet.
Igaz ma csak itthon, de tesztelgetni fogom.
Az már tuti, hogy az ezüst kerettel irtó jól néz ki.
Engem a merülés aggasztott a legjobban, kiderül az én szokásaimmal és beállításaimmal mire lesz képes.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#2909) thomas92 válasza petesejt (#2902) üzenetére


thomas92
aktív tag

Én is szeretem a sima S22-t. Szerintem kifejezetten jó képeket csinál, volt tavaly S21+-om, nem mondom, hogy ezerszer jobbak az S22 képei, de szerintem érezhetően szebbek. Portrénál eléggé látszik az előnye, a zoom is sokkal szebb, ugye a tavalyin csak hibrid zoom volt, a zoomot én nagyon sokat használom.

Az akkuja nem a legacélosabb, de nem katasztrófa. Nyaraláson meglepően jól bírta, ahhoz képest.

Nekem ami egyedüli probléma az a melegedés, könnyebben is nelegszik, ez nem zavarna, de sajnos huzamosabb idő után elkezd akadozotabban működni. Ez a Flip3 telóm mellett tűnik fel főleg, abban ugye Snapdragon 888 van.

Összességében jó kis teló. Nekem. Másnak lehet nem felel meg, nem elég, érzékenyebb a hibákra.

Március 23-án rendeltem, 2 nap múlva kaptam meg, a gyártás napja 03.09.

[ Szerkesztve ]

(#2910) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Tudnátok autós tartót ajánlani? Egy toltőset mondjuk meg egy töltő nélkülit

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#2911) lala666 válasza gordonfreemN (#2910) üzenetére


lala666
senior tag

link
Ez nekem bejött.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#2912) gordonfreemN válasza lala666 (#2911) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Ja igen, buta voltam, elfelejtettem írni, hogy szellőzőrácsba valót ha lehet, ellenérveket ha nem akkor miért ellenjavallott.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#2913) Muerte68 válasza gordonfreemN (#2912) üzenetére


Muerte68
addikt

Mert kitörheti a rácsot, és télen megy rá a meleg ;)
Előnye nyáron lehet hűteni :D
Én nem szeretem a szellőző rácsos tartókat de attól lehet jó

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#2914) David3 válasza gordonfreemN (#2912) üzenetére


David3
őstag

Nekem hasonló van ehhez: [link]

Előnye, hogy a telefont tudod forgatni. Könnyen belerakható a telefon, nekem sose esett ki belőle még, mert valami jóféle anyagból van, nem csúszkál benne. Elforgatni is lehet benne, ha a navigációt pl. horizontálisan használnád.

Nyáron, ha megy a légkondi, akkor hűti is a telefont. Cserébe télen ha megy a fűtés, tudja melegíteni rendesen. Ez utóbbi szerintem az egyetlen hátránya.

Oh, megelőztek... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2915) eastsider válasza gordonfreemN (#2910) üzenetére


eastsider
nagyúr

Brodit

(#2916) gordonfreemN válasza David3 (#2914) üzenetére


gordonfreemN
addikt

fűtést lábra és szélvédőre szoktam csapatni, azzal nem lesz gond

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#2917) Jose1000 válasza petesejt (#2902) üzenetére


Jose1000
csendes tag

S21+ használtam nagyon jó volt a kijelző ideje de kicsi kezem nem érte át:)),vettem s22 nagyon jól lehet kezelni semmi akadás nincs első 2 napon merült mint a balta aztán beállt most szépen dolgozik 1 nap 5 órás kijelző idö legtöbszőr wifin.

(#2918) palee69 válasza gordonfreemN (#2912) üzenetére


palee69
senior tag

[link]
Én ezt használom 2 éve.
Nem töri ki a rácsot :N
Nyáron hűti a klíma,
télen pedig elzárom azt a szellőzőt amelyik előtt van
így nem melegíti a fűtés.
[kép] [kép]
Így néz ki az én autómban.

[ Szerkesztve ]

(#2919) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Más is benne van a One UI Beta Programban? [link]
2,5GB a frissités....

Sok változást nem vettem észre :DDD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#2920) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Tapasztaltátok ti is, hogy az akkumulátorhasználat menü nem számolja a kamera aktív perceit?
Az imént direkt figyeltem, 17percnél tartottam, majd egy jó 5 percet még videóztam, fotóztam, nézegettem a tónusokat és maradt 17 percnél

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#2921) Muerte68 válasza gordonfreemN (#2920) üzenetére


Muerte68
addikt

Pont most néztem meg, bekapcsoltam ma először, megnéztem utána 1 percet is mérte

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#2922) gordonfreemN válasza Muerte68 (#2921) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Nálam is most befrissített, de kellett hozzá jó pár perc :R vaklárma...

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#2923) Muerte68 válasza gordonfreemN (#2922) üzenetére


Muerte68
addikt

Nem nagyon néztem idáig de most kíváncsi lettem :D
Közben néztem azt is hogy 22 óra a készenléti idő átlagban végülis nem rossz
Amúgy is naponta töltöm
Pedig van GPS mindig bt óra nfc
Szerintem ez simán vállalható ezért a méretért

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#2924) gordonfreemN válasza Muerte68 (#2923) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Én is ugy vagyok vele, ha 1 napot kibír tisztességel (>=30%), legyen azon a napon 1 óra gps-térkép, 4óra net, pár fotó,akkor már elégedett vagyok. Ha ezt bt-vel tudja, akkor plane.

Tényleg, az elején volt olyan gond, hogy gépelt szöveg fotózáskor elmosódott volt a kép. Ez nekem fontos lenne, sulihoz gyakran kell telóval scannelnem. Ezt a frissitésekegoldották?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#2925) Muerte68 válasza gordonfreemN (#2924) üzenetére


Muerte68
addikt

[kép]
Szerintem ez jó

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#2926) eastsider válasza Muerte68 (#2925) üzenetére


eastsider
nagyúr

szeleknel eleg gyatra

sotetben nektek is sokkal lagyabbak/kevesbe elesek a kepek mint pl iphonenal/pixelnel?

(#2927) Muerte68 válasza eastsider (#2926) üzenetére


Muerte68
addikt

De nincs elmosódva :)
Kamera szinten szerintem ezek meg a Huawei is megelőzi,de vállalható
A videója viszont szerintem nagyon jó, bár ritkán használom de még mozgás közben is jó volt

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#2928) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Üzemidőre visszatérve.
Nagyon hasonló felhasználás, beállitások és programok mellett:
S21:

S22:

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#2929) undercover válasza gordonfreemN (#2928) üzenetére


undercover
senior tag

Ez a sima S22 vagy a +?

Meg szerintem biztonságosabb lenne ha nem a Samsung Internetben böngésznél.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#2930) gordonfreemN válasza undercover (#2929) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Sima 22.
Biztonságosabb? Hjaj, ezt nem tudtam, akkor van avalami ajánlott cucc? Vagy bármi csak ne a sau féle?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#2931) eastsider


eastsider
nagyúr

Nalatok nem bugolnak a 3rd party launcherek?
home screenen random appokba leptet be a launcher, pl nem amire koppintok, hanem az elozobe. nova launcher prime es lawnchair is ezt csinalja.
one UI nem

uzemido tenyelg nem valami jo, kb mint a pixelem. viszont sokkal gyorsabb. kuponos aron bestbuy (sima s22)

06.27-es gyartas, juli15 rendeles, jli19-en hoztak, made in vietnam (128/feher)

(#2932) sfefe válasza undercover (#2929) üzenetére


sfefe
őstag

Miért mi a baj a samuval??

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2933) pető bá' válasza eastsider (#2931) üzenetére


pető bá'
őstag

Pixel 4A-n Nova Prime-t használtam, itt fel sem tettem mert nem volt bajom a OneUI-val :)

"... and I hope you have a great day!"

(#2934) undercover


undercover
senior tag

A Brave szerintem sokkal jobb.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#2935) eastsider válasza pető bá' (#2933) üzenetére


eastsider
nagyúr

Visszatértem én is. Nem rossz végülis

Duckduckgot használok bongeszonek és keresonek

[ Szerkesztve ]

(#2936) Damage401 válasza Pro!Petya (#2919) üzenetére


Damage401
senior tag

Szia,

Neked hogy sikerült csatlakozni? Gondolom nem magyar régiós a telód? Néztem a members appot, de nem engedi..

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#2937) autotaxmo válasza gordonfreemN (#2928) üzenetére


autotaxmo
őstag

Az hogy lehet, hogy a google play services ilyen keveset hasznalt akksibol nalad?
En barmit probalok, mindig ott van a top 3-legnagyobb fogyasztoi kozott es allandoan aktiv. Pedig mar mindent probaltam

(#2938) autotaxmo válasza gordonfreemN (#2928) üzenetére


autotaxmo
őstag

Amugy ezek elegge jo uzemidok, mondhatni alomszeru

(#2939) Meridius11 válasza gordonfreemN (#2928) üzenetére


Meridius11
aktív tag

Röhej, hogy ekkora difi van két ugyanolyan telefon között... amint tehetem túladok ezen a trágyán és maradok a 70 ezres Xiaomiknál.

[ Szerkesztve ]

(#2940) Muerte68 válasza Meridius11 (#2939) üzenetére


Muerte68
addikt

Nincs sötét mód van gps, bt óra, folyamatosan, csak az 5g t nyomtam ki
A xiaomi meg szoftveres bug kupac, de ha szereted az önálló telefont akkor tökéletes ;)
Csak azt nem csinálja amit akarsz

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#2941) gordonfreemN válasza autotaxmo (#2937) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Azt nem tudom, vagyis csak sejtem.
Korábbi telefonjaimnál a play mindig akkor gondolta frissíteni az alkalmazásokat, amikor valamit tevékenykedtem volna és a régi lassabb telók ilyenkor hajlamosak voltak lehasalni,, akadozott stb.
Akkoriban szoktam rá arra, hogy a play nem frissít, csak jelzést küld ha van elérhető újabb verzió, én majd eldöntöm mikor frissítem.
A szinkronizáció ki van kapcsolva. Alapesetben nem sok hátrányát vettem észre, de a bakepcsolásnak se előnyét. Amikor meg adatokat mozgatok egyik telóról a másikra néhány évente, akkor benyomom.
GPS nem ment, BT nem ment de ezt írtam. Ezekkel majd elkezdek kisérletezni, ha a teló marad. De eddig úgy néz ki igen.
Sötét mód aktív, de böngészőnél nem.
Nem használt alkalmazások eltávolítása nálam alap, legyen az gyárilag is feltelepített.
Ujjlenyomat van, meg néhány gesztusvezérlés, a többi franckarika nálam nem aktív.
Wifi-nél benyomtam a tanulékony módot, hogy figyelje a szokásaimat, de mintha régen s8-nál lett volna ezzel valami, hogy pont akkot fogyasztott kevesebbet ha nem aktiváltam ezt a funkciót.
Végig a házban volt a teló, nincs még tok, fólia ezért nem akartam hurcibálni, bár nem is mentünk sehova ebben a melegben. Viszont a térerő azért küzdős, a beton és tömör tégla 40+ vastagságban nem segít neki.
5G-t kikapcsoltam, összeesküvés elmélet hívő vagyok ;]
Amúgy nincs nálunk, tehát felesleges. Nem is olvastam még utána mi előnye lehet. Talán annyi, mint az 500-as netnek az 1-hez képest (még annyival kezdtem): Bírja a reklámokat...

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#2942) samu74 válasza Meridius11 (#2939) üzenetére


samu74
addikt

Csak te 2 simmel használod ő meg 1-el. Nem ugyanaz a kávéház.

-----------

(#2943) autotaxmo válasza samu74 (#2942) üzenetére


autotaxmo
őstag

Jaja, ezt nem is figyeltem nala, kivancsi lennek 1 simmel nala mit produkalna.

(#2944) csubííí válasza eastsider (#2931) üzenetére


csubííí
senior tag

Nekem note 10+ van és Microsoft launchert használok, hasonló a helyzet. Sajnos program bezárása után kb.1 másodpercet várni kell, csak utána nyitja meg rendesen amit megérintek.
Az előző verzió droidnál ilyen nem volt.
Ha megszokod már nem annyira zavaró. :)

(#2945) Pro!Petya válasza Damage401 (#2936) üzenetére


Pro!Petya
addikt

A Samsung Members app-ban a főoldalon írta hogy csatlakozhatok. Ott csak rányomtam , elfogadtam a feltételeket és miután visszajelezte hogy csatlakozva vagyok már tudtam is frissíteni.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#2946) leslien válasza Pro!Petya (#2945) üzenetére


leslien
nagyúr

kérdés az te hol vagy illetve hol vetted a telót? ha jól láttam mert EU ban csak Német van benne a béta programban...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2947) Pro!Petya válasza leslien (#2946) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Igen, Samsung Németország :K

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#2948) leslien válasza Pro!Petya (#2947) üzenetére


leslien
nagyúr

végül csak a lényeg maradt le.... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2949) David3 válasza Pro!Petya (#2945) üzenetére


David3
őstag

Most esett le, hogy nekem is német vásárlás, nyilván jött is az értesítés Samsung Members-en belül. Felraktad? Van valami tapasztalat?

(#2950) petesejt válasza Muerte68 (#2925) üzenetére


petesejt
aktív tag

Nem, ez nagyon nem jó. Nem találtam most olyan fotót, amin ugyanilyen méretű szöveg lenne, és ne tartalmazna érzékeny infókat, de remélem elhiszed nekem, hogy az S9+ telefonom egyszer sem taknyolta így a képet, pedig végignéztem pár fotót. Viszonyításképp: a szövegnek az egész oldalon olyan élesnek kellene lennie, mint középen az "USB3.2" és a "kártyahely" feliratnak. Ha ilyen az S22, az szégyen.

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.