Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) Janoo_07 válasza Dnalorr (#2500) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Pont olvastam sztem a hsz-ed, az is bizonytalanítot el egy kicsit, meg előtte is olvastam már hogy nem lett a legjobb széria. De az is zavar hogy lassan 3 éves lesz a P30 pro. Itt meg új 2 év gari frissítések stb..

@JoinR Ilyen is van a családban, egész jó telefon lett, de az ára eléggé lent van, egy amoled kijelzővel király telefon lenne.

(#2502) Mik76 válasza MLA (#2488) üzenetére


Mik76
senior tag

Az ujlenyomat olvaso erdekes dolog. Lgv30-rol jottem, es az valoban precizebb volt. Igaz hogy nem a kijelzobe volt epitve hanem kulon szenzor volt a hatuljan.

Itt azt vettem eszre hogy a s22-nel nagyon laposan kell az ujjamat rafektetni. Akkor mukodik jol. Az lg gyakorlatilag mar az ujjbegy felso reszet is elfogadta.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#2503) David3 válasza Mik76 (#2502) üzenetére


David3
őstag

Nekem is volt V30 és V40 is, valóban finomabban olvasta az ujjlenyomatot. Egyébként az LG megoldása jobban tetszett nekem, de már épp megszoktam a kijelzőbe épített leolvasót.

(#2504) Dnalorr válasza Janoo_07 (#2501) üzenetére


Dnalorr
tag

Én is azért váltottam le a P20 Prot, mert be szerettem volna újítani, hiszen hát csak 4 éves volt már... Nem olvastam az itteni hsz-eket, hirtelen felindulásból, mert szintén jött egy 200k alatti szolgáltatós ajánlat. Naívan úgy álltam hozzá, hogy egy friss csúcskategóriás Samsung biztosan 100x lekörözi. Hát nem érzem úgy...
Zárójelben: Tök jó hogy jönnek új frissítések, de a másik oldal meg az, hogy vannak olyan kisebb-nagyobb szoftveres anomáliák, ami arra billenti a mérleg nyelvét, hogy oké hogy a P20-P30 rendszere régebbi, de legalább stabil. Vagy legalábbis nekem az volt, mindig is. Soha semmi akadással, fagyással, komoly melegedéssel nem találkoztam.
Félreértés ne essék, nem kifejezetten az S22 ellen beszélek, jó telefon, szép telefon, szép kijelzővel, majdnem minden jósággal megáldva ami 2022-ben létezik. Csak a tapasztalatom írom le, hogy szerintem annyira nem megérős a váltás még egy 3-4 éves csúcstelefonról sem. (Ha az S22-es a cél)

(#2505) jeni válasza Mik76 (#2502) üzenetére


jeni
félisten

tovább és nagyobb felületen kell tartani.

(#2506) qfm


qfm
senior tag

Én tegnap este rendeltem meg, ma végre fel is adták. Egy S7 edge-t fog váltani. Mivel erőre az nekem elég volt, eleve az volt a koncepcióm, hogy CPU korlátozóval fogom használni, hogy ne melegedjen és merüljön annyira. Ha meg kell valamire teljesítmény, akkor feloldom. Aztán meglátjuk majd gyakorlatban mennyire kivitelezhető :)

(#2507) kcsa


kcsa
veterán

Valószínűleg nem használtam elég felsőkategóriás eszközt, de nekem elfogadható az S22 (sima). Előtte egy S10 volt, majd rövid ideig egy Mi11, de azt nem nagyon tudtam megkedvelni. Igen, hajlamos melegedni töltésnél (Bizonyos qi töltőknél fokozottabban, másoknál kevésbé, több ilyen töltőm is van - vegyes a tapasztalat. Vezetéken töltve kevésbé jellemző, inkább ha használva van közben), de ilyet az S10 is csinált, nem ért meglepetésként.

Ha a legnagyobb hibáját ki kell emeljem, az egyértelműen az SOT.

(#2508) Rinocerosz válasza leslien (#2483) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Szia!
Szerintem a Galaxy s22 egy kifejezetten jó készülék lett. A Galaxy s20-ról váltottam és hát én emlékszem a kezdetekre az s20-nál... szóval az exynos 990 az első pár hónapban kb a használhatalan kategória volt. Szóse róla később rendberakták, de azért nem ezt várta az ember.

Ezzel szemben a Galaxy s22 még belakáskor is szépen hűtötte magát... nem volt forró a telefon. Az üzemidő nálam egy pipa... a Galaxy s20 ugyanazon felhasználás mellett a 4 óra kijelzőidőt ha bírta, de inkább 3,5... az s22 4-5 óra és ezt 120hz kijelzővel és marad is benne annyi, hogy nyugodt legyek nap végére.
A hálózati témában nekem nem volt még soha problémám samsung telefonnal, de a melóban eddig megfigyeltem, hogy a Galaxy s20 a nagy beton épületben 2db pálcát mutatott... addig az s22 nem igazán veszem észre, hogy ingadozna. Szóval valamit biztosan reszeltek ezen a területen is.
Meg nyilván hozták azt amit kell. (Kicsit jobb kamera, kijlező... meg végre már az Exynos nem annyira gatya mint a régebbiek :) ).

(#2509) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Srácok légyszi áruljátok már el légyszi , ezt a 170-180k-s árat miféle kuponokkal hozzátok össze?

(#2510) leslien válasza Rinocerosz (#2508) üzenetére


leslien
nagyúr

ok, köszi havernak lesz... 186k a teló + 3358 a gyári tok+ Alza Samsung töltő 3750
egész jól megúszta... :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2511) Rinocerosz válasza leslien (#2510) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Azzal nem jár rosszul... ilyen áron kifejezetten megéri. Mostanában is lehet még venni olcsóbban s22-t?
Nekem ugyan a vodától van, de lehet jó áron örülne itt valaki a családban ennek :) .

(#2512) qfm válasza MrBazsi (#2509) üzenetére


qfm
senior tag

Berakod a kosárba, kérsz telefon beszámítást, beírod valamelyik 10%-os kupont (pl. SAMSUNGNYAR10), majd megrendeled a telefont. Aztán ha kapsz levelet a telefon beszámításról, akkor:
- elküldöd a telefont és elfogadod a kínált összeget
- elküldöd a telefont és nem fogadod el a kínált összeget
- nem küldöd el a telefonod, ahogy páran csinálták (saját felelősségre)

#2510 leslien
Honnan szerzett annyiért gyári tokot? A honlap ki volt fogyva a fekete tokból meg a fóliából is. Bár jobban belegondolva, lehet más színt, vagy típust választott. :)

[ Szerkesztve ]

(#2513) leslien válasza qfm (#2512) üzenetére


leslien
nagyúr

tessék [link] ez nem fekete,de gyári és jó áron...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2514) qfm válasza leslien (#2513) üzenetére


qfm
senior tag

Köszi. Igen, ez egy másik típus akkor. :)

(#2515) autotaxmo válasza qfm (#2512) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ne haragudj, de ettol meg nem lesz az s22 170-180 ezer. 35 ezret adnak beszamitasra, plusz a 10% kupon. Ugy kijon kb. 260-270 ezerre a sima s22

(#2516) PNP válasza autotaxmo (#2515) üzenetére


PNP
őstag

Amikor 171 ezerért lehetett megvenni, akkor 55 ezret vont le a beszámításra, ezen kívül elfogadott párhuzamosan több kupont (generált 10%-ot és egy-egy 10 és 15%-os általános kupont).

[ Szerkesztve ]

(#2517) qfm válasza autotaxmo (#2515) üzenetére


qfm
senior tag

Csak próbáld ki: [kép]

[ Szerkesztve ]

(#2518) qfm válasza qfm (#2517) üzenetére


qfm
senior tag

Az S22 128-as egyébként volt már olcsóbb, a 256-os még nem nagyon. Most 200-ért elhozható, én magamnak azt rendeltem. Illetve még a 256-os S22+ -on vívódtam, 250-ért pont 3 év garanciába esik, és stabilabb mert nagyon felületen adja le a hőt.

[ Szerkesztve ]

(#2519) csubííí válasza qfm (#2518) üzenetére


csubííí
senior tag

"250-ért pont 3 év garanciába esik"

Sajnos pont nem.
250.000Ft felett csak, vagyis, 250.001Ft-tól.

[ Szerkesztve ]

(#2520) qfm válasza csubííí (#2519) üzenetére


qfm
senior tag

Valami 250.200 vagy 250.600 volt a vége. Szóval pont jó :) De maradtam a sima S22-nél, nem nekem való lapát.

Mod: Kipróbáltam 258.943 Ft -ra jön most ki, bár a samsung honlapja néha fura ilyenekben.

[ Szerkesztve ]

(#2521) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Szerintem ott a samsung weboldalan akiknek sikerult 180 ezrekert megvenni a keszuleket, ott tuti a kuponokkal meg a rendszerrel lehetett vmi gebasz. Nekem sehogy sem generalt, tobb kupont es legfokeppen nem engedne hogy mindegyik osszeadodjon. Tuti vmi gixer lehetett a rendszerben. Amugy meg semmi ertelme nem lenne uzletileg ilyet lepni a samsungnak hogy olcsobban vagy ugyannyiert adja a legujabb flagship telojat mint a tobb eves modelljeit vagy az alacsonyabb kategoriaju keszulekeit. Ott valami nagy gebasz volt/van a weboldalukon.
Roviden es tomoren: akinek sikerult elhoznia 170 ezrekert az uj s22-t az nagyon oruljon 🫣😉

[ Szerkesztve ]

(#2522) do3om válasza autotaxmo (#2521) üzenetére


do3om
addikt

Hogy ne lenne érdeke a samunak ennyiért adni! Mégis mit képzeltek mennyibe kerül neki a telefon? Szerintem nagyon bőven van nyeresége a 170e-es s2-őn is. Az hogy szerintetek a nevetséges 300+-os ár a normális a vicc.
Hónapok óta megy ekörüli áron ha nem akarnák hogy több kupont lehessen beváltan simán javítanák. Amúgy ezt szokták is de amikor megint kell nekik az eladás(vagy feltöltötték a készletet) érdekes módon pár hét vagy nap után ujjara működik a dolog.Ne mondja senki hogy ezt nem szándékosan teszik, én 171-ért vettem, ami szerintem kurva sok (de úgy látom csak nekem) teljes áron sosem vettem volna meg, de ilyen 250 körül sem, soha......igy viszont lett egy vevőjük, és szerintem nagyon sok ilyen van. A telefon a feleségemé, az enyém is cserés lesz, és a samu elérte hogy csak rá figyeljek ha itt az időm.
Ez a saját véleményem, hogy mennyi benne a tényleges igazság nem tudom.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2523) csubííí válasza autotaxmo (#2521) üzenetére


csubííí
senior tag

Már volt róla szó, hogy hiba volt az oldalon, engedte halmozni a kuponokat. Mire észrevették sokan vásároltak így, a javításig egy napig nem működött az oldaluk.

(#2524) leslien válasza autotaxmo (#2521) üzenetére


leslien
nagyúr

te miért nem veszel? vagy nem tudod ,h hogy kell?

[ még lehet.. ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2525) knorbi90 válasza qfm (#2512) üzenetére


knorbi90
csendes tag

Ezt mire érted hogy ha nem küldöd el "(saját felelősségre)".

Mit tudna csinálni a Samsung? Beírtad a készülékbeszámítást, levonta a kedvezményt az oldal, a pénztárnál kifizetted az ott lévő kedvezményes összeget, a Samsung elküldi a telefont.
Kapsz egy e-mailt a TMX-től hogy kéred-e hogy küldjenek futárt a régi készülékért, ha nem kéred akkor annyi, sztm. semmi nem történik.

Illetve ha még is kéred és elviszik, megállapítanak egy összeget a régi telefonra, amit visszautalnak a vásárlónak. Tehát azt a pénzt se a Samsung kapja, hanem az aki vette a telefont. Így gyakorlatilag még olcsóban jut hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#2526) do3om


do3om
addikt

Már nem megy?
Várjatok türelemmel, szerintem pár nap, vagy hét múlva megint "elromlik :U " és menni fog.

Közben látom másnak megy. Az igaz hogy nem 170 de ott a készülék beszámítás nagyobb összeget vett le.
Készülék beszámításkor nem kötelez hogy leadd, az csak ajánlott ár, ha érdekel, ha nem akor nem válaszolsz a levélre, ennyi. Ahogy nézten legtöbb esetben apróra feltenni kicsit jobban jön ki.
Még ami van az hogy a samu az erste bankak valami havi visszafizetős akcioban szerepel ha úgy y fizeted ki. Így volt sokakna az s22 16x körül.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2527) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Nekem mar van egy s22, 2 ev huseggel vettem megjelenes napjan 199 ezerert, amibol lejott a keszulekkedvezmeny azt hiszem 40 ezer, meg eladtam a buds prot 35 ezerert. Igy nekem 120 ezer korul jott ki, de 2 ev husegem van. Ha lett volna ez az opcio anno hogy huseg nelkul 180 ezer, megveszem ennyiert. Szerintem ma mar ennyi penz loszar egy flagship teloert. Ezt el kell fogadni, hogy a mai premium telok, 250 ezertol kezdodnek. Draga, nem olcso, de ma mar mi van amit megkapsz jo aron, keves penzert.

[ Szerkesztve ]

(#2528) Fordos Laci válasza Janoo_07 (#2494) üzenetére


Fordos Laci
csendes tag

Szia !
Én p30 proról váltottam s22-re!
Jó az s22 , de nem érzem előre lépésnek a régihez képest !
Ujjlenyomat olvasó , üzemidő és szerintem kamerában (esti felvétel) sem erősebb .

(#2529) qfm válasza knorbi90 (#2525) üzenetére


qfm
senior tag

Én nem fogom ösztönözni, hogy szembe menjen valaki a promóció céljával, mindenki saját felelősségre tegye aki szeretné. :)

(#2530) cosworth válasza qfm (#2529) üzenetére


cosworth
csendes tag

Nem megy szembe a promóció céljával az, aki a webáruházban kiválasztja a készülékbeszámítás lehetőségét, a Samsungtól megkapja az erre vonatkozó kedvezményt, de ezt követően mégsem él a külsős cég által felajánlott lehetőséggel. Ezt a Samsung chates ügyfélszolgálatán is megerősítik neked, ha első kézből származó információt szeretnél.

Samsung Galaxy S22 (Samsung Galaxy S7)

(#2531) cosworth válasza knorbi90 (#2525) üzenetére


cosworth
csendes tag

+1

Samsung Galaxy S22 (Samsung Galaxy S7)

(#2532) viewdetails


viewdetails
addikt

Sziasztok, sima S22-n gyárilag fóliázott a képernyő, mint pl. S20 esetében? (Nem a lehúzhatósra gondolok természetesen ami a szállításkor van rajta.)

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#2533) polonic válasza viewdetails (#2532) üzenetére


polonic
félisten

Szia

Nem.

(#2534) viewdetails válasza polonic (#2533) üzenetére


viewdetails
addikt

Köszönöm!

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#2535) qfm válasza cosworth (#2530) üzenetére


qfm
senior tag

Nekem nem fontos, csak nem szerettem volna, ha valami véletlen mégis félre megy, minket hibáztasson érte, akik csak átadtuk az információt. De szerintem lezárhatjuk, messzire nyúlt már ez. Mindenki úgy veszi meg, ahogy szeretné. Én saját részről már nagyon várom a futárt, amiről egyelőre semmi hír.

(#2536) Mik76


Mik76
senior tag

Nemtom hogy ez android verzio, vagy samu fuggo, de lenne egy kerdesem.
A gmail notificationoknel az lg telomon az egyik valaszthato cselekves a delete volt, az s22-n meg az archivalas. Az s22 ultran is ez volt.
Van ra mod hogy vissza legyen allitva delete-re?
Elore is koszi.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#2537) RangerFox válasza Mik76 (#2536) üzenetére


RangerFox
veterán

Igen, az appon belül kell beállítani.

(#2538) Mik76 válasza RangerFox (#2537) üzenetére


Mik76
senior tag

Meg is lett, koszi. :R

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#2539) MrBazsi válasza qfm (#2512) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Ja hát h készülékbeszámítás, akkor az már nem eleve nem 180. biztos h az s10et eleve oda se adnám, amig kinem derül az s22ről hogy jó és nem olyan szar mint az s21. még jó h annó megtartottam szívtam is volna a fogam. 180ért akkor lenne jó ha kupon meg minden okosság nélkül lenne annyi. viszont 300at meg nem ér, nem tud egyszerűen annyival többet mint az s10. én meg azt biztos nem csinálnám meg h kiválasztom a készülékbeszámítást, és közbe meg megtartom...

(#2540) PNP válasza MrBazsi (#2539) üzenetére


PNP
őstag

A Samsungot egyáltalán nem érdekli, hogy végül beadod-e a régi készüléket, vagy sem. Eleve harmadik féllel intézed, nekik nincs közük hozzá, csak egy ugyanolyan ösztönző, mintha százalékos kupont adnának. Másképp megfogalmazva, ha valamilyen furcsa önmérsékletből nem veszed meg így a telefont, mindketten rosszul jártok :)

Amúgy pont a Samsung kapcsán volt pár hete hír, hogy hatalmas eladatlan raktárkészletük van flagship telefonokból, nyilván a háborúval is összefüggésben. Elég régóta megy ez a kuponozás, és bár időnként változtatnak a beváltási feltételeken, soha senkinek nem tagadták meg a szállítást, ebből azért arra lehet következtetni, hogy így is megéri nekik.

(#2541) eastsider válasza PNP (#2540) üzenetére


eastsider
nagyúr

én is erre jutottam. ez egy opció amivel élhetsz, ha akarsz. főleg, hogy ilyen levelet küldenek

[ Szerkesztve ]

(#2542) LAStar


LAStar
tag

Sziasztok!

Vettem fóliát: https://www.speedshop.hu/mobiltelefon-folia/spigen-neo-flex-samsung-galaxy-s22-hajlitott-kijelzovedo-folia-2db-elolapi-63652.html

A srác rakta fel a boltban, mert én kicsit fáztam a nedves kijelző/ fólia témától. Nagyon szépen illeszkedik, prímán megy vele az ujjlenyomatolvasó is. Persze kiderül, mennyire bírja a strapát, de szerintem a karcoktól véd, nekem pedig ez a lényeg. Kettő is van a csomagban, szóval van pótlás, ha a mostani már nagyon rongy lesz.

Vettem tokot is, mert a gyári szilikont nem bírom elviselni: ragad, összeszedi az összes szöszt, és szerintem ki is nyúlt...
Ez az egyik: https://www.speedshop.hu/mobiltelefon-tok/spigen-thin-fit-samsung-galaxy-s22-fekete-63588.html
Ez elég vékony, nem lesz tőle nagy a telefon, de szerintem rendesen véd majd a kisebb ütésektől, plusz nem ragadós az anyaga. Kétféle textúrájú anyaga van az oldalán, a recésebb miatt stabilabban fogható. Nem a legszebb vele a telefon, de nem is gáz.

Ez a másik: https://www.speedshop.hu/mobiltelefon-tok/spigen-neo-hybrid-samsung-galaxy-s22-gunmetal-tok-szurke-63599.html
Ez elég mutatós szerintem, de elég nagy és nehéz lesz tőle a telefon. Inkább kirándulásra vagy edzéshez tudom elképzelni. Nagyon jó a fogása, de nem fogom minden nap használni, elsősorban a súlya miatt.

Van egy gyári átlátszó tokom is, a sima szilikon, de az is az agyamra megy. Ugyan jól illeszkedik, látszik benne a dizájn, meg elég jól véd a széle, de nyaraláson vettem észre, hogy bizonyos szögekben, ha úgy esik rá a fény, akkor visszacsillan rajta a napfény a kamerában... szóval fotózáskor levettem, aztán reménykedtem, hogy nem ejtem el a telefont... (nem ejtettem el, de rendesen kellett kapaszkodni :) ). Szóval annyira nem gondolták át. Jah, és két hónap után már sárgul...

Az S22 gyári tokok nekem egyébként mind csalódások. A Note 10-nél és az S20-nál sokkal több szín volt, és volt pl. textil Kvadrat tok, amit imádtam - persze az is koszolódott, de szappannal simán mosható volt. Azt se értem, hogy egy sima fekete vagy fehér tokot miért nem csináltak, miért csak piros/ sárga/ bugyikék szilikonok vannak. Na mindegy, majd talán az S23-nál. :))

(#2543) Samen80 válasza MikeWazowski (#2472) üzenetére


Samen80
csendes tag

Szia!
Nem tudom,h sikerült e megoldanod,mert még nem olvastam végig a topikot.
Viszont nálam is ez volt.Ami nálam segített,h szét kell választani a wifit.A tv 2.4ghz es wifin legyen,telefon lehet 5ghz-en,és így meg fogja találni.

(#2544) qfm válasza LAStar (#2542) üzenetére


qfm
senior tag

Van sima fekete tok, csak le vannak fosztva a készletek. Van még pár bolt ahol elérhető, én is gyári feketét rendeltem.

Itt meg tudod nézni a színeket: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2545) MikeWazowski válasza Samen80 (#2543) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm, jöv szerdán kipróbálom. Majdnem jelzem mi lett.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2546) LAStar válasza qfm (#2544) üzenetére


LAStar
tag

Köszi! Ilyenem van, de a valóságban szürke. :D

(#2547) Dnalorr


Dnalorr
tag

Visszaolvasva érintőlegesen 2-3 hónappal ezelőtt volt már téma, de érdekelne, hogy így az idő múlásával kinek milyen tapasztalata van (aki fólia nélkül hosszabb ideje használja a telefont), ezzel a GG Victus+ üveggel? Mennyire gyűjti a hajszálkarcokat?

Egy telefonos boltban (nevét nem mondom...) rakattam rá ideiglenesen néhány napja egy teljes kijelzős fóliát, ameddig nem jön meg a fórumtárs által ajánlott Flolab fólia, és hát elég hitvány, nagyon gondolkodok rajta, hogy lepattintom és használom fólia nélkül addig, mert ez így nagyon gáz... Ujjlenyomat olvasó alig érzékel, fényben "szivárványos", magasabb fényerőn meg "csillog" a kijelző tőle... Sanszos, hogy amúgy az eladó srác is elég igénytelenül rakta fel, nem törölte meg rendesen a kijelzőt...

(#2548) Rinocerosz válasza Dnalorr (#2547) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Én a gyári fóliát vettem a telefonra... ezzel szerencsére érzékelési probléma nincs egyáltalán és az ujjlenyomat olvasó is gond nélkül teszi a dolgát.
Viszont az elsőt nem igazán találtam el felrakás szempontjából, de a második már jobban ment... viszont maradt egy buborék amit nem bírtam kiszedni, utána meg a ragasztó vagy szöszmösz ott maradt. :W
Szóval egy picit felment akkor a pumpa és elmorogtam magamba Samsung anyukájának a foglalkozását. :B

A jövőben erre is egy UV-s üveget szeretnék tetetni... tekintve, hogy a Galaxy s20-on is a WhiteStone Dome Glass 1,5 évig hiba nélkül tette a dolgát... de néztem a videót ami a fórumtárs linkelt. Lehet egy olyan lesz a befutó...

(#2549) DarkKarol


DarkKarol
tag

Sziasztok!

Note 8-ról tervezek váltani sima S22-re.

Használtátok már a Smart Switch-et? Van vele tapasztalatotok?
Nem találtam pontos leírást, hogy egész pontosan miket is transzferál át. Amit olvastam, ott azt írja, hogy a képeket is. Oké, de az összes képet? Vagy csak a háttérképeket / névjegy képeket? Vagy ezt belehet állítani?

Egyébként melegedés ügyileg, főleg így nyáron a Note 8-am is tud ám melegedni. Klímás lakásban, ha töltőn van és játszok rajta akkor ha elér egy bizonyos hőfokot rendszeresen színtelenebb lesz a kijelző színe, úgyhogy nem aggódok a melegedés miatt, mint sokan mások írták itt :D

(#2550) thomas92 válasza Dnalorr (#2547) üzenetére


thomas92
aktív tag

Én egyelőre fólia nélkül használtam március óta, vigyáztam rá, semmilyen karc nem volt rajta, még a fényben sem lehetett látni, ha forgattam. Ebből azt gondoltam, hogy elég ellenálló...
A nyaralás előtt rendeltem rá fóliát, de sajnos nem érkezett meg időben.

DE!

Természetesen sikerült ott összekarcolni a képernyőt. :( Ültünk a földön, kicsúszott a nadrágom zsebéből (tehát nem magasról) az S22 persze képernyővel pofára. Sajnos egy domboldal volt így, csúszott egy 50 cm hosszan. Többnyire nem erős karcok, de van benne egy elég mély is, ami néha használat közben is látszik.

Szóval én azt gondolom, hogy nem egy nagy csoda ez a GG Victus+, de lehet csak a méreg beszél belőlem, mert pórul jártam. :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.