Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26951) csaba1203 válasza Attti73 (#26950) üzenetére


csaba1203
addikt

Szerintem igen, mivel nincs összefüggésben a két dolog...

(#26952) Micsurin válasza zzola (#26949) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem segít a sufnik kizárása, a Turbadora azt mondtad volna elsőre, hogy sufni?
Még a mobilos topikban is az ajánlottak között volt időről időre emlegetve.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#26953) dancsuri


dancsuri
veterán

[Magyarországon is elindult a Google Pay]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#26954) MikeWazowski válasza dancsuri (#26953) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nem engedi telepíteni a google play...továbbra is azt írja, hogy nálunk nem elérhető.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#26955) zzola válasza Micsurin (#26952) üzenetére


zzola
félisten

Én is azt gondoltam, hogy minden rendben velük. Úgy tudom, garis ügyintézéssel nem volt gond...

(#26956) zzola válasza MikeWazowski (#26954) üzenetére


zzola
félisten

"A Google Pay Magyarországon most a Revolut, a Curve, valamint a Monese szolgáltatóknál válik elérhetővé. "
plusz ez.

(#26957) MikeWazowski válasza zzola (#26956) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jah, értem.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#26958) akooos válasza MikeWazowski (#26954) üzenetére


akooos
veterán

Hamarosan storeból is tölthető lesz.

(#26959) dancsuri válasza akooos (#26958) üzenetére


dancsuri
veterán

Egyéb forrásból most is letölthető [link] ,települ is simán, csak a hozzáadható kártyák szűkösek.

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#26960) MikeWazowski válasza akooos (#26958) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jó lenne. Számomra hatalmas előny ez a mobilos fizetés.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#26961) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Az normális, hogy az akkumulátor 98%-ról egyszer csak felugrott 100-ra?
Hol tudom megnézni az akku állapotát, hogy hány százalékos?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#26962) tibbike01 válasza MikeWazowski (#26960) üzenetére


tibbike01
őstag

Simple pay tökéletesen működik már több mint 1 éve.

(#26963) csorbajeno válasza csaba1203 (#26947) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az Euronics az szerződött partnere a Samsungnak. zzola az egyik online partnerre gondolt, aki mindkét forrásból árulja a készüléket.

(#26964) csorbajeno válasza tibbike01 (#26962) üzenetére


csorbajeno
veterán

+1

(#26965) zzola válasza csorbajeno (#26963) üzenetére


zzola
félisten

Pontosan. Aqua, Ipon, ezeknél előfordulhat bolti garis is.
Nyilván vannak olyanok, akiknél nem, pl. Edigital, eMAG, MM stb...

(#26966) scavy válasza Micsurin (#26952) üzenetére


scavy
tag

Ehhez kapcsolódóan bizarr érdekesség, amikor ma beszéltem az eMag ügyfélszolgálatos munkatárssal, és említettem neki a dolgot, mire kiderül hogy ő is ott vette az aktuális mobilját! :D

Ufozoli: hidd el, tényleg nem azon a 10%-on múlik, így már a tények ismeretében és a tőled (és tőletek) olvasottak alapján átgondolom a dolgot, és majdnem tuti hogy az emag-tól rendelem majd. De ha most nem lenne a készleten sehol, csak a BestByte-nál 300 ezerért, vagy a mobilexnél 180 ezerért, akkor még a -1 év gari ellenére is az olcsóbb helyről venném. Jelen esetben még szerencsém van hogy elvétve van készleten hivatalos viszonteladónál, így van más opcióm.

Mindenesetre röhejesnek találom ezt az egész jogszabály hézagot, valószínűleg ezt a rést be fogja tölteni a január 1-től bejövő új szabály. Jómagam Kínában éltem 6 évet, minden kütyüért Hongkongba jártunk át, (más ok miatt is, nem csak az ár miatt) ott feleennyi időt sem kellett eltölteni a keresgéléssel és a garanciás dolgokkal, pedig szürke import az ott is van rendesen.

A sufnik kizárásához és az értékhatáros dologhoz:
Azért az nem mindegy, hogy az eladókat fogják kényszeríteni hogy forgalmazói garit vállaljon rá értékhatár szerint, vagy a gyártókat? Mert pont a turbados ügyből kiindulva, hiába vállal rá a forgalmazó 2 évet, ha egy ekkora cég is eltűnhet egyik napról a másikra, akkor a kisebb boltoknál ez bármikor fent állhat, ergo a vásárló nem lesz beljebb.

[ Szerkesztve ]

(#26967) PixelRambo


PixelRambo
csendes tag

A google paynek van valami előnye a simple fizetéssel szemben?

(#26968) petrson válasza PixelRambo (#26967) üzenetére


petrson
senior tag

Szerintem csak annyi, hogy direktben is be lehet integrálni nem OTP-s számlát is. Bár egyelőre csak korlátozott számlákkal, nekem a revolut visa-ra jól jött, mert KH visa sajnos nem engedélyezett még mobilos fizetésre.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#26969) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

One UI 3.0 beta delayed for Galaxy S10 and more over high battery drain
[link]

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#26970) Polllen válasza petrson (#26968) üzenetére


Polllen
nagyúr

De a KH-nak van normális appja, amivel ugyanúgy megy a mobil fizetés. Én max azért örülök a pay-nek, hogy ha egyszer veszek egy órát, azzal is menni fog.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#26971) dkovizoli válasza mSchumi87 (#26969) üzenetére


dkovizoli
addikt

Késik pár napot. Biztos ki fogják majd adni, csak picivel később. Amúgy se túl sok mindenkit érint itthon.

(#26972) Protezis válasza tibbike01 (#26962) üzenetére


Protezis
őstag

A Simple Pay tökéletesen működik már több, mint 3 éve. Ez idő alatt 3-4 alkalommal volt vele problémám.

(#26973) meszipeti válasza Protezis (#26972) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Sajnos az csak OTP kártyával megy. Nekem Sberbankos van, annak nincs érintéses fizetése. Egy Curve kártyával vászon bármilyen kártyával lehet fizetni. Amúgy én is használom a Sinple virtuális kártyáját, nekem sem volt gondom vele eddig.

"A játék az nem játék"

(#26974) petrson válasza Polllen (#26970) üzenetére


petrson
senior tag

A KH-nál sajnos csak Mastercarddal megy. Nekem Visa van.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#26975) grafnet válasza petrson (#26974) üzenetére


grafnet
veterán

Ez mit jelent? GPay nem működik?
Nekem K&H app van, Maestro kártyám, s tudok a telefonnal fizetni.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#26976) sgeza válasza PixelRambo (#26967) üzenetére


sgeza
veterán

A Simple-lel szemben nincs, ha abban OTP-s kártyád van. Ha idegen kártyát töltögettél eddig, akkor annyi előnye lehet, hogy abba közvetlenül tudod használni a saját kártyádat. Habár jelenleg csak néhányat lehet betenni (pl. Revolut, vagy ahogy a kolléga említi, Curve-ön keresztül végülis bármit), de gondolom ez később bővül.
Ugyanakkor sok banknak szintén van saját fizetős alkalmazása (a már említett KH, Raiffeisen, nem tudom kiknek még), amivel szintén közvetlenül, saját bankosan tudsz fizetni. Ezekhez képest sem nyújt ilyen értelemben többet a GPay.

[ Szerkesztve ]

(#26977) sgeza válasza grafnet (#26975) üzenetére


sgeza
veterán

Persze, hogy tudsz, mert a KH-nak van saját fizetős alkalmazása. Azt használod (ahogy egyébként én is).

(#26978) grafnet válasza sgeza (#26977) üzenetére


grafnet
veterán

Petrson írt - számomra - nem egyértelmű dolgot, azt próbálom letisztázni.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#26979) sgeza válasza grafnet (#26978) üzenetére


sgeza
veterán

Ő azt írta, hogy a KH csak a MasterCarddal enged NFC-s fizetést, a Visával nem. Lehet, hogy így van, ezt én nem tudom. Nekem csak MasterCard vagy Maestro kártyáim vannak ott.

(#26980) sub71


sub71
aktív tag

S10-re TMH/DTM rom, megjött a novemberi frissítés

(#26981) grafnet válasza sgeza (#26979) üzenetére


grafnet
veterán

:R

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#26982) petrson válasza grafnet (#26978) üzenetére


petrson
senior tag

A Visa nem támogatott a KH appnál. Ezt írtam 2x is.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#26983) vg válasza sub71 (#26980) üzenetére


vg
addikt

Eddig ez a frissítés ment fel a leglassabban, vagy 15 percig vacakolt.

(#26984) davidvarga


davidvarga
tag

Sziasztok! Valahogy meg lehet tudni, hogy cserélve lett e az akku a telefonban? Vagy esetleg az akku gyártásának az idejét? Természetesen szétszedés nélkül.

(#26985) Lacka89


Lacka89
aktív tag


Új kijelző, keret, akku és hangszóró..

(#26986) MikeWazowski válasza Lacka89 (#26985) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Kontroller? :D

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#26987) grafnet válasza MikeWazowski (#26986) üzenetére


grafnet
veterán

Az a vezetéshez kell... :DDD

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#26988) Lacka89 válasza MikeWazowski (#26986) üzenetére


Lacka89
aktív tag

A PS kontroller a TabS6-hoz, Xbox game pass jatekokhoz van :D

(#26989) N4ri87


N4ri87
senior tag

Gyerek, ha ez így normális, én besz@rok.

C805

(#26990) Morris válasza N4ri87 (#26989) üzenetére


Morris
veterán

Gondolod a YouTube vanced nem a play áruházből van.
Azon nem csodálkoznék hogy szívja az akkut. Sőt még talán adatokat is küldözget a tudtod nélkül.
Viszont a samsung browser nálam is egyre inkább lassú és zabál is.

(#26991) csorbajeno válasza Morris (#26990) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én sem az S9-en, sem az S10-en nem érzek lasulást. Tekintve, hogy böngésző, nem lehet hogy az 5G hálózatépítéshez köze van?

(#26992) grafnet válasza Morris (#26990) üzenetére


grafnet
veterán

Nem azért lett csinálva és nem az volt propagálva a YTV kapcsán, hogy nem gugli és nincs reklám és fut a háttérben?

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#26993) Micsurin válasza grafnet (#26992) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De, csak tipikus rosszindulat a külsős appok felé.:D

Mivel nem hiszem, hogy a telo rootolva van eleve nema Vanced hanem leginkább a microG tudna durván logolni. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#26994) Morris válasza csorbajeno (#26991) üzenetére


Morris
veterán

Fogalmam sincs, de nálam mostanában nagyon lassan indul el.

Sajnos a külső appok nincsenek ilyen irányban ellenőrizve. Nem tudod, hogy mit csinál a háttérben.
Semmi sincs ingyen.

Ez nem rosszindulat, inkább óvatosság. Nem szeretem sem a guglis appokat, sem az ilyen ismeretlen ingyen appokat.
A fizetős cuccok jók. Legalábbis nekem azokkal még nem volt gondom.

[ Szerkesztve ]

(#26995) sgeza válasza Morris (#26990) üzenetére


sgeza
veterán

A Vanceddel nincs baj. Természetes, hogy az erős fogyasztó tud lenni, mivel gondolom filmeket néz vagy zenét hallgat rajta. A böngésző nekem neccesebb.
Mindazonáltal ez az akku statisztika szerintem sz@rt sem ér. Az alkalmazások fogyasztásait szerintem messze nem jelzi rendesen. Maga a merülési görbe egyedül, ami talán objektív. De kideríteni ebből nem lehet, hogy mondjuk tényleg melyik alkalmazás szívja.
Nekem például kinyomott képernyővel (például éjszaka) nagyságrendi, brutális különbség van a merülésben csak amiatt, hogy a wifi 2,4 vagy 5 GHz-en van. Holott nem igazán kellene lennie különbségnek. Kideríteni viszont képtelenség, hogy miért van ez a különbség. Mintha az 5 GHz használata esetén nem aludna egyáltalán a telefon, vagy valami ehhez hasonló. Érthetetlen. Az is lehet, hogy az Exynoshoz van köze, nem tudom.

(#26996) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

Furcsa dolog törtéik pár napja.

A Googel Pay app hiába telepítem fel, X idő után teljesen eltűnik a telefonomról.

Ilyennel találkozott már valaki? :F

(#26997) norti válasza hkari (#26996) üzenetére


norti
addikt

Nekem is eltűnik, ahogy egyszer elindítom... már cikk is van róla máshol.

(#26998) meszipeti válasza hkari (#26996) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Most, hogy mondod, tényleg eltűnt. Viszont kb. egy órával ezelőtt fizettem telefonnal, és működött.

"A játék az nem játék"

(#26999) petrson válasza meszipeti (#26998) üzenetére


petrson
senior tag

Nekem is eltűnt, illetve alkalmazások menüben láttam, de tiltva. Nem para, mert ha beállítottad a kártyád hozzá, akkor nélküle is megy, ma próbáltam, minden ok.
Ja és simán törölhető is maga a GPay app, nem zavar be. Elvileg alapból integrált már a 10es rendszerben.

[ Szerkesztve ]

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#27000) szendy69 válasza Morris (#26994) üzenetére


szendy69
tag

Nekem az appok 90%-a 3. féltől származik, azóta mióta androidot használok. Mindegyik pro és teljesen reklám mentes, nem is értem ki használ még mindig play áruházat... Soha egyik alkalmazással sem volt probléma. Háttér használatot természetesen egyik sem kap, kivéve MicroG és Vanced, de ezek kellenek is, hogy háttérben tudj zenét lejátszni kikapcsolt képernyőnél. És emiatt sem leszek soha iPhone párti...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.