Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26051) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Van arra a beállításokban mód, hogy hosszú nyomásra nyissa meg a Bixby gomb az appot és rövidre várjon utasítást? Ne fordítva? Nem láttam de hátha elkerülök valamit és nem a gomb opciói alatt kéne keresni.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#26052) sgeza válasza dkovizoli (#26050) üzenetére


sgeza
veterán

Független ROM S10-re.

(#26053) dkovizoli válasza sgeza (#26052) üzenetére


dkovizoli
addikt

Aha. Remek. Felraktad? Vajon mi változott? Biztos valami bugot javít.

(#26054) csorbajeno válasza Micsurin (#26051) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ha aktiválod Bixby-t, akkor annyi állítási lehetőséged lesz, hogy szipla vagy dupla gombnyomásra induljon Bixby, a másikra meg tudsz appot indítani.

(#26055) Maelephant


Maelephant
aktív tag

Sziasztok,
hogyan lehetséges az, hogy ugyanazzal az USB C-C kábellel az asztali gépemen (ASROCK Z370 Extreme4 alaplap) az S10 nem tölt gyorsan (bár a rádugás pillanatában kiírja, hogy quick charging, meg kevesebb, mint egy óra töltés időt jósol kb. 40%-os töltöttségnél, aztán ennyi idő alatt 10%-ot tölt csak), viszont a (céges) Samsung A51-es gyorsan töltődik. Ugyanezzel a kábellel a céges HP ProBook-ról, illetve asszony céges MacBookjáról az S10 is gyorsan töltődik.
Nyilván nem létkérdés, csak kíváncsi lettem.

(#26056) MikeWazowski válasza sgeza (#26052) üzenetére


MikeWazowski
addikt

De ez a oneUI 2.5-öt is tartalmazó szeptemberi frissítés? Vagy azóta megjelent egy újabb?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#26057) Micsurin válasza csorbajeno (#26054) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi, kár... :((( Az lenne az igazi ha a hosszú nyomást is állíthatná az ember, valahogy nem esik kézre hosszan nyomni így mindig app, majd újra megnyom.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#26058) akooos válasza Micsurin (#26057) üzenetére


akooos
veterán

[link]
Itt van long press

Nem próbáltam!

[ Szerkesztve ]

(#26059) dkovizoli válasza MikeWazowski (#26056) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ez már egy újabb. Egyelőre úgy néz ki, csak Svájc, még.

(#26060) zzola válasza Maelephant (#26055) üzenetére


zzola
félisten

Ha fordítva dugod be a kábelt a telefonba, akkor sem?
Nálam power bankról töltve nem mindegy, hogy hogyan áll az usb C, összeeresztéssel lefelé vagy felfelé...

[ Szerkesztve ]

(#26061) Maelephant válasza zzola (#26060) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Szia, köszi, kipróbálom majd, csak sötét asztal alatti szűk helyen, rozmártesttel kell négykézlábazni hozzá, még erőt gyűjtök :D.

(#26062) sgeza válasza MikeWazowski (#26056) üzenetére


sgeza
veterán

Azóta jött újabb!

(#26063) sgeza válasza dkovizoli (#26053) üzenetére


sgeza
veterán

Felraktam természetesen! :D
Látványosan nem változott semmi. Biztos foltoznak, toldoznak...

(#26064) Micsurin válasza akooos (#26058) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszönöm mindjárt megnézem más nem 3rd is tökéletes. :)
----

Na fent a hybrid meglepően jó. Whitestone üveg megfér vele vagy felfogja nyomni a szélét?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#26065) melan válasza jano_77 (#26048) üzenetére


melan
senior tag

Én a hozzá kapott kábellel dugtam a laptop usbc helyére, de nem tölt :F

(#26066) ShadowLac


ShadowLac
addikt

[link]
GOOGLE CAMERA ami jól működik exinios processoros samsung s10en.!!
Nincs túlélesítés, valamint a beltéri gyengéb fényben készült fotókon is segít.
Mondjuk a szelfi kamerát nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra,s23ultra, s24Ultra

(#26067) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok, az utolsó frissítés óta van egy ilyen kis "ikon?" az óra mellett?
Ez mi és hogy tudom onnan eltüntetni?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#26068) icemad válasza jacis (#26067) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nagy teljesítmény módban használod. Nekem is ott van, engem nem zavar.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#26069) kaisers válasza jacis (#26067) üzenetére


kaisers
aktív tag

Pl.: Nice lock és QuickStar

[ Szerkesztve ]

(#26070) dinnje válasza Maelephant (#26055) üzenetére


dinnje
aktív tag

Sziasztok!
Töltéssel kapcsolatos tapasztalataim az S10+-szal kapcsolatban:
Otthon van két Huawei gyorstöltő, az egyik 5V mellett 4,5A-rel tud max tölteni (ez 22,5W), értelem szerűen ezzel nem lesz gyors töltés, a mi telónk ebből max 10W-tal tud töltődni. A másik hüvely töltő már tudna 9V-tal is tölteni, de ez a töltő az istennek se tölt gyorsabban, mert Huawei Quick Charge és az nem kompatíbűl. Akkor próbáltam egy Anker QC3-as töltővel, amivel elvileg menne megint a gyors töltés, de csak több mint 4 óra alatt tudná feltölteni a töltő saját USB-C - USB-C kábelével (más eszközt piszkosul tölt). Az egyetlen háztartásomban fellelhető töltő amivel megy a gyorstöltés, egy Lenovo laptop USB-C-és 65W-os PD töltője. Ja és van még egy, a napokban vettem egy Xiaomi Power Bank 3-mat (nem a pro, azt majd legközelebb veszek a laptophoz), ezzel szintén megy a teló által írtózatos 15W-os sebességű gyorstöltés. Bár nekem ez elég, szerintem nem kéne erőltetni a kínaiak általnpreferált több tíz wattos pumpálást. Ez olyan, mint anno a CD íróknál a 48 meg 52x-es írási sebesség, ami már a vicc kategóriájába ment, én akkor is max 12x-es sebességgel írtam a lemezeket. Ugye ott is csak a lemez belső sávjaiban ment a nagy sebesség, kifelé haladva csökkent. Na a LiPO-akksik is így töltődnek, nem lehet teljes ciklusban pumpálni maxon.

(#26071) MikeWazowski válasza sgeza (#26062) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Mi a száma? Sehol nem találok erről infót. Sammobile-on cikk sincs, meg a firmware-ek között sem látni. Kicsit fura ez.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#26072) dkovizoli válasza MikeWazowski (#26071) üzenetére


dkovizoli
addikt

Sammobile -n fent van AUT kóddal. Samfirm is látja AUT régióval.

(#26073) sgeza válasza MikeWazowski (#26071) üzenetére


sgeza
veterán

Így, ahogy a kolléga mondja.

(#26074) sgeza válasza dinnje (#26070) üzenetére


sgeza
veterán

Mi a kérdés? :)
Egyébként én is sokszor pont ilyen laptop töltővel töltöm, van, amikor az jobban kézre esik.
Egyébként tudtommal fejlesztenek olyan akksikat, amik nagyobb teljesítménnyel tölthetők, így lesznek "kitalálva". Ezt már nem feltétlenül hasonlítanám az 52x-es CD íráshoz, mert ez már eleve erre lesz fejlesztve.

[ Szerkesztve ]

(#26075) MikeWazowski válasza dkovizoli (#26072) üzenetére


MikeWazowski
addikt

[link] <- itt nincs.
Mit nézek rosszul? Bár, ha nem ez a típus, akkor lehet nem is kapjuk meg. Nem ázsiai régiós kapott update-et? Mert azt mi szerintem meg se kapjuk akkor.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#26076) grafnet válasza dinnje (#26070) üzenetére


grafnet
veterán

A Huawei az egy érdekes "állatfajta".
Nekem az S10+ bármelyik gyorstöltésre képes töltővel gyorstöltést ír.
Lehet kínai 1$-os vagy valami komolyabb, lehet 9 V-os vagy 12 V-os is, lehet madzagos és Qi is.

Ellenben az asszony Huawei-je az nem hajlandó bármely eszközzel bármely madzaggal tölteni.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#26077) csorbajeno válasza MikeWazowski (#26075) üzenetére


csorbajeno
veterán

Keress rá az AUT svájci régiókóddal. Ott lesz az ;) Legalábbis én találtam a linkeden, szept. 20-i kiadással :K

(#26078) MikeWazowski válasza csorbajeno (#26077) üzenetére


MikeWazowski
addikt

[link]
Valóban.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#26079) dkovizoli válasza MikeWazowski (#26075) üzenetére


dkovizoli
addikt

Kiválasztod a svájcot a select country résznél és ott megtalálod. Nem ázsiai kapott, hiszen svájci. De ettől lehet, hogy mi nem fogunk kapni. Volt már máskor is, hogy pont Svájc kapott valamiért egy plusz frissítést.

(#26080) sgeza válasza MikeWazowski (#26075) üzenetére


sgeza
veterán

A sammobile nem mérvadó. Ott majd lesz, amikor lesz. Friyával (vagy Samfirmmel) tölthető AUT kóddal, ami azt jelenti, hogy a Samsung kiadta, mert ezek a programok a Samsung szerverről töltik.
Ez a következő hivatalos független OXM firmware, ami az AUT régióban már kiadásra került. Hamarosan jön a többinél is (hacsaknem hagyják ki ezt a frissítést).

[ Szerkesztve ]

(#26081) Imi1981 válasza dinnje (#26070) üzenetére


Imi1981
veterán

Miért nem töltöd a saját hozzá adott töltőjével? Az 15 wattos.

(#26082) jacis válasza Imi1981 (#26081) üzenetére


jacis
nagyúr

Bennem is ez a kérdés merült fel!

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#26083) sgeza válasza Imi1981 (#26081) üzenetére


sgeza
veterán

Mert valószínűleg épp azzal töltené, amelyik a keze ügyébe akad, ha már van kéznél több. Viszont értetlenül áll az eset előtt, hogy más gyorstöltők közül némelyikkel nem megy. Gondolom. Én is sokszor töltöm a laptop töltőjével, mert van, amikor az van inkább kéznél.

(#26084) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Xiaomi 20W-os álló veznélküli töltőjét próbálta már valaki? Működik? Mennyire csúszós / stabil a felület? Telo nem melegszik jobban a nagyobb teljesítményű padtól?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#26085) Imi1981 válasza sgeza (#26083) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát nem tudom. Amióta ez a gyorstöltések vannak én nem használok más töltőt csak sajátját. Régebben úgy remélik olvastam, hogy nem egyforma technológiát használnak gyorstöltésnél a különböző gyártók. Lehet nem jól emlékszem. Az biztos, hogy samsung A70 - em hiába töltöm a xiaomi mi note 10 lite telóm 30 wattos gyors töltőjével (gyorstöltést ír pedig töltés közben ) nem olyan gyors mint a saját 25 wattos töltőjével. Pont tegnap próbáltam. Asszony s10 plus telóját csak saját töltőjével töltjük.

[ Szerkesztve ]

(#26086) sgeza válasza Micsurin (#26084) üzenetére


sgeza
veterán

Tök mindegy, hogy a pad nagyobb teljesítményű, attól még nem fog annyival töltődni a telefon, mert azt utóbbi határozza meg, hogy mennyit vesz épp fel. Ergo nem fog jobban melegedni. A többire nem tudom a választ, nincsenek ezzel tapasztalataim.

[ Szerkesztve ]

(#26087) sgeza válasza Imi1981 (#26085) üzenetére


sgeza
veterán

Attól nem romlanak el, ha máséval töltöd, max nem használja ki a gyorstöltés funkcióját. Ily módon természetesen lehet, hogy a 30 W-os töltővel, aminek ugye nem használja ki a gyorstöltés funkcióját, lassabban fog tölteni, mint a kisebb teljesítményű, de saját töltőjével, aminél viszont kihasználja a gyorstöltés funkciót.
Ez egyébként úgy működik, hogy valamilyen módon lekommunikálja a töltővel a telefon, hogy mire képes, és ennek megfelelően emeli meg a töltő a feszültségét, vagy épp nem, hanem hagyja 5 V-on. Ha ez a kommunikáció egymással nem "kompatibilis", akkor nem tudják megbeszélni, hogy mehet-e a gyorstöltés, tehát nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#26088) melan


melan
senior tag

Egy ideje 2 SIMmel használom a telót, és arra lettem figyelmes, hogy néha kapok értesítést nem fogadott hívásról, miközben ott van mellettem a telefon, és nem beszéltem épp rajta.
Mintha miután leteszek az egyik SIMel folytatott hívást, és utána valamennyi ideig ha hívnak a másik számon, akkor nem vagyok elérhető... Előfordulhat? Vagy mi okozza ezt?

(#26089) grafnet válasza melan (#26088) üzenetére


grafnet
veterán

Előfordulhat.
Mivel nem Dual Activ, csak Dual Standby a telefon.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#26090) Hando


Hando
tag

Sziasztok!
Hétvégén felraktuk a szeptemberi OneUi 2.5-s frissítést S10+ ra párom és én is! Azóta 2x kell tölteni naponta a telefonokat mert úgy merülnek mint a titanic mind a 2 készülék!
Semmi nem változott a használatban eddig 1.5 napokat simán elment 1 töltéssel (ma reggel 6:30 kor levettem töltőről és most tartok 37%nál 12:00kor)! Volt wipe cache is semmi változást nem hozott, már csak a teljes reset maradt!
Esetleg másnál nem jelentkezett a frissítés óta ilyen hiba? :F :(((

[ Szerkesztve ]

(#26091) karldergroße válasza Hando (#26090) üzenetére


karldergroße
senior tag

Nálam nem, és ezt az Accu Battery Pro is tanúsítja, nagyjából ugyanannyit bír.

(#26092) MikeWazowski válasza karldergroße (#26091) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nekem az Gsam battery monitor szerint még javult is az üzemidőm. Átlag 5 óra sot.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#26093) KZP válasza Hando (#26090) üzenetére


KZP
őstag

Mi a legnagyobb fogyasztó?
Nekem az Edge képernyő volt. A megoldás az lett, hogy azon belül kellett az Eszközöket kikapcsolni, mert az iránytő merítette ezerrel. Most, hogy ez megtörtént, nekem is jobb lett az üzemidőm.

[ Szerkesztve ]

(#26094) akooos válasza Hando (#26090) üzenetére


akooos
veterán

Ez fura, ma hajnalban mikor felkeltem, akkor vettem le a töltőről (4:50), most van 72%-on a szokásos használattal. Ez nálam nem változott.
Mindkettő készülék merül, mint az állat, de eddig nem? :Y Nagyon fura!

(#26095) Hando válasza KZP (#26093) üzenetére


Hando
tag

Ege panelt nem használom csak az alkalmazások fül aktív benne, AOD-t sem használom, és mivel nem hasznalok akku monitorozót sem így a telefon szerint a 3 legnagyobb fogyasztó 1. Chrome 2. Youtube 3. Facebook
És igen érdekes hogy mind a 2 készülék ezután a frissítés után ugyan azt produkálja (Párom is pont egyik este megjegyezte, hogy mi van a telefonjaval mert ma már töltötte egyszer és mire hazáért már majdnem lemerült neki 2.-ra is, frissítés óta szarakodik neki)

(#26096) Hando


Hando
tag

Felraktam a GSam progit mindent kiüritettem memóriábol 15 perc monitorozás uán 1 applikáció Combined APP CPU program 70% ban ette az aksit! Google a barátom és ugylátom hogy ez elég gyakori hiba és a jelensége hogy merítti a telefont!

(#26097) migabi24


migabi24
nagyúr

Csak engem zavar, hogy a kijelző állandóan változik, egyszer tök szép aztán meg besárgul-zöldül vagy nem is tudom, hogy mondjam, valahogy a fényviszonyokhoz igazodik valami

(#26098) migabi24 válasza migabi24 (#26097) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ja mikor olyanja van akkor meg pirosas, persze csak a fehéregyensúly megy el de akkor is

(#26099) sgeza válasza migabi24 (#26097) üzenetére


sgeza
veterán

Kékfény-szűrő?

(#26100) migabi24 válasza sgeza (#26099) üzenetére


migabi24
nagyúr

Dehogy, a fehéregyensúllyal játszik a szoftver, nem 1x elcsíptem már ahogy épp állítgatja zöldes és pirosas közt :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.