Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26351) csorbajeno válasza zAPAtyin (#26339) üzenetére


csorbajeno
veterán

Mit szeretnél tulajdonképpen? :B

(#26352) csorbajeno válasza Micsurin (#26348) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nekem az S9-en nincs festékhiba, az S10 meg még nincs 1 éves, de az is hibamentes.

(#26353) icemad válasza csorbajeno (#26351) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor nem csak én nem értem... :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#26354) sgeza válasza icemad (#26353) üzenetére


sgeza
veterán

Mi az a Facebook avatar?

(#26355) Micsurin válasza csorbajeno (#26352) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszönöm! :R

Tényleg, bármi hír az USB csati cserés esetedről? :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#26356) csorbajeno válasza Micsurin (#26355) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nem nekem volt vele gondom, de nemrég olvastam az előző oldalon, hogy alaplap cserével megoldották neki. :D

(#26357) Micsurin válasza csorbajeno (#26356) üzenetére


Micsurin
nagyúr

...nyavalyás basic arcképek. :D :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#26358) Zsolaf válasza Musaka (#26349) üzenetére


Zsolaf
addikt

Ezt rossz volt végig nézni :o

(#26359) zoo8800


zoo8800
veterán

Üdv.
Telekomos S10-re megjelent a frissítés. Ebben vajon benne van a patch vagy ez még a bugos verzió?

rip and tear, until it is done

(#26360) dkovizoli válasza zoo8800 (#26359) üzenetére


dkovizoli
addikt

Gondolom a szeptemberiről beszélsz. Azzal sem mindenkinél jelentkezett. Az októberiről pedig még nem jelezte senki, hogy van vele gond vagy sem.

(#26361) stefi68


stefi68
addikt

Nem tudjátok véletlenül, hogy a készülékre kötött biztosítás tulajdonosváltáskor tovább él-e? Vagyis a készülékhez kötött, vagy személyhez?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#26362) philipe


philipe
tag

Sziasztok!

Nemrég csatlakoztam a klubhoz egy sima S10 el, és lenne egy kérdésem.
A lecserelt S9 em simán tükrözte az LG tévére a képet ez viszont nem..
Létezik, vagy én vagyok béna?

Köszi

(#26363) Micsurin válasza zoo8800 (#26359) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nekem teljesen jó, tegnap reggel tettem fel. Többször fotóztam nem volt még vele gondom.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#26364) laci1892


laci1892
senior tag

Valaki használ más controll panelt, mint a gyári? Olyat keresek ami picit jobban néz ki, de nem eszi az aksit. Ha egyáltalán van ilyen.

Tapasztalatok?

(#26365) zAPAtyin válasza Micsurin (#26355) üzenetére


zAPAtyin
tag

[Facebook Avatar]

[ Szerkesztve ]

(#26366) csorbajeno válasza stefi68 (#26361) üzenetére


csorbajeno
veterán

Hol kötötted a biztosítást? Egyébként ez is úgy működik, mint az autónál. Ha bármelyik módosul(tárgy vagy tulajdonos), akkor okafogyottá válik a biztosítás. Ha szolgáltatói biztosítás, akkor az tuti megszűnik.

(#26367) csorbajeno válasza philipe (#26362) üzenetére


csorbajeno
veterán

Mivel próbáltad tükrözni? A SmartView itthon simán boldogul mindkét telefon esetén a képernyő tükrözésével. Mivel próbáltad? Mármint milyen appal/funkcióval?

(#26368) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

A korábbi hírek alapján, ha jól értettem még két főverzió frissítést fog megkapni az S10 és az S10+?

(#26369) Micsurin válasza Dhampir (#26368) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igen :K

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#26370) Dhampir válasza Micsurin (#26369) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen válaszod! :R

Még azt megkérdezném, ha van összehasonlítási tapasztalat, hogy az S10 és az S10 Plus akkuideje között nagyon érezhető a különbség a Plus javára?

Ahol gyengébb a térerősség, ott ugyanazt produkálja az antenna mindkét telefonnál, illetve valamelyik jobban megtartja vagy inkább hajlamos "eldobni" a hálózatot?

(#26371) zzola


zzola
félisten

Ezekkel a frissítésekkel valamit jól ebaxtak! Eddig villámgyorsan olvasta be a hátlapi kamera a QR kódokat, most 3x rá kell mennem a kódra, mire nyögvenyelősen beolvassa!
Szégyen! Már-már Apple szindróma...
Hiába lesz itt még főverzió frissítés, ha szoftveresen tönkreteszik a készüléket...
:W

[ Szerkesztve ]

(#26372) philipe válasza csorbajeno (#26367) üzenetére


philipe
tag

A gyári smart view al próbálkoztam, de míg az S9 egy pillanat alatt megtalalja a tv-t az S10 nem is látja... Ezért tartom roppant furcsának..

(#26373) icemad válasza zzola (#26371) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Samsung és Apple ugyanaz ilyen szempontból. Mindkettő szoftveresen teszi tönkre a készüléket, hogy vegyél egy másikat.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#26374) tibbike01 válasza icemad (#26373) üzenetére


tibbike01
őstag

Fura, lassan 2 éve használom az S10-et, mindig frissítem a legújabb szoftverre, de még semmilyen bug-ot nem vettem észre, se a kamera, se akku idő semmit :U

(#26375) TODI1111 válasza zzola (#26371) üzenetére


TODI1111
addikt

Esetleg próbáltál, egy fényképezőgép gyorsítótár törlést? Vagy ha külsős programot használsz QR kód beolvasáshoz annak a gyorsítótár törlését?

(#26376) icemad válasza tibbike01 (#26374) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet, hogy hatott rájuk a büntetés, amit ezért kaptak.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#26377) zoo8800 válasza Micsurin (#26363) üzenetére


zoo8800
veterán

Felraktam én is, egyelőre nekem se produkál app leállást.

rip and tear, until it is done

(#26378) NeeKee


NeeKee
tag

Sziasztok,
1 hete feltettem a szoftverfrissítést, azóta az eddig prímán működő ébresztő nem kapcsol be reggel, pedig aktívra van állítva. Olyan, mintha éjszaka a telefon kikapcsolná a reggeli ébresztőmet, ezzel eléggé megnehezítve a reggeleimet. A kis óra ikon is eltűnik reggelre, pedig lefekvéskor még ott van :F Valaki találkozott már ilyennel?

(#26379) csorbajeno válasza NeeKee (#26378) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nálam ébreszt rendesen, elképzelésem sincs mi lehet a gond. Első körben én törölném az óra adatait.

(#26380) ginola


ginola
addikt

Sziasztok
J3-ról váltanék A71-re.
Mi a legegyszerűbb és biztonságos módja, hogy minden adatom, fotóm, appom és azok beállításait átvigyem az új telefonra?

(#26381) csorbajeno válasza ginola (#26380) üzenetére


csorbajeno
veterán

Talán a SmartSwitch. De az alkalmazások beállításait nem biztos, hogy át tudod vinni. Meg őszintén, én nem is tenném. Más fajta telefon, én beállítanám, mint egy újat.A fotókat, névjegyeket a Google szolgáltatásaival szépen át tudod vinni, vagy a SmartSwitch-csel, de az appokat és azok beállításait én manuálisan intézném. Aztán, ha kész, akkor csinálnék egy biztonsági mentést és abból bármikor vissza tudsz állni.

(#26382) ginola válasza csorbajeno (#26381) üzenetére


ginola
addikt

Pedig az jó volna, ha az appok mentéseit is átvinné, se időm, se türelmem nincs, hogy 70 appot manuálisan állítsak be.
A gmail mentés nem állítja vissza az appokat és azok mentéseit?

Biztonsági mentést, hol?

[ Szerkesztve ]

(#26383) sgeza válasza ginola (#26382) üzenetére


sgeza
veterán

Az alkalmazások mentését a Google biztonsági mentés egész jó arányban átviszi (alkalmazás függő, hogy engedi-e). A smartswitch sz@rra se jó. Szerintem elegendő az adatokat a Google mentéssel vinni, amit lehet, szinkronizálni (névjegyek, stb.), az egyéb tartalmat a belső tárhelyről pedig simán átmásolni például pc-vel, vagy ha az nem áll rendelkezésre, akkor pendrive-ra usb-n kitenni.

(#26384) ginola válasza sgeza (#26383) üzenetére


ginola
addikt

Leírnád lépésről lépésre, te hogyan csinálnád, mint egy 5 éves gyereknek? :) Soha nem csináltam Samsung telefonok között ilyet.

(#26385) KZP válasza NeeKee (#26378) üzenetére


KZP
őstag

Szia, így legyen beállítva:

(#26386) NeeKee válasza KZP (#26385) üzenetére


NeeKee
tag

Szia,
Köszi, megnéztem, így van beállítva. Kitöröltem az eddig beállított ébresztéseket, újra állítottam be holnapra, reggel kiderül sikerült-e a dolog :)

(#26387) zzola válasza TODI1111 (#26375) üzenetére


zzola
félisten

Gyári appot használom. Kipróbálom, amit írtál.
Kösz.

(#26388) KZP válasza NeeKee (#26386) üzenetére


KZP
őstag

Még esetleg keress rá az Alvó alkalmazásokra, nem-e ott is be van kapcsolva.

(#26389) zzola válasza TODI1111 (#26375) üzenetére


zzola
félisten

Köszi!
Ez megoldotta a problémát, hasít a QR kód beolvasás! :))

(#26390) sgeza


sgeza
veterán

AUT kóddal megint jött új független.

(#26391) dkovizoli válasza sgeza (#26390) üzenetére


dkovizoli
addikt

Na biztos nem teszem fel :DD . Maradok DBT-n.

(#26392) icemad válasza sgeza (#26390) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Phn-re is. Októberi biztonsági frissítés.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#26393) sgeza válasza icemad (#26392) üzenetére


sgeza
veterán

Az AUT-ra egy újabb jött.

(#26394) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok!

Youtube app-ban a megosztás menüben a lehetőségek sorrendje minden megnyitáskor random változik. Ez feature vagy bug?

Úgy nézek TV-n youtube videókat, hogy van egy kodi-s lejátszóm és kori app-pal osztom meg.
Elég bosszantó, hogy mindig máshol van a listában. Úgy néztem, hogy gyomlálni a listát csak root-tal lehetne, de valahogy fixálni, hogy legalább ugyanott legyen mindig minden?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#26395) Lajcsika válasza sgeza (#26393) üzenetére


Lajcsika
tag

Nekem még BTU-ra az októbari sem jött OTA-n.

(#26396) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy néz ki, hamarosan indul az android 11 beta program s10 sorozatra. link

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#26397) sgeza


sgeza
veterán

Szerintetek miért van az, hogy a GSam és a rendszer által mutatott alkalmazás fogyasztások köszönő viszonyban sincsenek egymással?

(#26398) csorbajeno válasza sgeza (#26397) üzenetére


csorbajeno
veterán

Szerintem mindkettő csak saccolni képes. És hogy őszinte legyek, én a GSam-ra sem nagyon tudok adni.

(#26399) thamasz válasza Lajcsika (#26395) üzenetére


thamasz
senior tag

Nekem most jött OTA az októberi BTU S10-re, 140 MB.

(#26400) dkovizoli válasza csorbajeno (#26398) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én sem. Pont ezért már rég csak a beépítettet szoktam megnézni időnként.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.