Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27701) sgeza válasza icemad (#27700) üzenetére


sgeza
veterán

Hát ezeket nem értem, mivel a probléma az volt, hogy nem kapcsolódik. Akkor meg hogyan frissít?

(#27702) jano_77 válasza sgeza (#27701) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jelenleg a feleségem iPhone SE-el volt párosodva az óra és azzal frissíti éppen magát. Tegnap próbáltam az én S10+-al párosítani úgy, hogy a feleségem telefonjában törölte a párosítást. Most jelenleg arra várok, hogy a frissítés - ami a telefonban kiírta, hogy 100% - befejeződjön, mert az órán még mindig a frissítés homokórája látható. Na ebben a pillanatban véget is ért, most indul újra az óra. :K

És sikerült is. Köszönök minden segítséget! :R :))

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#27703) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Aod notifyból vagy rosszat szedtem le vagy ez konkrétan egy helyben használja a képernyőt? :Y Nulla az az tényleg semmi pixel váltást nem tapasztaltam ezért fölétettem egy egy SJ-t és 10 percenként képet készítettem, semmi mozgás.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#27704) KrAt válasza Micsurin (#27703) üzenetére


KrAt
veterán

Nekem mozog

(#27705) Micsurin válasza KrAt (#27704) üzenetére


Micsurin
nagyúr

User error, nem azt szedtem le mint ami itt lett említve, nem is hasonlított a beállítási menüm.
A Jawomo félét leszedve most nekem is változtatja a helyét. :R

Statikus AOD-k közt mekkora energiafogyasztási különbség van mérettől függően?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#27706) sgeza válasza Micsurin (#27705) üzenetére


sgeza
veterán

Az aodnotify semmi mást nem csinálbaz aod esetén, minthogy azt be vagy kikapcsolja. Ily módon a helyváltoztatást továbbra is a rendszer végzi.

(#27707) Istvan2020


Istvan2020
aktív tag

Sziasztok, most vettem egy S10 et, kérdezném nem tudtok olyan oldalt, ahol nem 1 év alatt jön le a firmware, sammobilon egyáltalán el sem indul a töltés, pedig be vagyok regisztrálva, mindig azt irja ki please wait, android 9 et szerettem volna kipróbálni.

(#27708) icemad válasza Istvan2020 (#27707) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Frija

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#27709) Istvan2020 válasza icemad (#27708) üzenetére


Istvan2020
aktív tag

:R
Azt,hogyan tudom elérni, hogy a 9-le szedje le ne a 10-et.

[ Szerkesztve ]

(#27710) sgeza válasza Istvan2020 (#27709) üzenetére


sgeza
veterán

Ha régebbi verzióra akarsz visszamenni (amúgy minek?), arra nem jó a Frija. Az mindig a legfrissebbet tölti csak le. Egyébként verziófüggő, hogy visszamehetsz-e egyáltalán egy adott verzióról egy másikra. Ennek azért nézz utána!

(#27711) Istvan2020 válasza sgeza (#27710) üzenetére


Istvan2020
aktív tag

Mitől függ, hogy vissza tehetem e? mit kellene néznem a telefonon?

(#27712) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Tényleg, biztos volt róla szó de nagyon szétszórt vagyok napok óta... Tré ötlet volt a 04:00-11:00 alvást megpróbálni visszabillenteni 3 nap alatt... :DDD

A 11-es bétáról vissza lehet menni 10-re? A nyomoronc 4x TMH miatt kérdezem... :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#27713) Istvan2020 válasza Micsurin (#27712) üzenetére


Istvan2020
aktív tag

Én pont most beszéltem a Samsung szervizzel, ők azt mondták, ha hinni lehet nekik, hogy vissza felé nem lehet frissíteni, mert tégla lesz belőle. :)

(#27714) Micsurin válasza Istvan2020 (#27713) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Akikkel szerviz néven beszéltél ha csak fele olyan képzettek a témában mint a Huawei esetében voltak "szervizesek" downgrade-del kapcsolatban akkor már már közelítik a fél analfabéta szintet. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#27715) Istvan2020 válasza Micsurin (#27714) üzenetére


Istvan2020
aktív tag

Tudom, nem kell mindent elhinni, mert az s9+ tudtam vissza felé frissíteni, de pl anó egy A3-at vissza frissítettem, többet nem kapcsolt be, utána olvastam és nem kellett volna, mert nem lehet.

(#27716) sgeza válasza Istvan2020 (#27713) üzenetére


sgeza
veterán

Feltételekkel lehet visszafelé menni. Attól függ miről mire akarsz.
Állítólag ha közben váltott bootloader verziót, akkor nem lehet menni visszafele. Ennek verzióját elvileg a build szám tartalmazza (talán hátulról az 5. karakter, ami egy szám). Ha azonosak, akkor lehet menni. De ezt én is csak másoktól kapott információkból vélem igaznak. A felelősség csak a tiéd!

De amúgy miért akarsz visszafele menni?

[ Szerkesztve ]

(#27717) Istvan2020 válasza sgeza (#27716) üzenetére


Istvan2020
aktív tag

Erre nincs magyarázat, csak a kíváncsiság :DD

(#27718) dkovizoli válasza Istvan2020 (#27717) üzenetére


dkovizoli
addikt

Régebbi verziót a samfirmware oldalon is megpróbálhatod

(#27719) dkovizoli válasza Micsurin (#27712) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az xda-n azt írják, hogy igen. De mintha nem is olyan régen itt is lett volna már szó róla. De lehet az a note topic volt. Ha jól emlékszem sikerült is az illetőnek.

(#27720) Istvan2020 válasza dkovizoli (#27718) üzenetére


Istvan2020
aktív tag

Innen el sem kezdi el letölteni, pedig reg. van, igaz ingyenesen próbáltam, nem az előfizun.
De mivel téglásítani nem szeretném emiatt, feladtam marad így. :)

(#27721) morge válasza gabber01 (#27691) üzenetére


morge
tag

Annyi, ha valaki csak a kamera miatt vesz csúcstelefont (mint én :D ), akkor az nagyot fog csalódni. Középkategória is tudja ezt a teljesítményt. (kivéve ois, zoom).Legközelebb fényképezőt veszek olcsó kínai telefon mellé. Minden másban nagyon szeretem egyébként.

(#27722) dancsuri válasza Istvan2020 (#27709) üzenetére


dancsuri
veterán

[Frija]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#27723) dkovizoli válasza dancsuri (#27722) üzenetére


dkovizoli
addikt

Régebbi szoftvert szeretne. Ez pedig csakúgy, mint a samfirm régebben, a legfrissebbet szedi.

(#27724) sgeza válasza dkovizoli (#27723) üzenetére


sgeza
veterán

Vagyis nem csak régebben, mert a Samfirm is működik még, habár én is már csak a Friját használom.

(#27725) csaba1203 válasza morge (#27721) üzenetére


csaba1203
addikt

Miért akarsz olcsó kínai telefont?.....
Vegyél ez mellé fényképező gépet.

(#27726) werszomjas


werszomjas
őstag

Sziasztok,

S10 telefonokat nézek használtan.
Az egyiknek a hátulján ott a felirat, hogy "Duos" a másiknak nincs.
Képek csak illusztrációk

Mi a különbség a kettő modell között? Mert elvileg az is DualSim-es, amelyiknek nincs a hátulján a felirat.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#27727) Taci válasza werszomjas (#27726) üzenetére


Taci
addikt

Talán régiótól függ. Az enyémen (XEH S10+) nincs.

[ Szerkesztve ]

(#27728) dkovizoli válasza sgeza (#27724) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nemigazán megy a samfirm mostanában. Mindig hibát dob. A frija is ezt csinálta amig nem frissült. Valahol az xda-n olvastam, hogy valamiért talán letiltották a szerverekről és azért nem működik.

(#27729) dkovizoli válasza werszomjas (#27726) üzenetére


dkovizoli
addikt

Vigyázz velük, nehogy klón legyen! Főleg a duos feliratú. Még az s8 és s9 esetében volt lényeg a duos felirat, mert ott volt single sim és dual is. De s10-ek esetén még nem láttam single simest. Persze ettől még lehet. Viszont klónból van bőven.

[ Szerkesztve ]

(#27730) Micsurin válasza dkovizoli (#27719) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszönöm :R

Mióta az FB kivett jó néhány funkciót se a Swipe se a Simple nem jó üzenetekhez, van valami alternatíva vagy en bloc nem tudnak adatot lekérni a szerverről már külsős appok?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#27731) dkovizoli válasza Micsurin (#27730) üzenetére


dkovizoli
addikt

A Frija működik, úgyhogy van ami hozzáfér továbbra is. Sőt, valami van a samfirm helyett is csak olyan idióta neve van, hogy nem jegyeztem meg. :) legalábbis próbálkoztak valami mással is. A fb meg ugye egy külön világ.
Egyébként remélem a frija menni is fog a továbbiakban is, vagy bajban leszünk páran, ha tiltják és csak odinnal lehet frissíteni a bétáról a végleges android 11-re.

[ Szerkesztve ]

(#27732) morge válasza csaba1203 (#27725) üzenetére


morge
tag

Most nem akarok, tudja ez amire tervezték. Majd a következőt, hogy kijöjjek a keretből.

(#27733) sgeza válasza dkovizoli (#27728) üzenetére


sgeza
veterán

Valóban! Authentication failedet ír ki. Egy jó ideje nem is néztem, de elég sokáig működött még a Frijával együtt. Ezek szerint most már tényleg csak utóbbira lehet támaszkodni.

(#27734) Micsurin válasza dkovizoli (#27731) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Na várjál már. :D

Most nem értem az SW meg az FB szerver kérdésem, hogy függ össze. Nekem azzal van bajom, hogy a külsős appok nem férnek hozzá rendesen az fb szerverekhez, nincs gondom a samu fw elérhetőségekkel. :D
Edit.: én konkrétan a Facebook és a külsős kliensekre panaszkodtam csak félreérthető voltam.

Akkor fw, ha Frijaval felvarázsolom a 11 Betat és engedik az élest feltenni..., milyen régióra állna be a TMH-s telom? :F

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#27735) sgeza válasza Micsurin (#27734) üzenetére


sgeza
veterán

Szerintem félreértette a kérdésed.
Egyébként a bétát nem tudod letölteni a Frijával.

(#27736) gabber01


gabber01
addikt

Másnak is feltűnt, hogy a gyári "bőr" tok nem egy nagy szám?
Mármint érzésre elég kemény, ha van is rajta bőr, az hajszálvékony lehet, fogásán én nem érzem, hogy az lenne, plasztik szerű, semmi bőr textúrája nincs, tök sima. S9nek ilyen velúrosabb valami volt, az sokkal kellemesebb tapintású, persze nagyon koszolódik is.
Vagy csak én fogtam ki vmi hamisítványt? :)

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#27737) dkovizoli válasza Micsurin (#27734) üzenetére


dkovizoli
addikt

Valóban félreértelmeztem.
Szolgáltatóira ne próbáld felvarázsolni egyelőre a bétát. Még ez előtt kell régiót váltani, ami teljes törléssel jár. Gyanús, hogy a végleges is azzal fog járni és akkor még nem említettem, hogy a második bétát már csak adb parancsokkal lehet felrakni.

(#27738) dkovizoli válasza gabber01 (#27736) üzenetére


dkovizoli
addikt

Milyen szinű? Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy van különbség köztük. Van másik bőr hátlapos telefonom is, annál is voltak különbségek, van amelyik szín vastagabb és durvább volt.
Viszont valóban jól koszolódik, de én úgy gondolom elég puha, nem rossz érzetre. Ráadásul amikor vettem, igen kedvező akciós ár volt. :)

(#27739) gabber01 válasza dkovizoli (#27738) üzenetére


gabber01
addikt

Az S10-re kék van, ez olyan kemény, már már plasztik érzetű.
Az S9-re menta színű van vagy milyen, az kellemes velúros.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#27740) Micsurin válasza dkovizoli (#27737) üzenetére


Micsurin
nagyúr

ADB kevesbé zavarna...

Engem még mindig az zavar, hogy bármit olvasok a témában az mindig független rom-hoz van, szolgáltatóival meg mintha ketrecben lennék mert sima S10 gyakorlatilag nem vihető XEH-re max csam BTU-ra, mondjuk onnan mehetne a béta nem?

Ha ezt tudom előre lehet nem hozom el, akármennyire is megszerettem... :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#27741) icemad válasza Micsurin (#27740) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Van valami olyan feature a 11-ben,amire most azonnal szükséged van? Szerintem max 1 hónap és kijön a végleges verzió. S20 szériából már mindegyik megkapta. Asszonynak is jött s20 5g-re, meg nekem az s20 fe-re. Legyél türelmes. Szerintem annyit nem ér a betázás, hogy esetleg teglásíts egy egyébként jól működő telefont.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#27742) Micsurin válasza icemad (#27741) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ameddig zárt a BL elég nehéz téglásítani egy egy telot. :D

Igen, a dupla kopp lock kb tegnapra kellett volna. G4 óta hiányolom a telefonjaimból.

Edit.: meg nincs jó tapasztalatom a frissítésekkel. :N

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#27743) sgeza válasza Micsurin (#27742) üzenetére


sgeza
veterán

A BTU az a független rom brit CSC kódja. Tehát igen, arról is bétázhatsz, amennyiben egyébként nem zavar, hogy BTU a CSC kód.

[ Szerkesztve ]

(#27744) Micsurin válasza sgeza (#27743) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi :R

És jól emlékszem ugye, hogy 4x TMH-ról 4x BTU-ra tudok rendesen átmenni, és nem vesztek a spam szűrőn kívül semmit?!

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#27745) icemad válasza Micsurin (#27742) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A dupla koppos megoldásra sok alternatív cucc van. Az egyik a Nova launcher. Ez egyébként is egy remek program, és egész jól bánik az erőforrásokkal. A másik, amit használok, az a Softkey Edge nevű edge panel. (ingyenes verzió is teljesen jól működik. Galaxy storeból letölthető) Az edge panel nagyon hasznos, sokan elfelejtik használni. Én pl oda raktam pár fontosabb programot, és egy komolyabb vágólapot.

A 4 kódból kettő a sim kártyát jelöli. Ha pl telekomos az egyik kártya, akkor az egyik kód tmh lesz. Spam szűrésen kívül nincs eltérés.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#27746) Rundll32 válasza stefi68 (#27614) üzenetére


Rundll32
tag

Bocsánat, hogy ilyen késői a reakció, de "elvittek" az Ünnepek :) Szuper az True Phone APP köszönöm :R úgytünik ez az amit kerestem :) Öröm boldogság plusz pont, hogy az óráról is indítható hívás egyből. Valószínű meg is veszem a teljes verziót :)

Rendszergazda vagyok, ha röhögni lát, mentsen!

(#27747) sub71 válasza Micsurin (#27744) üzenetére


sub71
aktív tag

Nem, a negyedik TMH marad.
Igen, csak a spamszűrőt bukod.
Az s10-nél tuti, az S10+ ról nem tudok nyilatkozni...

(#27748) morge válasza icemad (#27741) üzenetére


morge
tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#27749) icemad válasza morge (#27748) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor jól tippeltem. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#27750) gabber01 válasza Micsurin (#27742) üzenetére


gabber01
addikt

Én meg G2 óta. :D
Azóta Nova Launchert használok az összes telefonomon, így teljesen irreleváns számomra, hogy melyiken milyen gyári software fut. De látom már mások is írták. :)

Amúgy basszus, a G2 milyen jó telefon volt, szerintem még ma is simán jó lenne egy erősebb SoC-kal. Épp nézegettem minap pár képet, amit azzal csináltam. Hááát, olyan hűdenagy fejlődés nem volt azóta. Kicsit több dinamika, meg night mode, de ezek mind csak softwares okosságok. Az optika abban is marha jó volt. Jó fényviszonyok között olyan képeket csinált, hogy ihaj.
Na, elnézést a kikacsintásért, de ha már nemrégen téma volt a kamera minősége itt... :)

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.