Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18402) schawo válasza fdisk (#18396) üzenetére


schawo
titán

A gyári beépítettet. Kipróbáltam egy csomó különböző böngetőt (Opera, Chrome, Firefox, Marathon), de aztán egy fura ötlet től vezérelve kipróbáltam a beépítettet is, és azt mindent visz, nem tudok belekötni. Korábban évekig Operás voltam, de az új egy nagy határ s..r.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18418) derrik


derrik
őstag

Sziasztok!
Használtam vettem egy ilyen telefont/vagy már ez nem is az/ az s3 telefonom kb. ugyan ennyit tudott üzemelőkben :-( A Lengyel független rom van rajta. Beragadva nincs semmi a szinkron szinte együtt megy a képernyő idővel? Ennek a romnak a modem része ilyen zabálós, vagy aksi nincs toppon?

(#18424) fdisk válasza schawo (#18402) üzenetére


fdisk
őstag

Kipróbáltam a gyárit is.
Sajnos ez meg nem tördel rendesen.
Pl a ph lelóg jobbra is meg balra is.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#18435) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

A topicot kitakarítottam, megkérek mindenkit, hogy térjen vissza a normális kerékvágásba. Köszönöm.

(#18436) fdisk


fdisk
őstag

Új rekord született nálam? :C
[/L]
(L:/dl/upc/2013-07/14/118144_fdhxhwqipgxf2rdw_screenshot_2013-07-14-14-16-43.jpg)[/L]

CoolMan81 : :R

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#18437) Markizmark válasza CoolMan (#18435) üzenetére


Markizmark
addikt

Remélem eltakarítottad RigoJancsit is. Mert ha nem akkor semmi értelme nem volt a takarításnak.

Igen.

[ Módosította: CoolMan ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#18438) Kovacsbelaxy


Kovacsbelaxy
tag

Nah, végre takarítottak ha jóllátom, akkor újra megkérdezem hátha válaszol valaki.
Miert jönnek vissza az értesítések ha egybe törlöm őket? Csak akkor tűnnek el ha egyesével mindet megnézem.
Full gyári 7100 am van, ha ez segít.

(#18439) AliceWake válasza CoolMan (#18435) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

ÉljenÉljen! :R

Kovacsbelaxy
Mineden értesítés? Vagy csak bizonyos típusúak?

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#18440) Kovacsbelaxy válasza AliceWake (#18439) üzenetére


Kovacsbelaxy
tag

Frissítések, emailek és amiket a játékok küldenek.
A letöltések pl eltünnek.

(#18441) AliceWake válasza Kovacsbelaxy (#18440) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

A frissítések mindig nyafognak, szerintem ez Play feature. Ahogy a jatékok értesítései is.
De nálam az e-mail csak egyszer szól. A gyári és a gmail is. Milyen klienst használsz?

Non omnis moriar.

(#18442) rbence


rbence
senior tag

A Wifi hotspotot ki lehet valahogy pakolni az értesítési sáv kapcsolói közé?

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#18443) Kovacsbelaxy válasza AliceWake (#18441) üzenetére


Kovacsbelaxy
tag

Klienst? Passz, ennyire nem értek hozzá, a gmailem jön gyárilag, meg az alap email 'izében' állítottam be a freemailemet, lehet ott rontottam el valamit, mert a beállítások felét nem tudtam, hogy micsoda.

(#18444) AliceWake válasza Kovacsbelaxy (#18443) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

De, ez volt a kérdés, hogy milyen appot használsz az e-mailekhez.
Nekem is ez a kettő van, megnéztem a beállításokat, semmi extrát nem találtam. Azt hiszem, a kis piros szám a gyári kliensnél tényleg ott marad, amíg meg nem nyitod az e-mailt, de állapotsorból el kéne tűnnie, legalábbis, ha törlöd az értesítések közül.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#18445) derrik válasza derrik (#18418) üzenetére


derrik
őstag

........valaki az akkumulátor idővel kapcsolatban?
Találtam még egy hibát. Ha az NFC kapcsolót beteszem az értesítési sáv kapcsolói közzé akkor vagy látszik vagy csak egy üres téglalap van helyette. Ha az üresbe kattintok akkor azt írja : A rendszer UI leáll.......A Beállitások menüből viszont simán kapcsolható ki és be......és működik is. Szoftver frissítés megoldná a gondomat?

(#18446) Kovacsbelaxy válasza AliceWake (#18444) üzenetére


Kovacsbelaxy
tag

Eltűnni eltűnnek, csak pár perc múlva visszajönnek... bár ha minden igaz 15 percenként frissít és mivel attól, hogy kinyomtam még olvasatlan, még logikus is, hogy újra kiírja... ebbe eddig bele se gondoltam.
De ez a frissítések hülyeségét nem magyarázza meg.

Szerk: másik kérdés:
Megoldható az valahogy, hogy külön meg nem vásárolható, gyárilag telepített appot valahogy áthúzzak egyik telefonról a másikra?

[ Szerkesztve ]

(#18447) AliceWake válasza Kovacsbelaxy (#18446) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Lehet, bár attól függ mennyire függ az adott rendszertől. Keress rá xda-n. Egy csomó apk-t meg lehet találni külön.
Értesítés ügyben nincs ötletem. Beállítási hiba lesz, mert én is ugyanazt használom, viszont ha eltüntetem állapotsorból, nem jön vissza. A Play áruházzal viszont tényleg nem tudsz mit csinálni. Esetleg beállíthatod, hogy ne értesítsen egyáltalán az alkalmazások frissítéseiről, de akkor ne felejtsd el néha csekkolni, hogy van-e valami.

Non omnis moriar.

(#18448) rbence válasza derrik (#18445) üzenetére


rbence
senior tag

Nekem egyszer csinálta ezt,utána magától megjavult.

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#18449) derrik válasza rbence (#18448) üzenetére


derrik
őstag

....köszönöm válaszodat. Rom csere orvosolhatja?
Mert az akkumulátor merülés úgy látszik a modem a ludas. Füzesabony-Budapest -15% úgy hogy hozzá sem nyúltam, cella készenlétben a fogyasztás 20% feletti.....

fdisk: ez pontosan melyik rom, ami így muzsikál?

[ Szerkesztve ]

(#18450) Kovacsbelaxy válasza AliceWake (#18447) üzenetére


Kovacsbelaxy
tag

Köszi, de már vagy fél éve keresem a cuccost, szanaszét gugliztam már magam, xda-t is átnéztem, de sehol sem találom. Ezért gondoltam hátha megoldható házilag.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.