Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17101) lugosi válasza MurdR (#17095) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem lehet hogy blokkolás üzemmód aktív?

(#17102) MurdR válasza lugosi (#17101) üzenetére


MurdR
veterán

Nem nem..

NG az a gáz hogy dolgoztam... :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17103) MPeter87 válasza MurdR (#17102) üzenetére


MPeter87
őstag

Majd elszámolják túlórának. :DDD

(#17104) fdisk válasza MPeter87 (#17103) üzenetére


fdisk
őstag

:DDD

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#17105) zsolt501 válasza MurdR (#17095) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Emlékszel, nekem is ez a gondom, hol ébreszt hol nem... Pedig minden ugyan úgy van beállítva. Szerintem ez valami bug.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#17106) ricshard444


ricshard444
veterán

Használjatok más ébresztő programot, ezekszerint a gyárival valami gond van.
Engem sem ébresztett anno pár Rom az S2-n, és persze le is késtem a buszaim :N

Ennyit ér a drága telefon ;]

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#17107) MPeter87 válasza ricshard444 (#17106) üzenetére


MPeter87
őstag

ZTE Blade-en és SGS-en nálam is előfordult, talán S3-mal is. Android bug, nem teló. :)

(#17108) ricshard444 válasza MPeter87 (#17107) üzenetére


ricshard444
veterán

Épp azt mondom, hogy Rom bug és csak úgy beírtam az utolsó sort :)

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#17109) 72mviktor válasza Markizmark (#17086) üzenetére


72mviktor
senior tag

Maximálisan egyet értek.Ugyan főzelékeket használok de ha kijön a 4.2 valószínű maradok a gyárinál root-al.Tökéletes szerintem a gyári rom pláne az "átlag felhasználónak".

Más:
Az ébresztőhöz annyit ,hogy mióta megvan az n2 ezt használom mindennap és még egyszer sem hagyott cserben(gyári app).Szemben az előzőekkel blade,s2 ,s3.

[ Szerkesztve ]

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#17110) WaterWave válasza MurdR (#17102) üzenetére


WaterWave
veterán

velem is volt ilyen, de akkor természetesen mikor a heti rendszereséggel opciót nem pipáltam be, ugyanis akkor csak arra a hétre ébresztett mikor beállítottam neki azon a héten, utána lévő héten már nem... óriási szívás volt vele, de gondolom nálad be van pipálva ez az opció

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#17111) MurdR válasza WaterWave (#17110) üzenetére


MurdR
veterán

Vége a trükközésnek, a 6210em ébreszt ezen túl. :((

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17112) WaterWave válasza MurdR (#17111) üzenetére


WaterWave
veterán

és ha ujrarakod, telefongyalu, akkor is?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#17113) fdisk


fdisk
őstag


Igaz hogy aut. fényerővel, de nem rossz eredmény.

MurdR : És miért nem veszel egy ébresztőórát?
Én nem biznám az ébresztést egy telefonra.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#17114) Levente válasza fdisk (#17113) üzenetére


Levente
aktív tag

Én viszont jogosnak érzem az elvárását, bár azt vallom, ha fontos dolog, nem szabad egyetlen tényezőre bízni, így én pl. több alkalmazást is bevetek, ha biztosra akarok menni.

Tudni kell, hogy ezek nem katonai célú telefonok, így sokkal nagyobb hibatűrést kell 'elviselnünk'.

Ahogy nem életmentésre való, tehát, ha 100%-os rendelkezésre állást követelünk, abba nem fér bele egy nagyon is multifunkciós eszköz, amit még túr is az ember.
Olyankor céleszköz a tuti megoldás.

Emellett viszont azt is el kell mondani, hogy azért a legtöbbünknél ilyet nem csinál.

De egy software az csak egy software, így figyelembe kell venni, hogy millió dogot végez a telefon, mire az ébresztésig jutunk és pár pici hiba (ha csak annyi lenne működés közben ;o) ) okozhat ilyen kimaradást.

Ha viszont állandó, annak valami okozója van, meg kell kereseni, vagy más progira bízni a feladatot.

Hogy Einstein idézettel jöjjek:

"Az őrültség nem más, mint ugyanazt tenni újra és újra, és várni, hogy az eredmény más legyen."

No offense! :)

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#17115) fdisk válasza Levente (#17114) üzenetére


fdisk
őstag

Nem vettem támadásnak,amit írtál. :)
Elfogadom,h vannak akik a telefonra bízzák az ébresztést.Hisz nem vagyunk egyformák.
De ÉN még akkor sem bíznám magam egy telefonra ha az a telefon csak ébresztési funkció lenne ellátva. :)
Igazat adok neked.Túl összetett szerkezetek a mai telefonok.Bármi kis sw-s hiba és nem működik,jelen esetben,az ébresztés.
Én abban hiszek,ha ami mindenre jó az nem jó semmire.(kis túlzással természetesen)

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#17116) Levente válasza fdisk (#17115) üzenetére


Levente
aktív tag

Örülök, hiszen nem is támadásnak szántam.

Ezekkel tisztában kell lenni.
A mai Android nagyon jól teljesít a régiekhez képest, de akkor is van egy szint, ami fölött a redundancia szükséges.

Minden telefon addig volt megbízható, amíg el nem kezdődött az okosodás. Elég visszagondolni a Nokia korai modelljeire, amik már számos plusz funkciót hoztak az alap dolgokon túl. Oda is lett a maximálishoz közelinek jogosan érzett stabilitás, de kaptunk sok jót is vele.

Természetesen ennek én nagyon örülök, csak a buktatók száma exponenciálisan növekszik az új tudással, így az ellen tenni kell.
Az N2-n futó rendszer vetekszik az asztali rendszerekkel immáron tudásban és azért lassan megbízhatóságban is.
Ez azt jelenti, hogy amíg egy asztalin tudjuk és elfogadjuk a hibák létezését, ezt meg kell engednünk a telefonunkon is.

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#17117) nggabi


nggabi
nagyúr

már elnézést de azért tényleg megb@ a jó édes k....t a samsung :(

ilyen kamerát belerakni egy "csúcs" készülékbe [link] a "kép" fényes délután készült :W

ugyanitt gyűjteménybe elfogadok bármilyen régi kocka telót :R :DDD

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#17118) fdisk válasza nggabi (#17117) üzenetére


fdisk
őstag

Ami össze van gumizva az vmilyen speciális limitált széria? :DDD

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#17119) gyuri2008 válasza nggabi (#17117) üzenetére


gyuri2008
veterán

Régi szép idők :))

Ha összefutunk valahol én adok neked 2db régi Nokiát.

[ Szerkesztve ]

(#17120) MPeter87 válasza fdisk (#17118) üzenetére


MPeter87
őstag

Max 2 hete vágtam a kukába egy olyat. :DDD
A billentyűzete ragadt, mintha mézet tapogattam volna, úgy szétmállott az idő folyamán.... Állt a szekrényben vagy 5 évet. :D

(#17121) Impressa válasza nggabi (#17117) üzenetére


Impressa
őstag

Úgyszintén fényes nappal fotóztam múltkor [link]

Mekkora a gyűjteményed?

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#17122) Dr V válasza nggabi (#17117) üzenetére


Dr V
őstag

Mi a képpel a baj? Sötét?
Én mindig azzal kwzdem a fotózást telefonnal, h letörlöm az optikát. Így nem lesz homályos.

(#17123) WaterWave válasza Impressa (#17121) üzenetére


WaterWave
veterán

n95 8gb-ot de szerettem... de ott is a málás volt a gyerekbetegség, igaz nem a gombokon, hanem hátul a gumírozott aksifedélnél:DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#17124) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Beütött a crack .
Csináltam egy full gyári visszaállítást.
Eltűnt az imei számom :F
Mit csináljak?
Efs elmetve
A busy box-ot kér az efs pro program.
Azt honnan tudom telepíteni?
A pc-re kell telepítenem?

[ Szerkesztve ]

(#17125) nggabi válasza Dr V (#17122) üzenetére


nggabi
nagyúr

ez az h én is ezzel kezdem... ez egy vicc az egész :(

egyébként a gyűjtemény ennyi ami a képen van, igaz csak ma kezdtem el gyűjteni :DDD

gyuribá: a telóra kell letölteni, marketből akár. 2 nokia köszi, majd elnézek érte valamikor :R

fdisk: azt még össze kéne ragasztani, egy kicsit lelakott szegény :D

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#17126) Impressa válasza WaterWave (#17123) üzenetére


Impressa
őstag

Ahogy mondod :D + mikor a gyerek kezébe került, tuti nem maradt rajta gumi :DDD

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#17127) S e t h


S e t h
nagyúr

Itt egy nappali kép, nulla napsütés.
[link]

Ez egy napsütéses.

[link]

Vakus.
[link]

Vaku nélkül.
[link]

Mind automata beállítással, szóval nem tudom ti miként csináljátok ,viszont én ezekkel meg vagyok elégedve.
Ami viszont szar, gyér fényviszonyok között beltérben a fókuszt nagyjából el is lehet felejteni mind videónál, mind fényképnél, pláne ha még mozgás is van.

[link]

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17128) WaterWave válasza S e t h (#17127) üzenetére


WaterWave
veterán

teljesen jó, nálam is ez a helyzet, hogy azért vaku nélkül rossz fényviszonyoknál nem a legmegfelelőbb, de ez még mindig csak egy telefon, nem egy profi fényképező...
arra teljesen jó, hogy időnként valamit lefotozzzon az ember :)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#17129) Markizmark válasza S e t h (#17127) üzenetére


Markizmark
addikt

Szegény V43... mi a jóég lelte? :DDD

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#17130) Bandita4141 válasza gyuri2008 (#17124) üzenetére


Bandita4141
tag

honnan tudod, hogy eltűnt az imei számod? Mert én nem szoktam nézegetni.

[ Szerkesztve ]

Köszi hogy segítesz!!!

(#17131) Markizmark válasza Bandita4141 (#17130) üzenetére


Markizmark
addikt

Valószínűleg nincs hálózata. IMEI nélkül nem nagyon engednek föl.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#17132) Bandita4141 válasza Markizmark (#17131) üzenetére


Bandita4141
tag

Ja értem, nekem még nem volt ilyen, azért nem tudtam elképzelni sem. De hogyan tud elmászni az imei?

Köszi hogy segítesz!!!

(#17133) schawo válasza S e t h (#17127) üzenetére


schawo
titán

Az enyém is kábé ilyen. Egy telefontól ilyenre 'fussa'.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#17134) nggabi válasza Bandita4141 (#17132) üzenetére


nggabi
nagyúr

mondta h repartolt, olyankor megesik.

szal az megnyugtat h a fényképező másnak is sz@r :DDD mert nem volt note1-etek, nem tudjátok milyen a jó :U

"szenyor dzsíííí"

(#17135) AliceWake válasza nggabi (#17134) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Volt. Tudjuk. Az a felbontás, az az ikonelrendezés, az a forma :O Dehátna. Ez se rossz ;)

Nálam is van régi teló. Sörért passzolom.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#17136) WaterWave válasza nggabi (#17134) üzenetére


WaterWave
veterán

note1 se csinált jobb képeket, mondom ezt úgy, hogy volt ilyen telom, de ezt te pontosan tudod:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#17137) z67


z67
őstag

(#17138) schawo válasza z67 (#17137) üzenetére


schawo
titán

Az emberünk kizárólag szifon kompatibilis, előfordul. Ahogy az ellenkezője is. Attól még az iOS se egy szar rendszer, csak olyan, amilyen.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#17139) AliceWake válasza z67 (#17137) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Pfff... A szakmaiság csúcsa :W Ahogy azt bölcs Vebbful kolléga lényeglátóan megfogalmazta, az ízlés nem vita trágya tárgya. Gratulálok a cikk szerzőjének, kimerítő esztétikai értékezéséhez. Telefonról ugyanis nem volt szó benne.

z67 Te meg különbenis, mit bosszantasz itt minket ilyesmivel az Úr napján :D :P

Non omnis moriar.

(#17140) S e t h válasza Markizmark (#17129) üzenetére


S e t h
nagyúr

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17141) Menyus9911


Menyus9911
csendes tag

(#17142) rbence válasza z67 (#17137) üzenetére


rbence
senior tag

"Telefon app:

Szintén csúnya. Nem nagyon tudok mit hozzáfűzni, nincs jól kialakítva. Nem is csúnya"
Ez tetszik :) Kicsit olyan Handras féle megfogalmazás,ő szokta annyival leírni az androidos cuccokat,hogy szar...

Egyébként én 3GS-ről váltottam,illetve megvan még,csak odaadtam barátnőmnek,mert van pár iOS exkluzív játék,amik korrektül mennek rajta,egyébként maga a telefon már iOS 4.3-mal használhatatlanul lassú (ugye a telefon gyári rendszere a 3.0 volt)
Mindegy,igazából csak csóválom a fejem,hogy valaki hogy lehet ennyire fanatikus :(

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#17143) lugosi válasza nggabi (#17117) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Bocsi de ez user error...

A fénymérést becsapta a fehér felület, ezért van expozíciókompenzáció lehetőség a kameraszoftverben.

Sajnos így működnek a fénymérők, egyszer valaki (asszem a Kodaknál?) kitalálta hogy a 18%-os szürke a referencia szürke, ahhoz mérnek a fénymérők, egyébként ha valami nagyon világos akkor felfelé, ha nagy sötét akkor lefelé kell kompenzálni.
A mai fénymérési módszerek már néha ki tudják szűrni, ha valami nagyon világos és nagyon sötét, és ezért nem kell figyelembe venni (pl égbolt), mert zónákra van osztva a kép fénymérés szempontjából, de a te képednél középen volt nagyon világos és a széleken körben sötét, ezt a fénymérő program nem tudta kitalálni.
A digitális fényképezés előnye hogy látod a végeredményt és újrapróbálhatod.

(#17144) S e t h válasza Menyus9911 (#17141) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nálam jelszót kér.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17145) AliceWake válasza Menyus9911 (#17141) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nálam sem működik :(

Non omnis moriar.

(#17146) rbence válasza AliceWake (#17145) üzenetére


rbence
senior tag

Nálam azt írja,hogy el lett távolítva a tartalom :U
Ma már nem alszok nyugodtan,ha nem látom azt az üzemidő screenshotot ;]

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#17147) nggabi válasza lugosi (#17143) üzenetére


nggabi
nagyúr

bármit mondok, amíg note1em volt normális képek voltak a telefonomban. most meg ilyen vagy homályos, vagy sötét sz@rok vannak :(

ezt leszámítva persze imádom a 2-t :P

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#17148) z67 válasza rbence (#17142) üzenetére


z67
őstag

Én 4-esről jöttem és Istenemre mondom, eszem ágában nincs visszamenni.

És többek között ezért nem váltom le a gyári oprendszert, elég volt az a több száz óra, amit JB-vel (értsd. jailbreak) való molyolással töltöttem

(#17149) gyuri2008 válasza gyuri2008 (#17124) üzenetére


gyuri2008
veterán

Sikerült a helyre állítás,az érdem nggabi segítsége.
Nagyon rendes ember,örök hállám :B
Most nagyon örülök :DD

(#17150) rbence válasza z67 (#17148) üzenetére


rbence
senior tag

Na,nekem anélkül nem is ment soha a telefon kábé :D
Fel akartam rakni rá egy képet,mert csináltam egy ilyet facebookra és egy pillanatra már zavarba jöttem,hogy hogy is kell pl képet felrakni szinkronizálás nélkül meg állandóan "megváratott" a rendszer...szörnyű:P
Mindegy,a note 2 az eddigi kedvenc androidos szörnyem,pedig az életben nem gondoltam volna,hogy iPhone-ról samsungra fogok váltani :))

"...Life is too short to remove USB safely..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.