Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) MurdR válasza ßrainiac (#19000) üzenetére


MurdR
veterán

Én nem hiszem. De ne nekem legyen igazam.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19002) S e t h válasza MurdR (#18989) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem ezek közül egyik sem jelentkezett.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#19003) MurdR válasza S e t h (#19002) üzenetére


MurdR
veterán

Na azért nálam sem minden naposak ezek.
FC csak 1-1 appnál fordul elő, a restart meg eddig a 3hónap alatt 4x.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19004) derrik válasza Bagoly81 (#18984) üzenetére


derrik
őstag

Azért én egy 6 órai kijelző idővel jobban kiegyeznék.......54 app van fenn. Ami kritikus az FB és a Viber. De míg ezek 4% fogyasztással vannak jelen addig pl. a Gmail 15%. Minden napi szinkronra van állítva kivéve az időjárás az 3 órás, a kijelző az manuálos beállításon van.......

(#19005) MurdR válasza derrik (#19004) üzenetére


MurdR
veterán

Gyalultál már?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19006) Koczó93 válasza derrik (#19004) üzenetére


Koczó93
őstag

Nekem is ugyanez van csak kevesebb az app. Viber nélkül már próbáltam annyirs nem volt jelentős különbség. Facebook nekem nincs fent csak a messenger app nem tudom az mennyire szívja. De így hogy elég sok a 3g 4,5óránál nem tudok többet kihozni belőle. Ma futattok egy gsamot meglátjuk mi lesz.

(#19007) derrik válasza MurdR (#19005) üzenetére


derrik
őstag

Igen. Kapott egy repartos romot /az vitte el az IMEI-t/ persze mentésen nem volt.A legfrissebb volt rajta 2 hete mikor hozzám került, de már akkor is így evet...

(#19008) nggabi válasza derrik (#19007) üzenetére


nggabi
nagyúr

és ez rendesen meg lett csinálva? gyanítom egy kalibrálás ráférne az alaplapodra :)

"szenyor dzsíííí"

(#19009) MurdR válasza derrik (#19007) üzenetére


MurdR
veterán

A 19008as hszelő a Te embered akkor. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19010) thrill


thrill
tag

Kicsit OFF, de annyira mégsem.

Elromlott a Galaxy Tab 2-esem töltőkábele (csak a kábel, a fejrész jó - kipróbáltam másikkal). Nem nagyon lehet vele USB-n csatlakozni és az aksitöltés is csak lassan megy, mintha gépre lenne kötve és nem direkt konnektorba. A garancia még bőven megvan (első évben). Ilyenkor cserélik a kábelt szó nélkül? Esetleg be kell vinni a komplett gépet és megvizsgálják? Hogy megy ennek a menete? No meg származik ebből bármi hátrány, vagyis ha elromlik megint, akkor újra cserélik, ha egy éven belül vagyok? Sorry de nem vagyok jártas a témában.

(#19011) MurdR válasza thrill (#19010) üzenetére


MurdR
veterán

Ha jól tudom be kell vinni a készüléket, az adaptert és a kábelt, lefényképezik, és csere. Ha elromlik, megint cserélik.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19012) thrill válasza MurdR (#19011) üzenetére


thrill
tag

Köszi a gyors választ!

Kicsit azért ódzkodom a gép bevitelétől, mert már "babrálva" lett (root, miegymás) ami ugye garanciavesztő tényező. A gond viszont a kábellel van.

[ Szerkesztve ]

(#19013) Drbonci válasza thrill (#19012) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Sztem sokkal egyszerűbb ha veszel egy kábelt.

(#19014) MurdR válasza thrill (#19012) üzenetére


MurdR
veterán

Na azt nem tudom, hogy mennyire nézik meg, nekem azt mondták, amikor gariztatni akartam a telóm kábelét, hogy a telót is állítsam vissza.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19015) aicon válasza thrill (#19012) üzenetére


aicon
senior tag

Ezért vettem én is inkább egy új kábelt.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#19016) fdisk


fdisk
őstag

Ezt olvastátok már?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#19017) thrill válasza aicon (#19015) üzenetére


thrill
tag

Igen, valószínű inkább az lesz.

(#19018) S e t h válasza fdisk (#19016) üzenetére


S e t h
nagyúr

Most majdnem írtam vmi csúnyát.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#19019) fdisk válasza S e t h (#19018) üzenetére


fdisk
őstag

:F

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#19020) ricshard444


ricshard444
veterán

Durvan ut ez a vekony keret az Optimus G2-n es 5.2-s a kijelzo

Vannak dolgok...

(#19021) S e t h válasza fdisk (#19019) üzenetére


S e t h
nagyúr

November? Az már az utolsó negyedév, ehhez képest a másodikban akartak kihozni a 4.2.2-őt. Persze nem kell hozzá nagy ész, hogy belássák,mivel a kettő és három között szinte alig van újítás, minek tököljenek a kettővel.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#19022) fdisk válasza S e t h (#19021) üzenetére


fdisk
őstag

Így már érthető! :D
Igen,igazad van.
Remélem ezt már nem tolják el annyival,minta a 4.2.2 esetében tették volna.(a mondat 2. fele remélem érthető! :DDD )

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#19023) dat válasza fdisk (#19022) üzenetére


dat
senior tag

De amúgy nem mindegy? A google lassan az összes saját szolgáltatását kiszervezi, de olyan szinten, hogy most már a stock keyboard is letölthető külön.
Lassan nem nagyon marad olyan eleme a frissítésnek, ami miatt annyira megérné várni az új verziót. Nekem pl. a 4.1 és 4.3 között semmi olyan nincs ami hiányozna.

Az más kérdés, hogy a Samsung még reszelhetne a gyári romon pár dolgot (bugfixek és társaik), de tőlem jöhetne 4.1.3 is, nem ragaszkodnék sem a 4.2-höz sem a 4.3-hoz.

(#19024) fdisk válasza dat (#19023) üzenetére


fdisk
őstag

Engem sem nagyon izgat, h mikor jön ki.
A mostanival meg vagyok elégedve.
Számomra csak akkor van jelentősége egy újabb verziónak, ha azzal mondjuk jobb üzemidőt lehet kihozni a telóból.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#19025) S e t h válasza fdisk (#19024) üzenetére


S e t h
nagyúr

Abban viszont igen látványos deficit alakult ki a korábbihoz képest, amire magyarázatot nem nagyon találtam, de ha összeesküvés elméletekben gondolkodom, akkor azt írnám, hogy túl jól sikerült az üzemidő, amivel nem tudta felvenni a versenyt az s3,s4, ezért jól lebutították.
Ha ma ránézek a korábbi 9-10 óra közötti kijelző időimre, akkor szomorúan csóválom a fejemet, vagy el kell fogadnom ,hogy 5 hónap alatt a fele kapacitását simán elveszítette az aksi.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#19026) fdisk válasza S e t h (#19025) üzenetére


fdisk
őstag

Ha ez tényleg így van( simán el tudom képzelni), akkor ez egy igen mocskos dolog a samu részéről.
Akkor lehet ne várjak üzemidő javulást?
Sőt, lehet még jobban csökkeni fog?
Ha ez így lesz, akkor meggondolom ezt a romolgatás dolgot.
Gondolom akik csinálják a romokat, azok is tisztába vannak ezzel, és kiküszöbölik eme csalást.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#19027) S e t h válasza fdisk (#19026) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hát nem tartok tőle, hogy vmi hasonlót lássak még a telón.

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#19028) Roxbury


Roxbury
őstag

Szerintetek mennyit számíthat az energiagazdálkodás használata? A böngésző fényerejének csökkentésén kívül mindent bekapcsolva tartok egy ideje már. Régebben minden ki volt kapcsolva.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#19029) fdisk válasza S e t h (#19027) üzenetére


fdisk
őstag

Na ez nem semmi! :Y

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#19030) MurdR válasza S e t h (#19027) üzenetére


MurdR
veterán

Ismerős...........

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19031) imi314 válasza S e t h (#19027) üzenetére


imi314
senior tag

Nekem sem megy 5 fölé,pedig az átlag eleinte 7óra volt a rekord meg 11:30 :)

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#19032) AliceWake válasza imi314 (#19031) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Detto. Nekem szent meggyőződésem, hogy nem a teljesen természetes amortizáció eredménye az üzemidőcsökkenés.

Valaki, akinek sane chip-je van, downgrade-elje már 4.1.1re. Kiderülne, hogy szoftveresen butítják-e.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#19033) ricshard444


ricshard444
veterán

Es ezt mennyi ido utan mondjatok? Nem csak a belakott rendszerrol van szo? S2-m uzemideje semmit nem csokkent 1 ev alatt pedig akar napi 2x toltottem es rom sem volt fent 1 hetnel tovabb.Lehet az uj verzios rom is beleszol...

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#19034) MurdR válasza ricshard444 (#19033) üzenetére


MurdR
veterán

Nekem 3 hónap alatt 9ről 6-6,5 órára csökkent.

Na de majd kiváncsi leszek hogy gyalu után mit fog bírni a kicsike :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19035) Mephistoone válasza AliceWake (#19032) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Üdv. Egyszerre vettem 2 telot. Az egyiken az eredeti szofver van. Az enyémen a legfrissebb. Az közel 3 napot megy az enyem max 2. Tuti valamit butykoltek vagy nekem pont szar az akksim :)

(#19036) AliceWake válasza Mephistoone (#19035) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Köszönöm bíró úr, nincs több kérdésem.
Samsung, leülhetsz, egyes.

Non omnis moriar.

(#19037) MurdR válasza AliceWake (#19036) üzenetére


MurdR
veterán

:(

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19038) Dr V


Dr V
őstag

A szoftveres mókolást én is csak meg tudom erősíteni.
Hibás töltőmet akksival együtt cserélték, de nem tért vissza a 10 óra közeli üzemidő... :W Kértem, h tegye vissza a 4.1et, de azt mondta, h nem volt nála a töltője. Lehet, h be fogok sétálni egy samu szervizbe, h dobják már vissza a 4.1et, az sem érdekel, ha behal az insane chip miatt.

(#19039) ricshard444


ricshard444
veterán

Valakinek lekene tesztelnie ezt a dolgot es ha igaznak bizonyul azonos ficsorok es programok mellrtt akkor biza erdekes informacionak leszunk birtokosai, de mig nem egy telefonnal keszult azonos felhasznalas mellett a meres addig ez egyaltalan nem relevans vagy mervado.

Vannak dolgok...

(#19040) MurdR válasza ricshard444 (#19039) üzenetére


MurdR
veterán

Valaki figyelemmel kíséri az XDA n2es topicját? Ott már csak rájöttek ha ez tényleg mókolás..

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19041) ricshard444 válasza MurdR (#19040) üzenetére


ricshard444
veterán

En nem, angol sem megy ugy ahogy kene.Ha valakinek van kedve ranezhetne es akkor nem kene romolni, nekem insane chipes van es ha bedoglik mikozben elvezem az esetleges 10 orat + a moddolt romot akkor bukom kb a garit az meg igy nezve nem eri meg, de majd kiderul ha valaki utana nez.

Vannak dolgok...

(#19042) Parallaxis válasza S e t h (#19027) üzenetére


Parallaxis
addikt

Hát nem tartok tőle, hogy vmi hasonlót lássak még a telón.

Lassan 1 éves a készülékem és a legfrissebb szoftverrel ezt tudja: [link]

Szóval a hiba nálatok van, nem a rendszerben.

(#19043) ricshard444 válasza Parallaxis (#19042) üzenetére


ricshard444
veterán

Wifi, mobilnet, facebook ; valamelyik aktiv a hatterben folyamatosan?

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#19044) Koczó93 válasza Parallaxis (#19042) üzenetére


Koczó93
őstag

Ez nekem is összejön. De milyen felhasználás mellett? Állandó 3g kapcsolattal szinkronizációval?

(#19045) AliceWake válasza Koczó93 (#19044) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Én feladom :O Egy centit nem változtak a felhasználási szokásaim, mégsem megy 5 óra fölé, míg anno diszkrét 10 órát is ki lehetett préselni e-book olvasással, folyamatos wifi, böngészés, és max fényerő közepette.
A mai teljesítmény 13 óra alatt 4 óra 20 perc kijelző, és 8%-on vagyok. Minden ugyanolyan, mint volt, mégis trágya. Már persze ahhoz képest, amiket írtok. Semmi nem szív indokolatlanul, factory reset nagyjából kevesebb, mint egy hónapja volt.

Non omnis moriar.

(#19046) ronson88 válasza Koczó93 (#19044) üzenetére


ronson88
tag

És mindezek mellett, még marad 25% az akksiban, vagyis ez így akár 12 óra kijelző használatot feltételez. ..., simán lehetséges ;]

[ Szerkesztve ]

(#19047) ricshard444


ricshard444
veterán

10-12 orat nem tartom realisan elerhetonek szinkronizalas es normal felhasznalas mellett.Ezekszerint tevedek es a forumozok 90%a vmit rosszul csinal... :U

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#19048) stilo18 válasza Mephistoone (#19035) üzenetére


stilo18
addikt

Szerintem az utolsó frissítésekkel a kamera is romlott kicsit...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#19049) Koczó93 válasza ricshard444 (#19047) üzenetére


Koczó93
őstag

Buták vagyunk mint a föld, nem értünk hozzá :D

(#19050) Parallaxis válasza ricshard444 (#19043) üzenetére


Parallaxis
addikt

Wifi, mobilnet, facebook ; valamelyik aktiv a hatterben folyamatosan?

Wifi, mobilnet végig aktív, nem kapcsolgatom.
Facebook, Twitter, Viber és Google szinkronizálás aktív.

[link]

--

Ez az idő Twitter és Facebook böngészéssel, hírolvasással és ebook olvasással jött egyébként össze, de volt benne 43 perc beszélgetés is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.