Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17301) Giovanny válasza F1DO (#17299) üzenetére


Giovanny
őstag

Tudtommal igen,de visszaállítható a dolog :)

Zero Defect.No Compromise !

(#17302) F1DO válasza Giovanny (#17301) üzenetére


F1DO
senior tag

OK-ok, köszi! :)

(#17303) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

[Mit találtam?? ]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#17304) lugosi válasza S e t h (#17293) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Te végül melyik időjárás appnál maradtál?

(#17305) AliceWake válasza S e t h (#17293) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Abszolút +1

Non omnis moriar.

(#17306) Konflikt válasza S e t h (#17293) üzenetére


Konflikt
addikt

...egyreszt (egyetertek)
masreszt pedig a folosleges/ritkan hasznalt app egy resze fut a hatterben ez pedig: CPUt hasznal feleslegesen (uzemido), RAM-ot hasznal feleslegesen, bootidot lassitja (sok startupban van), helyet viszi (bar ez ma mar nem problema, de mikor 2009-ben G1-el kezdtem talan a legjobban ez szamitott), felesleges halozati kommunikacio (mobilnet, es uzemido ujra), felesleges GPS hasznalat (uzemido), egyeb eroforrasokat hasznalhat (uzemido)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#17307) S e t h válasza lugosi (#17304) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mivel az előrejelzés telefonon nem nagyon érdekel, azt mindig este csekkolom az általam hitelesnek tartott helyen, engem csak a jelenidejű időjárási helyzet foglalkoztat mivel abból tudom meg, hogy hol és mikor várható olyan rendkívüli esemény, ami engem is befolyásolhat lásd hóvihar, felhőszakadás jéggel.
Erre pedig csak hazai app alkalmas, mivel a beküldött adatok alapján látom, hogy mi zajlik a környezetemben, amíg erre a külföldi appok nem megfelelőek, mivel csak a nagyobb állomások adatait látják.
Ezért használom az időképet, a környékemről számosan küldenek be adatot, látom a radart, az előrejelzési része meg nem mérvadó, olyan hibaszázalékkal dolgozik mint a többi.
Az aksit is alig szlopálja, viszont a mai frissítés rontott az összképen, de még mindig mellette teszem le a voksot a gagyi widget ellenére, mert mindig annyit mutat, amennyit én mérek és nem jelenít meg esőt, zivatart sem ha ragyogóan süt a nap.

Aki meg szeretne a telefonon is előrejelzést nézni, van egy nagyszerű oldal, az országos meteorológiai szolgálat oldal mobilos változata, a legkorrektebb és informatívabb hazai adatokkal.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17308) axlfsi


axlfsi
veterán

Hoppa! Par perce elerheto a legujabb ARHD 18-as verzioja! ;)
[ROM] Android Revolution HD 18.0 | High Quality & Performance | XXDME6 | Jelly Bean
(vagyis meg nem, eppen feltoltes alatt van...tul gyors voltam :) )

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#17309) tomas01


tomas01
aktív tag

Sziasztok. Valaki járt úgy, hogy ha sokszor használja a röpkepillantás funkciót , akkor a kék led ami elötte felvillan az beakad. Nem alszik ki csak villog.

(#17310) AliceWake válasza tomas01 (#17309) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Járt. Nem tudom mi volt az oka, én rá tudtam fogni az általános üzemzavarra a memóriacsere előtt.

Non omnis moriar.

(#17316) ßrainiac válasza kcs73 (#17250) üzenetére


ßrainiac
addikt

"Igazából fiút szerettem volna ezért iPhone5 feketét beszámolok. Anyuka vagy független vagy Vodakisasszony legyen."

Te josagos eg! xD

(#17317) AliceWake válasza ßrainiac (#17316) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Vajon az "anyuka" mit takarhat ebben az analógiában? Azóta sem jöttem rá.

Non omnis moriar.

(#17318) beast27 válasza AliceWake (#17317) üzenetére


beast27
senior tag

A szolgáltatót

[ Szerkesztve ]

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#17319) ßrainiac válasza AliceWake (#17317) üzenetére


ßrainiac
addikt

En eloszor arra tippeltem hogy ket legyet ut egy csapasra, aprohirdetes es tarskereses! :DD

(#17320) tomas01 válasza AliceWake (#17310) üzenetére


tomas01
aktív tag

köszi. Ez a hírtelen memória elhalálozásos baj volt?

(#17321) AliceWake válasza beast27 (#17318) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Jaaa... :U De akkor sem jó. Akkor így hangzik "lefordítva": Szolgáltatós, vagy független, vagy Vodafonos. Logikailag így a Voda úgy néz ki, mintha nem egy szolgáltató lenne, vagyis nem "anyuka". Plusz attól még, hogy valaki nem független, nem rendelkezik okvetlenül utóddal, ami anyukává tenné.

Jesszus, miről is beszélgetünk egyáltalán :F :DD :P

tomas01 Igen, az eMMC bug

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#17322) tipuka válasza axlfsi (#17308) üzenetére


tipuka
addikt

És ez a ROM miben olyan jó? (tényleg nem tudom)
mert olvastam, hogy pár optimalizálás, meg ilyesmi, de nem tudtam mindent lefordítani :)
az a baj annyi van, amennyit nem ismerek, h miben jobb, különben már rég lenne az enyémen is egy.

(#17323) ßrainiac válasza AliceWake (#17321) üzenetére


ßrainiac
addikt

Logikailag így a Voda úgy néz ki, mintha nem egy szolgáltató lenne, vagyis nem "anyuka".

AHAHA!!4

Lassan kotok egy ket eves szerzodest vmi jobb fajta gyerekre. Anyukan meg gondolkozom, de mindenkepp nexus 7 -re keresztelem a gyari vallasa helyett.

(#17324) tomas01


tomas01
aktív tag

AliceWake:
Gariba megcsinálták? Mennyi idő alatt lövetkezett be?

(#17325) AliceWake válasza tomas01 (#17324) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nekem nincs garim, csak bolti, de nem vittem vissza oda. Máshogy oldottam meg ;) Amúgy kb a 6. hónapban kezdődtek a gondok. Viszont nagyon sok szó esett róla akkor, amikor vacakolt, majd holnap kikeresem neked, hogy honnan olvasgass. Kb emlékszem, mit írtam, mire keressek rá. Akkortájt igen alaposan ki lett beszélve.
De szerintem másoknak volt is ilyen panaszuk, akiknek végül nem krepált be a memória chipük, szóval nem biztos ám, hogy köze van hozzá.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#17326) gyuri2008 válasza axlfsi (#17308) üzenetére


gyuri2008
veterán

Szia
Felraktad már.
Milyen?

(#17327) Koczó93


Koczó93
őstag

A zenelejátszóból hogy lehet eltüntetni az albimborítót amit önhatalmúlag betallózott a galáeriából? Elég zavaró hogy random berak egy képet :D

(#17328) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Erre a romra Android Revolution HD 18,0 felrakhatom ezt a telefonbeszélgetés rögzítő programot,SecPhone_CallAutoRecord_XXDMB5.

(#17330) F1DO


F1DO
senior tag

Sziasztok,

A nemrég tárgyalt - becsúszó, függőleges menüsor-ra miként lehet új alkalmazás gyorsindító ikonját elhelyezni?

Ugyanis ha rákattintok ennek a menünek a szerkesztés gombjára, akkor csak az előre megadott alkalmazások között válogathatok - szelektálhatok, újakat nem tudom miként lehetne rávarázsolni..?

(#17331) imi314 válasza F1DO (#17330) üzenetére


imi314
senior tag

Ahhoz root kell, vannak cwmből telepithető zipek , az Xposed és a Simplistic is tud ilyet de ha felteszel egy főzött ROMot abban alapból benne van

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#17332) schawo válasza F1DO (#17330) üzenetére


schawo
titán

Azt tudod, hogy eredetileg kétablakos működéshez van az a menüsor.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#17337) Dr V válasza imi314 (#17331) üzenetére


Dr V
őstag

Elvileg a multi window managerrel is lehet egyéb progikat így használni és ahhiz csak root kell. Playről letölthető.

(#17339) imi314 válasza Dr V (#17337) üzenetére


imi314
senior tag

Ezt nem ismerem,de utánanézek.

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#17340) S e t h válasza RigoJancsi (#17338) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mivel tavaly ősszel jött ki, így még nem kiforrott.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17342) Gabbo


Gabbo
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Az összefoglalóban említett SGS secret codes nevű app értelmezésében szeretnék egy kis segítséget kérni.

Melyik kóddal tudom megnézni, hogy független e a Note 2? :F

Előre is köszönöm!

Gabbo

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#17343) WaterWave válasza S e t h (#17335) üzenetére


WaterWave
veterán

kérd az ügyeletes kaviáros téglát :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#17349) Iustitianus


Iustitianus
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Tegnap vásároltam én is egy ilyen kütyüt (t-mobile, lte modell), minden szép és jó, azonban az s-pen betolva a silóba egy nagyon minimális mértékben (talán 0.5 mm) kiáll, a vége (vagy a feje) nincs teljesen síkban a kerettel, a hátlap és a fej között is van egy kb. 1 mm-es hézag. Egyszóval, olyan, mintha nem lenne teljesen betolva, hiányozna még hozzá egy nagyon kicsi, persze tovább nem megy, koppon bent van a helyén. Lehet, hogy maga az s-pen a ludas és nem a siló. Igazából csak direkt tapintásra és figyelve lehet észrevenni, de érdeklődnék, nektek is ilyen-e (valószínűszeg ennyi gyártási szórás, pontatlanság belül van a tűréshatáron egyébként).

(#17350) Gabbo válasza Iustitianus (#17349) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Volt már régebben is Note 2-m, most LTE van. A réginél is és a mostaninál is "kilóg" egy picit a s pen.

Szerintem direkt.

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.