Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) MurdR válasza zsolt501 (#17948) üzenetére


MurdR
veterán

Alca 995 is, meg kell lennie szerintem minden esetben a 100%nak..

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17952) zsolt501 válasza MurdR (#17951) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Lehet benne valami, mert ha a grafikonra (előzmények adatai) választom akkor mutatja, hogy mennyit is volt töltve.
Mindenesetre kicsit fura így.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#17953) MurdR válasza zsolt501 (#17952) üzenetére


MurdR
veterán

Hát ja, de így pontos az érték :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17954) oceanrush válasza zsolt501 (#17952) üzenetére


oceanrush
senior tag

valoszinu hogy valahogy ugy van megalkotva a szoftver hogy [if akkutoltottseg = 100 then reset]

(#17955) MurdR válasza oceanrush (#17954) üzenetére


MurdR
veterán

Úgy ahogy mondani tetszik :C

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17956) beast27


beast27
senior tag

Nem értem mit problémáztok ezen, szerintem ez így logikus

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#17957) Moralespg


Moralespg
tag

Hol találok 7105-höz romokat?

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#17958) jani70


jani70
aktív tag

Hali!Én feltettem a perseus kernelt N7105-re és nem müködött a kamera!Probálta már valaki?Amugy nem sok custom rom van még erre a tipusra,nem ugy mint a N7100-ra.Hol találok okoságokat az LTE verziohoz?Gyári T-mobilos rom-ra feltehetek más külföldi szolgáltato rom-ot mert idegesditö az a sok sz*r t-mobilos cucc benne.

(#17959) jani70 válasza Moralespg (#17957) üzenetére


jani70
aktív tag

Itt néz körül,bár nem sok van és ráadásul sokba nincs magyar nyelv!
http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1960

(#17960) TechRobot válasza Impressa (#17929) üzenetére


TechRobot
aktív tag

Félig az.. Mert angolul is és cirillel is rá van írva.

Egyéb:

Rájöttem miért csak edge2 működött a telón. És miért hülyéskedett a térerő is.

Nos a rövid sztori, volt egy s4esem kicsit megszorultam anyagilag és note2 lte +kpra boltoltam pont annyit kp-t kaptam amennyire szükségem volt a kocsitörlesztőre.
Már első nap fura volt hogy csak edge2 van de gondoltam biztos túlléptem a net limitet ami nekem 1,2GB/hó
Sosem szoktam de erre gondoltam. Vártam az elsejét ami csak 2 napra volt már.
Jöttek a fórumok jobbra balra, google, stb...

És végül csak ugy poénból mondom megnézem az akksi alatt lévő matricán az imeit.
Aztán bekapcsoltam jött a szokásos kód *#06# és akkor szembesültem vele hogy a kiírt imei nem stimmel a matricán lévővel. Közvetlen ez előtt kb 10 percel mielőtt rájöttem találkoztam az emberrel is és hozta a gari papírt meg a dobozt is, és ugyanekkor én is oda adtam az ex s4esemét.

Na mindegy nézem a gari papíron lévő imeit és hopp.. ez már a harmadik imei szám amit véltem felfedezni.
Se baj megnézem a dobozon lévő imeit és ismét hopp jött a negyedik imei is ami eltérő a többitől.
Itt már le esett, hogy biztosan kastázott lehet a cucc vagy nemfizették és tiltották. De akkor honnan ez a sok különböző imei??

Na mindegy szembesítettem ezzel azt akitől vettem és mondta, hogy jövőhéten elmegyünk abba a sufni gsm boltba a sárkány centerben ahol ő vette.
Akitől vettem biztosan nem ő akart becsapni mivel a 14 éves kölyke használta a telót akivel találkoztam is és ő nyomta a kezembe mikor üzleteltünk. Apukának akivel végülis a kontaktot tartottam iphone 5s volt mert mindig a kezében volt folyamatosan telefonált ingatlanos az ürge amugy. Kétszer találkoztam velük mindíg családdal voltak és tök rendek normálisak. Azok után hogy elmondtam neki a történteket ugyanugy el tudom érni felveszi a telefont és nem bújkál.

Na mindegy ha imei-t változtattak a telón akkor többet nem akar majd működni a 3g, 4g szolgáltatás rajta, a térerő is mókázik elég sűrűn illetve nem a térerő csak szimplán ki írja, hogy nincs szolgáltatás.

Na de nekem ilyen telefon ugye nem kell és kerültem is mindiíg az ilyeneket. Szeretek nyugodtan aludni. (Nem biztos, hogy lopott sőőt.. mivel akitől én vettem számlával tudja igazolni, hogy ő honnan és kitől vette a GSM boltos meg számlára biztos nem ad el ilyet, legyen akármilyen hitvány ember, mármint ugy értem hogy lopottat.), Szóval elvittem az arabokhoz oda való az ilyen darab. :D

Buktam rajta sokat de legalább sikerült szerezni egy s3mast és tudok majd rendesen aludni. :(

[ Szerkesztve ]

Dikk egy százas...

(#17961) Moralespg válasza jani70 (#17959) üzenetére


Moralespg
tag

Köszönöm szépen,még egy kérdés,hol tudom kikapcsolni a be és a kikapcsolási hangot?Elég zavaró...

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#17962) jani70 válasza Moralespg (#17961) üzenetére


jani70
aktív tag

beállitás-hang-hangerö-rendszer,és ott levenni teljesen a hangeröt.ha nem tévedek!

(#17963) AliceWake válasza zsolt501 (#17948) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ez eddig is így volt, csak teljes töltésnél nulláz. Ezért is nem hitte el anno senki, amikor egyesek 12 órás kijelzőidőkkel dobálóztak.

Non omnis moriar.

(#17964) bostone


bostone
addikt

Történt mostanában valami a T-Mobile/Telecom környékén? Kis falumban olyan erős jelet fogott bárhol a telefonom, most folyamatosan ugrál az edge és a 3G között viszont az oldalakat nem/alig akarja betölteni...

(#17965) ZoliM@ster válasza bostone (#17964) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Talán hívd fel őket...biztosan többet tudnak,mint mi innen a monitor elől.Főleg,hogy még a földrajzi helyzetedet sem ismerjük ;)

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#17966) bostone válasza ZoliM@ster (#17965) üzenetére


bostone
addikt

Szóval nálad jól működik... Beállítások nem változtak mostanában?

(#17967) MurdR válasza TechRobot (#17960) üzenetére


MurdR
veterán

Igazából lehet hogy vesztettél vele, de az autó maradt :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17968) Koczó93 válasza TechRobot (#17960) üzenetére


Koczó93
őstag

Nem csináltál balhét a boltban???
Úgy rákuk küldtem volna a fogyasztó védelmet hogy csak pislogtak volna. Mi az hogy 4 imei szerepel a telefon papírjain dobozán??

Boostone: haver is panaszkodik napok óta a netjére ő is Tré mobilos de akkor lehet hogy a szolgáltatónál van gubanc.

(#17969) bostone válasza Koczó93 (#17968) üzenetére


bostone
addikt

Hálás köszönet!

(#17970) TechRobot válasza Koczó93 (#17968) üzenetére


TechRobot
aktív tag

én már magánszemélytől vettem.. de nem is izgat még némi kp-t bevasalok majda csókán azt annyi.

(#17967) MurdR

naja :D

[ Szerkesztve ]

Dikk egy százas...

(#17971) Bandita4141 válasza jani70 (#17958) üzenetére


Bandita4141
tag

Én feltettem a legújabb német gyári romot, ( N7105XXDMC3_N7105DBTDMD2_N7105XXDMC3_HOME.tar.md5) szerintem nagyon jó, és nincs benne semmi felesleges. :K

Köszi hogy segítesz!!!

(#17972) Koczó93 válasza TechRobot (#17970) üzenetére


Koczó93
őstag

Te tudod ;)

(#17973) Markizmark válasza AliceWake (#17963) üzenetére


Markizmark
addikt

90% fölött is nulláz restart után.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#17974) zsolt501 válasza Bandita4141 (#17971) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Tud magyarul?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#17975) beast27 válasza zsolt501 (#17974) üzenetére


beast27
senior tag

Minden európai rom tud magyarul

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#17976) AliceWake válasza Markizmark (#17973) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

He? Mármint? Arról volt szó, hogy, ha nem töltöd fel teljesen, és lerángatod a töltőről, akkor nem nulláz, hanem pörög tovább a statisztika.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#17977) tibi374


tibi374
csendes tag

Tudja alaki hogy lehet hogy Samsung Note 2 el felejtette az IMEI-számát és hogy vissza lehet állitani.S.O.S :(

(#17978) oceanrush válasza tibi374 (#17977) üzenetére


oceanrush
senior tag

(#17979) AliceWake válasza tibi374 (#17977) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Bővebben? Azt úgy magától nem nagyon szokta produkálni.

Non omnis moriar.

(#17980) Markizmark válasza AliceWake (#17976) üzenetére


Markizmark
addikt

Az Oké hogy nem nulláz ha nem 100%, de lehet nullázni egy restarttal, mert ha 90% fölött van akkor így nullázodik.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#17981) Koczó93 válasza tibi374 (#17977) üzenetére


Koczó93
őstag

Efs mentés volt remélem...

(#17982) AliceWake válasza Markizmark (#17980) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Jaa. Nem erről volt szó. De jó tudni :D

Non omnis moriar.

(#17983) ricshard444 válasza tibi374 (#17977) üzenetére


ricshard444
veterán

Hogy csináltad?

Vannak dolgok...

(#17984) dat válasza AliceWake (#17979) üzenetére


dat
senior tag

Az a durva, hogy de. Velem is előfordult, pedig nem rootolt, nem babrált, T-nél vásárolt telefon. Egyszer csak eldobta a hálózatot, restart se segített és az IMEI szám pedig üres. Másfél hétig volt a szervízben, garanciában javították.

(#17985) WaterWave válasza dat (#17984) üzenetére


WaterWave
veterán

érdekes, ha akarnám se tudnám megcsinálni ezt :DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#17986) AliceWake válasza dat (#17984) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

:Y Megnyugtató... Nem frissítetted előtte Kies-zel, vagy valami?

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#17987) dat válasza AliceWake (#17986) üzenetére


dat
senior tag

Nem. Akkor még az eredeti 4.1.1 volt rajta. KIES-nek egyébként se mennék a közelébe se :)

(#17988) rbence válasza dat (#17984) üzenetére


rbence
senior tag

Nem lehet,hogy a hibás emmc chip miatt sérült az efs mappa tartalma? :U

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#17989) dat válasza rbence (#17988) üzenetére


dat
senior tag

Nem tudom, mindenesetre nem voltam tőle boldog. Amikor elkészült, kaptam egy lapot amin a tesztprogram eredményei voltak ("tesztjegyzőkönyv"), halandó ember számára értelmezhetetlen formában. Azt, hogy mi volt a készülék baja nem kötötték az orromra.

(#17990) Hetkó


Hetkó
csendes tag

Leválasztott s toll kijelzést felső sorba, hogyan lehet vissza állítani?
Köszi!!

Dr.

(#17991) AliceWake válasza Hetkó (#17990) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Mire gondolsz?

Non omnis moriar.

(#17992) rbence válasza Hetkó (#17990) üzenetére


rbence
senior tag

Nálam ezt akkor csinálta,ha nem gyári launchert használtam és be volt állítva,hogy jelezze,ha használatban van a toll

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#17993) Hetkó


Hetkó
csendes tag

Arra amikor leválasztom a tollat és kis szürke ikonnal jelzi ki fent az értesítési sávba és ott nekem nem jelezi ki! Ez kicsit zavar!

Dr.

(#17994) AliceWake válasza Hetkó (#17993) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Sosem láttam még olyat. Gyári rom?

Non omnis moriar.

(#17995) Hetkó válasza AliceWake (#17994) üzenetére


Hetkó
csendes tag

Persze gyári mindene 1 hónapos teló!

Dr.

(#17996) AliceWake válasza Hetkó (#17995) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Na akkor engem is érdekelne, hogy hogyan lehet beállítani :D Mégcsak nem is futottam bele ilyen opcióba... szerk.: Sőt, direkt sem találok ilyet jelenleg...

Rbence Nálam ki van kapcsolva, mégsem jelzi a tollat.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#17997) rbence válasza Hetkó (#17995) üzenetére


rbence
senior tag

Kapcsold ki a környezetérzékeny oldalakat,ha nem a gyári launchert használod,nálam megoldotta a bajt

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#17998) Robi86 válasza Hetkó (#17993) üzenetére


Robi86
senior tag

A beállításokban a kijelző/ kornyezetérzékeny oldalnál pipáld ki az S-tollat, akkor mutatja.

(#17999) rbence válasza AliceWake (#17996) üzenetére


rbence
senior tag

Valamit nagyon félreolvastam,én azt hittem,hogy beragad a toll ikonja :B
Ez esetben akkor úgy kell,ahogy Robi86 fórumtárs írta,bár ennek alapból aktívnak kellene lennie

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#18000) AliceWake válasza AliceWake (#17996) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ahhhaa. Valószínűleg azért nem találkoztam vele, mert a környezetérzékeny oldalak nálam alapból ki vannak kapcsolva. Most meg a launcher miatt nem működik, akkor sem, ha bekapcsolom. Nem is tudtam, hogy ilyet is tud. Jó tudni.

Non omnis moriar.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.