Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#247) utomi


utomi
senior tag

Azért jó vicc, hogy sokan nyomják itt a fikát, hogy így szar meg úgy szar a teló meg sok hiba miközben élőben gyakorlatilag még senki se látta! A tesztekről meg nekem mindig felemás a véleményem, egyrészről jó mert a tesztelők már sokat láttak másrészről pedig sokszor ami egy tesztelőnek fontos az nekem nem és fordítva. Pl. én soha sem élvezkedem a kamerára, nem érdekel annyira, hogy spéci minősége legyen, nekem pl. a sebessége sokkal fontosabb. Mondjuk a RAZR kamerája nekem lassú. (Akinek van kicsi de nagyon gyors gyereke az tudja, hogy miről beszélek! :D)
A kijelző nekem megint alapszempont, nem érdekel a pentile, de a felbontás és a SAMOLED igen durva párosítás lehet.
A 4.0 Android megint csak bejövős, nem értem a fika makikat már csak a GPU gyorsítás
miatt is megéri a dolog.
A fizikai érintő gombok eltűnésének meg kifejezetten örülök. Nagyon utáltam őket. Akkor vagy valódi fizikai gomb legyen vagy semmi.
Mindent összevetve szerint egy igencsak jól sikerült készülék lehet a NEXUS és én inkább beáldozom az egyedi GUI-t csak legyen totál naprakész a telefon. Ezért nem játszanak nálam az egyedi GUI-s telók.
Egyébként ha minden igaz az enyém Pénteken már a kezemben lesz és akkor majd bővebben is tudok mondani személyes véleményt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.