Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14201) Bazsy válasza peugeotmate (#14200) üzenetére


Bazsy
aktív tag

Telenoros vagyok sajni én is.
Ez így elég gáz, és igazából nem látom az okát sem, hogy miért nem lehet függetleníteni. Az nem a gyártót max a szolgáltatót védi. De a szolgáltató se tudja, az így elég gáz...

Ráadásul nekem lesz egy jó dárga műanyag és fémdarabom miután költöztem. Ha ez így lesz akkor soha többé Nokia az biztos.

Bazsy

(#14202) peugeotmate válasza Bazsy (#14201) üzenetére


peugeotmate
őstag

Én mindenképpen felhívnám őket, lehet, hogy ez üzletfüggő, vagy időközben esetleg találtak rá megoldást. És erről nem feltétlenül a Nokia tehet, viszont ha gyakran ingázol országok között, akkor érdemesebb lenne/ lett volna független telót venni.

meg

(#14203) Bazsy válasza peugeotmate (#14202) üzenetére


Bazsy
aktív tag

Nem ingázok, 1x fogok költözni. A telefont pedig fél éve vettem amikor erről még nem tudtam.

Bazsy

(#14204) Symbio válasza Bazsy (#14203) üzenetére


Symbio
senior tag

Én úgy tudom, hogy a függetlenítés hivatalosan és legálisan drága dolog, mert kifizettetik a kedvezmény árát, meg még az egyéb költségeket is. Ennyiből majdnem vehetnél egy független készüléket is, ezt meg add el az aprón vagy ajándékozd el valamelyik rokonodnak

(#14205) Injun


Injun
aktív tag

Mostanság szándékozom ilyen telefont vásárolni,de ez egy picit elriasztott. "Hangminőség továbbra is kritikán aluli, 3G és GSM módban is" Ez mennyire általános jelenség?

(#14206) peugeotmate válasza Injun (#14205) üzenetére


peugeotmate
őstag

Semennyire, alkalmi.

meg

(#14207) Symbio válasza Injun (#14205) üzenetére


Symbio
senior tag

Nekem sohasem volt semmi gondom a hangminőséggel. Senki sem panaszkodott, hogy rosszul hall engem és én is mindenkit rendesen hallottam.

(#14208) Joe bácsi válasza Subimp (#14193) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Érdekes, mert ez finoman szólva hülyeség! Nekem amikor ilyen telóm volt LETILTOTT nettel simán ment a küldés és fogadás! És még a 6230i, 6230-on, N95-ön, N79-en........
Hülyeség amit hallottál vagy olvastál!
Az Androidnál simán lehet, h. csak nettel hajlandó, de ez nem az a teló.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#14209) zzola válasza peugeotmate (#14206) üzenetére


zzola
félisten

Nem mondhatnám, hogy alkalmi. ~2 hétig 3G módban használtam, engem minden esetben jól hallottak, de amit a hangszóró illetve a készülék produkál, kattogás,csattogás,mindenféle hangok, az tuti nem normális! Hálózat: T-Mobile...GSM módban szintén zenész...

Vagy másik lehetőség, a hiba a készülékemben van.

[ Szerkesztve ]

(#14210) Apollyon válasza Injun (#14205) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Csatlakozom az előttem szólóhoz, nálam is minden oké hangminőség és minden egyéb terén.

Most azon filózok feltegyem e az 51-es szoftvert, vagy maradjon a 34-es ami hibátlan és úgyis rakok rá szignó kikerüléses megoldást, mert lehet a legújabbal nagyobb szívás lenne...
Donnó.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#14211) peugeotmate válasza zzola (#14209) üzenetére


peugeotmate
őstag

Alkalmit arra értettem, hogy az e52-t használók elenyésző részénél jelentkezik a probléma.

meg

(#14212) zzola válasza peugeotmate (#14211) üzenetére


zzola
félisten

hja, sorry!

(#14213) Injun


Injun
aktív tag

Ha csak 1-2 embernél akad probléma a hanggal akkor megnyugodtam.E72 és E52 között vaciláltam,de ha nincs vele gond akkor az E52 lesz a befutó. Köszi a segítséget.

(#14214) Nagya21 válasza dave_gahan (#14184) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Én most vettem egy majdnem e52-őt egy Off X-6-ost On, navi edition-os 16mb belső rammal, full ujjonnan 65-ért, de már 60-ért is van (basszus lealkudták utánam :W :W ).
Egy magyar használtcuccos oldalról vettem ( teszem azt a második legnagyobb).
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#14215) old rocker válasza Alex91 (#14199) üzenetére


old rocker
veterán

Nagyon jól tudod, milyen típusú károgásoktól és hülye kérdésektől másztam időnként a falra, kérlek, ne általánosíts. Ha volt valami probléma a telefonommal, vagy másnak jogos felvetése volt, mindig ismertettem, ill. elismertem. Ha valakivel volt összetűzésem, a vége általában mindig privát, esetenként nyilvános bocsánatkérés volt. Stresszes életem van, impulzív, hirtelen haragú ember vagyok, a la Görgey alispán, nyilván ezért volt infarktusom nekem és nem neked. De az olyan kérdésekkel változatlanul nem tudok mit kezdeni - olvass bele pl. az 5800 topikba - amiből egyértelmű, hogy csávókám megkapta/vette a telefont, kibontotta, bekapcsolta, végig sem nézi, mi hogyan működik, a használatiba bele sem olvas, csak folyamatosan írja, kérdezi, amibe aktuálisan belecsavarodik.
Az E52-re visszatérve: ezt az elejében is mindig hangsúlyoztam: a gyors piacra dobás érdekében nem kissé nagyolták el az alapjában véve jó koncepcióval tervezett telefont. Ennek ellenére, még azt sem állíthatom, hogy kirívóan nagy a "bugra való hajlamossága"; amik menet közben még megfordultak nálam, E75, 6220C, 5800 más-más hibákkal, de éppen ilyen rigolyákkal rendelkeznek; sőt... Alapjában véve úgy látom, a Nokia nagyon a középmezőny felé evez a gyártmányaik megbízhatósága terén. De minden a vedd meg, kis ideig használd, dobd el és vegyél újat, újabbat felé tendál: mi mindannyian egy fogyasztói társadalom melléktermékeivé váltunk.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#14216) old rocker válasza Apollyon (#14210) üzenetére


old rocker
veterán

Várjál vele, milyenek a tapasztalatok ... szerintem. Nekem csak ezzel a szoftverrel jelentkezett olyan, hogy hívás befejezésébe lefagyott...

Zolar: az a gyanúm, a tré hálózata is ludas ebben, vagy a telefon túl szenzitív, vagy egyes telefonokkal kommunikál sz@r hangminőségben... de a lényeg, két hétig én is 3 G-vel használtam, több alkalommal igen fos hangminőséggel hallottam a hívót/hívottat: surrogások, zörgések stb. és a másik telefon környezeti zaja jobban hallatszott, mint a hívó/hívott hangja. Inkább az átviteli rendszer hibájának tűnik, mint az E52-nek - vagy túlságosan érzékenyre vették a figurát, a hallgató iránykarakterisztikáját, a készülék frekvencia átvitelét, nem tudom....

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#14217) LonGleY válasza old rocker (#14215) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem csak kiadáskor nagyolták el az E52-t. Azóta szervizes belső- és szoftververzió cserén esett át (nemrég), de még mindig rendszeresen belefagy pl. a zenehallgatás közbeni tárcsázásba, stb. Pedig a beépített lejátszót használom, semmi trükkös vagy tört szoftver nincs rajta.

Így, sok hónappal a vásárlása, frissítések és garanciázások után is azt mondom, egy jól használható telefon (imádom az ingyenes Slick és a hivatalos GMail klienseket rajta), rengeteg hibával, ami miatt tuti biztos, hogy Nokiát többet nem veszek (hacsak nem Androidosat, de akkor már inkább a HTC-től)..

[ Szerkesztve ]

(#14218) old rocker válasza LonGleY (#14217) üzenetére


old rocker
veterán

Igen, sajnos a specifikáció jóval többel kecsegtetett, mint ami lett belőle a gyakorlatban. Nekem ennek ellenére még nem volt jobb telefonom, beleértve, hogy eddig mindig nagy szerencsém is volt vele, viszonylag hibátlanul tette a dolgát.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#14219) GAgyiXyXy válasza -Maci- (#14169) üzenetére


GAgyiXyXy
aktív tag

Na otthon megkeresem neked. Remélem nem felejtem el :)
Idegbajt azért ne kapj :)

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#14220) GAgyiXyXy


GAgyiXyXy
aktív tag

Telenor függő cuccra jött új szoft.....még nem tettem fel, a verziót meg nem írja.
Aki felnyomta írjon róla...

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#14221) Probert75


Probert75
addikt

Telenorosra ez a legújabb szoft: 051.018. Felrakni még én sem raktam. Nem tudom érdemes e, van e jelentős változás valamiben?

Egyébként tényleg leírhatnák, hogy van e és miben változás. Elég lenne felsorolás szerűen, nem kellene részletezni.

[ Szerkesztve ]

(#14222) LonGleY


LonGleY
veterán

Memóriakártyát cserélnék az E52-ben (az alapról egy 4 GB-os Silicon Power Class 6-osra)... hogyan érhetném el, hogy se a térképek, se a telepített szoftverek ne sérüljenek és ne kelljen újratelepíteni / állítgatni őket?

Vagy inkább javallott a hard reset > szoftverfrissítés (egy újabb van hozzá a szervizes frissítés óta) > hard reset > új kártya berakás és pakoljak minden dolgomat újra?

[ Szerkesztve ]

(#14223) -Maci- válasza GAgyiXyXy (#14219) üzenetére


-Maci-
addikt

Köszi, de egy kedves kolléga már megosztotta velem!
Sajnos viszont az sem mondott semmit... :(
Azonban most úgy néz ki, hogy a helymeghatározási módszerek küzül kivéve a wifi-t, múlni látszik a probléma. Legalábis ez.
Merthogy megint törölte a hívásnaplómat, pedig én nem vettem ki az akksit... :(((

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#14224) old rocker válasza LonGleY (#14222) üzenetére


old rocker
veterán

ha úgy csinálsz róla másolatot, mint ahogy a vinyókat ghostolni szokták ... ? bár én ehhez (is) hülye vagyok.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#14225) old rocker válasza Probert75 (#14221) üzenetére


old rocker
veterán

Neked is azt tanácsolom: ne kapkodd el... talán gyorsabb, talán van 1-2 apróság, de hogy stabilabb-e? Lásd lentebb...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#14226) csiktor


csiktor
tag

Sziasztok!

Hosszas mérlegelés és olvasgatás után én is beléptem az E52 tulajok táborába. E51-ről váltottam és sokat gondolkodtam, hogy E52, E72 vagy valami tipi-tapi Android ketyere legyen. Végül főleg az üzemidő és a legkedvezőbb ár miatt lett E52.

Írom a tapasztalataimat, véleményemet és kérdeznék is 1-2őt.

1. A telefon nagyon tetszik. Igényes a megjelenése és a mérete is pont jó szerintem. E51-en nagyon pici volt a kijelző és a gombok is. Az összeszerelés minősége (legalábbis az enyémen) szerintem elég jó, a készülékház nem lötyög, nem áll el sehol. A hátlap viszont nem illeszkedik tökéletesen, így az egy picit mozog ide-oda, ez bosszantó.

2. A telefon nagyon gyors, ugrik pikk-pakk több nyitott alkalmazással is. A kijelző növelése jótékony hatással volt az e-mailezésre/netezésre. Most már tuti előfizetek majd valami alap net csomagra. Wifi működik tökéletesen, ott is ahol E51 nem látott hálózatot, vagy a jelszó fajtája miatt nem tudott felcsatlakozni.

3. A forgatós képernyő forgatás nekem bejön, bár néha indokolatlanul is elforgatja.

4. Az akksija nagyon bika. Szerdán vettem, full feltöltés. Azóta 1* 10 percet volt töltőn (usb) telepítés miatt. "Folyamatosan" nyomkodom, GPS, Wifi, BT, telepítgetés és még ma (hétfőn) is megvan kb. a negyede.

5. Vakut frankón tudom lámpaként használni, kellett hozzá a PhoneTorch progi, de ok.

6. 033 szoftver van rajta, frissíteni nem engedte. T-mobilenál ez a legújabb?

7. Hangminőségről, 3G vs. GSM mód akkuidőről még nem tudok nyilatkozni, mert eddig nem sikerült róla telefonálni (számot hordoztam másik szolgáltatótól és még nem él a SIM kártya). Ha átáll, akkor nyilatkozok arról is.

8. Fényképezőgép egész jó, amire én használom arra bőven elégséges. Nyilván nem egy dslr fényképezőgép... Tetszik a panoráma mód.
Ki lehet valahogy kapcsolni az exponálási hangot? E51-en ha némítottam, akkor nem kattant, itt viszont így is kattan... Idegesítő.

8. A home és felvevő gomb közötti kis led feature nekem is bejátszik. Értelmét nem látom, egyébként különösen nem zavar.

9. Érthetetlen, hogy E51-hez képest miért felezte le a nokia a memóriát... Kb. pár száz forint lett volna egy nagyobb memória modul és minden további nélkül beépíthető lett volna. Biztos valami szemét marketing fogás, hogy fogyjon az E72 is... Ugyanez a kamera is: 1-2 ezer forint plusz a jobb optika. Viszont ha ezeket berakják, akkor senki nem vesz E72-t, mert kb. csak a qwerty gombsorral különbözne.

10. GPS elég frankón muzsikál. Nekem működik és navigál szépen OVI maps-al és Garmint XT-vel is. Én garmin párti vagyok a turistautak.hu térkép kompatibilitása miatt, de OVI maps sem tűnik rossznak.

11. Bejövős programok: opera mini, sykpe, g-mail kliens, upcode vonalkód olvasó, foreca időjárás előrejelző, racechrono gyorsulás mérő, energy profiler fogyasztás mérő.
Amit még keresek és ha esetleg tudnátok ajánlani: frankó játékok, tudományos számológép (deriválás, stb).
Ti miket használtok még? (handy .... programokat vágom)

12. Naptár szerintem jobb lett mint a régi, nekem jobban bejön. Viszont az egyik legfontosabb kérdésem: hogyan tudok TÖBB google naptárat szinkronizálni a telefon naptárával INGYEN? Az is elég ha csak google-től jön a telefonra info. Exchange csak egy naptárat szinkronizál, Goosync fizetős. Van erre valakinek megoldása? (Nem hiszem el, hogy ez nem létezik, 2010-et írunk bakker...)

Első körben talán ennyi. Majd ha lesz még valami, akkor írom...

[ Szerkesztve ]

A feszültség ESIK, az áram pedig FOLYIK!

(#14227) Probert75 válasza old rocker (#14225) üzenetére


Probert75
addikt

Kösz a választ Rocker! Üdv a klubban újra, de vigyázz a dzsóbácsi féle felhasználókkal, nehogy felidegesítsenek :DD . Jobbulást!

[ Szerkesztve ]

(#14228) LonGleY válasza csiktor (#14226) üzenetére


LonGleY
veterán

Két dolgot nagyon ajánlok: az Opera Mobile-t nyomasd, ne a Mini-t. Ezerszer jobb, nem az az elavult szar. Nem minden telefonon fut, ahol a Mini, de szerencsére az e52-t nem hagyták normális böngész nélkül. A másik meg a Slick (MSN, Google talk, Facebook IM kliens).

[ Szerkesztve ]

(#14229) csiktor válasza LonGleY (#14228) üzenetére


csiktor
tag

Az is tömöríti az oldalakat?

A feszültség ESIK, az áram pedig FOLYIK!

(#14230) LonGleY válasza csiktor (#14229) üzenetére


LonGleY
veterán

Ugyanúgy van benne Opera Turbo, hisz lásd a nevét. Amúgy wikipedia, google, mindenhol a minit fogják szidni. :]

(#14231) LonGleY válasza csiktor (#14229) üzenetére


LonGleY
veterán

Mondjuk én azt ki szoktam kapcsolni, inkább jöjjön be szépen a fullos Facebook, stb. Az Opera Mini 5 bétájaként indult, de közben átnevezték Mobile-ra és lecserélték a verziószámát 10-esre, annyival többet tud. Gyakorlatilag az asztali és a Mini böngész között van valahol. Ugyanazon sebesség mellett animált a felülete és fullos oldalakat is behoz, sokat javult a jelszókezelése, stb. A Mini 5 is megjelent, de egyértelműen kihalófélben van, komolytalan kis cucc a linkeket asztali verziójával is szinkronizáló Mobile-hoz képest. Csodálkozom, hogy nem ismeritek.. alap nagyon. E52-n annyi baja van néha, hogy viszonylag hamar kifut a memóriából (2 fullos facebook oldal a tabokon, mellette egy Slick kliens a háttérben elég is hozzá). Már csak ezért is erős Androidot szeretnék Symbian fiszem-faszom helyett..

[ Szerkesztve ]

(#14232) csiktor válasza LonGleY (#14231) üzenetére


csiktor
tag

Kipróbáltam, de nekem 10-ből 10-szer a Turbot bekapcsolva is majdnem dupla annyi adatforgalmat generál, mint a Mini (index.hu, prohardver.hu). Tényleg szebb, talán kicsit gyorsabb is. Fent hagyom mind2-t. Ha van rendes net, akkor mobile, ha csak mobilenet, akkor mini.

A feszültség ESIK, az áram pedig FOLYIK!

(#14233) LonGleY válasza csiktor (#14232) üzenetére


LonGleY
veterán

Értem. Én csak itthoni wifin lógok, ezért nem véltem lényegesnek ezt.

(#14234) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Ezt most komolyan kérdezem!
Azt a két ledet ami a házi gomb alól kivillan nem értem. Azt mondta a Nokia, h. azért csinálta úgy, h. világítson, h. a sötétben könnyebben meg lehessen találni a telót. DE, akkor világítanak a ledek, ha világít a bill. és a kijelző is!!! Akkor minek pluszban az a két led???? Már az egész teló világít, akkor minek a ledes világítás???? :F
Ezt komolyan most csak én nem értem???!!!!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#14235) Apollyon válasza Joe bácsi (#14234) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A sötétben megtaláláshoz inkább a navigomb világítása villan fel pár másodpercenként, ami ugye ilyen lélegzés-szerű. Hogy a házikó alatt miért van az a lyuk én sem értem, de sok vizet nem zavar.

E55-ön is van amúgy ilyen házikó alatti kivilágítás?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#14236) Apollyon válasza Apollyon (#14235) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hát igen, E55-ben is van ez a kivilágítás.

Meg közben sikerült megtudni miben különbözik az E52-1 meg az E52-2, hát nem sokban.

Az E52-1 UMTS900, UMTS2100
E52-2 UMTS850, UMTS2100 tehát ez utóbbi Amerikába szánt verzió, csak a frekvencia különbözik. Bár érdekes, hogy a wikipédia 3 féle verziót mutat: [link] (Networks-nél)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#14237) GAgyiXyXy


GAgyiXyXy
aktív tag

Feltettem az új telenoros szoftot....majd kiderül mi lesz belőle :)

Küldött a nokija 1 sms-t, hogy örülnek visszatértem hozzájuk :) Ezt honnan szedték? :)
Na majd referálok...

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#14238) peugeotmate válasza Joe bácsi (#14234) üzenetére


peugeotmate
őstag

Némán, elkezdtél gondolkozni a dolgok eredetén...:DDD Pont jókor, de jobb későn mint soha! :C Egyébként Nálad az "Élet 5 legnagyobb kérdése" közül az egyik a LEDek a Nokia e52 házikó gombja alatt?

[ Szerkesztve ]

meg

(#14239) old rocker


old rocker
veterán

Megkezdődött a Nokia C7 szállítása
Október 11, 2010

Piacra lép a Nokia második Symbian^3 operációs rendszerre épülő okostelefonja

Világszerte megkezdődött a közösségi internetezők okostelefonjának, a Nokia C7 szállítása. A Nokia C7 a vállalat második Symbian^3platformra épülő okostelefonja, a Nokia N8 után.

A Nokia C7 a rozsdamentes acélt és az üveget egy kecses, teljes érintőképernyős designban egyesíti. A 3,5” AMOLED kijelző ideális a közösségi oldalak használatához, mivel a Facebook és a Twitter frissítései közvetlenül a kezdőoldalon jelennek meg, továbbá a népszerű e-mailfiókok mint az Ovi Mail, a Yahoo!® Mail és a Windows Live™ Hotmail egy érintéssel elérhetőek. A Nokia C7 emellett alkalmazások, játékok, videók, valamint web és helyfüggő szolgáltatások tárházát teszi elérhetővé a felhasználóknak az Ovi Áruház segítségével.

„A Nokia C7 a második okostelefonunk a piacon, amely a Symbian új verziójára épül – mondta Jo Harlow, a Nokia okostelefonokért felelős vezetője. – A Nokia C7, melyet kifejezetten a stílusra sokat adó vásárlók igényeire terveztünk, kiválóan alkalmas a közösségi oldalak használatához, így tökéletesen megfelel azoknak, akik be akarnak jelentkezni és értesülni a legújabb fejleményekről.”

A közösségi oldalak használatára optimalizált készülék piacra dobását követően a Nokia kiválasztja majd a legaktívabb Facebook-felhasználókat a Nokia saját globális Facebook-oldalának 1,4 millió rajongója közül. Az öt kiválasztott döntős mindegyike egy Nokia C7 készüléket fog kapni, hogy annak segítségével szervezzenek egy partit a különböző közösségi oldalakon. Az a rajongó, aki a partit a Facebookon legjobban mutatja be – azaz a legtöbb frissítést és posztot generálja – magának és 20 barátjának is nyer egy-egy Nokia C7 készüléket.

A Nokia C7 várható adók és támogatások nélküli ára 335 euró lesz, azonban az ár és az elérhetőség területenként és szolgáltatónként eltérő lehet.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#14240) peugeotmate válasza old rocker (#14239) üzenetére


peugeotmate
őstag

OFF
Egész korrekt az indulóára külföldön! Kíváncsi vagyok, mit hoz a Nokia az új Symbiannal! Én a mostanival is megvagyok (nagyjából) elégedve, nem kell nekem ide Android (a sok integrálással, meg az állandó adatkapcsolatokkal/szinkronizációkkal tuti az agyamra menne. Igaz nekem az új modellek közül az N8 áll leginkább közel hozzám (formailag és tudásilag egyaránt), igaz, drágább.
ON

meg

(#14241) Joe bácsi válasza peugeotmate (#14238) üzenetére


Joe bácsi
őstag

De most komolyan! A lednek a teló sötétben való megtalálásához semmi köze! Ha meg kell találni, akkor nem a vak sötét ledek fognak benne segíteni.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#14242) kkrisi


kkrisi
senior tag

sziasztok!

valaki nem tudnak nekem hozzá ajánlani egy olyan hangfalat, aminek a műödtetéséhez nem kell külön áramforrás? hanem csak rádugom a telómra és had szóljon:))

(#14243) peugeotmate válasza kkrisi (#14242) üzenetére


peugeotmate
őstag

Akksis iPig.

meg

(#14244) LonGleY válasza LonGleY (#14222) üzenetére


LonGleY
veterán

Senki nem cserélt még memóriakártyát?

(#14245) c3poÜme válasza kkrisi (#14242) üzenetére


c3poÜme
csendes tag

http://www.x-mini.com/
En innen vettem, dijnyertes darab es tenyleg a meretehez kepest csodakra kepes.

(#14246) LonGleY válasza old rocker (#14239) üzenetére


LonGleY
veterán

Symbiant soha.
2010 van, halló!

(#14247) peugeotmate válasza LonGleY (#14244) üzenetére


peugeotmate
őstag

Ajánlott formázni a kártyát (mondhatni szükséges)! Szerintem érdemesebb mindent újratelepíteni és beállítani, névjegyekről, SMS-ekről, alapvető beállításokról meg úgyis tudsz biztonsági mentést csinálni.

Jajj, ne gyere már Te is az Android/iOS vonallal. Nekem van egy Touchom, szóval az iOS-hoz van viszonyítási alapom és azt el kell mondanom, hogy hosszabb távon nem biztos, hogy ellennék egy iPhonnal! Tény, hogy kezelése egyszerűbb a Symbianénál, azonban ez az előny gyakran hátrány is lehet. Játékban, zenekezelésben meg netezésben tény, hogy veri, azonban utóbbi kettő a nagy érintőkijelzőjének tudható be. A kapacitív Nokia kijelzők már közel járnak hozzá felhasználói élményben. És ne feledjük: ott az ingyen GPS illetve a jól bevált kezelés.

[ Szerkesztve ]

meg

(#14248) kkrisi válasza c3poÜme (#14245) üzenetére


kkrisi
senior tag

te milyet vettél? x mini II.?

(#14249) kkrisi válasza c3poÜme (#14245) üzenetére


kkrisi
senior tag

mert nekem a Mini II. jön be.... néztem róla videót youtube-n és hát igen van teljesítménye:) De ezek mennyire hangosak? elég ha csak 1et veszek, vagy azért jó ha 2-t? és nagy hangerőn sem torzítanak?

csak az ára egy kicsit húzós...:S

[ Szerkesztve ]

(#14250) zzola válasza peugeotmate (#14247) üzenetére


zzola
félisten

Meg kell, hogy védjem LonGleY-t. Ha megnézed, hétről-hétre bukja a Nokia a szegmenst, az Android nem kicsit tör előre. Nem látok a Nokia-ban akkora fejlődést, hogy elég legyen bármire is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.