Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) ghostdog1 válasza K82 (#2050) üzenetére


ghostdog1
csendes tag

Szia! Az a verzó van fent. Hiba nélkül felment a Hentai os, csak a zárásnál akadtam el.

(#2052) TaylorPro válasza K82 (#2050) üzenetére


TaylorPro
addikt

Mindig mindenből a lehető legújabb, és mennie kell.

Elsőre szerintem nekem se akarta.

Amikor lefut ez a parancs: fastboot flash avb_custom_key pkmd.bin

Nyomni kell egy bootloader rebootot, és utána egyből zárni.
De az is lehet hogy a flash után kell egyből zárni. Nem emlékszem pontosan, de trükközni kellett.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#2053) natë válasza TaylorPro (#2052) üzenetére


natë
nagyúr

Bármikor zárható, ha a pkmd felment. Linux alól elsőre minden működött :D

(#2054) TaylorPro válasza natë (#2053) üzenetére


TaylorPro
addikt

Jó vagány vagy! ;]

Egy időben foyamatosan Linuxoztam. De már régen volt. Most már csak az OTA frissítést kell várni hogy frissül-e? Eddig ez a rom túl jó hogy igaz legyen. Remélem közben nem egy bányász adathalász lett a telóból. ;]

Pixel 8 Hazel

(#2055) natë válasza TaylorPro (#2054) üzenetére


natë
nagyúr

Azt tudod ellenőrizni, de régóta a pályán vannak a készítők (egyikük most halt meg... :(44 évesen), nem hiszem, hogy ez a céljuk vele. Mondjuk én még azzal is bevállalnám :D

(#2056) TaylorPro válasza natë (#2055) üzenetére


TaylorPro
addikt

Oh. :(

Le a kalappal előttük. Ennyire jó munkát végezni, megérdemlik az elismerést. A titka az, hogy kerülni kell a csicsát, a fölösleges módosítást. Törekedni kell arra hogy a gyári kiadáshoz minél közelebb álljon. A Symbian érában volt pár munkám, ott is ez volt a koncepció.

Pixel 8 Hazel

(#2057) ghostdog1 válasza natë (#2053) üzenetére


ghostdog1
csendes tag

A pkmd nem megy fel, a hentai os gond nélkül felment ugyanarról a windows pcről követve az itteni leírást.
Kezdjek előről mindent ?

(#2058) natë válasza ghostdog1 (#2057) üzenetére


natë
nagyúr

Recoveryből próbálod? Fastboot-ból toljad.

[ Szerkesztve ]

(#2059) ghostdog1 válasza natë (#2058) üzenetére


ghostdog1
csendes tag

Fastboot modeban próbálom, nem recoveryből

(#2060) Drag77


Drag77
senior tag

Sziasztok,

Megjött a teló és fent a HentaiOs:-). Egy kérdésem maradt, bekapcsoláskor el lehet esetleg tüntetni, hogy a teló másik os-t fog betölteni feliratot?

üdv. Drag

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#2061) Drag77 válasza ghostdog1 (#2059) üzenetére


Drag77
senior tag

Most csináltam, nekem simán felment elsőre.

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#2062) natë válasza Drag77 (#2060) üzenetére


natë
nagyúr

Nem, mert nem gyári rom. Sokat gondolom nem fogod látni, hacsak nem nonstop újraindítod a mobilt.

(#2063) Drag77 válasza natë (#2062) üzenetére


Drag77
senior tag

:-) nem tervezem

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#2064) Peter.70


Peter.70
őstag

Sziasztok,

Esetleg a Hentai ROM-al megy a hívásrögzítés is?
Vagy van rá valami lehetőség?

(#2065) TaylorPro válasza Drag77 (#2060) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szia!

Üdv itthon! :DDD

Más: A repaintert vegyétek meg az áruházból, brutál jó! Hentaival csont nélkül megy mint ha root jog lenne.

Pixel 8 Hazel

(#2066) Drag77 válasza TaylorPro (#2065) üzenetére


Drag77
senior tag

:C

Ph s app - ot fejleszto sracnak jeleztetek mar esetleg a progit, hogy nem indul?

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#2067) natë válasza Drag77 (#2066) üzenetére


natë
nagyúr

Nem, meg ugye nem is fogja tudni szerintem megoldani, mivel nem valószínű, hogy akár Graphene-t, vagy Hentai-t futtat.

(#2068) Uzi74 válasza natë (#2046) üzenetére


Uzi74
senior tag

Próbálta valaki céges profilban outlookot vagy teams-t (microsoft intune), azok sem hasalnak el a hentaiOS-el?

(#2069) natë válasza Uzi74 (#2068) üzenetére


natë
nagyúr

céges levelezés nálam fut, mivel alapból nem rootolt, nem lehet gond.

[ Szerkesztve ]

(#2070) TaylorPro válasza natë (#2069) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nálam is a céges outlook 365.

Pixel 8 Hazel

(#2071) K82 válasza ghostdog1 (#2057) üzenetére


K82
őstag

Ha a rom már fent van felesleges elölről kezdeni.
A "szokásos" Windows hibakeresésen kívül (másik USB port, másik kábel, restart) sok okosat nem tudnék hozzátenni.
Legvégső esetben PixelFlasher, advanced módban van lehetőség külön-külön flashelni amit kell.

Pixel / OnePlus Pad

(#2072) ghostdog1 válasza K82 (#2050) üzenetére


ghostdog1
csendes tag

Megvan a megoldás. Törölni kellett külön a megkévő keyt.
fastboot erase avb_custom_key
Utána simán felment a megadott paranccsal, és tudtam zárni is.

Köszi mindenkinek a segítséget.

(#2073) K82


K82
őstag

Nagy szilveszteri buli lehetett a Google-nál, hétfő helyett mára sikerült kijózanodniuk.

Vagyis: kint vannak a januári image fájlok!

ghostdog1: köszi, hasznos infó, jegyeztem.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#2074) natë válasza K82 (#2073) üzenetére


natë
nagyúr

Helyes, akkor jön az új Hentai :D

(#2075) szabi__memo válasza natë (#2074) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Igazán részletes leírást nem láttam, de ez rom hogyan biztosítja, hogy a wallet és egyéb appok jól működjenek??

[ Szerkesztve ]

(#2076) bbendre válasza K82 (#2073) üzenetére


bbendre
őstag

Important: The Pixel community forum post has been delayed and will be published later today. :DDD

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#2077) DrDoktor válasza bbendre (#2076) üzenetére


DrDoktor
tag

Maradt még szittyó1 ott :D

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#2078) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Srácok, a ti szemetek nem cseszi a kijelző? iPhone 13 Pro-ról jövök, de egyszerűen fáj ránéznem a kijelzőre. Pár perc olvasás után rossz a szememnek és a fejem is elkezd fájni. Közvetlen mellette az iPhone-nál ugyanazt a cikket olvasva semmi probléma. Ti tapasztaltatok ilyet? Ez lenne az amoled féle vibrálás? 5 oledes telefonom volt már de ilyet még nem tapasztaltam. :(

*alap Pixel 7

[ Szerkesztve ]

(#2079) k-adi válasza se4ever2 (#2078) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem

(#2080) tomboy0013 válasza se4ever2 (#2078) üzenetére


tomboy0013
veterán

Milyen OLED telóid voltak pontosan?

(#2081) ghiottone válasza se4ever2 (#2078) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Érzékeny lehetsz a pwmre. Nekem 250hz körül van a tűréshatárom - S21, S22 széria 220-230Hz-ekkel és még jó pár korábbi csúcsmodell ezért bukott meg nálam. Ne fáraszd a szemed, ha tudod állj el a vásárlástól, vagy passzold el. Sokáig nem fogod tudni használni.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#2082) natë válasza szabi__memo (#2075) üzenetére


natë
nagyúr

Miért ne működnének? Nem klasszikus értelemben vett custom rom. Stock rom, saját kernellel, optimalizációkkal, 5G-vel, volte-val. Root sincs.
Százszor leírtuk, hogy minden megy. Ha nem hiszitek el, ne agyaljatok rajta, ott a gyári rom.

(#2083) se4ever2 válasza tomboy0013 (#2080) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Oneplus 3T, Galaxy S4 Mini, Galaxy S3 és most az iPhone. Bocsi, akkor csak 4.

(#2084) szabi__memo válasza natë (#2082) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mindegy, hogy milyen ha a Safetynet azt mondja, hogy nem eredeti. Márpedig ha még nem is mondja, biztos vagyok benne, hogy fogja. Csodálom, hogy jelenleg nem bukik

(#2085) K82 válasza se4ever2 (#2078) üzenetére


K82
őstag

Notebookcheck-en meg tudod nézni, a 13Pro 510 Hz, a P7 360 ami nem olyan rossz eredmény de nyilván az 510-hez hasonlítva azért majdnem harmadával kesevebb. Érdemes ránézni a korábbi telóidra ha tesztelték őket, közelebb juthatunk a megoldáshoz (hacsak nem hiperérzékeny vagy a pwm-re.
Szerk: 3T pl. csak 244 Hz, de van DC dimming tudtommal.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#2086) natë válasza szabi__memo (#2084) üzenetére


natë
nagyúr

Ok, akkor használj stock droidot. Nem értem, ha szkeptikus vagy, minek pörögsz rajta?
Egyébként a Graphene-en is a mai napig problémamentesen mennek a banki/fizetéses appok...

(#2087) szabi__memo válasza natë (#2086) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem vagyok szkeptikus. Érdekel, hogy ez, hogy nem bukik

(#2088) natë válasza szabi__memo (#2087) üzenetére


natë
nagyúr

Minden nap fizetek vele, rengeteg kártyám van, rengeteg appal. Mind hibátlan.

(#2089) szabi__memo válasza natë (#2088) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én ezt elhiszem. Csak nem értem, hogy csúszik át a Safetynet-en. Mindenesetre furcsa ha nincs hozzányúlva. De szerintem hozzá van. Ez érdekelt volna

(#2090) gabro0


gabro0
őstag

Nekem már települ a januári frissítés, ezúttal 34MB, bugfix changelog.

(#2091) K82 válasza szabi__memo (#2089) üzenetére


K82
őstag

Van rengeteg másik ROM is ami root nélkül átcsúszik a SafetyNet ellenőrzésen (8T-n pl. csak custom rom volt, semmi nem reklamált h baja lenne); gondolom nem piszkáltak benne olyat ami miatt bukná. Az h a bl visszazárható jelen esetben (is) külön plusz és a SafetyNet nem is problémázhat.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#2092) kerobi válasza K82 (#2085) üzenetére


kerobi
senior tag

Mik ezek a rengeteg herzek amikkel dobáloztok? Valaki homályositson már fel. Tudtommal a P7 90 Hz a 13 pro 120 Hz.
A legnagyobb frissitési freki telkefonon jelenleg ugy tudom 165 Hz.

(#2093) se4ever2 válasza ghiottone (#2081) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Köszi mindenkinek! Akkor ez sajnos elállás lesz… Pedig imádom a telefont.

Lehet tudni mire váltottál?

(#2094) K82 válasza kerobi (#2092) üzenetére


K82
őstag

Parasztosan tudom csak megfogalmazni, majd vki hozzáértőbb megtalálja a megfelelő szavakat is.
A lényeg: a képfrissítés (60/90/120 stb. Hz) az, ahányszor frissíti egy mp alatt, itt nincs is miről beszélni. A PWM meg az a villogás amikor a fényerő csökken, OLED-nél az "olcsóbb" megoldás az h ki-be kapcsolgatják az adott képpontot. Minél kisebb ez az érték, az arra érzékenyek ezt már vibrálásnak érzékelik.
Ha meg akarod tapasztalni, menj be egy barkácsáruházba és a ledes fényforrásokat nézd meg a telefon kijelzőjén keresztül: van ami vibrálni fog és van ami nem. Zseblámpánál, LED izzónál ugyanez, teljes fényerőn ha gyorsan mozgatod a kezed folyamatos lesz a mozgás, csökkentett fényerővel meg stroboszkópszerű lesz. Fejlámpából pl. ezért vettem NiteCore-t, rühellem a diszkó fílinget ha előttem gyorsan mozog vki.
Alaposabb magyarázat: [link]

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#2095) Drag77


Drag77
senior tag

Srácok, sehol nem találom, hogy hol tudnám bekapcsolni, hogy amiből adat kapcsolatot jelezd a status áron. Hova dugták el?

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#2096) natë


natë
nagyúr

Valami készül....

(#2097) szabi__memo válasza K82 (#2091) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Köszi az infót. Jó tudni. Egy ideje nem szórakozok rom-okkal, a Safetynet miatt. Nem tudtam, hogy hosszabb távon is van ami működik

(#2098) TaylorPro válasza natë (#2096) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szép méret. 😃

Pixel 8 Hazel

(#2099) szkorhetz válasza Drag77 (#2095) üzenetére


szkorhetz
őstag

Hogy mi?

(#2100) TaylorPro válasza Drag77 (#2095) üzenetére


TaylorPro
addikt

Mert itt nincs ilyen.

Pixel 8 Hazel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.