Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) k-adi válasza Fkris (#1046) üzenetére


k-adi
nagyúr

Igen, megint hülyeséget mondanak a T nél, nem újdonság. Van volte domino kártyával, nekem is az van. Meg 4g is. (5g nincs)

szerk.
#1047 HUNgabus-nak ment

[ Szerkesztve ]

(#1052) K82


K82
őstag

Tegnap óta ismét Pixelem van, immár a negyedik.
Hozza a szokásos "Pixel-élményt", viszont az ősz hajszálaim számát is szaporítja:
tudtam, csak nem sejtettem h tényleg ennyire körülményes lesz nem Telekom kártyával használni.
A mai mérleg eddig: 4 sms nem fogadott hívásról (Veszprémben), Budapesten működött rendesen, visszaértem megint 2 értesítés nem fogadott hívásról. :(((
Asszem ebből számhordozás lesz...

Pixel / OnePlus Pad

(#1053) natë válasza K82 (#1052) üzenetére


natë
nagyúr

Vodáról?

(#1054) K82


K82
őstag

Tudtam h valamit kifelejtettem:
Igen, Vodafone...

Pixel / OnePlus Pad

(#1055) TaylorPro válasza K82 (#1054) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nálam a voda hibátlan.

Pixel 8 Hazel

(#1056) *RLaci* válasza K82 (#1052) üzenetére


*RLaci*
addikt

"Tegnap óta ismét Pixelem van, immár a negyedik" Az is valami, pont ma számoltam össze, a 7, a 13.dik Pixelem ;] Telekom, hibátlanul működik.

(#1057) K82 válasza *RLaci* (#1056) üzenetére


K82
őstag

Egye kukac, legyen a Nexus 5x egy fél Pixel, az még mindig a fiókban pihen. Két Nexus tablet, 2XL, 3, 4XL ami volt, a zasszonynak meg egy 4a 5G-t vettem amivel bőven elvan még mindig.

TaylorPro: végigolvastam a topikot, pár hsz-szel feljebb is írják h inkább helyfüggő a dolog. Nálad jó, nálam Bp-en jó volt, de itthon Veszprémben csak az sms-ek jönnek úgy h tudok hívást indítani.
Ha letiltom a 2G-t, hívásindításnál levált 3G-re, cserébe nem megy ki a hívás - és bejövő sincs. Ha engedem a 2G-t, kb. 10-15 mp mire felépül a hívás, a hívás befejezése után viszont eldobja az egész hálózatot mintha kimenne airplane módba. Ezzel szemben Bp-en simán láttam h hívásom lesz mert leváltott 3G-re, ha én indítottam a hívást ugyanez (VoLTE hiányában meg így is kell lennie). Olyan mintha itt a környéken nem lenne 3G (pedig van, másik telefon ami szintén nem tudja a VoLTE-t ugyanígy működik), a 4a 5G is ugyanezt csinálja. Szóval izgalmas és bosszantó a történet...

Pixel / OnePlus Pad

(#1058) szlaci888 válasza K82 (#1054) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Nekem is hibátlan Voda-val
Igaz, hogy én root-oltam és működik a VoLTE is.

[ Szerkesztve ]

(#1059) bbendre válasza K82 (#1057) üzenetére


bbendre
őstag

Nálam is ugyan ez volt a Pixel6Pro-val. Vodafone, Pápa környékén. :R
Ahol gyengédd a térerő ott sajnos nálam voltak ilyen hibák...

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#1060) K82 válasza szlaci888 (#1058) üzenetére


K82
őstag

Nem akartam root-tal bíbelődni, de nem úszom meg ezek szerint.

Pixel / OnePlus Pad

(#1061) kakuk100 válasza *RLaci* (#1056) üzenetére


kakuk100
őstag

Gratulálok!!! Használd egészséggel! :C :C :C

(#1062) Misi61


Misi61
tag

Sziasztok. Honnan rendelitek a pixel 7-hez a caseology athlex tokot? Ha van valakinek plusszba írjon legyenszives. Köszönöm.

(#1063) natë válasza Misi61 (#1062) üzenetére


natë
nagyúr

Amazon

(#1064) Galaxystar válasza Jona00 (#1034) üzenetére


Galaxystar
csendes tag

Én is Győrben lakom, de járok az egész országban. Sajnos ez a telefon nem alkalmas megbízhatóan telefonálásra a Voda hálózatán. Root nélkül nem megy, az viszont nekem nem opció, szóval én már visszakuldtem az Alzanak.

(#1065) k-adi válasza *RLaci* (#1056) üzenetére


k-adi
nagyúr

13.? ti eszitek a pixeleket vagy mi? :D

(#1066) japunk


japunk
aktív tag

Sziasztok!
A héten nekem is megérkezett egy sima 7 a B-teltől, leírok pár tapasztalatot vele kapcsolatban.

Szerdán megérkezett majd átköltöztem rá a Oneplusomról, de az ujjlenyomatolvasó botrányosan szar volt, kb 5ből 1x ha eltalálta az ujjamat. Csináltam egy gyári visszaállítást egy másik beállítás miatt, azóta hibátlanul megy az olvasó, igaz nincs olyan szinten mint a Oneplus-é, de teljesen jó, a párom S20FE-jétől még mindig fényévekkel jobb. Utána beállítottam magamnak mindent, melegedést kb egyszer sem tapasztaltam eddig kivéve amikor átköltöztem és telepítette az alkalmazásokat. Fel akart telepíteni egy 70-75 megás frissítést de olyan tetűlassú hogy hagytam, hogy csinálja a háttérben.

Szerda este feltöltöttem 100 százalékra (Anker Nano II-es töltővel, tudom ajánlani) és most dugtam csak fel tölteni 18 százalékon. AOD folyamatosan mutat mindent, általában csak social media, reddit, hírekre használom a telefonjaimat de azokra elég keményen, szóval az üzemidővel elégedett vagyok.

Telefonálás eddig nem sok volt mivel alapból nem beszélek sokat, egyszer volt csak egy anomália, hogy hívtak, a telefon jelezte hogy elindult a hívás de a másik fél úgy hallotta mintha fel se vettem volna. Utána felhívtam és ment minden hibátlanul (Telekomos vagyok).

A kamerája szinte tökéletes, legalábbis számomra, utoljára a 4a-val tudtam ilyen szép képeket készíteni. :D

Egy dologban kérnék még segítséget: rendes SOT időt honnan nézitek? Ha jól emlékeztem eddig a legutolsó teljes töltés óta mutatta az értékeket de most meg csak a legutóbbi 24 óra alapján látom.

[ Szerkesztve ]

The owls are not what they seem.

(#1067) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Az Alza jó szokásához híven Black Friday előtt felnyomta rendesen az árát mindkét új Pixelnek. Sima 7 290-ről 330 lett, a Pro 395-ről 450. Szóval készülhetünk az óriási akciókra :N Mindezt csökkenő euró árfolyam mellett. Így azt hiszem jó időre eldőlt hogy maradok a fenekem és idén sem lesz Pixelem. De azért olvasom tovább a csoportot kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

(#1068) xhege válasza tomboy0013 (#1067) üzenetére


xhege
addikt

Amazonról (német) is meg lehet rendelni szerintem kedvezőbb áron. 2 év garid lesz ott is, ha közvetlenül az Amazontól veszed. 4-5 nap és a kezedben van.

(#1069) tomboy0013 válasza xhege (#1068) üzenetére


tomboy0013
veterán

Céges számlára ÁFA nélkül tudom megvenni, így csak belföldi vásárlás megy, az Alzával ilyen téren jók a tapasztalataim így náluk gondoltam. De ameddig irrealis áron megtévesztéssel szeretnék eladni addig biztosan nem kerül rá sor.

(#1070) xhege válasza tomboy0013 (#1069) üzenetére


xhege
addikt

A céges bulival valóban más a helyzet.

(#1071) *RLaci* válasza k-adi (#1065) üzenetére


*RLaci*
addikt

Meg unom, meg eszem😁 fánboj vagyok, Nexus is majd mind meg volt.

(#1072) HUNgabus válasza tomboy0013 (#1069) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Én tegnap rendeltem 291e áfaval, be kell lépni a BtoB programba, gari 3 év, és van a 14 nap elállás is.

köszönöm mindenkinek a segítséget a T-s domino kártyával kapcsolatban, kifogtam egy "kevésbé tájékozott eladót" az arénába :W

(#1073) tomboy0013 válasza HUNgabus (#1072) üzenetére


tomboy0013
veterán

Tudok a BtoB-ről, sokszor ajánlottam már a fórumon. Ettől a folyamatos árváltozástól vagyok csak ki az alzánál. Szépen ment lefelé az euró gyengülésével a a teló ára, aztán rádobnak 55 ezret a Pro-ra egyik napról a másikra úgy, hogy közben megint gyengült az euró. Elmennek a...

(#1074) Viper26 válasza tomboy0013 (#1073) üzenetére


Viper26
nagyúr

Majd megbassz@k őket megint, amit röhögve kifizetnek (összeget emelni kéne), és minden megy tovább.

iPhone 14 | FR955

(#1075) k-adi válasza japunk (#1066) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen ez engem is érdekelne, mert csak az elmúlt 24 órát mutatja, de teljes SOT-ot /üzemidőt nem láttam.. hol kéne keresni? gondolom valahol ott van az is.. ha van :F

(#1076) xhege válasza k-adi (#1075) üzenetére


xhege
addikt

Legjobb tudomásom szerint nincs, de remélem valaki megcáfolja.

(#1077) *RLaci* válasza xhege (#1076) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nincs.

(#1078) japunk


japunk
aktív tag

Ha aktív a VoLTE akkor az ikonjának mindig látszódnia kellene? Beállításoknál be van kapcsolva a funkció.

The owls are not what they seem.

(#1079) szlaci888 válasza japunk (#1078) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Nálam még sosem mutatta, csak abból látom hogy aktív, hogy HD a hívás és 4G-n marad közben, ja és 1-2 másodperc a hívás felépülés.

(#1080) *RLaci* válasza szlaci888 (#1079) üzenetére


*RLaci*
addikt

+1

(#1081) k-adi válasza japunk (#1078) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nekem néha mutatja jobbfelül a LTE ikont, hívás nélkül is, de ritkán

(#1082) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Kicsit szomorú vagyok.

A telefon nem tudja összefogni két telefonkártya adatforgalmát. Pedig reménykedtem benne. :DDD
A hívásokat sem tudja mind a két kártyán kezelni.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#1083) K82


K82
őstag

Az első napot végigszenvedtem a Vodafone hálózatán telefonálásügyileg, este viszont nyílott a bootloader. És ha már nyílt akkor repült a navbar pill is, nem értem miért nem lehet elrejteni alapból. A VoLTE fix telepítésével pedig ma már egy sms-t se kaptam nem fogadott hívásról, nem volt hálózat eldobás híváskor, magyarán működik ahogy a nagykönyvben meg van írva. Kár h nem out-of-the-box, és nem is nagyon fog a Google hozzáállása változni a nem támogatott országok tekintetében.

k-adi: érdekes ez az LTE/4G kijelzés is. A 2XL-t és a 3-at anno az USA-ban vettem amikor ott voltam, végig LTE volt a térerő ikonja mellett. Átérve a Naaaagy Pocsolya innenső oldalára már 4G lett belőle, LTE-t nem láttam azóta sem a telefonjaimon.

Pixel / OnePlus Pad

(#1084) ghiottone válasza K82 (#1083) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:C
Amúgy mire bekapcsoltattam a voltet a telekom cégesen, addigra nem lecsapott valaki a telómra.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#1085) szkorhetz válasza K82 (#1083) üzenetére


szkorhetz
őstag

Telekom esim-en LTE, Yettel fizikain 4G.

[ Szerkesztve ]

(#1086) k-adi válasza K82 (#1083) üzenetére


k-adi
nagyúr

" És ha már nyílt akkor repült a navbar pill is, nem értem miért nem lehet elrejteni alapból."

na ez egy jó kérdés
:U :U

(#1087) soko70 válasza k-adi (#1086) üzenetére


soko70
aktív tag

Sziasztok, melyiket éri meg jobban, nekem most jött meg az Alza-ra még 290e de meg van még a pro amit 397e -ért adtak. A kamerán és a memorián kívül van még különbség persze a méret most nem számít. Köszönöm

(#1088) szkorhetz válasza soko70 (#1087) üzenetére


szkorhetz
őstag

Hát, neked mi a fontosabb? Ezt mi nem tudjuk eldönteni helyetted.
Nekem a nagyobb telefon volt képben, de nincs sok különbség a két telefon között, szvsz nem éri meg a felár.

(#1089) *RLaci* válasza soko70 (#1087) üzenetére


*RLaci*
addikt

A kijelző a proban 120 hz, LTPO amoled, hajlított. A simában csak 90 hz, sima amoled, sík kijelző.

(#1090) tomboy0013 válasza soko70 (#1087) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az árak már 330 és 450. Amiket írtál azok a tegnapelőtti árak. Visszább pont erről írtam.

(#1091) soko70 válasza tomboy0013 (#1090) üzenetére


soko70
aktív tag

Tudom, mert még akkor rendeltem mikor azok az árak voltak. Csak azért kérdezem meg ér e 100e különbséget a Pro. Köszönöm a válaszokat. :R

(#1092) xhege válasza soko70 (#1091) üzenetére


xhege
addikt

Miután nekem nagyon fontos a zoom kamera, nekem megérte. Lehet neked nem éri meg.

(#1093) M_David válasza Hieronymus (#1082) üzenetére


M_David
csendes tag

- "A hívásokat sem tudja mind a két kártyán kezelni." - Mire gondolsz itt pontosan? Nem lehet alapértelmezett SIM-et választani / minden hívásnál rékérdez? Nem lehet fix SIM-et rendelni bizonyos kontaktokhoz?

(#1094) M_David válasza xhege (#1005) üzenetére


M_David
csendes tag

S22U-ról agyalok a váltáson. Megoszanád kérlek a tapasztalatod pár téren kérlek, milyen a Samu után? :R Általános rendszersebesség és alkalmazások görgetési lag / kamera fénykép és videó / akksi / egyéb amit fontosnak gondolsz megoszani ;) Megérte összességében váltani Neked? köszi szépen

(#1095) xhege válasza M_David (#1094) üzenetére


xhege
addikt

Mennyire vagy elégedett a 22U fotóival, illetve van-e bajod a One UI rendszerrel a Samsungon? Ha a fotók neked rendben vannak, és nincs bajod a rendszerrel, akkor véletlenül se válts! Ebben a kettőben jobb a Pixel szerintem. Ellenben a Samsungnál szebb a kijelző, gördülékenyebb is, sokkal gyorsabb az ujjlenyomatolvasó. Van hazai támogatás, VoLTE 5G alapból, ha használod tökre hasznos a toll, sokkal több kiegészítő elérhető hozzá. Akksi kb egál, az én használaton mellett nem nagyon értek különbséget. Videózni nem szoktam, fotóban sokkal jobb a Pixel.
Nekem a fotózás nagyon fontos, így megérte váltanom. Egyébként mint telefon itt Magyarországon jobb a 22U.

[ Szerkesztve ]

(#1096) M_David válasza xhege (#1095) üzenetére


M_David
csendes tag

:R köszi szépen az őszinte/objektív összefoglalót. Nagyon fura a Samus fényképek színvilága, processzálása, kontrasztja egy OnePlus után, de kezdem megszokni. Viszont minden összehasonlítóban, ahol Pixel is van, azok képei tetszenek a legjobban.

Samu One UI kinezetével bajom nincs, csak nem annyira gyors a rendszer mint amit elvárnék (gyakorlatilag nincs érezhető gyorsulás egy OP 8Pro után, sőt...). S-Pent neha használom, amikor eszembe jut hogy van az is :DDD Ami viszont meglepett hogy azt írtad hogy gördülékenyebb a S22U a Pixelnél, pont fordítva gondoltam volna :U

5G nincs a tarifacsomagomban így az nem szempont, de a hálózat / szolgáltató / egyszerű garanciáztatás problematika elriaszt a Pixeltől. Na majd talán egyszer ha kevesebb kompromisszum árán lehetek pixeles. :C

(#1097) natë válasza M_David (#1096) üzenetére


natë
nagyúr

Szerintem nem gördülékenyebb a One UI

(#1098) xhege válasza M_David (#1096) üzenetére


xhege
addikt

Nem a rendszerre értettem a gördülékenységet. Lehet rosszul fogalmaztam. A kijelző érződött számomra smoothabbnak, hogy szépen magyarul fogalmazzak.

(#1099) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Ha az Alzánál veszed, semmi gond nincs a garanciáztatással.

(#1100) HUNgabus válasza tomboy0013 (#1073) üzenetére


HUNgabus
senior tag

ha nem működik rendesen ahogy kell lesz egy ilyen tokom eladó, bontatlan egyenlőre

https://www.amazon.de/dp/B09Z3H1W8S/ref=pe_27091401_487027711_TE_SCE_dp_1

elvileg estére itt van az Alzától

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.