Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) tomboy0013 válasza kakuk100 (#1142) üzenetére


tomboy0013
veterán

A Google tárcsázó a gyári a Pixeleknél. Nem kell semmi beállítani.

(#1152) Fkris válasza gabro0 (#1150) üzenetére


Fkris
őstag

Indíts egy hívást, amikor 4G-n vagy úgy, hogy ki van kapcsolva a Wifi.
Ha vált 3G/H/H+/2G-re, akkor nincs Volte.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#1153) kakuk100 válasza tomboy0013 (#1151) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszönöm szépen! :R

(#1154) soko70


soko70
aktív tag

A 7-ben van makró mód vagy csak a Pro tudja?

(#1155) ghiottone válasza soko70 (#1154) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nincs. A régi ultraszéles van benne, ami nem kapott autofókuszt és így nincs makró mód.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#1156) soko70 válasza ghiottone (#1155) üzenetére


soko70
aktív tag

köszönöm, így egyértelmű. :R

(#1157) tatomi92


tatomi92
aktív tag

Sziasztok,

Pixel 7-et szeretnénk venni, a BTel-ről sajnos lekerült még pénteken, ezért a Telómániáról rendeltem meg (céges ügyletként), de sajnos visszajött most onnan is, hogy készlethiány van.

Van esetleg ötletetek, hogy az Alzán kívül honnan tudnám utánvételesen a megvenni a 7-et, úgy hogy készleten is van? (A Pro mindenhol van).

Üdv

iPhone 14 Pro & Google Pixel 7

(#1158) TaylorPro válasza tatomi92 (#1157) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szia!

És az ünnepek közeledtével ez egyre rosszabb lesz.

Pixel 8 Hazel

(#1159) hajbel válasza tatomi92 (#1157) üzenetére


hajbel
addikt

Én ebayről rendeltem, német amazon garanciával egy open box 7 prot, olcsóbban, mint amik a hw aprón vannak, ráadásul ez így biztonságosabb is sokkal. Hardveraprón is mind német garanciával van (lehet, hogy jobb is az, mint a sufni gsm-ek szürkeimportjainak garanciája). De ez csak egy tipp.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1160) kakuk100 válasza tatomi92 (#1157) üzenetére


kakuk100
őstag

A Pro miért nem jó neked? A Tesztekben azt írják, hogy jobb mint a sima 7 ?

(#1161) *RLaci* válasza kakuk100 (#1160) üzenetére


*RLaci*
addikt

Valószínűleg azért amiért nekem sem. Nagy, hajlított. Amivel meg többet tud, sokaknak nem releváns különbség 100+ért.

(#1162) tatomi92 válasza kakuk100 (#1160) üzenetére


tatomi92
aktív tag

Ahogy írták is, nekem nem jön a hajlított kijelző és már túl nagy. Továbbá árban is jóval több a Pro.

iPhone 14 Pro & Google Pixel 7

(#1163) TaylorPro


TaylorPro
addikt

A 7 most eléggé sláger termék lett. Máshol is kifogyott nem csak idehaza.

Pixel 8 Hazel

(#1164) kakuk100 válasza *RLaci* (#1161) üzenetére


kakuk100
őstag

A Samsung S22 ultránál kisebb és mit jelent az, hogy hajlított? A négy sarkára gondolsz? A Kamerája viszont nagyon jó. Az is fontos nem?

(#1165) *RLaci* válasza kakuk100 (#1164) üzenetére


*RLaci*
addikt

A P7 még kisebb, nekem kényelmesebb, és sík a kijelző ami szintén. A főkamera ugyanaz mindkettőben. A 6ból volt simám és prom is, így egyértelmű volt a tapasztalás alapján, hogy a 7ből a simát veszem. Persze azt is megértem ha valaki prot választja, kineki mi.

[ Szerkesztve ]

(#1166) bbendre válasza kakuk100 (#1164) üzenetére


bbendre
őstag

Az 5x zoom kamera azért kicsit erős szerintem. Persze távoli dolgokra jó. De portréra pont a 2x vagy 3x lenne jó. A Sima 7 es sokkal észszerűbb választás. Ha az árkülönbség nem lenne ilyen nagy talán… ott van a méret, a kerekített kijelző sérülékenység.
Engem csak a jobbra rendezett widget zavar az AOD/lock/fő képernyőn.

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#1167) hajbel válasza bbendre (#1166) üzenetére


hajbel
addikt

A 2x-es feletti zoom is jobb, mivel az már zoom kamera+crop hibrid. Egyébként újan, garanciával biztos, hogy sokkal jobban megéri a sima 7.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1168) Mans20 válasza *RLaci* (#1165) üzenetére


Mans20
addikt

Kár, hogy nem maradtak a P5 méretnél.

(#1169) bbendre válasza hajbel (#1167) üzenetére


bbendre
őstag

A zoom +crop hibrid az…
Igen a zoom egy dolog de a focal length viszont nem… ezert van az S22 Ultran egy 3x optikai is.

Primary: 50 MP 1/1.31-inch sensor, 1.2μm pixels, 24mm equivalent f/1.85-aperture lens, OIS, PDAF, Laser-AF
Tele : 48MP 1/2.55-inch sensor, 1.4μm pixels with binning, 116.2mm equivalent f/3.5-aperture lens, OIS, PDAF

azaz egy 24mm +116 od van. :) azért egy 2x/ 3x lencse is jó lenne. Nekem :)

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#1170) *RLaci* válasza Mans20 (#1168) üzenetére


*RLaci*
addikt

Szerettem nagyon a P5öt de az meg már kicsi volt nekem, tartalomfogyasztásra. A 4a 5g volt szuper méret. Ez a 7 is elég tepsi, de még úgy ahogy elmegy.

(#1171) Apollyon válasza bbendre (#1169) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Milyen komoly, hogy majdnem az összes képen máshogy néz ki ugyanaz a lány. :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1172) kakuk100 válasza *RLaci* (#1170) üzenetére


kakuk100
őstag

Olyan nagyon nagy differencia nincs nagyságban, de meg lehet szokni ha különben minden szempontból megfelel. Sajnos nekem nincs fényképező gépem azért fontos a kamera. Azt írták a tesztek hogy ez a lejobb kamerás telefon jelenleg. Úgy látom jó képeket csinál a pro. Én meg vagyok vele elégedve, igaz én nem vagyok olyan hozzáértő szakember mint Ti. Ha minden ami fontos nekem működik rendesen az nekem elég.

(#1173) hajbel válasza bbendre (#1169) üzenetére


hajbel
addikt

Nekem viszont egyáltalán nem hiányzik, hogy ugyanannyiba kerüljön, mint az S21/S22/iphone egy dolog miatt, amit max pixel peepelve lehet észrevenni, mivel az algoritmus teljesen jól teszi a dolgát. Mondjuk portrénál jól jönne, de az engem személy szerint nem nagyon izgat.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1174) xhege


xhege
addikt

Nekem nagyon fontos a zoom és a 7 Pron szerintem piszok jó az 5x. Egyébként dijaznám a sík kijelzőt és kezesebb méretét én is.

(#1175) K82 válasza kakuk100 (#1172) üzenetére


K82
őstag

Gyk. az összes Pixel jó képeket csinál. Adott esetben technikailag csinálhat jobb képet másik telefon, amiben viszont a Google tényleg első az a megbízható végeredmény. Nem mondom h nem tud hibázni, de arányaiban sokkal valószínűbb h az elkészült fotó jó is lesz (értem ezalatt h pl. nem lesz kiégett vagy túl sötét rész). Amikor kipróbáltam az iPhone-t (11) azért volt h nagyon nem voltam boldog az elkészült képek láttán. Lehet h jó volt, de nagyon nem tetszett. Nem is volt meg sokáig... :DDD

Pixel / OnePlus Pad

(#1176) Hieronymus válasza K82 (#1175) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Soha sem volt még olyan telefonom, amelyik képes lett volna megközelíteni a 7 Pro képességeit.
[link]

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#1177) bbendre válasza Hieronymus (#1176) üzenetére


bbendre
őstag

Amikor a Pixel 2 megjelent akkor még a közelében sem volt a többi telefon de nagyon nem. Akkor olyan nagy volt a különbség, hogy a Pixelekre azt mondták, hogy lehetetlen és nem fényképezés amit csinál.
A mai napig számomra (is) a TOP! minden tekintetben

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#1178) kakuk100 válasza K82 (#1175) üzenetére


kakuk100
őstag

Nekem ez a második Pixelem. A Samsungon kívül volt iPhone-m is és más márkák is de nem jöttek be nekem. Az IPhone-t Elajándékoztam születésnapjára a húgomnak. Ö mindig az iPhone-t használja már évek óta. A Samsungon kívül ez a Pixel 7 pro ami tetszik és jó használni is. Nem vagyunk egyformák. Kinek mi jön be azt használja. Én elfogadom ezért mindenki véleményét. ( Ízlések és Pofonok) :K

(#1179) anarkigabi


anarkigabi
lelkes újonc

Sziasztok!

Vodafone-os hálózaton ezért gáz használni a Pixel-t?
[link]
Tehát azokban a megyékben és településeken (felsorolás a linken), ahol le lett kapcsolva a 3G, ott a készülék voLTE beállításának hiányában valamelyik 3G-nél gyatrább mobilhálózati sebességen működik a hanghívás és ezért vannak azok a problémák, hogy fel sem épül a hívás... vagy az egyik fél nem hallja a másikat, esetleg hívás közben szétkapcsol?

Magyarán szólva Vodás előfizetéssel előbb-utóbb szűkülni fog azon területek köre, ahol normál telefon funkcionalitásában használható lesz a telefon, hiszen előbb-utóbb új területeket lefedve kapcsolják ki a 3G szolgáltatást?

Itt az egyetlen megoldás, akkor tényleg a rootolás és ezt követően a voLTE engedélyezése manuálisan?
Ez minden esetben kéz a kézben jár a garancia megvonásával? Pl. ha Amazon Warehouse-tól rendelek, akkor mi lehet a helyzet ebben a tekintetben a garival? Aki már rootolta a Pixel-t, az gondolom ezt előre mérlegelte... vagy esetleg olyan helyről rendelte, ahol ez nem garanciából kizáró ok?

Köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

(#1180) xhege


xhege
addikt

Bárkinek merem ajánlani a Spigen Thin Fit tokot. Minimalista dizájn, nem lesz tőle még sokkal nagyobb a telefon, és ma csináltam vele egy “drop” tesztet is. :U Egy fém csigalépcső tetejéről (kb 3,5 m) ejtettem el a telefont. Pattant kettőt, majd a lépcsőfokok között kicsúszva a terasz járólapján landolt. A kijelzőn fólia van nem üveg. A telefon karc nélkül megúszta és a tokon sem látszik semmi, azon kívül, hogy le kellett törölni.

(#1181) Foury


Foury
újonc

Sziasztok!
Hamarosan tervezek venni egy pixel 7-et az alzanál (amint visszaviszik normalis értékre az árát 😅)
Ellenben szeretnék venni hozzá majd egy eredeti töltött. Az lenne a kérdésem, hogy melyik országot jelöljem be a Google store oldalon ahhoz, hogy ide tudjam rendelni?

(#1182) DrDoktor válasza Foury (#1181) üzenetére


DrDoktor
tag

Itthonra rendelnél eredeti töltőt?
Biztos megéri?
Semmivel nem lesz jobb mit az itthon kapható ajánlott cuccok.Ellenben brutálisan drága lesz+szállítás.Köztes csomagszállítóval tudsz csak itthonra rendelni illetve amazonon is van fent erdeti töltő
Ami érdemes az a wireless pixel stand 2.Annak nincs alternatívája.

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#1183) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

Sziasztok egy kérdés , hogy milyen kábelt vegyek 3A vagy 5A?
köszi

(#1184) DrDoktor válasza Don't Panic (#1183) üzenetére


DrDoktor
tag

Nem drágább az 5A sokkal.Viszont az jövőállób
3A is elég mivel max ilyen 23W-al tölt a pixel azt az is kiszolgálja.

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#1185) Don't Panic válasza DrDoktor (#1184) üzenetére


Don't Panic
senior tag

köszönöm

(#1186) kakuk100 válasza xhege (#1180) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia!
Hol vetted ezt a csoda tokot és mennyiért? Én is vennék, mert eddig sehol nem találtam a telefonhoz tokot. Eddig minden telefonomat tokkal használtam és egyiknek sem lett semmi baja. Nagyon köszönöm ha megírod, hogy hol tudom megvenni.
:F

(#1187) xhege válasza kakuk100 (#1186) üzenetére


xhege
addikt

Szia! Az Amazonon rendeltem. Kb 4 nap alatt ért ide.
[link]

(#1188) K82 válasza anarkigabi (#1179) üzenetére


K82
őstag

Röviden: igen, szívás a Vodafone hálózat vidéken root (ajánlom visszapörgetni a topikot a #1008 hsz-ig, #1083, #1052, #1057).

Elvileg a OnePlus-hoz hasonlóan a bootloader nyitás nem érinti a garanciát (ha érintené, miért bátorítaná a Google a nyitást?). [link] és ez csak az első találat volt.

Pixel / OnePlus Pad

(#1189) hajbel válasza xhege (#1187) üzenetére


hajbel
addikt

Nem túl csúszós? Egyetlen bajom vele, hogy nem fedi teljes mértékben a hátsó kamerasávot, így arra még külön kéne valami levonó, mivel az a tapasztalatok szerint nagyon könnyen karcolódik.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1190) K82 válasza hajbel (#1189) üzenetére


K82
őstag

"levonó"
már tudjuk hol laksz (vagy legalábbis honnan származol) :DDD

Pixel / OnePlus Pad

(#1191) xhege válasza hajbel (#1189) üzenetére


xhege
addikt

Én nem érzem csúszósnak és az ujjlenyomatok szempontjából sem rossz. Nekem a kamerán is van üvegfólia. (Igaz nem levonó. :) Éljen BAZ megye! Vagy legalábbis arrafelé is így mondják).

(#1192) natë válasza xhege (#1191) üzenetére


natë
nagyúr

Így, nekem is sokáig tartott áttérnem a matricára.

(#1193) Foury válasza DrDoktor (#1182) üzenetére


Foury
újonc

Köszi a tippet, utana nézek akkor ennek.

(#1194) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Ez szintén egy ajánlott tok, illetve üveg.
[link] [link]

(#1195) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Simple Plus Visa érintéses fizetést sikerült valakinek beállítani? Nekem nem megy. Mi 9 NE hiba nélkül.

Pixel 8 Hazel

(#1196) DrDoktor válasza TaylorPro (#1195) üzenetére


DrDoktor
tag

Visa szerintem nem fog menni .Nekem sem ment.
Kártya cserénél visát küldtek kérdés nélkül pedig mastercard volt.
3 nap után meg ezer telefon és akkor mondták,hogy ja visa nem jó simpléhez.Lehet azót már változott ez tavasszal volt kérdezz rá de ez lesz a gond.
SZERK most nézem nyár végétől pedig támogatott.

Törölhető bocs!

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#1197) TaylorPro válasza DrDoktor (#1196) üzenetére


TaylorPro
addikt

Marad a Curve Wallet páros.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#1198) hajbel válasza K82 (#1190) üzenetére


hajbel
addikt

:DDD Anyám + sok ismerősöm van onnan, rám ragadt. Egybéként tényleg fontos a kamerasziget védelme, mert szinte az összes általam látott tesztben össze van karcolva.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1199) slayernick66 válasza xhege (#1174) üzenetére


slayernick66
tag

Szia, kerdezhetek toled, mint pro tulajtol? tobb hleyen olvastam hogy a kepernyoje magasabb fogyasztasu mint barmely mas telefone, kb masfelszer annyit fogyaszt mint az s22 ultra vagy iphone 14, es bar alacsony fenyeronel ez nem annyira szamottevo hatasu, kulteren amikor az automata fenyero felcsuszik maxra, olyanokat irnak hogy 15 perc alatt 10%-ot veszit es hasonlok. Te mit tapasztaltal? Meg tudod osztani tapasztalataidat velunk?

(#1200) szkorhetz válasza slayernick66 (#1199) üzenetére


szkorhetz
őstag

Ennyit nem merül.

Nekem volt S22U is és P6P is, kb ugyanazt a kijelző időt hozzák, sőt talán a 6P volt a legjobb ezek közül, de az S22U és a 7P között nincs különbség.

Nem vagyok megelégedve az akksi idővel, ne legyenek kétségek, mindennap töltős ez a telefon is, de jelentősen túl van lihegve ez a kijelző fogyasztásos téma.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.