Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) eastsider válasza TaylorPro (#2850) üzenetére


eastsider
nagyúr

At a glance szerintem is kiraly feature :R
nekem par napja jott megegy (par kb-s) play update

[ Szerkesztve ]

(#2852) robi4040 válasza AlexDaywalkr (#2824) üzenetére


robi4040
tag

Én is Xiaomi-ról váltottam ugyan nem 12 X ről de neked nem tűnik fel a képminőség? ha egymás mellé rakod a két telefont (Xiaomi 13 at vàrom de még csak kínai romos van)

Ha alacsony lennék vagy kisebbségi komplexusom biztos, hogy nagy autóval járnék.Bár nem értem, hogy a multimilliárdos főnökömnek miért van 12 éves Suzuki Ignis-e? Talán talán nem kicsi a farka?!

(#2853) eninek


eninek
tag

a Hentai Rom.on működik a Google Camera app vagy csak a GCAM? bootloader zarasrol, nyitasrol mi a tapasztalat Hentai alatt? Ti zárjátok?

(#2854) bbendre válasza eastsider (#2851) üzenetére


bbendre
őstag

Én is szeretem az At-A-Glance-et, de nekem a régi design sokkal sokkal jobban tetszett.

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#2855) natë válasza eninek (#2853) üzenetére


natë
nagyúr

Működik, zárom.

(#2856) Robert73


Robert73
tag

Valóban nem lehet beállítani, vagy csak én nem találtam, hogy a két SIM -nek különböző csengő hangja legyen?
Bejövő hìvàsnàl sem jelzi melyik kártyára jött a hívás?
Fura.

(#2857) Legendas válasza robi4040 (#2852) üzenetére


Legendas
aktív tag

Konkrétan mire gonolsz itt? Nekem volt 12 pro, 11 ultra, 12s ultra is, mindegyiknek gyönyörű volt a kijelzője, fényképeket is szépeket vagyis inkább éleseket készítettek, a 11 ultra volt a best, viszont azt veszem észre a 7 pro nagyon odatette magát. Egyenlőre engem megvett a HentaiOS pedig kiküszöbölt minden hibát.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#2858) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Itt is újra fent a Hentai, nem sokáig húztam nélküle.

Pixel 8 Hazel

(#2859) eastsider válasza TaylorPro (#2858) üzenetére


eastsider
nagyúr

Milyen a betahoz képest?

(#2860) xhege válasza TaylorPro (#2858) üzenetére


xhege
addikt

Mi hiányzott a bétából?

(#2861) TaylorPro


TaylorPro
addikt

A bétából ami hiányzik a Voda Volte. Reggel benyaltam egy hívás szakadást és feltoltam a Hentait. A Hentai full ugyan az mint a gyári. Napi használatban itt megvan a Volte, 5G. Tavasszal megyek Szlovákiába, a hálózati támogatás miatt szerintem Hentaival.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#2862) xhege válasza TaylorPro (#2861) üzenetére


xhege
addikt

Valamiért azt hittem Yetteles vagy, de így már érthető.

(#2863) eninek válasza natë (#2855) üzenetére


eninek
tag

Köszönöm a válaszodat, írtam privátot

(#2864) Legendas


Legendas
aktív tag

Jó reggelt! Tokot és fóliát lehet valahol venni ami nem rendelős hanem személyes? Budapest környéke :R

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#2865) farla80 válasza natë (#2693) üzenetére


farla80
csendes tag

Egy német google store-os gariztatás története…

P7-em előtt volt egy 4a-m aminek a töltő csatlakozója megadta magát (szinte lehetetlen volt tölteni) ezt is a és a P7-em is német store-ban lett vásárolva és mailboxde.com segítségével jutott el hozzám.

Amik felmerültek, mint javítási lehetőségek:
Első: magyarországi javítattás 1-2 helyen javították volna, de mivel 2023 márciusig garis inkább elvetettem.

Második: google-el felvettem a kapcsolatot több mint órányi chat után beigazolódott, amit eddig is tudni véltem Mo-ról direktben nem lehet javítattni, úgy sem, hogy te fizeted a szállítást a szervízig. Csak olyan helyről szállítják el javításra, ahol hivatalosan értékesítenek.

Harmadik: rendelés útja visszafelé:

1, Írtam levelet levelet a mailbox.de-nek hogy vissza felé is működik-e dolog, pár percen belül jött a válasz hogy „Igen”, de semmi infó hogy hogyan… (lényegében ha ott a csomag írni kell nekik hogy ezt tovább kell küldeni és mellékelni kell a feladási címkét)

2, Megnéztem a Google Sore javítási oldalát https://store.google.com/de/magazine/repaircenter?hl=de nem túl sok infó volt elsőre. (semmenyire nem beszélek németül de chrome-ba bepített fordító mindenre is elég volt)

3, Vágjunk bele… (jan 11)
Papír boltból szereztem kisméretű csomag dobozt, mert Postán természetesen az sincs majd GLS oldalán megrendeltem a szállítást a mailboxde-s címemre
(https://ecsomag.hu/hu/csomagfeladas)
Címzett neve: Példa Péter ID 123456 Mailboxde. com Gbmh
Irányítószám: 02763
Település: Zittau
Közerület: Äussere Weberstr !!!itt vágyázz ID-től függ!!!
Házszám: 57 !!!itt vágyázz ID-től függ!!!
Mobilszám: +4935838355148
Ennek a költsége 6920 HUF
Mielőtt elküldöd: Írd fel az IMEI számot szükség lesz rá (*#06# tárcsázóban ezzel kiírja) !!! valamint gyári reseteld le, hogy ne legyen rajta személyes adat.
Másnap jött is a futár adott egy sajtpapírt amivel túl sok mindent nem tudok igazolni de a látszat meg volt…

4, Első agyvérzés… (jan 17)
Végre leszállította a GLS a csomagot, jött a levél a Mailboxde-től hogy ott a csomag. Akkor jöhet a javítás megrendelése https://store.google.com/de/magazine/repaircenter?hl=de Itt az IMEI szám megadása után megállapítja hogy van-e garid, megadhatod tízen pár hibából hogy mi a problémád, de leírást nem adhatsz hozzá (több is kijelölhető), majd válaszd azt hogy te csomagold be és csak jöjjön a futár érte. (ha jól emlékszem itt is a nevem így adtam meg: ID 123456 Példa Péter, Mailboxde. com Gbmh)
Miután ez megvolt, malmozás 10-15 percig nem jön levél a google-től itt már kezdtem aggódni…
Majd megjön a levél és vele a stroke itt a feladási szelvény ja és egy papír amit be kell csomagolni a telefon mellé mert ha a vám megfogja akkor ebből tudják hogy ez már vmikor vámkezelt volt és csak javításra megy vissza. Ja slussz poén a csomagot csak akkor veszi fel a futár ha telefonálsz, vagy elviszed UpsBox-ba vagy van szerződésed velük (ez a leírás a csatolmányban volt németül, ennek a fordításához a https://www.deepl.com/translator volt a barátom). Itt már agyvérzés kerülgetett. Ekkor újabb levelezés a mailboxde-vel hogy betudják-e rakni a dobozomat egy új dobozba a plusz egy papírral, és a UPS-szel meg tudják-e oldani hogy elvigyék. Írtak no para megoldjuk okosba 8 EUR-t töltsek fel az egyenlegemre és minden el lesz intézve, küldjem el a papírt ami kell a dobozba meg a feladási papírt amit kaptam. Szeretek veszélyesen élni, ezért így tettem. Másnap egyenlegemről eltűnt a pénz meg a csomagnak sem volt nyoma már a mailboxde rendszerében.. (aggódás ON)

5, Újra úton.. (jan 18)
Google sotre-ból jött levél (németül) hogy úton a levél Lengyelországba javításra tényleg elintézték okosba a mailboxde-s srácok (1 napig nem lehetett tudni hol is a csomagom)

6, Megérkezik javításra… (jan 19)
Lengyelországba javítják ismét jött levél (német) hogy 2-3 nap és elkezdik megnézni mi van vele.
Jan 21, megint jön levél (német) hogy még nem néztek, de bocsi tényleg meg fogják nézni.

7, Mi van mi van mi van… avagy a második agyvérzés (jan 23)
Jön levél ANGOLUL, hogy megnézték a telefont de szerintük rendben van. (MI VAN? MI VAN? MI VAN?) de ha 7 napon belül részletesen leírod hogy hogyan lehet reprodukálni a hibát akkor még egyszer megnézik. Ha sikerül reporzni akkor javítják, ha nem írsz van nem rossz akkor küldik vissza a telefont.
Leírtam hogy mi van, szerencsére videót is csináltam róla korábban azt is csatoltam. Majd jött levél, hogy ok továbbították a kollégának.

8, Jé tényleg rossz… (jan 24)
Jött levél (németül) hogy sikerült reprózni a hibát tényleg rossz és 2-3 nap alatt javítják

9, Megjavítva… (jan 26)
Jött levél (németül) hogy javítva és feladva mailboxde-felé

10, Megérkezett németbe… (jan 27)
Jött levél mailboxde-ből hogy náluk a csomag tölthetem az egyenlegem (13.17 EUR), fel is töltöttem délután már a GLS-nél is volt a csomag

11, Újra itthon.. (jan 31)
3 hét alatt újra a kezemben a megjavított készülék
Működik megjavították, DE MINTHA EGY KUTYA RÁGTA VOLNA MEG ÚGY NÉZ KI A SZÉTSZEDÉS UTÁN A SZÉLE A KIJELZŐ MELLETT A TELFEON HÁZA, elégnagy csalódás a gyári szervíz

Remélem P7 sosem romlik el, mert ez így eléggé vállalhatatlan a google részéről.
Amit lehet érdemes lehet máshogy csinálni, még németbe küldés előtt megrendelni a google oldalán a javítást, akkor már a plusz egy papír nem kell, és akkor csak 5 EUR a mailboxde-s csomagkezelés.

Remélem hasznos volt a leírás, ha bármi kérdés van várom őket.

[ Szerkesztve ]

(#2866) shagy válasza farla80 (#2865) üzenetére


shagy
tag

Óriás király vagy! Szerintem hasznos lesz a know-how. :R
Valahogy így képzeltem, h meg lehetne oldani a német gariztatást.
... Mondjuk némely szerviz simán eltököl ennyi időt Mo-n is. :(((

- shagy

(#2867) eastsider válasza farla80 (#2865) üzenetére


eastsider
nagyúr

irtal a google-nak, hogy ez igy NOK, es a telefon nem igy nezett ki?

(#2868) farla80 válasza eastsider (#2867) üzenetére


farla80
csendes tag

Elengedtem 2 +1 ok miatt

1, mentálisan nem vagyok felkészülve arra hogy ezt chat-en elmagyarázzam megint, mert ez úgy néz ki hogy előszőr egy egész értelmes bot beszél veled, ha meggyőző vagy elküld egy emberhez akinek az elejéről megint el kell mondanod, ő megint hozz egy döntést hogy ő nem illetékes és tovább kapcsol még egy embernek ahol megint mindent el kell ismételned... és ekkor már talán történik vmi ez kb 60 perc de inkább nem fog meg elég nehéz bizonyítanom hogy nem ilyen volt, a videón nem látszik sajnos mert tokban volt a telefon

2, ha ez első ponton túl jutottál akkor megint lehet végig csinálni a mailboxde-s visszaküldést, és megkapja egy másik Jozef (elnézést ha valakit így hívnak nem akartam személyeskedni) Lengyelországban csinál valamit és megint nem jó akkor csak kidobott pénz

+1 lassan 2 éves telefon sajnos nem éri meg a vesződést, megjavították működik, inkább csak engem bosszant, hogy erre miért nem lehetett figyelni már egy ekkora cégnél... egy almás cég ezt nem engedné meg valószínűleg...

[ Szerkesztve ]

(#2869) eastsider válasza farla80 (#2868) üzenetére


eastsider
nagyúr

megertem, csak kivancsi lennek a reakciora, visszakuldes nelkul, csak kepekkel bizonyitva
amugy volt 4a 5Gm, extra serulekeny volt az egesz muanyag keszulekaz, 1.5 ev utan csak a spigen tok lenyomata volt lathato a polikarbonat hazon :D karcok nelkul... nem tudtam mit csinalni vele, ugy adtam el (meg jo aron)
egyebkent koszi a reszletes storyt. vegulis nem lehetetlen a garizas (bar jobb az MM-es)

[ Szerkesztve ]

(#2870) pg1966 válasza Legendas (#2864) üzenetére


pg1966
aktív tag

Szia!

Nem érdekel egy fekete szilikon tok, bontatlan csomagolásban. Budapesten személyesen.
Kép róla a #797-es posztban.

(#2871) szabi__memo válasza farla80 (#2865) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Köszönjük a beszámolót, nagyon hasznos. És szomorú.

Egyébként ez: (Mo-ról direktben nem lehet javítattni, úgy sem, hogy te fizeted a szállítást a szervízig) jó eséllyel megérne egy EUs fogyasztóvédelemi vizsgálatot. Szerintem teljesen szabálytalan

(#2872) Robert73


Robert73
tag

Hello,
Záró képernyőn a szolgáltató nevének megjelenítését hol lehet kikapcsolni? Egyszerűen nem találom.

(#2873) K82 válasza Robert73 (#2872) üzenetére


K82
őstag

Nem csoda h nem találod mert nincs ilyen opció.

Pixel / OnePlus Pad

(#2874) Robert73 válasza K82 (#2873) üzenetére


Robert73
tag

Hmmm
Esküszöm mikor beüzemeltem találtam ilyent. Szolgáltató megjelenítése.

Amúgy dupla yettel simmel eddig minden flottul működik. Béta P7.

(#2875) Legendas válasza Robert73 (#2874) üzenetére


Legendas
aktív tag

Már csak dupla Vodafone kell. :C

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#2876) farla80 válasza eastsider (#2869) üzenetére


farla80
csendes tag

Nem tudtam aludni és úgy döntöttem, hogy szeretem ha fáj. Meg ha már eddig eljutottam a történetben akkor legyen kimaxolva, hátha valakinek hasznos lesz még a jövőben.
Beleálltam az Google ügyfélszoglálatnál a dologba.
Megint 3 embernek kellett elmondani mi a bajom mire megkaptam az illetékes elvtársat aki már kellően feket öves lerázó ember.
A végén oda jutottunk el hogy nem Németországban vagyok és akkor biztos még egy cég szálította nekem Magyarországra és akkor sérült meg, mert ők csak szigorú minőségellenőrzés mellett sértetlenül adják ki a javított készüléket.
Szerencsére voltam kellően paranoid lefotóztam a sértetlen csomagot amikor megkaptam és csináltam videót a kibontásról amin már ott látszik a sérülés.
Ezt kb az 63. percben kellett bedobnom akkor jött a hümmögés és hogy megint kérnek 5-10 percet. Ennek az lett az eredménye hogy most kértek 24 órát hogy kitaláljanak vmit, hogy miért is nincs igazam.
Szóval folyt. köv. :DD

(#2877) eastsider válasza farla80 (#2876) üzenetére


eastsider
nagyúr

Le a kalappal :D én már a játék kedvéért végigvinném, meg mert nincs igazuk, és kvázi megkárosítottak
Amúgy semmi közük hozzá hogy mailboxdeztel, az csak egy proxy

[ Szerkesztve ]

(#2878) Apollyon válasza farla80 (#2876) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Érdekes sztori, a képen amit betettél a sérülés úgy néz ki, mintha valaki amikor próbálkozott szétnyitni a telefont – mert ugye durván össze van ragasztva – nem igazán sikerült neki elsőre. Nagyon jó ötlet volt a doboz fotó + videó.) Várjuk a folytatást. :K

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2879) eninek válasza farla80 (#2876) üzenetére


eninek
tag

szép történet, engem is nagyon érdekel a kifutása, majd írd meg.

(#2880) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Most hogy tartósan 300 ezer alá esett a p7p ára, rászántam magam egyre a telefonpont-tól. Csütörtök délután adtam le a rendelést, hétfőn már hozta is a fáma futár. Eu-s készülék.
Elvileg 36 hónap bolti garancia van rá ami gondolom lófszt nem ér, de ahogy olvasom a Google saját garija is hasonló. Bízom benne hogy nem lesz semmi baja.
Telekomos vagyok, a hívások rendben vannak, Sopronban nincs 5G, de majd Bécsben.
Gombok helye fura még de majd megszokom.

(#2881) hdman válasza vadászcsiga (#2880) üzenetére


hdman
őstag

Gratula! Alakul a mini soproni klub,már 3 tag van :)

Sopron city :)

(#2882) vadászcsiga válasza hdman (#2881) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi :)

(#2883) laskr99 válasza vadászcsiga (#2880) üzenetére


laskr99
addikt

Pedig pont erről a helyről volt szó,hogy megbízhatatlan valszeg, 23 éves ügyvezető és társai, 1 éve létezik a cég :(

(#2884) MacEdm válasza laskr99 (#2883) üzenetére


MacEdm
tag

Én is gondolkoztam, hogy a telefonpont-tól rendelem meg, mivel jóval olcsóbb.
Aztán mivel írtátok többen is, hogy felejtsem el, így a B-teltől rendeltem meg a tegnapi napon.
Mostmár ott is kezd lemenni az ára a telefonnak, 306.990 Ft.

(#2885) vadászcsiga válasza laskr99 (#2883) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Arról nem volt szó hogy megbízhatatlanok, az általad írt adatok alapján feltételezte valaki. A telefon eredeti bontatlan, nem fake. Imei szám alapján Google felismerte, a gari hiányát meg már megszoktam, az utóbbi 2 xiaomim is GSM shopbol volt.

Garanciát itthon el kell felejteni ennél a telefonnál. Ezzel számolni kell aki megveszi.

[ Szerkesztve ]

(#2886) laskr99 válasza vadászcsiga (#2885) üzenetére


laskr99
addikt

Alza/aqua azért gari szempontból nem szar, csak meg kell fizetni, nekem megérte, kb 10k-val volt drágább mint a kinti bolti ár, szóval :))

(#2887) redst4r válasza vadászcsiga (#2880) üzenetére


redst4r
tag

Én vagyok a 3. soproni :), nekem yettel van, de náluk van 5G Sopronban (Hentai OS). Ha neked a gyári rom van rajt akkor 5G nem lesz még egy darabig sem itt sem Bécsben sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#2888) vadászcsiga válasza laskr99 (#2886) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Van is gari tapasztalat?

redst4r
Egyelőre gyári rom, macem van úgyhogy marad is az.

[ Szerkesztve ]

(#2889) laskr99 válasza vadászcsiga (#2888) üzenetére


laskr99
addikt

Mivel régi cég, nem fog random eltűnni egy eset után+tudok googlenek írni ha kell gari szerintem.

Mással volt gari tapasztalat, az jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#2890) vadászcsiga válasza laskr99 (#2889) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ámen

(#2891) eastsider


eastsider
nagyúr

Béta 3 töltődik
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#2892) TaylorPro válasza eastsider (#2891) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ejha. Köszi! Vodát tudod tesztelni Volte ügyben?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#2893) eastsider válasza TaylorPro (#2892) üzenetére


eastsider
nagyúr

Nem sajnos, yettelen vagyok. :( Meg mindig tölt...
Google one VPNre kíváncsi vagyok fixaltak e

(#2894) fredike2020 válasza TaylorPro (#2892) üzenetére


fredike2020
csendes tag

Voda működik, 4G hívás aktív. Hívás közben sem dobja el. :R

(#2895) TaylorPro válasza fredike2020 (#2894) üzenetére


TaylorPro
addikt

Hű, ezt vártam! Köszi! :R

Pixel 8 Hazel

(#2896) fredike2020 válasza TaylorPro (#2895) üzenetére


fredike2020
csendes tag

Szívesen, én is nagyon vártam már. 5G még nincsen, de nem is hiányzik. :)

(#2897) Robert73


Robert73
tag

Új verziónak lehet köze az Android autóhoz?
Ma teljesen megváltozott. Előnyére. 😁

(#2898) winbox válasza Robert73 (#2897) üzenetére


winbox
senior tag

Nem, először Android Auto bétásoknak volt, majd fokozatosan tették elérhetővé a CoolWalk-ot régiónként, mi ma kaptuk meg :) Bár Waze még nem tudja az osztott képernyőt, a Maps elég jó úgy vele .

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#2899) TaylorPro válasza fredike2020 (#2896) üzenetére


TaylorPro
addikt

5G nem izgat még engem sem. Vodánál nincs benne a csomagomban. Én már tolom is fel.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#2900) szlaci888 válasza eastsider (#2891) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Érdekes nekem 2.33GB a mérete, lehet azért mert nincs fent a Béta 2.1, fel sem kínálta nekem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.