Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) DrDoktor válasza tomboy0013 (#2598) üzenetére


DrDoktor
tag

Napi árfolyam megcsúszott a forint ma pl

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#2602) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Aki nem vett még Pixel 7-et, ne bánja: [link] ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2603) mrThomi


mrThomi
addikt

Ha a töltő adapter szóba került lenne egy kérdésem. Tegnap egy sima mezei Samu 5.0V [kép] travel adapterrel és egy még a honor 70-hez kapott 6A 66W támogató fast charge kábellel próbáltam meg tölteni, de nem akarta. Mi lehetett a baj ? Kábel nem szerette az adaptert vagy fordítva ? Esetleg a teló kényes ilyen szenpontból ? Egy másik telót ugyan ez a kombó simán töltött.

(#2604) MacEdm válasza Apollyon (#2602) üzenetére


MacEdm
tag

Ha jól olvastam a 7 pro esetében is előfordult kamera üveg törés.
Megörültem, amikor olvastam, hogy lassan yetteleseknek is lesz volte. (mókolás nélkül is)
De így, hogy random történnek kamera üveg törések, eléggé gondolkodóba estem a megvételén. :F
A csoport tagok közül valakinél történt már ilyen törés? (Akár sima 7-es vagy 7 pro)

(#2605) K82 válasza mrThomi (#2603) üzenetére


K82
őstag

A Pixel ilyen kényes, a Huawei/Honor töltőket és kábeleket nagyon nem szereti (a Huawei saját töltési módot alkalmaz), a képen látható Samsungnak elvileg jónak kellene lennie de ha a Huawei kábelével próbáltad már lehet ott elcsúszott.

Pixel / OnePlus Pad

(#2606) mrThomi válasza K82 (#2605) üzenetére


mrThomi
addikt

Frankó köszi, jó ezt tudni ha az ember elutazik, akkor marad a 25W amit a kollega linkelt, vagy az eredeti 30W google adapter + saját kábel

[ Szerkesztve ]

(#2607) k-adi válasza Apollyon (#2602) üzenetére


k-adi
nagyúr

enyém még ép... :)

(#2608) K82 válasza mrThomi (#2606) üzenetére


K82
őstag

Itthon van Blitzwolf BW-S7 és S18, Zenfone 7 Pro 30W-os PD, Samsung Tab S6 Lite gyári 15W-os töltő, bent a cégnél pedig még az i11-hez vett 18W-os darabot használom; van gyári Google kábel, Blitzwolf, Ugreen és Oneplus is. Működik mindegyikkel szóval annyira nem válogatós, a Huawei/Honor páros az amivel nálam a nagyszülőknél szóba sem akar állni.

Pixel / OnePlus Pad

(#2609) natë válasza MacEdm (#2604) üzenetére


natë
nagyúr

Ha történt volna, minden második posztban ezt emlegetné a csapat :U

(#2610) K82 válasza natë (#2609) üzenetére


K82
őstag

Meg ilyen alapon ne vegyen mondjuk dízel BMW-t sem mert kigyulladhat az autópályán, vagy Oneplus 10 Pro-t mert kettétörhet és még lehetne sorolni...

Pixel / OnePlus Pad

(#2611) mrThomi válasza K82 (#2608) üzenetére


mrThomi
addikt

Igen most, hogy mondod, ezt a nem kompatibilitást huawei vs egyéb más között valahol olvastam, de akkor ezek szerint a Honor is.

MacEdm: ezt hol olvastad hogy több a probléma 7-nél mint a 7 pro-nál ? Én úgy tudom ugyan annyi az esélye

(#2612) #53058560 válasza laskr99 (#2575) üzenetére


#53058560
törölt tag

Szerencsed volt.Egy foilia annyit er mint hallotnak a csok.

(#2613) laskr99 válasza K82 (#2599) üzenetére


laskr99
addikt

Nem működik ez a dolog. 9k a folia előre. Tokbarát/anélküli közt különbséget a kamera mellett O vagy U alakú a fólia, ennyu a különbség. Méretét nem tudtak mondani. A tokbarat 1mm széles helyet hagy a kijelző mellett oldalt, elvileg nem kéne karistolnia.

(#2614) Robert73 válasza MacEdm (#2604) üzenetére


Robert73
tag

Bele gondolt már valaki, hogy mekkora és milyen gyors hőmérséklet változás kell ahhoz, hogy egy sima üveg eltörjön?
Itt valami más lehet...

(#2615) bbendre válasza Robert73 (#2614) üzenetére


bbendre
őstag

Egy csomó eset kanadában és az USA északi részén volt...

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#2616) szkorhetz válasza bbendre (#2615) üzenetére


szkorhetz
őstag

Mikor kijött a 6P, volt pár emberke, akinek "magától" elrepedt a kijelző. Kb egy hónap után teljesen elcsendesült az a téma is.

(#2617) Robert73 válasza bbendre (#2615) üzenetére


Robert73
tag

Erről beszélek...

(#2618) mrThomi válasza bbendre (#2615) üzenetére


mrThomi
addikt

Redditen írnak franciai esetről is. De ha ezzel azt akarod mondani, hogy az usa modellekkel van inkább baj, lehet

Robert73: mire gondolsz, mi más lehet a hattérben ?

(#2619) natë


natë
nagyúr

Szerintem túltoljátok a témát.

(#2620) K82 válasza mrThomi (#2618) üzenetére


K82
őstag

Egy helyen készül az összes Pixel.
Arra irányult a célzás h az USA északi részén és Kanadában azért tud hideg is lenni, a Reddit poszt is azzal kezdődik h kiment a 0 Fahrenheitre (-15°C). Itthon egyre ritkábban van ilyen hideg, ott meg ha nem is mindennapos, de jellemzőbb.

Pixel / OnePlus Pad

(#2621) Robert73 válasza mrThomi (#2618) üzenetére


Robert73
tag

Nem tudom.
Arra céloztam, hogy elég tartósan kell nagyon hidegben lennie egy sima üvegnek is, hogy pl. egy szobába bevíve eltörjön.
Ez tipikusan a jeges szélvédő forró víz esete lehetne.
Nem bírom elképzeli, hogy ez nálunk előfordulhat.

(#2622) MacEdm válasza mrThomi (#2611) üzenetére


MacEdm
tag

Úgy értettem, hogy mind a két telefonnál előfordult ilyen.

natë: Valóban így van, hülyeség így hozzáállni

(#2623) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Sziasztok

Lenne egy technikai vagy beállítási beli kérdésem, lehet nálam van a hiba, de az is lehet ennek így kell működnie.

Pixel 7, Stock ROM, fizikai Yettel, e-sim Telekom,
Telekom az aktív hívások és mobilnet erről megy a VoLTE miatt, Yettel csak bejövő és SMS a parkolás miatt mert az céges.

VW Arteon, Bluetooth, Wifi, Mobilnet, GPS bekapcsolva, AA megy On The Air vagyis kábel nélkül.

Ilyenkor ha megy a navigáció (Maps vagy Waze) és beszélek is vkivel nincs net!
Küldenek pl egy fotót Viber vagy Messenger de nem megy el, ha lerakom és újra ranyomok már elküldi.

Ez így OK? Tapasztalt már vki ilyet?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#2624) eastsider


eastsider
nagyúr

yettel esim nektek sem megy P7 stock stable-n?

(#2625) mrThomi


mrThomi
addikt

Valaki tapasztalt már olyat, hogy nem akart működni az ujjlenyomat olvasó ? Bent lakásba minden oke, majd beszállok a hideg kocsiba és nem akart sehogyse feloldani, miután átmelegedett akkor sem. Felvettem negyedszerre is a lenyomatot, majd akkor működött. Ez valami szoftveres bug ?

(#2626) Don't Panic válasza mrThomi (#2625) üzenetére


Don't Panic
senior tag

:D fasza mi ? 650€ ért még jó is legyen? sokat kérsz....
Megsúgom prás környezetben sem működik, ezekben az esős napokban egyszer sem oldott fel pedig ernyő alatt álltam.
DE van olyan akinek elvileg mindig tuti , sztem engedd el ez ennyit tud sajna.

(#2627) laskr99 válasza mrThomi (#2625) üzenetére


laskr99
addikt

Hogy veszed fel? Nekem azonnal old, mondjuk csak 2 napja használom, de ahogy oneplusnál vettem fel, ott működött

(#2628) mrThomi válasza laskr99 (#2627) üzenetére


mrThomi
addikt

Felvettem tegnap 3x is ahogy csak lehetett, az érzékelőn, kicsit mellette, minden oldalról. Szerintem az lehet amit Don't Panic kollega írt. De érdekes, mert miután nem működött felvettem még egyszer, de utánna már jó volt, de ez így nem okés, hogy kimegyek vele és meggajdul, mert éppen hidegebb van vagy párásabb a levegő...

(#2629) laskr99 válasza mrThomi (#2628) üzenetére


laskr99
addikt

Én úgy csinálom, hogy kb az adott erővel ahogy nyomnám nyomom meg. Jobb, bal mozgatás, le fel majd élnél hátulról előre haladva körbe nyomkodom, bal jobb oldalt. Onepluson hozzá se ért és az esetek többségében feloldott, itt is

(#2630) *RLaci* válasza mrThomi (#2628) üzenetére


*RLaci*
addikt

Lehet nem szereti az ujjad. Nekem a bal hüvelyket 10-10x bevette, a jobbost abszolút hektikusan olvasta, akárhogy, akárhányszor vettem fel.

(#2631) natë válasza *RLaci* (#2630) üzenetére


natë
nagyúr

[link] Bocs :DDD

(#2632) *RLaci* válasza natë (#2631) üzenetére


*RLaci*
addikt

Fákjú :DDD

A jobb kb ugyanilyen ;) [link]

[ Szerkesztve ]

(#2633) mrThomi válasza laskr99 (#2629) üzenetére


mrThomi
addikt

Tudom, nagyon sok praktika van rá, kismilliószor vettemár fel ujjlenyomator, de ez tényleg sehogyse akart feloldani. 2 napja van meg a 7 pro, eddig otthon szobai hőmérsékleten patentul, hozzá se értem és feloldott. Mindegy, felvettem +1-et még, illetve újraindítottam aztán most figyelem, hogy tényleg a pára és a hirtelen hideg miatt vacakolt e.

Köszi mindenkinek a válaszokat

[ Szerkesztve ]

(#2634) kurion válasza HUNgabus (#2623) üzenetére


kurion
senior tag

Dual standby az az, a telefon telefonálás közben csak egyik kártya hálózatát tudja kezelni, ergo ha nem a netes kártyán telefonálsz akkor nincs net

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#2635) bbendre válasza mrThomi (#2633) üzenetére


bbendre
őstag

Van aki sötét szobában és világos szobában is felveszi 2x és erre esküszik.
Mert ha sötétben vagy más lesz a szenzor adat

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#2636) mrThomi válasza bbendre (#2635) üzenetére


mrThomi
addikt

Ezt értem, de nem a hatékonysággal volt gond, hanem azzal hogy egyáltalán nem akarta föloldani. Kíváncsiságból bentem a mentett ujjlenyomatokhoz és ott egyből felismerte... Ezért volt fura, mert a lezárt kijelzőnél nem, de a biztonság/ujjlenyomatoknál azonnal felismerte.

(#2637) DrDoktor válasza mrThomi (#2636) üzenetére


DrDoktor
tag

Kijelzővédő van?

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#2638) mrThomi válasza DrDoktor (#2637) üzenetére


mrThomi
addikt

Prémium fólia, igen, de most írtam eggyel fölötted, hogy "Ezért volt fura, mert a lezárt kijelzőnél nem, de a biztonság/ujjlenyomatoknál azonnal felismerte."

(#2639) bbendre válasza mrThomi (#2638) üzenetére


bbendre
őstag

Milyen nagy a kulonbseg a hatter a lezaro kepernyon es a biztonsagi beallitas kozott?

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#2640) Robert73


Robert73
tag

Lassan talán megérkezik a P7-m. :)
Tokot milyent és honnét ajánlanátok?
Lehet megköveztek, de fóliát nem használok.

(#2641) mrThomi válasza bbendre (#2639) üzenetére


mrThomi
addikt

Ezt most nem értem, hogy érted milyen nagy a különbség ?

Feloldási hatékonyság szempontjából ? Ugyan az, csak amikor a lezárton nem működött, akkor az ujj.felismerésnél a beállítasoknál igen. De most jó, de majd próbálgatom még

[ Szerkesztve ]

(#2642) bbendre válasza mrThomi (#2641) üzenetére


bbendre
őstag

Ha a hatter full feher a lezaro kepernyon ahol nem jo vs a amkor belepsz sotet a tema es a hatter full fekete? Van aki erre panaszkodott. Ha ugyan az a hatter (fekete) amikor reggeled az ujjad es a lockscreen hattere is jobban mukodott neki. Igaz ez jopar update-el ezelott volt

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#2643) DrDoktor válasza Robert73 (#2640) üzenetére


DrDoktor
tag

Keresőt használd. Szerinterm sokat segít.Kb 2 óránként téma!

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#2644) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Lehet van egy Hentai bug? Play áruházban egyik kártyámmal se tudok fizetni, paypallal sem. Valaki belefutott még ebbe?

Pixel 8 Hazel

(#2645) natë válasza TaylorPro (#2644) üzenetére


natë
nagyúr

Most vettem 3 appot, nincs ilyen bug.

(#2646) TaylorPro válasza natë (#2645) üzenetére


TaylorPro
addikt

Köszi! Nálam valami gebasz van. Nem sikerült igazolni a kártyát hibaüzenet.

Pixel 8 Hazel

(#2647) mrThomi válasza bbendre (#2642) üzenetére


mrThomi
addikt

Ja értem mit mondasz, gondolom az optikai olvasó megvilágítása miatt mondtad, de amúgy úgy semmi különbség.

(#2648) mrThomi válasza Robert73 (#2640) üzenetére


mrThomi
addikt

Ez egyéni preferencia, megszokás kérdése. Én youtubon szoktam nézni [link] a case review-okat. Én a legvékonyabb tpu clear tokokat szeretem, holnap érkezik ez [link] 2.99€-ért szerintem nagyon korrekt

(#2649) Robert73 válasza mrThomi (#2648) üzenetére


Robert73
tag

Köszi, ez tetszik.

(#2650) Sofokles


Sofokles
tag

Hentai OS-en vagyok a vadiúj Pixel 7-emmel, eddig fasza, viszont sehol nem találom azt a menüpontot, ahol azt lehet beállítani, hogy az appok ikonjai is a téma színeiben pompázzanak. Ti tudjátok hol van?

Illetve, van valami egyértelmű állásfoglalás azzal kapcsolatban, hogy a Hentai OS OTA frissítéséhez nem kell már semmit mókolni, hanem belegyúrták a szoftverbe, hogy az update menüpont már a Hentai frissítőcsomagokat fogja keresni, leszedni és telepíteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.