Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) duvi válasza consono (#248) üzenetére


duvi
nagyúr

Frappáns ez is ;]

(#252) duvi


duvi
nagyúr

Castle után szabadon: Heat Wave
Vagy (#248) consono-t kiegészíteném ha nem bánja: Badarságom története

[ Szerkesztve ]

(#253) leslieke


leslieke
Jómunkásember

De lehetne Shock wave vagy Pilot wave is. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#254) leslieke válasza duvi (#252) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Badarságom története nagyon jól hangzik, csak épp nem lenne igaz. Legalábbis az én esetemben. Mert az elmúlt időszak hülyeségeit leszámítva én nem nagyon panaszkodtam a badára.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#255) duvi válasza leslieke (#254) üzenetére


duvi
nagyúr

Kicsit szarkasztikus de valóban nem fedi a teljes igazságot. Annyiból lett badarság a badából, hogy a Samsung magára hagyta a rendszerét és a felhasználóit. Én is szerettem a Wave II-met és sajnáltam, hogy ennyire szemétül bánt el velünk a samu :(((

(#256) consono válasza leslieke (#254) üzenetére


consono
nagyúr

Mondjuk a Shock Wave-be is bele lehet gondolni a sokkot... Mondjuk te a Bada elején meg a végén is ott voltál a Wave-Wave 3 duóval, erre is rá lehetne fűzni...

"In God we trust. All others must bring data"

(#257) leslieke válasza consono (#256) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Shock wave: volt aki (megbokrosodott lajos) sokkot kapott. Mi meg tőle ;] , de az már más lapra tartozik. :DDD

Utánanéztem: 2010. 06.24.-én vettem a W1-et. Lassan közeledek a 4. badás év végéhez.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#258) TomWexX válasza leslieke (#257) üzenetére


TomWexX
addikt

Az én wave-em júliusban lesz 4 éves, és a mai napig (pár hónap pihenővel) teszi a dolgát. ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#259) leslieke válasza TomWexX (#258) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Családban megvan még a W1 is. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#260) Aryes


Aryes
nagyúr

Könnybelá bada szemem ;]

(#261) leslieke válasza Aryes (#260) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

LOL :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#262) Aryes válasza Aryes (#260) üzenetére


Aryes
nagyúr

Semmiwaveált ígéretek :DDD

(#263) leslieke válasza Aryes (#262) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sziporkázol. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#264) ABal válasza Aryes (#262) üzenetére


ABal
őstag

Ez különösen jó! :K :C

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#265) SpaceKombajn válasza leslieke (#244) üzenetére


SpaceKombajn
tag

LamBADA :D

spacetime

(#266) Aryes


Aryes
nagyúr

:U :DD :R

(#267) SpaceKombajn válasza leslieke (#244) üzenetére


SpaceKombajn
tag

BADAss :DD

spacetime

(#268) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Alakul ez... :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#269) duvi


duvi
nagyúr

Ha már történet: Egy viharos hullám története
Elvégre volt itt minden a rövid pályafutása alatt. Repülőstart, aztán hullámvölgyek, ígéretek amik megint felkorbácsolták a kedélyeket.
Esetleg: Hullámlovaglás
Én még mindig a Nagy Bada Boom mellett voksolnék ha szavazni kéne.

[ Szerkesztve ]

(#270) SpaceKombajn válasza leslieke (#268) üzenetére


SpaceKombajn
tag

LamBADA a hullámsírban (ez a wave telefonokra utal és a badára is, hogy vége lett) avagy ki is az igazi BADAss (az elején a Samsung, hogy megalkotta a Wave-eket saját oprendszerrel, és ahogyan a bada is kezdett, aztán a felhasználók akik tömegesen vették az egész világon és a mai napig szeretik a Wave-eket, sajnos a Samsung jól kiszúrt ezzel a táborral, gyenge volt az app ellátottság(csak az ígéretek) és végül azzal, hogy meg is szüntette).

Szóval a hosszabb cím: LamBADA a hullámsírban, avagy ki is az igazi BADAss

a rövidebb: LamBADA a hullámsírban

spacetime

(#271) Aryes válasza SpaceKombajn (#270) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tetszik! :)

LamBADA a hullámsírban, avagy a semmiWAVEált ígéretek :DDD

(#272) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Tessék kicsit komolyabban venni! :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#273) consono válasza leslieke (#272) üzenetére


consono
nagyúr

Miért? Aryes címe jól megragadja a lényeget ;] Angolul mennyivel egyszerűbb lenne egy elbúcsúzó cím, egyszerűen csak "Wave goodbye..."

"In God we trust. All others must bring data"

(#274) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Hamarosan kiderül milyen új WP telefonok jönnek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#275) duvi válasza leslieke (#274) üzenetére


duvi
nagyúr

Háát kijöttek az új Nokia WP modellek. (Lumia 930/Lumia 630/Lumia 635) Nem igazán erőltették meg magukat a Nokiás fijjúgg :( A 930 hozza a mai trendet, de a kistesók az 512 MB RAM-al igencsak sajnálatraméltóak. Középkategóriába nem illik már ilyesmit csinálni.(tudom a WP nagyon jól elvan kevéske rammal is de ez már akkor is pofátlanság :((( )
A közel egy éves 925 is 1GB RAM-al jött ki, ráadásul HD felbontással. Szerintem még mindig jobb vétel a 4,5-4,8-as méretben mint az új versenyzők. Remélhetőleg az ára is elindul lefele az újak miatt és leslieke végre beköltözik az új telójába ;]

[ Szerkesztve ]

(#276) consono válasza duvi (#275) üzenetére


consono
nagyúr

Én ennek csak örülök :) Így legalább biztos, hogy az 520-asomon is rendesen megy majd a 8.1, ha már egyszer az új telókat is fél gigával adják ki! Jó, mondjuk 4 mag, nem 2, de akkor is... Másrészről a 930 nagyon bejön.

"In God we trust. All others must bring data"

(#277) duvi válasza consono (#276) üzenetére


duvi
nagyúr

Azt el kell ismerni, korrekt dolog a MS részéről, hogy minden 8-as rendszert használó mobil megkapja a 8.1-es frissítést :K . A 930-as valóban brutál darab lett de az 5 hüvelykes képátló már gondot okozhat a nyári időszakban. Nyári cuccba öltözve, hova a túróba lehet úgy eltenni, hogy ne legyen kényelmetlen a hordozása :F Csak ezért hordjunk hátizsákot vagy övtáskát? A mostani P6 telómmal is vigyázni kell, mert a 4,7 inches kijelző is megfeszül a zsebemben, amikor beülök a kocsiba. Egy 5-ös (vagy nagyobb) méretnél, gyakran kézbe kéne venni utazás/mászkálás közben is, pusztán a "hova tegyem" probléma miatt.

[ Szerkesztve ]

(#278) consono válasza duvi (#277) üzenetére


consono
nagyúr

A méret valós probléma, én ezért nem mentem még sosem 4.3" fölé... De az 1320 nagyon csábít, lehet, hogy hozzászoktatom magam az oldaltáska/övtáska gondolatához. 5" szerintem még zsebben is viselhető, legalább is az nálam többnyire menne.

"In God we trust. All others must bring data"

(#279) s4tch válasza consono (#278) üzenetére


s4tch
veterán

Egy kollégámnak Z1 Ultra feszül a zsebében. :DDD A felső 6-8 centi nem fér el a zsebben, pedig nem kicsi az a zseb: 2 méter fölött van a fazon. ;] Az már teljességgel hordhatatlan kategória.

(#280) leslieke válasza duvi (#275) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Májusig biztos várok a vásárlással. Másra költöttem el a telefonra szánt pénzem.

Ha akkor még lesz 925, meglátom mi lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#281) ABal válasza leslieke (#280) üzenetére


ABal
őstag

Én lélegzet-visszafojtva várom a fejleményeket.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#282) leslieke válasza ABal (#281) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én is. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#283) ABal válasza leslieke (#282) üzenetére


ABal
őstag

Remélem, sokáig bírom levegő nélkül! :D

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#284) duvi


duvi
nagyúr

Mielőtt megfulladnátok, a lila árnyalat közelében majd szippantsatok egy kis léget :DDD
Egyébként a 925 most 81K 1 év és 94K 2év gyártói garival. Van valami változás vagy új esélyes a mezőnyben?

(#285) ABal válasza duvi (#284) üzenetére


ABal
őstag

Én megint várokozó álláspontra kényszerültem, mert ezúttal is a fenekére vertem a pénznek. Egyébként a Sony Z1C-vel szemezek (még egy ideig biztosan). A P6-ról időközben lemondtam. Ha annak idején megvettem volna, most bizonyára boldogan használnám, de mostanra valahogy kikopott a listámról.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#286) TomWexX válasza ABal (#285) üzenetére


TomWexX
addikt

A Z1C-t nem ajánlom. Volt a kezemben egy 2 hetes példány, aminek a hátlapja már akkor tiszta karc volt. Emellett vastag is a mai telókhoz viszonyítva.
Én ha most vennék telót, akkor a xiaomi mi2s-t, vagy a mi3-at választanám.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#287) duvi válasza ABal (#285) üzenetére


duvi
nagyúr

A Sony Z1C nekem is tetszik/szett. A karc érzékenység egy tokkal kiküszöbölhető, de egy ilyen kategóriás telefonnál azért ez elég ciki ;] Ha most kéne választanom, akkor habozás nélkül egy mi3-at vennék. Tehát +1 TomWexX szavazatára :)

(#288) consono válasza ABal (#285) üzenetére


consono
nagyúr

A Z1C szerintem nagyon vastag, de ez persze izlés kérdése. Most tényleg az a helyzet, hogy nem csinálnak már olyan szép telefonokat, mint amilyen a Wave volt? Nézegelődöm folyamatosan (kínából meg nem akarok rendelni), de sehol semmi... Utoljára az LG Prada 3.0 volt ami úgy igazán tetszett, de azt meg lenyúlta az asszony :) Na jó, a P6 is bejött. De azóta csak az Oppo Find 5/7 tetszett igazán, de az meg már túl nagy, meg a Jolla, de ott meg kicsinyelem a felbontást...

"In God we trust. All others must bring data"

(#289) leslieke válasza duvi (#284) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs. Ubuntus telefon kéne, de azt csak ősszel lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#290) leslieke válasza TomWexX (#286) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Android mobil még mindig nem játszik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#291) ABal válasza TomWexX (#286) üzenetére


ABal
őstag

Nekem sajnos még nem volt szerencsém hozzá.

Az üveg hátlapnak én sem vagyok híve, de a vastagság nem akadály a számomra, ugyanis a Wave-nél még így is vékonyabb. Persze, akinek a világ egyik legvékonyabb telefonja van, az joggal szólja meg. :)

Az Mi3-on szintén elgondolkodtam, de még odébb van a nagy döntéshozó nap, mert újra kell kezdenem a gyűjtögetést.

consono: "Most tényleg az a helyzet, hogy nem csinálnak már olyan szép telefonokat, mint amilyen a Wave volt?" A Samu akkor nagyon odatette magát, és ez a fajta akarat mintha ma már nem lenne jelen. Vagy nem tudom. Valahogy egyik mai teló sem ragad úgy magával, mint anno a Wave.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#292) TomWexX válasza leslieke (#290) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem vagyunk egyformák, nekem pedig csak droid játszik. :)

(#291) ABal: A mi3 elsősorban a rajta lévő "gyári" miui rendszer miatt tetszik, az az android forma nagyban más/jobb mint az alap, és ez mellett igaz hogy kicsit nagy (5"), de szerintem még szép is. És nem utolsó sorban jóval olcsóbb mint a vetélytársai.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#293) TomWexX válasza TomWexX (#292) üzenetére


TomWexX
addikt

Na ez még annyira nem lehet szar, de a mérete már számomra is határon felüli. De cserébe baromi szép, és már már beteg hardver van benne CM-mel a fedélzeten, magához képest vicc áron.
1+
Boot idő videó
OnePlus One First Look and Hands On!
Szerintem brutál! :Y

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#294) duvi válasza TomWexX (#293) üzenetére


duvi
nagyúr

Brutál is, szép is de ebben a méretben már péklapát :(
Az Mi3 szintén rendelkezik ezekkel a jó tulajdonságokkal de méretileg épp határeset. A magnézium ötvözetű ház se utolsó szempont az anyaghasználatban.Letisztult és elegáns a formavilága (szerintem van olyan szép mint az One Plus). Kíváncsi leszek a 32GB-os One Plus 300 dolcsis árából mi lesz, mire hozzánk ér... 450-500 dollár? Csinálhatnának egy One Plus minit 4,7-es méretben, Mi3 hardverrel (úgyis ez az új divatirányzat manapság ;] ). Olcsóbb is lenne és használható méretű.

[ Szerkesztve ]

(#295) ABal válasza duvi (#294) üzenetére


ABal
őstag

Én is így látom.
Én 4,3 és 4,7 közöttre lőttem be az igényeimet, de talán még az 5-öt is bevállalom, ha egyébként megfelel a cucc. Az Mi3 tetszik, de jó lenne valahol kézbe venni, érezni is, nem csak képernyőről tanulmányozni. A kínaiak nagyon jönnek fel a listámon. Ár-érték arányban valószínűleg egyik (most még) neves gyártó sem tud alájuk ígérni.
Ez most egy izgalmasabb (és hosszabb) kiválasztási folyamat a számomra, mint a Wave esetében volt.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#296) s4tch válasza consono (#288) üzenetére


s4tch
veterán

"Most tényleg az a helyzet, hogy nem csinálnak már olyan szép telefonokat, mint amilyen a Wave volt?"

A HTC One szerintem eszetlen jól néz ki. Fém, nem túl nagy, vékony, gyönyörű a kijelzője, a lekerekítések miatt könnyű kézben tartani, a hangszórók miatt egyénisége is van, szerintem a dizájn 10/10.

A Jolla felülete bejövős, de maga a telefon a leszedhető hátlappal és az élén látható illesztési réssel eléggé középkategóriás...

Egyébként még egy szavazat a Xiaomira. A barátnőm Hongmija azóta is hibátlanul tűri a nyúzást. Egyetlen probléma adódott: a lány hagyta lemerülni csutkára, 2%-nál kapcsolt ki, kellett neki 20 perc töltés, mire újra bekapcsolt. Persze ez is user error.

(#297) leslieke válasza ABal (#295) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam is ez a méret a nyerő.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#298) duvi válasza ABal (#295) üzenetére


duvi
nagyúr

Xiaomi MI-3 - odavág a nagyoknak A topicjában hátha találsz egy rendes tulajt, akivel megbeszéltek egy találkozót és élőben kipróbálhatod. ITT egy hosszú bemutató róla.
Illetve méretben közelebb áll hozzád az elődje (Xiaomi MI-2), ami szintén nagyon rendben van és árban is elfogadhatóbb. A benne levő vas még mindig elég a legtöbb mai alkalmazásnak.

[ Szerkesztve ]

(#299) consono válasza duvi (#298) üzenetére


consono
nagyúr

Engem még mindig az itthon érvényesíthetetlen garancia tántorít el a kínaiaktól, pedig a MI3 tényleg nagyon szép... Az Oppo-nak legalább van európai képviselete.

s4tch: nekem a HTC One-ban pont a gömbölyűsége nem jön be :) Meg volt is már HTC-m, nem vagyok oda a minőségükért (nekem hangszóró problémám volt, ami más típusok fórumaiban is visszaköszönt, illetve az érintés is meghalt...)

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#300) TomWexX válasza consono (#299) üzenetére


TomWexX
addikt

Mire nekem esedékes lesz a telefon csere, addigra remélhetőleg Európában is lesz hivatalos xiaomi shop... Na meg akkor már mi3s-t, vagy mi4-et "kell" vennem. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.