Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) s4tch válasza Aryes (#749) üzenetére


s4tch
veterán

Az túlzás, de itt lakom '02 óta :) Szintén zenész?

(#752) Aryes válasza s4tch (#751) üzenetére


Aryes
nagyúr

Zenésznek zenész vagyok. :) Én meg vagy 5 éve költöztem el onnan.
Hogyhogy odaköltöztél? Én azt hittem, onnan csak eljönnek az emberek...

(#753) TomWexX


TomWexX
addikt

Nagy csend van itt... :U
Úgy döntöttem hogy tablet fronton megvárom a nexus 9-et. Valakinek van infója hogy mikorra várható?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#754) duvi válasza TomWexX (#753) üzenetére


duvi
nagyúr

An Nvidia legal document has been leaked which suggests the "HTC Nexus 9" will be available in Q3 2014. Ezek szerint már nem sok lehet hátra :N Ebben a hónapban ki kell jönnie.

(#755) leslieke válasza TomWexX (#753) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jól döntöttél. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#756) TomWexX válasza duvi (#754) üzenetére


TomWexX
addikt

Köszi!
Kíváncsi leszek az árára. Nexusokat egyébként hol érdemes venni kis országunkban?
Leslieke, Te hol vetted a nexus 7-edet? :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#757) leslieke válasza TomWexX (#756) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Edigital

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#758) leslieke válasza TomWexX (#753) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kiszivárgott a Nexus 9 premierjének dátuma

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#759) TomWexX


TomWexX
addikt

:R
Várom már nagyon! :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#760) leslieke válasza TomWexX (#759) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szintén, N7-nek kellene egy utód.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#761) TomWexX válasza leslieke (#760) üzenetére


TomWexX
addikt

Hoppácska!
Esélyes hogy a jövőben újra egy hajóban fogunk evezni? :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#762) leslieke válasza TomWexX (#761) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Előfordulhat. De csak akkor, ha igazán jó áron lesz az N9, mert nem égetően fontos a csere.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#763) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Hosszú idő után újra Ubuntu mobil hír:

A Meizu megerősítette, hogy az Ubuntu Touch decemberben érkezhet az MX4-es mobiltelefonra

Erős kütyü lesz ez az MX4. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#764) consono


consono
nagyúr

Már megint kezdik :)

Novemberben jön a Tizen

"In God we trust. All others must bring data"

(#765) leslieke válasza consono (#764) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ja, egy újabb vicc.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#766) duvi válasza consono (#764) üzenetére


duvi
nagyúr

"a szóbeszédek szerint novemberben jelenhet meg a Samsung Z sorozat első tagja, mely már az említett Tizen platform köré épül."
Azért Legendd sem írta ki az évszámot, csak a hónapot :DDD

(#767) Aryes válasza consono (#764) üzenetére


Aryes
nagyúr

"a Tizennek elég 256 MB RAM is a megfelelő működéshez"

Végre lesz új rom a wave-re. ;]

(#768) consono válasza Aryes (#767) üzenetére


consono
nagyúr

Hehe, tényleg :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#769) ABal


ABal
őstag

Lehet, hogy nem is veszek új telót, csak megvárom a TIZEN portot a Wave-re.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#770) leslieke válasza Aryes (#767) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha lesz, újra előveszem a W3-at.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#771) ABal válasza ABal (#769) üzenetére


ABal
őstag

Természetesen, csak vicceltem. :)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#772) leslieke válasza ABal (#771) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van jelölt,amire váltanál?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#773) ABal válasza leslieke (#772) üzenetére


ABal
őstag

A dolog erősen pénzfüggő, és már tragikomédiába hajló, mert minden alkalommal kiderül, hogy valami másra kell hirtelen a pénz. A Wave bosszúja?

Ettől eltekintve hónapok óta követem a OPO (OnePlus One) fórumát, és egyelőre még nem tántorított el semmi, valamint mostanában nézegetem a Huawei Ascend Mate 7-et is. Kijelzőben 5,5 és FHD alá biztos nem megyek. Nagy valószínűséggel OPO lesz, mert, talán a gariztatás kivételével, minden megfelel benne a számomra. A Wave sem romlott el soha, tehát jó eséllyel ez sem fog. Ráadásul a Mate 7 drágább.

Úgyis itt tudja meg mindenki először, ha egyszer tényleg telefonra tudom elkölteni a pénzem. :)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#774) TomWexX válasza ABal (#773) üzenetére


TomWexX
addikt

Az 1+1 bizony jó telefon, és most már lassan előrendelés is lesz(vagy már van?), nem csak ez a meghívásos hülyeség.
A Mate 7 is odavág, ha most akarnék phablet-et venni, erősen gondolkodnék rajta. Jók ezek a huawei-ek, az egyedi soc ellenére is baromi stabil android-ot írtak rá, bár sajnos a kernel verzió még kitkat-on is 3.0.8... :F
(Igaz én már lassan 1 éve miui-t használok a P6-on. :) )

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#775) consono válasza ABal (#773) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem az 5.5" már halál nagy, maximum 4.7", esetleg 5"...

"In God we trust. All others must bring data"

(#776) duvi válasza consono (#775) üzenetére


duvi
nagyúr

Nekem is 4,7" az ideális, 5" a plafon :K
Ha már "zsebben vagyunk" :D ABal! Nem szoktad zsebben hordani a telefont? Már a 4,7-nél is vigyáznom kell, nehogy megfeszüljön és elpattanjon a kijelző. (Pedig nagy zsebes nadrágokat hordok általában.) 5.5-nél már tuti felejtős a zsebes használat :( .

[ Szerkesztve ]

(#777) ABal válasza duvi (#776) üzenetére


ABal
őstag

Mivel egyszerre váltom le a telót és a tabletet, kompromisszumot kötök a méretben. A tablet felől nézve így is visszalépés lesz a dolog. Teló szempontjából a hordozhatóság valóban nagyobb kihívás lesz, de a tabletet is bezsákoltam, aztán jött velem mindenhova. Most végre nyugisabb, nappaliközpontúbb élet vár rá. Állítólag, amúgy is erre lettek kitalálva, csak én erről nem tudtam, és cipeltem mindenfelé. Sőt, eretnek módon, telefonáltam is rajta.

Viszont, most, hogy van autónk és többet használom a navit, bármennyire is jól látni a tableten a tartalmakat, túl nagy helyet foglal el. Kényelmesebb lesz egy kisebb kijelző.
Ha csak telefonban gondolkodnék, én is megállnék a 4,7-nél, de tartalomfogyasztáshoz azt én már kicsinek találom. Nem szólom le a kisebb kijelzőt sem, csak túl drasztikus lenne a visszalépés. Eddig tableten toltam, mindent ahhoz viszonyítok.

Egyébként, meg a méretet megszokni szerintem nem lesz több három napnál, aztán már el se tudom majd képzelni, hogy tudtam egykor kisebb kijelzőn elboldogulni. A hordozást meg megoldom.

De van egy rövidebb válaszom is. Tudományos. :) A Wave kijelzője 3,3, a tableté 7,7. Ezek számtani közepe 5,5. Na tessék! Teljesen sorsszerű kompromisszum.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#778) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nálam is 5" a plafon, amibe az Ubuntus telefon pont belefér,ha jól emlékszem a méretére. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#779) Aryes


Aryes
nagyúr

Én most nagyon jól érzem magam az s2 plus-szal. De ha tudtok 4"-os vagy kisebb telefont tisztességes kamerával, szóljatok! A 4,3" már nagyon sok... Bár írni viszont elég jó rajta. :)
Amúgy a tizenes telót várom, ha nem b...zák el valamivel. Pl 256Mbyte ram... ;]

(#780) Aryes


Aryes
nagyúr

Na jó, egy ilyet is el tudnék képzelni. Pont wave méret. :DDD
Kár, hogy sztem ezt se hozzák ide, mint a Samsung a saját kagylóit, vagy ha mégis, hát qwa drága lesz.

(#781) ABal válasza Aryes (#780) üzenetére


ABal
őstag

Ha félbehajtod az iPhone 6 Plust, kapsz egy ilyen kagylós elrendezést, nagyon jó kijelzőt és szuper fényképezőt. Igaz, jó drága. :D

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#782) Aryes válasza ABal (#781) üzenetére


Aryes
nagyúr

...és csak egyszer lehet félbehajtani... ;]

(#783) leslieke


leslieke
Jómunkásember

E-book olvasóból ki mit használ?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#784) duvi válasza leslieke (#783) üzenetére


duvi
nagyúr

Sajnos nálam még mindig a beszerzendők listán ácsorog. Mindig van valami fontosabb, ami hátratolja :( Ha jól emlékszem , akkor consono és s4tch kolléga birtokol ilyen kütyüket a társaságból.

[ Szerkesztve ]

(#785) consono válasza leslieke (#783) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem egy Nook Simple Touch with Glowlight van (szép a neve, ugye? :D). Én elégedett vagyok vele, amennyiért vettem Kindle-ből csak világítás nélküli volt. Kényelmes, sokáig bírja az aksi, rootolható (kipróbáltam, de visszatértem a gyárira). Pdf-et (kevésbé) és ePubot eszik. Szeretem. Ha vannak konkrét kérdéseid szívesen válaszolok rájuk.

"In God we trust. All others must bring data"

(#786) ABal válasza leslieke (#783) üzenetére


ABal
őstag

Kindle Paperwhite 2

Ez már megvolt?

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#787) leslieke válasza ABal (#786) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Megvolt. Olvasgatom a cikkeket. De nem tudok dönteni.

Pedig kellene, hogy az éjszakai olvasás ne zavarja annyira a párom.

Vagyis háttérvilágítás kötelező elem lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#788) leslieke válasza consono (#785) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

PDF-ben van a legtöbb e-bookom, de ezt gondolom még linux alatt is simán át tudom konvertálni, arra amit megeszik a kiválasztott kütyü.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#789) consono válasza leslieke (#788) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, pdf-ből normális epub/mobi-t csinálni azért nem triviális, valamelyik file megy, valamelyik nem. Lehet, hogy neked akkor célszerűbb valami olyat venni, ami rendesen támogatja a PDF-et és tud PDF reflow-t Félre ne érts, a Nook is kezeli, de kicsi a felbontás a normális PDF olvasáshoz. Pl. Kobo Aura HD.

"In God we trust. All others must bring data"

(#790) consono válasza consono (#789) üzenetére


consono
nagyúr

Nem, a Kobo sem tud reflow-t :(

"In God we trust. All others must bring data"

(#791) duvi válasza leslieke (#788) üzenetére


duvi
nagyúr

Nekem tetszik consono olvasója. ITT egy Unboxing & Review róla. Kimondottan jó a megvilágítása esti olvasáshoz.

(#792) leslieke válasza consono (#789) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezek a pdf-ek eredetileg doc/rtf voltak, ez talán könnyebbség lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#793) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Oktoberfest Budapest: nem is rossz és a kedvenc söröm is kapható,a Guinness. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#794) duvi válasza leslieke (#793) üzenetére


duvi
nagyúr

Akkor ott a helyed és egészségedre! :D

(#795) leslieke válasza duvi (#794) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi. Mondjuk Guinnesst inni az íreknél a legjobb. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#796) TomWexX válasza leslieke (#795) üzenetére


TomWexX
addikt

Akkor irány Írország! ;]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#797) leslieke válasza TomWexX (#796) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Voltam, négyszer! :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#798) s4tch válasza Aryes (#752) üzenetére


s4tch
veterán

Sorry, rég néztem be ide.

2002 óta lakom itt, itt a család. Most mondjuk érik a váltás....

(#783) leslieke: öreg Sony PRS505-öt. Bootolásnál és rtf-ek megnyitásánál lassú, mint a fene, de olvasni kiváló rajta. Ja, és jól néz ki, tartós, minőségi, stb:

(#799) TomWexX


TomWexX
addikt

A nexus 9-nek nem ma kellett volna megjelennie? Vagy amcsiban lesz a premier? :F
Türelmetlenül várom! :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#800) ABal válasza TomWexX (#799) üzenetére


ABal
őstag

Valahol azt olvastam, hogy nem lesz nagy csinnadratta, de ez így túl csendes.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.