Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#343) Kékes525 válasza Dilikutya (#334) üzenetére


Kékes525
félisten

Az eddigi reagálások a mostani bejegyzésemre azt próbálják elhitetni velem, hogy a piros az fekete. Hát nem az. A lényegről miért nem beszéltek? Arról, hogy akármi is a nagy büdös valóság, a Windows 8-8,1-et NEM VETTÉK MEG sem a vállalatok sem a magánszemélyek (pontosabban keveset vettek), vagyis NEM volt sikeres.

Még egy szempont amit senki sem írt (most!) régebben én is és mások is írták, hogy a funkciós billentyűk egy része is megváltozott, nemcsak újak kerültek bele, hanem a megszokott régiek egy részét is kicserélték (valaki erre egy cikket is linkelt ahol ezt igen részletesen leírták).

Szerintem ez és amit írtam vezettek a Windows 8-8.1 sikertelenségéhez, függetlenül attól, hogy a motorház alatt egy igen jó OP volt és van.

Ha nem így gondoljátok mint én, akkor azért a legfontosabbra is választ kéne adni, ami megkerülhetetlen, mert tény, tagadhatatlan: Miért nem volt sikere a Windows 8-8.1 rendszernek? Az igazi kérdés ez, én erre próbáltam felelni.

(#336) King Unique: Tőled is ugyanazt kérdezem, mint fentebb Dilikutyától: Ha nem azért amit írtam, akkor, miért nem volt sikere a Windows 8-8.1 rendszernek? Valami oka csak volt. Belejátszhatott az is, hogy előítélettel voltak a negatív cikkek miatt, de ez nagyon kevés magyarázat egy olyan céggel szemben, akik hatalmas pénzel rendelkeznek és ezt ki is használták a 8-8.1 reklámozásához.

Röviden: Miért nem volt sikere a Windows 8-8.1 rendszernek? Miért nem vették meg a magánszemélyek és a vállalatok? Ha erre választ tudunk adni, akkor azt is megtudjuk mondani, hogy mi kell ahhoz, hogy a 10-es sikeres legye. Végül is ez az érdeke nekem és mindenkinek aki Windowst használ.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.