Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:40

LOGOUT.hu

XIAOMI REDMI NOTE 2 / XIAOMI REDMI NOTE 2 PRIME
ITT VAN A LEÍRÁS, MIELŐTT KÉRDEZEL OLVASD MÁR EL LÉGY SZÍVES!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) DaWe94 válasza grafnet (#1849) üzenetére


DaWe94
senior tag

áh, igazad van... :D

(#1852) DJ Diablo válasza betyarr (#1831) üzenetére


DJ Diablo
tag

Én adtam le rendelést 2 telefonra. Egyelőre csak azt tudom mondani, hogy a customer service eddig pozitív számomra. Eddig az összes emailemre válaszoltak, hiába van holiday. Még szombaton is jött válasz. Ellenben az alis Shenzhen Top-One Trading-től 8 napja semmi. Ezért is nem tőlük rendeltem.
2 külön rendelést adtam le. Az elsőnél valami oknál fogva átállítódott a paypalom és a paypal váltott. A másodiknál már kézzel átállítottam. Azóta se jöttem rá hogy miért nem jó alapból, minden vásárlásnál át kell állítani hogy a bank váltson. Írtam nekik, hogy refundolják azt amit a paypal váltott és utána újra megrendelem.
Jött a mail a full refundról. Egyelőre ennyi a tapasztalat. A többi a jövő zenéje. Amúgy elvileg 2 év a gar a telefonokra. Nem, nem lóg a kezem a bilibe :DD

Keresőnek: Giztop

[ Szerkesztve ]

(#1853) ollie válasza DJ Diablo (#1852) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért lenne 2 év garancia rájuk?

***

(#1854) Milestone2 válasza grafnet (#1850) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Október 7-ig nem dolgoznak!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1855) betyarr válasza DJ Diablo (#1852) üzenetére


betyarr
veterán

köszi a választ!ezt a paypal mókát majd én is ellenőrzöm.
hol találtad ezt a 2 év gar dolgot?én ahogy olvasgattam az oldalt,csak a 45 nap return-t láttam.
ha megérkezett a cucc,akkor légyszi írd meg,hogy rendben volt-e. :R

(#1856) #65577472 válasza ollie (#1853) üzenetére


#65577472
törölt tag

Facebookon ezt állítják magukról:

"What is Giztop? Giztop is an online shop of Gizmochina. Giztop offer the latest Android phones and case for world's customers: Huawei, ZTE, Lenovo, Xiaomi, OPPO, Vivo, Oneplus, Meizu and more smartphones and electronics gadgets. We offer 30 days satisfied money back service and 2 years warranty for all products."

(#1858) milapsy válasza tamass.szabo (#1847) üzenetére


milapsy
aktív tag

igen csak ugy nincs vám! én is tőlük rendeltem! :)

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#1859) joelke HU


joelke HU
senior tag

Hali. Valaki meg tudná mondani, hogy torrent progi normálisan működik rajta? Mert a Meizummal ezen szenvedek. Nem bírom rávenni, hogy sd kártyára mentse le. Nem engedi írni semelyik torrent programnak csak a belső memóriára. Valaki esetleg ki tudná próbálni, mert szeretnék erre váltani.

Motorola G51

(#1860) kenand válasza joelke HU (#1859) üzenetére


kenand
veterán

Az Andoid 4-től nem igazán enged SD kártyára írni a programoknak.
Szerintem rooteren/rapsberry-n/használaton kívüli TV boxon -Linuxon- futtass torrentet, a telefonnal meg rá tudsz jelentkezni pl ingyenes Tornado app segítségével és tudod irányítani.

(#1861) Bodoo


Bodoo
tag

Sziasztok! Én is friss Redmi Note 2 Prime tulajdonos vagyok. GuruZone korábban az én telefonomról kérdezett, azóta a kínai ROM-ot lecseréltem az itt ajánlott 5.9.24 Multilanguage ROM-ra. fel is ment, minden szép és jó, csak az volna a kérdésem, hogy a kínai ROM-ban volt magyar nyelv (kb 10%-a volt lefordítva a ROM-nak), és ahonnan töltöttem a 5.9.24-et ott azt írták, hogy lesz benne magyar nyelv, viszont a telefonra feltéve azt találtam, hogy még annyi magyar sincs benne mint a kínai ROM-ban volt, mert itt nincs kiválasztható magyar nyelv sem. Beszélek angolul, szóval nem gond így használni a telefont, de a magyart jobban kedvelem. Tudtok mondani valamit a magyar nyelv támogatottságáról?

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#1862) Klara_ válasza Bodoo (#1861) üzenetére


Klara_
őstag

Keszul, valamelyik hetiben egyszer csak majd ott lesz.

(#1863) betyarr


betyarr
veterán

tulajoktól szeretnék érdeklődni,hogy beépített SIP (internethívás) van a telefonban? (ha egyértelmű a kérdés akkor előre is bocsánat,de nem tudom,hogy ez telefontól függ,vagy pedig az android alapból kell,hogy tudja).

(#1864) addamka válasza betyarr (#1863) üzenetére


addamka
őstag

Fel lehet venni SIP accountot, kipróbálni nem tudom, már nem megy otthon a PBX szerver :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#1865) betyarr válasza addamka (#1864) üzenetére


betyarr
veterán

köszi!még annyit megtudnál mondani,hogy hívásindításnál be lehet állítani,hogy feldobja az internethívás lehetőséget is telefon?

(#1866) gentlemann02


gentlemann02
tag

Sziasztok srácok ti melyik telefont vennétek adott lenne egy OnePlus One 64GB/3gb 2hónapos ,vagy egy vadi zsír Xiaomi Redmi Note 2 16GB/2GB az árba kb egy 20-al olcsóbb a xiaomi. Bocs csak gondoltam itt is megkérdem. Válaszotokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Optimus 2x; Nexus 4; OnePlus One; Xiaomi Mi8, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Mi 9T Pro, Poco X3 Pro

(#1867) addamka válasza betyarr (#1865) üzenetére


addamka
őstag

Ez alapján azt gondolom, igen:

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#1868) tamass.szabo


tamass.szabo
tag

A Note 2 szerintem a 2gb ellenére is jobb teljesítéményt nyújt, ezen felül olcsóbb.

(#1869) betyarr válasza addamka (#1867) üzenetére


betyarr
veterán

az "ask for each call" megerősítette a hitemet! :D :R
köszi a segítséget! :R

(#1870) ollie válasza tamass.szabo (#1868) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már, hogy minél?

***

(#1871) gentlemann02 válasza ollie (#1870) üzenetére


gentlemann02
tag

Szerintem tamass.szabo kolléga az én kérdésemre válaszolt szívesen fogadok még véleményeket.

Optimus 2x; Nexus 4; OnePlus One; Xiaomi Mi8, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Mi 9T Pro, Poco X3 Pro

(#1872) tamass.szabo válasza gentlemann02 (#1871) üzenetére


tamass.szabo
tag

Igen, a te kérdésedre válaszoltam, csak félrekattintottam. :W

(#1873) ollie válasza gentlemann02 (#1871) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, a OnePlus One felsőkategóriás, minőségibb készülék. Szerintem nem is lehet összehasonlítani a kettőt, az OPO szinte mindenben veri a Note 2-t.

Igazából azt kell eldöntened, hogy felső-, vagy középkategóriát akarsz-e. Középben nem igazán találsz jobbat a Note 2-nél, felsőben meg az egyik legjobb ár/érték arányú az OPO.

[ Szerkesztve ]

***

(#1874) kenand válasza ollie (#1873) üzenetére


kenand
veterán

OPO már nem a top hardverre épít (bár bőven elegendő ). és az egyik legjobb kínai telefon (volt?)

Ami szerintem a Note2 mellé billentheti a mérleg nyelvét, hogy sokkal-sokkal több példányban eladott készülék lesz, későbbiekben bárni baj lesz vele, könnyebben lehet javítani (aksi, érintő képernyű stb) és a kiegészítők is olcsóbbak hozzá és egy ideig biztosan több sw fejlesztés lesz rá.

[ Szerkesztve ]

(#1875) szaszapi válasza ollie (#1873) üzenetére


szaszapi
őstag

Szerintem egyértelmű hogy a Xiaomi a befutó,Oneplusnál jönnek hetente friss romok?Szerintem nem,és ez nem elhanyagolható.Egyedül a Xiaomi aki ilyen gyakorisággal foglalkozik a telefonjaival.A OnePlus jó teló bár az én véleményem az hogy igazándiból memóriában jobb csak. A Helio X10 kb. a Snapdragon 808-cal egyenlő ami az MI4C-ben is megtalálható,az OPO-ban meg ugye 801-es proci van.

[ Szerkesztve ]

(#1876) ollie


ollie
MODERÁTOR

2 hónapig használtam OPO-t. Sokkal jobb, mint bármelyik középkategóriás Xiaomi (igen, volt utóbbi is nekem). Custom rom meg annyi van rá, mint égen a tenger, és android 6 is lesz rá hivatalosan (custom romok meg még sokáig).

***

(#1877) addamka válasza szaszapi (#1875) üzenetére


addamka
őstag

Azért mielőtt a heti frissítést mindenki isteníti, tisztázzuk, hogy ezek fejlesztői ROM-ok, néha ordas nagy hibákkal a közepükben. Szóval jó sok beta tesztelőt gyűjtenek ezzel. A stabil kiadást meg jóval ritkábban frissítik.
Ez nekem tetszik, mert a helyén tudom kezelni, de egy laikus átlagos telefonhasználónak kihullik tőle a haja esélyesen, ha megkapja a heti időzített bombát :)

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#1878) szaszapi válasza addamka (#1877) üzenetére


szaszapi
őstag

Akkor ha nem stimmel valami visszarakod a korábbit.A legtöbb gyártó kiad egy telefont egy rommal és a büdös életbe nem lesz hozzá semmi.Az mennyivel jobb?Vagy pl a Cubot hibás frissítést adott ki és nem is orvosolták a mai napig az S308 modellnél...Szerintem jó dolog még hacsak béta verziók is ezek a romok,de a régebbi modellekkel is foglalkoznak.

(#1879) tomsolo válasza ollie (#1873) üzenetére


tomsolo
őstag

mármint OPPO:)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1880) Boss81


Boss81
senior tag

Olvasgattam kicsit :DD

Forrás angol

Van egy táblázat is kicsit lejjebb :C

Xiaomi:

Just days ago, the Chinese company unveiled the new MIUI 7 based on the Android 5.1 Lollipop. Xiaomi will release this update to Mi4, Mi4i, Mi3, Redmi 2, 1S, first generation Redmi Note (3G & 4G) starting on 24 August.

Since Android M is expected to be released in September/early October, Xiaomi might take two or three months to release this version, probably in the form of MIUI v8.0 to Xiaomi Mi 4i, Redmi Note 2 and other devices in December.

[ Szerkesztve ]

(#1881) addamka válasza szaszapi (#1878) üzenetére


addamka
őstag

Igen, én vissza. De nem csak olyanok vesznek Xiaomit, akik értenek ehhez, hanem akik laikusként egy jó ár/érték arányú készüléket látnak benne.
Aztán véletlen rányomnak az update-re, amikor előmászik az értesítési sávba.
Abból meg jobb esetben itt lesz 3-4 komment, hogy hogy kell visszarakni a régit, rosszabb esetbe elkönyvelik, hogy a Xiaomi egy hulladék.
Remélhetőleg lesz magyar nyelvű ROM a stabil kiadásból is, én a boltosok helyében tuti azt raknám onnantól a készülékekre, csak akkor ugrik a heti frissítés feelingje.

morzsola: már a bekezdés első része se stimmel, mert arra céloz, hogy 5.1 alapú MIUI7-et kaptak a felsorolt készülékek, ami messze nem így van. De legyen igazuk :)

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#1882) ollie válasza tomsolo (#1879) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, OPO, vagyis OnePlus One.

***

(#1883) b0bcat válasza ollie (#1882) üzenetére


b0bcat
addikt

Nem feledve, hogy a OnePlus céget egy ex-OPPO-s alakította, ha jól tudom. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#1884) Sziahomi


Sziahomi
tag

Üdv

Akkor innen rendelem dhl-el tuti , h nem lesz áfa?
[link]
Ez most mit jelent:

(#1885) tokyo2 válasza gentlemann02 (#1866) üzenetére


tokyo2
tag

+1 One Plus One.

Mindegyik van most is, nem is kérdés az Opo előnye... ne áltassuk magunkat. Előttem már leirták az okokat.
Kívül belül felső kat. teló az Opo és 1 millió firm van hozzá. Cm től kezdve mindent választhatsz Miui t is :)
Note 2 egy jó ár érték arány 50 körül. Ott meg az lenne a győztes pillanatnyilag. 80-100 k már más klub.

(#1886) tokyo2 válasza Sziahomi (#1884) üzenetére


tokyo2
tag

Nem egyértelmű, elvileg Eu express kellene neked, de azt nem is tudsz választani.
DHL általában áfás szokott lenni, de előttünk már írták, hogy DHL el jön ÁFA nélkül. Kérdezd aki már megkapta, ebben a formában.

[ Szerkesztve ]

(#1887) tomsolo válasza tokyo2 (#1885) üzenetére


tomsolo
őstag

na majd a ZUK Z1! :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1888) Sziahomi válasza tokyo2 (#1886) üzenetére


Sziahomi
tag

igen pont ezért kérdeztem , mert láttam ezt irva:

A honlapon meg pontazt iraj dhl-nél van áfa.
Most már tényleg nem tudok eligazodni.
Egyébként tényleg nem tudok eu expresst szállítáást kiválasztani.

(#1889) DaWe94 válasza Sziahomi (#1888) üzenetére


DaWe94
senior tag

ez engem is érdekelne...

és mindegy, hogy TD vagy TDD-s? LTE működni fog? :D mert ha nem akkor inkább rendelem az FDD-set majd

(#1890) kelzsoca válasza tomsolo (#1887) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hamarosan az is képbe kerül, jól mondod. :)

https://vertigostore.eu

(#1891) Sziahomi


Sziahomi
tag

Szóval írjon már valaki tapasztaltabb aki rendelt már innen:[link]
melyik szállításnál van -nincs áfa?
hol lehet kiválasztani az eu expresst ha esetleg az kell nem dhl.
melyiknek adajak igazat?

(#1892) Xmister válasza Sziahomi (#1891) üzenetére


Xmister
senior tag

Már kettőt is rendeltem. Azért lehet zavaró, mert DHL-el a nem EU-s országokba van áfa, vám, stb.

Viszont unión belül NINCS. Unión belül EU Express=DHL. 2 track numbert fogsz kapni, az egyik Kína->Anglia, ott átveszi az emberük, értelemszerűen le is vámolja az angol törvények szerint. A másik egy Anglia->Magyarország lesz (ez általában 1 munkanap), teljesen átlagos Unión belüli csomagként, tehát esélyed sincs áfára, vagy bármire.

Remélem sikerült tisztáznom. :)

(#1893) kop8


kop8
őstag

Valakinek már jött elő olyan ablak hogy police securiti stb....
Meg hogy nyerten egy iphone 6ps telefobt!

Ez már elég bosszanto...

Mit tegyek??

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#1894) DJ Diablo válasza ollie (#1853) üzenetére


DJ Diablo
tag

(#1895) betyarr


betyarr
veterán

valamit nem értek: aliról ha dhl-el rendeli valaki,akkor az plusz ~20$,így ~175$ körül alakul,míg giztopról jelenleg ingyen szállítással 159$.vám+áfa egyiken sincs.akkor miért jobb mégis aliról rendelni?

(#1896) tomsolo válasza betyarr (#1895) üzenetére


tomsolo
őstag

mert giztop unlockolt TDD ad el

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1897) DJ Diablo válasza kop8 (#1893) üzenetére


DJ Diablo
tag

Cseréltél romot? Vagy még mindig az van rajt amivel kaptad?

tomsolo: Alin a 175 $-os is TDD verzió.

[ Szerkesztve ]

(#1898) kelzsoca válasza Xmister (#1892) üzenetére


kelzsoca
félisten

az egyik Kína->Anglia, ott átveszi az emberük, értelemszerűen le is vámolja az angol törvények szerint.

Ezt honnan lehet tudni, van valami dokumentum ami ezt igazolja? Csak azért kérdezem, mert a termékeket általàban becsempészik Európába, majd így értékesítik az eu warehouseon keresztül.

https://vertigostore.eu

(#1899) betyarr válasza tomsolo (#1896) üzenetére


betyarr
veterán

Original Xiaomi Redmi NOTE 2 TDD 4G LTE Mobile phone MTK X10 2.0Ghz Octa Core 64bit 5.5'' 2GB RAM 16GB ROM 3060mAh 13.MP MIUI

igen,ez is tdd.

(#1900) Xmister válasza kelzsoca (#1898) üzenetére


Xmister
senior tag

Egy DHL Express-es hivatalos track numberen keresztül követem végig az útját, feladástól átvételig, majd a címzett aláírásával zárul a dolog, akinek még a címét is látom...
Kétlem, hogy ez csempészés lenne, főleg, hogy a DHL mindig vámol.

[Itt] meg lehet nézni mindkét csomag Kína->Anglia útját, benne van minden.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.