Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:40

LOGOUT.hu

XIAOMI REDMI NOTE 2 / XIAOMI REDMI NOTE 2 PRIME
ITT VAN A LEÍRÁS, MIELŐTT KÉRDEZEL OLVASD MÁR EL LÉGY SZÍVES!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) roli543


roli543
őstag

Atyaééééggggg..... Oda vágott még a Meizunak is árban, gratula! A Helio X pedig örvendetes, egyedül a bővíthetőség hiánya, ami fájó pont, de ennyi pénzért még az is megbocsátható, gratula Xiaomi! :C :C :C

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#2) telemundo


telemundo
tag

Nesze neked Galaxy A7. Ez király lett :Y :R :))

Kínáé a jövő :)

(#3) Joccc07


Joccc07
addikt

:Y

Igencsak ledöbbentem mikor megláttam, hogy mennyi az annyi!
Ha ezt tudom nem vettem volna meg a G3-at. :W

Nem baj majd asszonynak jó lesz. :D

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#4) gutriqper


gutriqper
tag

Hihetetlen, miket tesznek le az asztalra a kínai gyártók. Xiaomi, Meizu, Lenovo. És még sorolhatnám. "Fillérekért" olyan készülékeket adnak ki, amelyek akár Sony, akár Samsung akár LG felirattal 100-120 ezer forintos árral nyitnának.

(#5) margithid


margithid
veterán

Kiváncsi leszek ténylegesen mennyi lesz az annyi...
A meizu m2 note jelenleg 135$ a minidealen, kétlem, hogy ez alá bemegy árban.

(#6) ollie


ollie
MODERÁTOR

Még a hangminőségre vagyok kíváncsi, de ha "csak" olyan lesz, mint a Redmi Note 4G-é, akkor már szuper lesz.

(#5) margithid: tök mindegy, a meizu m2 note nagyon gagyi a xiaomi minőségéhez képest. Tapasztalatból mondom. A Xiaomi bár középkategóriás, de simán elmenne minőség szempontjából a felsőben, a meizu meg inkább az alsóban.

[ Szerkesztve ]

***

(#7) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Mèg sarccal együtt is baráti az ár.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#8) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Végül android 5.02 vagy 5.1 lett? Máshol 5.02-t írnak

(#9) hemaka


hemaka
nagyúr

LOL, az már ár. :D

(#10) mate.93


mate.93
csendes tag

Lehet, hogy leáltom az S5-öt, még keresek is rajta.. :DDD

(#11) kóóó


kóóó
aktív tag

3GB rammal mar felso kategoria lett volna, fokent h meg egy ujlenyomatolvaso es bovithetoseg lenne, mar lehet megrendelnem, annyira nem tetszik a miui, de ez megtorte volna jeget.

Üdv.: kóóó!

(#12) htc07 válasza kóóó (#11) üzenetére


htc07
addikt

ja, meg retinaszkenner is, de persze az ára maradjon ugyanennyi.

(#13) embe


embe
nagyúr

Lehet örülni. Csak az itt közölt árakon én még nem találtam telót kínai webshopban. :( Eleve már ott is drágább szokott lenni. Mire ideér rájön még ugye a sarc. :O

htc07 : Ne maradjon....legyen inkább kicsit olcsóbb!! ;]

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#14) Genesistibi


Genesistibi
tag

Basszus nekem még tetszik is. :Y Képek alapján nem olyan semmitmondó/bumfordi, mint az elődje. Azonnal "köll"! :)

(#15) kcsa


kcsa
veterán

kíváncsi vagyok a frekvenciatámogatásra. Xiaomi ezt szokta (a mi szempontunkból) elszúrni.

(#16) ollie válasza kcsa (#15) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

LTE 800-ra gondolsz? Azt sajnos minden kínai kihagyja.

***

(#17) fateless


fateless
veterán

Előrendelési árban 189USD-t találtam eddig Oppo-nál, míg a geek-en 229USD, szóval 200 Dollár körülre lehet belőni az árát rendelés esetén.
Inkább ezzel az árral számoljatok, ne a kínai belpiacos árral.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#18) embe válasza fateless (#17) üzenetére


embe
nagyúr

Igen erről beszéltem. Mindig olyan "túl jó" árak vannak ezekben a cikkekben.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#19) kcsa válasza ollie (#16) üzenetére


kcsa
veterán

Arra is, de pl. Redmi2 két verziója is elég elszabott magyar szemszögből, némi túlzással vagy 3G vagy 4G van, a kettő együtt nem igazán.

(#20) kcsa válasza embe (#18) üzenetére


kcsa
veterán

Túl jó árak... PH cikkekben Elefant meg arra gerjed, hogy a magas indulóárú gagyi tévékről ír bemutatókat. Megbeszélhetnék már egymással hogy átlagolnak :D

(#21) embe válasza kcsa (#20) üzenetére


embe
nagyúr

:K

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#22) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Várjuk :C

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#23) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Nem semmi...
Ez az ár meg elképesztő, nem is tudom, mennyi hasznuk lehet rajta.

(#24) maggi1886076 válasza f(x)=exp(x) (#23) üzenetére


maggi1886076
addikt

Nem sok, de itt nem a haszon a lényeg. Marketing...

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#25) HardRic


HardRic
addikt

És mi az új a MIUI 7-ben?

(#26) Milestone2 válasza HardRic (#25) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Majd ha megkapjuk, megtudjuk...elméletben holnap jelenik meg a kínai dev ROM.
A bázisára leszek kíváncsi, hogy 4.4.2-e? Van benne pár új feature, amit ma bejelentettek, de azok nem ütöttek mellbe.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27) bozarjoska válasza HardRic (#25) üzenetére


bozarjoska
őstag

Semmi... Vicc az egész.

(#28) SybenX


SybenX
őstag

Na ez már reális ár :)

(#29) HardRic


HardRic
addikt

Honnan érdemes amúgy venni ezeket? Itthon a Xiaomi.hu sokkal drágább mint valahonnan kintről behozatni? És a gariztatás hogy megy?

(#30) Milestone2 válasza HardRic (#29) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha itthon veszed azért drágább mert a garanciát ők intézik.
Ha kintről akkor olcsóbb, de neked kell postán intézni ha garanciális gond van.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#31) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Azt a krva. Nem hiszem el.

(#32) zsoking2


zsoking2
csendes tag

Ha az olcsóbbik modellre rászámoljuk az ÁFÁ-t, meg még a vámot, akkor olyan 50 000 Ft környékén van. Tehát a drágábbik modell akkor olyan 65 000-70 000 forint lesz itthon. És ez mèg így is jó, mert ha nagyobb lenne a RAM, lenne bővíthetősége, akkor abszolút felsőkategória lenne.

(#33) Milestone2 válasza zsoking2 (#32) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Csak vigyázni kell, mert a legolcsóbb 799 yüanos Európában -úgy tudom nem jó, azt hiszem csak az egyik SIM-et tudja global kezelni- a 899 yüanos 2GB/16GB CPU 2GHZés a 999 yüanos 2GB/32GB CPU 2.2GHz lesz használható Európában. De még akkor is igen olcsó...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#34) hbarnabas01 válasza HardRic (#25) üzenetére


hbarnabas01
tag

Az eddigiek alapján kb. semmi. Úgy néz ki, a többi Xiaomi még az 5.0-át vagy az 5.1-et sem kapja meg, maradunk a 4.4.4-nél.
De "optimalizálták".

(#35) Milestone2 válasza hbarnabas01 (#34) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Eddig azt hiszem csak a MiNotePro jött ki Kínában 5.x.x ROM-mal.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#36) tonerz


tonerz
aktív tag

Nagyon szerettem az elődöt és ezt is vártam.
Az ár jó, a kijelző fejlődött a proci is kellemes, de mi a f@szomért hagyták ki az sd bővíthetőséget :((

(#37) moleculez


moleculez
veterán

Korrekt telefonok, nyilván nem ennyiért fogjuk kapni itt Európában, Sőt még ott sem, ezek valószínűleg nagyker árak, de járulékos költségekkel együtt sem lesz vészes.
Off: A MIUI-rol mindig a GO Launcher jut eszembe.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#38) HardRic válasza hbarnabas01 (#34) üzenetére


HardRic
addikt

Hát ez fura. Akkor várok még kínával pár évet :D

(#39) hbarnabas01 válasza HardRic (#38) üzenetére


hbarnabas01
tag

Jó, igaz, ez még nem biztos infó, de még a gondolat is fáj, hogy ez egyáltalán felmerült.

(#40) ollie válasza HardRic (#25) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

KitKat helyett Lollipop.

***

(#41) stevve


stevve
nagyúr

Azta, ez nagyon olcsó... best buy, ha ennyi marad. :C

(#42) Milestone2 válasza HardRic (#25) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Itt a teljes "újdonság" lista: http://www.miui.com/thread-2766390-1-1.html ebből nekem mindössze a 25%-kal kevesebb akkufogyasztás érdekes... Kíváncsian várom a megjelenését. Mert ez eddig csak duma...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#44) deadbody


deadbody
tag

Szerintem meg van a köv telefonom. Nagyon jól tudnak ezek a kínaiak árazni.

(#45) Koda #1 válasza Genesistibi (#14) üzenetére


Koda #1
tag

jaja jók a képek. Csak nagyon ismerősek, meg a honlap is. :D

(#46) Genesistibi válasza Koda #1 (#45) üzenetére


Genesistibi
tag

Gondolom anno a meizu-nál is elsütötted ezt a "poént", az a baj már akkor sem volt vicces. ;)

(#47) dlaj


dlaj
őstag

És végre lesz fekete színben is.
Az elődjét csak azért nem játszott feketében

(#48) Uckz


Uckz
tag

Azthiszem a jó öreg Redmi Note-omat nyugdíjba vonultatom, és beruházok egy ilyenre. :)

(#49) Koda #1 válasza Genesistibi (#46) üzenetére


Koda #1
tag

igen ez a szintű pofátlan másolás a kínai cégek oldaláról tényleg nem vicces, inkább szánalmas, és ez a jelenség nem csak a mobil iparban feltűnő, hanem az autóiparban is. A honlap full copy paste-elése röhejes, és a grafikai munkák majmolása is szánalmas. szvsz.

Az MIUI7 meg nem hozott kb. semmit. Az itthoni ár áfával, vámmal és egyéb sarcokkal a 16GB-os modellnél kb. 55-60 ropi lesz és akkor még a support is kétes. Ez nem valami nagy deal szerintem. Főleg, ha az ember kifog egy pixel, illesztési, alaplap, stb hibás darabot és várhat egy hónapot a cserére.

[ Szerkesztve ]

(#50) stevve válasza Koda #1 (#49) üzenetére


stevve
nagyúr

Ez még érdekel valakit? Lerágott csont... aki nem akarja, nem veszi meg, mások meg fogják annak ellenére is, hogy mihez hasonlít. Ez az egész másolós dolog egy jó kis jogi fogás pénzszerzésre, a felhasználókat semmilyen kár, hátrány nem éri, úgyhogy totál felesleges mindenhol ezt lobogtatni.

"Az itthoni ár áfával, vámmal és egyéb sarcokkal a 16GB-os modellnél kb. 55-60 ropi lesz és akkor még a support is kétes. Ez nem valami nagy deal szerintem. Főleg, ha az ember kifog egy pixel, illesztési, alaplap, stb hibás darabot és várhat egy hónapot a cserére."

Azért legalább a megjelenést várjuk már meg az alaptalan fikázással.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.