Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:40

LOGOUT.hu

XIAOMI REDMI NOTE 2 / XIAOMI REDMI NOTE 2 PRIME
ITT VAN A LEÍRÁS, MIELŐTT KÉRDEZEL OLVASD MÁR EL LÉGY SZÍVES!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) ktchris


ktchris
csendes tag

Sziasztok!
Egy gyors kerdes: van-e olyan opcio, amivel regi telefonrol (Lumia 625, WindowsPhone) at lehet vinni az smseket, es nevjegyzeket erre a telefonra? A Lumian ezt a Adatatvitel nevu alkalmazas oldotta meg. Koszi a valaszt! :)

[ Szerkesztve ]

(#3002) kenand válasza ktchris (#3001) üzenetére


kenand
veterán

Biztos van jobb megoldás én átküldtem bluetooth-on...

(#3003) ktchris válasza kenand (#3002) üzenetére


ktchris
csendes tag

Ez a progi is bluetoothon kuldte at az adatokat. Bizonyos verzioszamu Android felett az smseket is, amugy a nevjegyzeket masolta at a kornyezeteben erzekelt BT-s telorol. A kerdes akkor az, hogy ezen a telon is van ilyen lehetoseg/alkalmazas?

(#3004) mathgery


mathgery
aktív tag

erre valaki?mennyire megbízható?

(#3005) gytacs válasza DougButabi (#2989) üzenetére


gytacs
tag

Többen így jártunk már... :S

(#3006) kenand válasza ktchris (#3003) üzenetére


kenand
veterán

Alkalmazás nélkül csináltam...

(#3007) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Van valamilyen EU store-s oldal ami megbízható?

(#3008) konigjanos


konigjanos
senior tag

Most, hogy ismét él a készülékem, szeretnék egy komplett mentést recovery-ből, de sehogy se tudom az usb drivereket feltenni a gépemre, több leírást is próbáltam, így nem megy az adb. Vajon ez a megoldás valóban működhet?

Itt pedig elvileg van 6-os android rom, jól működő

[ Szerkesztve ]

(#3009) Milestone2 válasza konigjanos (#3008) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha a letöltött TWRP Note2-höz való, és az Updater elfogadja és telepíti, akkor igen.
Én csak a fastbootos módszert használtam.

A másik egy FAKE oldal!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3010) borsodika válasza WhiteWalker (#3007) üzenetére


borsodika
őstag

[link]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#3011) Milestone2 válasza borsodika (#3010) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hááááát, nem hiszem hogy erre gondolt... ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3012) katonam


katonam
tag

Sziasztok! Aliról megjött közben a telefonhoz a tok és egy 9H+ üveg. Mindkettő teljesen összetörve, nyomódva. Írtam az eladónak, aki azt írta, hogy mindent újraküldenek.
Nem nyomtam dispute -ot. Nekem elég, ha újraküldik. Valószínű, hogy szállítás alatt sérült meg.
Van valakinek ezzel tapasztalata? Mit javasoltok?

(#3013) SAMG3 válasza katonam (#3012) üzenetére


SAMG3
tag

Nem tudom alin h megy de nekem ebayen volt olyan h azt irta ujra kuldi irtam neki 30 nap mulva de lejart az ido nem valszolt nem tortent semmi. Ebayt zaklattam napokig es a4es oldalnyi leveleket kaptam h mennyire sajnaljak nem tudnak mit kezdeni. En visszakernem a penzt es ujat rendelnek mastol.

(#3014) body007 válasza SAMG3 (#3013) üzenetére


body007
addikt

Ezt megelőzendő, nyomni kell azt a dispute gombot ha probléma van... :K

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#3015) mathgery válasza katonam (#3012) üzenetére


mathgery
aktív tag

Nekem Aliról elég sok sérült dolog jött már. 1-2 kivétellel nem volt gond, újraküldték, megérkezett. Azért fotózd le és ha 1-2 nap van hátra és még nem jött meg, akkor megírod neki, hogy nagyon sajnálod, de mivel nem érkezett meg disputols. Ha pedig megjön, akkor így járt....De elvileg szokott működni a tracking, szóval látod ha mozgásban van úgyis.

(#3016) betyarr válasza katonam (#3012) üzenetére


betyarr
veterán

ne hagyd magad átverni.arra spekulál,hogy kifuss az időből.utána már cs*szheted.

(#3017) Peaceliker válasza katonam (#3012) üzenetére


Peaceliker
őstag

Alin meg lehet hosszabbítani a védelmi időt. Kérd meg az eladót,hogy ezt tegye meg. Ha nem teszi disput.

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#3018) #65577472 válasza WhiteWalker (#3007) üzenetére


#65577472
törölt tag

HonorBuy

Drágán (39$), de gyorsan (48 óra) szállítanak.

(#3019) body007 válasza mathgery (#3015) üzenetére


body007
addikt

Ha pedig megjön, akkor így járt.... ez nem így van. A dispute-ot (vita) ha megegyeztek (mert megérkezett, visszafizette) akkor zárhatod - és zárni is illik. A vita megoldására is több napot adnak az oldalak. Ha nem reagál az eladó akkor lép közbe az ali / paypal.

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#3020) mathgery válasza body007 (#3019) üzenetére


mathgery
aktív tag

én sem mondtam mást. Meghosszabbítani csak ő tudja a határidőt, hanem teszi (és nem érkezik meg a határidőn belül), akkor én disputolok ha feladta, ha nem....(nem volt még ilyenre példa nálam)

[ Szerkesztve ]

(#3021) New Bluestar


New Bluestar
tag

Sziasztok !

Még mindig keresnék egy tempered glasst note2-re. Ha valakinek lenne egy felesleges eladó nagyon megköszönném.

A telót már megkaptam, és ajándékba szeretném vinni, ezért nincs idő megvárni, míg egy aliról rendelt megjönne. Tudom én voltam balfék, hogy nem rendeltem meg hamarabb.

Hardveraprón nem találtam sajnos.

(#3022) katonam


katonam
tag

Köszönöm mindenkinek az ali-s rendelésemben nyújtott segítségét!

(#3023) addamka válasza Milestone2 (#2982) üzenetére


addamka
őstag

Szokott lenni OTA a xiaomi.eu-s ROM-nál, csak eléggé megkésve rakják ki (vagy ki se kerül 1-1 verzió) :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#3024) kenand válasza katonam (#3012) üzenetére


kenand
veterán

Ha újra küldik nem kell dispute.
ha visszafizetnének dispute-ot kell nyitni mert csak úgy tudnak visszadni.
Nekem is öszetörve jött az öveg és a tok is. Mindkét esteben visszadták a pénzt, aztán újra megrendeltem. 2x épségben érkezett.
Esteleg ha újra küldik a védettségi időt kell meghosszabbíttatnod, nehogy kifuss belőle, de azt is lehet...

(#3014) body007

Újraküldés esetén nem érdemes disputaot nyomni, mert az is egy idő otán lejár és nem lehet újra nyitni.
Pl. nyitsz egy disputot, az eladó elküldi, a duispute lejár-vagy bezárod, de az üveg ismét törött, akkor buktad, mert nem duszt ugyn arra disputetot küldeni.

Legegszerűbb a full refund akkor minden tiszta lappal indul...

[ Szerkesztve ]

(#3025) WhiteWalker válasza borsodika (#3010) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

32 gigás kellene...ez meg csak 16-os :(

(#3026) Rol06 válasza katonam (#3012) üzenetére


Rol06
tag

Ment PÜ

[ Szerkesztve ]

(#3027) betyarr válasza betyarr (#2999) üzenetére


betyarr
veterán

senki nem használ/használt MIUI 6-ot?

(#3028) Uuser válasza betyarr (#3027) üzenetére


Uuser
tag

Én használtam egy kicsit kíváncsiságból, de sokkal rosszabb volt az akku időm. Vissza is tettem a 7-est egy - két nap után.

(#3029) betyarr válasza Uuser (#3028) üzenetére


betyarr
veterán

az akkuidőn felül nem stabilabb a 6?itt azért felmerült néhány hiba (bár nem tudom,hogy a szoftver vagy a hardver oldaláról jelentkeznek).

(#3030) Siffredi


Siffredi
senior tag

Azt ugye tudjátok, hogy a korábbi 45 nap helyett 180 nap védettséget ad a paypal?

(#3031) aero. válasza Siffredi (#3030) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Már több, mint egy éve! :K legalább is itt az uk-ban
Plusz most már 2 héttel később is lehet fizetni.

De még mindig nem értem, ez a miuihu-s prémium téma összezavart, hogy csak pénzért magyar, vagy mi. Most akkor van a 7-ben alapból magyar vagy nincs?

ill. mit tud a miuihu-s rom?

[ Szerkesztve ]

(#3032) Siffredi válasza aero. (#3031) üzenetére


Siffredi
senior tag

Csak nem értettem, hogy miért paráznak annyira az emberek 30 nap után...

(#3033) katonam válasza aero. (#3031) üzenetére


katonam
tag

Nincs a 7esben alapból magyar. olvasd vissza az előző 100 hozzászólást, pár perc alatt világos lesz, hogyan lehet magyar nyelvű ROM-od.

(#3034) tybsen


tybsen
addikt

SAR értékről tudtok valamit?

Illetve az EUstock-ról rendelt készülékeken a magyar nyelv mellett németet is lehet választani?

(#3035) Itachi82 válasza Klara_ (#2968) üzenetére


Itachi82
aktív tag

Kösz a választ!
A honlapost meg találtam, a billentyűzetben nem volt olyan opció!

[ Szerkesztve ]

(#3036) Itachi82 válasza Milestone2 (#2970) üzenetére


Itachi82
aktív tag

Köszönöm a választ! A 2. volt az! :D

(#3037) macokk


macokk
csendes tag

Ha az eredetileg fent levő 66.66.77 ROM-ot cserélném, akkor most melyiket tegyem fel?
- a hivatalos developer 5.10.08 ROM-ot (781MB) innen: http://en.miui.com/download-274.html
vagy az eu-t:
-  xiaomi.eu_multi_hermes_5.10.8_v7-5.0.zip
679.5MB Oct 08, 2015 | 11:59PM
Ok, hogy egyik sem magyar, de engem ez nem bánt, az angol jó. De mi a különbség? Mások az előre telepített appok? Vagy más a téma?

(#3038) Xmister válasza macokk (#3037) üzenetére


Xmister
senior tag

A hivatalosban több kínai app van, ami nálunk felesleges (MI Games, Online Video player, stb), meg arra külön kell gapss-ot telepíteni.
Szerintem az eu-val jobban jársz.

(#3040) Uuser válasza betyarr (#3029) üzenetére


Uuser
tag

Nekem a 7-el nincs más bajom szoftveresen, annyi hogy a téma alkalmazás nem az igazi, van benne egy-két bug és más a felépítése.

(#3041) ÁrPi2 válasza aero. (#3031) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

"Plusz most már 2 héttel később is lehet fizetni."

Hopsz, a 180 napról tudtam már, de mi ez a később is lehet fizetni dolog? :U

(#3042) aero. válasza ÁrPi2 (#3041) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ebay-ről vásárlásnál ajánlotta fel, most már mindent így veszek. Rendelek valamit, 2 nap alatt megjön, és rá 12 nappal vonja le a pénzt.

(#3043) deadbody válasza ssj81 (#2785) üzenetére


deadbody
tag

Nekem is megérkezett a tok, az enyémmel szerencsére nincs gond, a hátlap tényleg műanyag, szedi az ujjlenyomatokat rendesen, ránézésre jobban védi körbe mint a nillkin, viszont alul mintha pár milliméterrel elállna a telótól, de ezt csak akkor venni észre leginkább ha le van téve a teló.

(#3044) ssj81 válasza deadbody (#3043) üzenetére


ssj81
aktív tag

Remélhetőleg nem fog kopni nagyon.
Enyém fel volt bontva sajnos...
Most kért képeket az eladó...
Remélem visszakapom azért a pénzem bár nem egy nagy összeg.

https://www.youtube.com/watch?v=gAlRqRRK68Q

(#3046) kenand válasza aero. (#3031) üzenetére


kenand
veterán

Ha nem a haveroktól veszel - vagy nem fizetsz havi díjat-nincs magyar nyelv a ROM-ban, mivel a publikusan letölthető EU ROM-ba nem teszik bele a magyar nyelvi támogatást, max. talán 2 hónap múlva......
De szerintem nem gond lehet használni az angol ROM-mal tökéletesen.

[ Szerkesztve ]

(#3047) Viper26 válasza macokk (#3037) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nálam most érkezett OTA. :)

iPhone 14 | FR955

(#3048) aero. válasza kenand (#3046) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

:R

Nekem nem gond, de édesapámnak lesz, aki nem tud angolul.
Majd cserélek romot akkor.

(#3049) Zoja™


Zoja™
őstag

Uraim.

Adott egy Redmi Note 2, az eustock-tól vásárolva. Jelenleg az 5.9.24-es magyar nyelvű miui.hu rom fut rajta. Kérdésem az lenne, hogy mikor lesz rá frissítés, vagy volt e már, mert nekem nem jelez a telefon. Nem sürgős a frissítés, mert tökéletesen működik, csak kíváncsi lennék, hogy van e már ennél frissebb és az én telefonom nem,, látja" vagy nincs és csak feleslegesen parázok azon, hogy valami szoftveres baki van a telefonommal.

(#3050) bsanya válasza Zoja™ (#3049) üzenetére


bsanya
aktív tag

"Nem sürgős a frissítés, mert tökéletesen működik, ... és csak feleslegesen parázok azon, hogy valami szoftveres baki van a telefonommal."
ez csak nekem ellentmondás? :) :R

Xiaomi Mi 11i

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.