Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:40

LOGOUT.hu

XIAOMI REDMI NOTE 2 / XIAOMI REDMI NOTE 2 PRIME
ITT VAN A LEÍRÁS, MIELŐTT KÉRDEZEL OLVASD MÁR EL LÉGY SZÍVES!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) thenameless válasza Graphics (#1000) üzenetére


thenameless
tag

Legújabb rommal is csinálja? :)
Elvileg javítva lett benne ez a bug.

(#1002) GoldhandRent válasza Graphics (#1000) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Nekem sima redmi note-nal csak alacsony fenyeronel csinalta ezt.

-

(#1003) Pe-pe


Pe-pe
tag

Én automata fényerőszabályzásnál tapasztaltam vibrálást sötét szobában. Amikor kikapcsoltram az automatát megszünt. A szenzor érzékenysége szerintem ok, de túl gyorsan reagál rá a telefon. valami ilyesmi bug lesz vele.

-------------Xiaomi Redmi Note 2 ver.:FDD 16GB ------ ; --------- Raspberry Pi 2 --------

(#1004) Viper26


Viper26
nagyúr

Pár kép.:

Fal

Konténer

Csatornatető - HDR

Tűzcsap - HDR

Fák

Nap - HDR

Nap

iPhone 14 | FR955

(#1005) XenHai


XenHai
senior tag

A 4pda-n olvastam egy részt miszerint lehet ,hogy lesz 6.0 android később a telóra
Ez csak pletyka de remélem igaz.

"Csak kommunikálni másokkal él Kínában (munka mediátor tao).
Így hát megosztott pletykák, pletykák hangsúlyozni, hogy miért nem fűrészelés A telefon 5.1. Mondja vár csúcs értékesítési, majd engedje 5.1 új modem, 3G / 4G csak FDD és elsődleges. Erre jó múlva kap egy 6.0 ..."

(#1006) Criminal017


Criminal017
őstag

Sziasztok!

Tudom, már rengetegen kérdezték, meg is válaszolták...
Szóval innen rendelném, megbízható? Csak a Prime verzió érdekel. :) Az EU ellenére akkor tuti nem vámolják meg, a készülék teljesen kompatibilis a hálózatunkhoz 3G esetében, a 4G esetén a 800 mHz kivételével megy minden? [link]

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#1007) Graphics válasza Criminal017 (#1006) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vám nincs

Menni fog, kivéve amit irtal

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1008) Criminal017 válasza Graphics (#1007) üzenetére


Criminal017
őstag

Köszi!

(#1009) Pe-pe válasza Viper26 (#1004) üzenetére


Pe-pe
tag

Látom Székesfehérvárról :)

-------------Xiaomi Redmi Note 2 ver.:FDD 16GB ------ ; --------- Raspberry Pi 2 --------

(#1010) Viper26 válasza Pe-pe (#1009) üzenetére


Viper26
nagyúr

Te is? :)

iPhone 14 | FR955

(#1011) GoldhandRent válasza XenHai (#1005) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Kosz a linket, lehet en is innen rendelem! :)

-

(#1012) menyuskahh


menyuskahh
tag

Slow-motiont tud a telefon? Milyen felbontásban mekkora lassítás vagy mekkora fpst?

(#1013) Pe-pe válasza Viper26 (#1010) üzenetére


Pe-pe
tag

Aha, megismertem a vasútállomást :)
Rendelt már valaki kijelzőre üveg fóliát, sima fóliát, hátlapot, tokot, ki hajhatós fliptokot?
Ha igen, mik a tapasztalatok és honnan érdemes rendelni?

[ Szerkesztve ]

-------------Xiaomi Redmi Note 2 ver.:FDD 16GB ------ ; --------- Raspberry Pi 2 --------

(#1014) berzser67 válasza Criminal017 (#1006) üzenetére


berzser67
tag

[link]nézz rá erre is mondjuk itt van vám is.

[ Szerkesztve ]

(#1015) GoldhandRent válasza berzser67 (#1014) üzenetére


GoldhandRent
őstag

neki a prime kell :K

plusz: össze vissza írnak, proci 2,2ghz, de csak 16gb rom.. kösz, innen inkább nem :D

[ Szerkesztve ]

-

(#1016) Viper26 válasza Pe-pe (#1013) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én eBay-ről rendelek ilyesmit, és ezekre esett a választás.:

Tok

Üvegfólia

iPhone 14 | FR955

(#1017) Kowi84


Kowi84
aktív tag

Az üzemidő nekem nagyon kiábrándító... :(

Intenzív használat mellett (wifi, combosabb játékok stb...), kb 2-3 óra alatt 100%-ról teljesen vége.

Ez így "üzemszerű"? A régebbi note-om ezt vastagon túlszárnyalta...

(#1018) Graphics válasza Kowi84 (#1017) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Játék mellett nem meglepő, hogy kifullad. :) / régihez kár hasonlítani, sokkal nagyobb felbontás, meg jóval combosabb hardver.

Az nem annyira a normál használat üzemideje

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1019) fene_vad


fene_vad
senior tag

villámkérdés: TWRP recovery-vel bukom a ROM frissítést az Updater-en keresztül?
marad a zip másolás SD-re és TWRP-n belül install?

(#1020) Graphics válasza fene_vad (#1019) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elvileg bukod, gyakorlatilag meg amíg nincs rendes ROM, addig úgy is kézzel kell felrakni, tehát mindegy.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1021) menyuskahh


menyuskahh
tag

Slow-motiont tud a telefon? Milyen felbontásban mekkora lassítás vagy mekkora fpst?

(#1022) hunaqua válasza fene_vad (#1019) üzenetére


hunaqua
addikt

"TWRP recovery-vel bukom a ROM frissítést az Updater-en keresztül?"

Nem,simán működik a TWRP-vel is.A Root törlődik csak,de pillanatok alatt vissza tudod rakni a root zip-et a TWRP-vel.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1023) Graphics válasza hunaqua (#1022) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor jól gondoltam. Csak nem akartam hülyeséget írni / Lenovon TWRP alatt rakom fel az ota update-ket minden gond nélkül

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1024) hunaqua válasza Graphics (#1023) üzenetére


hunaqua
addikt

:K

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1025) fene_vad válasza hunaqua (#1022) üzenetére


fene_vad
senior tag

így történt - kis infó, de hasznos, mehet majd az első hozzászólásba

(#1026) fene_vad válasza fene_vad (#1025) üzenetére


fene_vad
senior tag

viszont egy bug - 5.9.11 és 5.9.18 alatt is a képernyő színhőmérséklete beállt a warm-ra, és hiába tolom a csúszkát, nem változik.

(#1027) tokyo2 válasza fene_vad (#1026) üzenetére


tokyo2
tag

Read mode-ot probáltad kikapcsolni????

(#1028) fene_vad válasza tokyo2 (#1027) üzenetére


fene_vad
senior tag

ohh nem is tudtam hogy van ilyen feature, ez volt a gebasz, biztosan véletlenül bekapcsoltam. Köszi.

(#1029) Pe-pe


Pe-pe
tag

Sokan írták, hogy aktív használat mellett mennyire merül a telefon.
Nos, én passzív felhasználás mellett tesztelem:
Többnyire wifi használat, Mobil adat nagy részt kikapcsolva, munkahely miatt röpcsi mód, pár fotó stb.
Nemsokára kiderül, hogy passzív felhasználás mellett mennyire merül a "drágaszág"! :)

[ Szerkesztve ]

-------------Xiaomi Redmi Note 2 ver.:FDD 16GB ------ ; --------- Raspberry Pi 2 --------

(#1030) rokarudi


rokarudi
aktív tag

Sziasztok, nem tudja valaki hogyan lehet beállítani, hogy a névjegyek közül csak azt mutassa, amihez tartozik telefonszám? A rendes androidban tudom, hogy hol kell beállítani, de itt nem nagyon találtam ilyen menüpontot.

(#1031) rokarudi válasza rokarudi (#1030) üzenetére


rokarudi
aktív tag

Megoldódott, csak kifutottam a szerkesztési időből.

(#1032) body007


body007
addikt

Na nekem is megérkezett. Szép "kis" cucc ez :K
Nillkin glass, 2 db gagyi kijelző fólia, szilikon tok, otg kábel, us - eu adapter, ezek mind a dobozon kívül ajándékba. Na mondjuk a tempered glass-t azt én kértem :)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#1033) menyuskahh


menyuskahh
tag

slow motionról tu valaki infot írni hogy mekkora lassítással mekkora felbontásban készül? Köszi

(#1034) tokyo2 válasza menyuskahh (#1033) üzenetére


tokyo2
tag

1/16 720p sztem

(#1035) Xmister


Xmister
senior tag

Csatlakoznék a fórumhoz, igaz még nem érkezett meg a telefon, de már leadtam a rendelést.

Közben nézegettem a kernel forrást, és úgy látom elég egyszerűen föl lehet majd húzni a sima verziót is Prime órajelekre. :)
Ha lesz időm foglalkozni vele, többet tudok majd mondani.
Ránézek majd az LTE sávokra is, mert elvileg az X10-nek támogatnia kell a B20-at is. :)

(#1036) Milestone2 válasza Xmister (#1035) üzenetére


Milestone2
nagyúr

No. Végre. Reményteli.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1037) Tondi


Tondi
tag

Sziasztok, milyen tapasztalatok vannak a geekbuying-val, elég jó áron lehet ma 32GB-os változatot beszerezni? [link]

(#1038) szaszapi válasza Tondi (#1037) üzenetére


szaszapi
őstag

DHL-lel küldik,vám van,onnan rendeltem a 16GB-os verziót,közel 17000 ft volt a vám mindenestül,64000 ft-ra jött így ki a teló.Ha onnan rendeled,akkor a 32 gb-os verzió olyan 70000 ft-ba lenne kb...

(#1039) hunaqua


hunaqua
addikt

"Idézet:
Eredetileg Írta xancin

I port egy AOSP erre a mobil és nem lesz ez hiba. Csak nem rezeg és nem a rádió. De azt keresi, hogy megoldja ezt a problémát az én rom "

Ez egy jó hír,ez a srác csinálja a K3 Note-ra is az AOSP-t.!

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1040) Henker2


Henker2
addikt

Üdv!

Egy ilyen "tok" szerintetek jó lehet? [link]

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#1041) Graphics válasza Henker2 (#1040) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem nagyon csúnya lenne fél nap után, illetve az is kérdés mennyire rideg, mert a hátlapot is össze tudná karistolni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1042) Henker2 válasza Graphics (#1041) üzenetére


Henker2
addikt

Elvileg üveg nem? Nem szabadna összekaristolódnia

És ez? [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#1043) Henker2


Henker2
addikt

Egyébként érdemes rátenni az előlapra üvegfóliát?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#1044) Pe-pe válasza Henker2 (#1043) üzenetére


Pe-pe
tag

Az üveg fólia nem csak a karcok miatt vant fent, hanem esetleges ütés, leejtés esetén sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy az üvegfólia megy tönkre, ami 6-8 $ -ból megrendelhető, a nélkül, hogy a telefont szét kellene szedni hozzá.
Mondanom sem kell, hogy ha a display a legdrágább eleme a telefonnak.
Hasonló üveghátlapos tokkal én is szemezgetek.
A Nilkin fóliákat dicsérik. persze van olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

-------------Xiaomi Redmi Note 2 ver.:FDD 16GB ------ ; --------- Raspberry Pi 2 --------

(#1045) bostone válasza Xmister (#1035) üzenetére


bostone
addikt

Nem arról volt szó, hogy hardveresen nem támogatja a B20-at?

(#1046) bubu256 válasza Tondi (#1037) üzenetére


bubu256
tag

Szerintem jobban jársz ha a Minideal görög raktárból rendeled. Nincs áfa és szállítás is ingyenes.

(#1047) GoldhandRent válasza bubu256 (#1046) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Aki innen rendelte a prime-ot, annak megerkezett mar?

-

(#1048) Xmister válasza bostone (#1045) üzenetére


Xmister
senior tag

Az MX5-ben is X10 van, és arra azt írják támogatja a B20-at. Valószínűleg többe kerül a licensz, ezért tiltották le a Note2-ben.

Ha szerencsénk van, akkor ez csak egy szoftveres tiltás, és "csak" meg kell taláni a kernelben az erre vonatkozó részt.
Az órajeleknél elég egyszerűen van ez megoldva, kiolvassa a soc regiszteréből, hogy melyik típus, majd az alapján beállít egy változót, így reményeim szerint itt 1 sor változtatásával az alapból is turbót lehet varázsolni.
Viszont az LTE sávokra vonatkozó részt még nem találtam...

Azt is megemlíteném, hogy amit eddig találtam kernel forrást, az egy általános X10 kernel volt, nem pedig konkrétan a Note2 MIUI kernele, szóval biztos nem 100% kompatibilis. Nem tudom, hogy a Xiaomi mekkora késéssel szokta megosztani a forrást (ha egyáltalán), de sokkal egyszerűbb lenne abból kiindulni.

(#1049) fene_vad


fene_vad
senior tag

Gravitybox-ot próbált már valaki, működik?
Van egy két dolog benne ami sokkal kényelmesebbé teszi a mindennapi használatot

(#1050) Milestone2 válasza Xmister (#1048) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem a kernel megosztásról híres cég...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.