Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:40

LOGOUT.hu

XIAOMI REDMI NOTE 2 / XIAOMI REDMI NOTE 2 PRIME
ITT VAN A LEÍRÁS, MIELŐTT KÉRDEZEL OLVASD MÁR EL LÉGY SZÍVES!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) Klara_ válasza D4ni (#4997) üzenetére


Klara_
őstag

Azt mond mar meg nekem, hogy miert nem oda irtok ahova valo, ha MUIUHU-val van gond?

Milestone2! Esetleg mehetne a link az osszefoglaloba is mint fejlesztoi hibak jelentesere szolgalo hely MIUIHU ROM-al rendelkezoknek. Mar ha egyantalan elolvassak az osszefoglalot az emberek.

[ Szerkesztve ]

(#5002) Milestone2 válasza Klara_ (#5001) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most jól írt, megkérte, hogy a miui.hu-ra írjon (erősítse meg az ő miui.hu-s hozzászólását) más is akinek ugyanilyen problémája van...ez így szerintem rendben volt.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5003) D4ni válasza Klara_ (#5001) üzenetére


D4ni
őstag

Miből kellene tudnom hogy csak miuihu rom tulajdonság? Azt akarod mondani, hogy ne írjak a hiba fórumba?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#5004) grafikus17 válasza Milestone2 (#5000) üzenetére


grafikus17
senior tag

Igen, meg is találtam közben a fórumon írták hogy a biztonságon belül van a root jogosultságok. Letöltöttem a supersu-t feltelelpítettem normál módban, majd jogosultságot adtam neki. Kíváncsiságból letöltöttem egy Titanium Backup ★ root-ot, de kiírta, hogy nincs rootom. Utána letöltöttem egy Root Checker-t, az is kiírta, hogy nincs jogosúltságom. Mit nem csináltam jól? Ettől függetlenül mindegyiknek tudtam adni rot jogosultságot.
Andoid 5,0-hoz melyi SDfix a jó?

Xiaomi Redmi note 7

(#5005) Klara_ válasza D4ni (#5003) üzenetére


Klara_
őstag

De irjal, csak ha kulon topicot csinalunk mindennek akkor elveszik a lenyeg, szerintem.
Ird be oda is ahova linkeltem, minel tobb helyen latjak annal jobb.

(#5006) D4ni válasza Klara_ (#5005) üzenetére


D4ni
őstag

Rendben :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#5007) SkyLaci válasza D4ni (#5006) üzenetére


SkyLaci
őstag

van olyan térkép, vagy legalább egy településlista hogy hol van 800as lte telenornál? ahol az van, ott a 3g attól még müködik?

(#5008) DaWe94 válasza SkyLaci (#5007) üzenetére


DaWe94
senior tag

működik igen, van rendesen H+ ahol kell... de amúgy érdekes, mert "vidéken" nem mindenhol 800as az LTE... találkoztam már olyannal utazás során hogy a legótvarabb borsodi falu környékén volt 4G-m

[ Szerkesztve ]

(#5009) D4ni válasza SkyLaci (#5007) üzenetére


D4ni
őstag

Én speciel ebben nem tudok segíteni, viszont én vodás vagyok, náluk egyáltalán nincs 4g. Illetve van de csak 800-on

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#5010) tomsolo


tomsolo
őstag

Én pécsett mászkáltam vele sokat mostanában, Tékomos kártyával szinte mindenhol ment a 4g, gond nélkül.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#5011) ztibor


ztibor
senior tag

Mivel nem a miuihu-s romorol lesz szó, gondolom ezt nem ottani fórumon kell feltenni?!

Nálam a pár órája felrakott eu-s 5.11.5-ös rom dobálja a wifi jelet, és néha megakad pl menüben scrollozásnál.

Más is tapasztalt ilyet?

Visszafele is lehet "frissíteni" az eu romokat? Még próbálgatom 1-2 napig, de ha így marad, akkor megy vissza az 5.10.16-os

(#5012) ReWGeT válasza ztibor (#5011) üzenetére


ReWGeT
tag

Nálam is ugyanez van, pdf olvasáskor, játékban, megakad 2 mp-re aztán meg tovább

(#5013) grafikus17 válasza grafikus17 (#5004) üzenetére


grafikus17
senior tag

Jelentem, nem adtam fel. Addig nyüstöltem míg sikerült a SUPERSU felrakása , jogot adtam újraindítottam root chekkerel ellenőriztem , és rendben volt.
Letöltöttem az SD KitKat Fixer [link] és most már tudom írni az SD kártyám, és a Dolphin is látja a letöltött filmek mappát a mentés beállításánál.
Kezdem megszeretni.
Azért volt néhány baki, amit ha nem olvasok el 3000 hozzászólást nem jöttem volna rá. Pld hogy a gmailnak engedélyt kell adni az alkalmazások akkumulátorhasználatának kezelése menüben különben alvó módban nem jönnek az értesítések.
Kikapcsoltam a felvillanó ablakot értesítéskor.
Kikapcsoltam a helyelőzményeket.
Visszaraktam a programokat
Átállítottam a mobil internet limitet
És még sok mindent, amire nem is gondoltam volna és nem is tudtam volna ha nem olvasom el a hozzászólásokat.
Köszönöm mindenkinek a segítséget.

Xiaomi Redmi note 7

(#5014) Klara_ válasza ztibor (#5011) üzenetére


Klara_
őstag

Akkor tedd vissza a regit, ahogy az ujat feltetted ugyanaz a metodus!

(#5015) fene_vad válasza grafikus17 (#5013) üzenetére


fene_vad
senior tag

valamit csak ér ez a cirka 5k komment;)

(#5016) deadbody válasza fene_vad (#5015) üzenetére


deadbody
tag

Csak aki most csatlakozik annak sokáig tart végigolvasni. :)

(#5017) grafikus17 válasza deadbody (#5016) üzenetére


grafikus17
senior tag

A megrendelés előtt is olvasgattam, de amikor már jött a készülék, muszáj volt olvasni, mert akkor meg kiidegeltem volna a többieket a sok kérdéssel, és a halába kívántam ezt a "szar telefont"
Miközben csak én bénáztam volna, mert nagyon messze van a sima android beállításokhoz. Ezeket nem tudtam volta beállítani olvasás nélkül.
És ezt senki ne vegye magára. Nem azért írtam.

Xiaomi Redmi note 7

(#5018) gytacs


gytacs
tag

Mivel volt egy felesleges, kipróbáltam, hogy mit bír ez a TG. Megkarcolni nem tudtam se kulccsal se késsel, pedig nagyon nyomtam neki. Felül kézzel törtem el hajlítással, alul meg egy kulcsot döftem át rajta úgy, hogy alá raktam egy puha szivacsot, hogy könnyebb legyen átszúrni. Nem tört szilánkosra, csak hálósodik, tehát elég jól elnyelheti az energiát, ha tényleg szükség van rá. Tapizásra ugyan olyan jó maradt a telefon, és az átlátszósága is jó. Szóval szerintem kiváló, főleg úgy, hogy csak 1,5 dollár. Gondoltam megosztom, hátha valakinek soknak tűnik egy nilkin tg.

(#5019) Zsocó válasza Graphics (#1200) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Hogy érted, hogy olyankor minden freki megy?

(#5020) Zsocó


Zsocó
aktív tag

Valaki tud tesztet linkelni, hogy a Prime mennyivel fogyaszt többet, ha egyáltalán többet is fogyaszt?
Esetleg egyéni tapasztalat?

(#5021) DaWe94 válasza Zsocó (#5019) üzenetére


DaWe94
senior tag

az FDD-s frekvenciak is.

(#5022) microvillage


microvillage
tag

Van egy ilyen tok, amit nem igen használok.[L:/dl/upc/2015-11/06/413645_lvhx3hfgkmseok0k_img_20151106_192924.jpg](IMG:/dl/upc/2015-11/06/413645_lvhx3hfgkmseok0k_img_20151106_192924.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

-Mi Mix 3 tokok beszerzési áron vihetők-

(#5023) grafikus17 válasza microvillage (#5022) üzenetére


grafikus17
senior tag

Mi a baj vele? Nem jó a mérete? Vagy vastag lett tőle a telefon?

Xiaomi Redmi note 7

(#5024) microvillage válasza grafikus17 (#5023) üzenetére


microvillage
tag

A tok tökéletes, semmi baja. Jól is néz ki. Benéztem egy rendelést, és ez lett belőle:)

-Mi Mix 3 tokok beszerzési áron vihetők-

(#5025) grafikus17 válasza microvillage (#5024) üzenetére


grafikus17
senior tag

és mennyi az annyi?

Xiaomi Redmi note 7

(#5026) microvillage


microvillage
tag

Ment PÜ:)

-Mi Mix 3 tokok beszerzési áron vihetők-

(#5027) BalanceR válasza microvillage (#5022) üzenetére


BalanceR
addikt

Üvegfóliád nincs véletlen? Én azt vadászom Pesten... :D

MÁS:
Aki feltette a Firss Magyar Romot, megnézné, hogy megy-e esetleg a SmartLock?
Nagyon hiányzik ez a fícsör... :R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#5028) microvillage válasza BalanceR (#5027) üzenetére


microvillage
tag

Az nincsen. Csak a tok van.:)

-Mi Mix 3 tokok beszerzési áron vihetők-

(#5029) Baloo27 válasza BalanceR (#5027) üzenetére


Baloo27
aktív tag

MiBand tökèletesen működik vele.
Valaki kèrdezte az Otg-t is,az is megy,most próbáltam ki... 5.11.5 eu Rom

[ Szerkesztve ]

(#5030) rajen


rajen
csendes tag

Szasztok!

Xiaomi Redmi Note 2 Magyar nyelv kint a multiban! Magyar rom is letölthető a weboldalról vagy a fórumról!

MIUI Magyarország - http://miui.hu

(#5031) Milestone2 válasza rajen (#5030) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Innen tölthető az 5.11.5 Miui.HU

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5032) DaWe94 válasza rajen (#5030) üzenetére


DaWe94
senior tag

köszönjük!! :C
11.5-ös multira mehet rá full wipe nélkül? mármint csak annyi h nyomnék egy wipe cachet aztán jonapot :D

(#5033) drr válasza DaWe94 (#5032) üzenetére


drr
őstag

Az kevés lesz... Olvasd el az összefoglalót... :K

(#5034) rajen válasza DaWe94 (#5032) üzenetére


rajen
csendes tag

Multi és magyar között full wipe kell! Avagy tiszta telepítés!

MIUI Magyarország - http://miui.hu

(#5035) Revoltek


Revoltek
aktív tag

Használja valaki ezt a telót Szolnokon és környékén? Sajnos nem tudom, hogy szolnokon melyik freki sávban sugároz 4g-t a Telekom. Jó lenne tudni, mert ha van ott 4G, akkor a prime nálam a befutó.

(#5036) Imy válasza rajen (#5030) üzenetére


Imy
veterán

A multi vagy a miui.hu-s a jobb? Tapasztalat alapján...Feltenném valamelyiket, de nem akarom hetente újra húzni, mert nekem stabil telefon kell....

(#5037) DaWe94 válasza rajen (#5034) üzenetére


DaWe94
senior tag

rendben, köszönöm :) egy kérdés még... ha jól tudom akkor az xperia keyboard a default... ennek ellenére működik a google bill. rendesen ha azt akarom beállítani?

(#5038) gabor# válasza Milestone2 (#4949) üzenetére


gabor#
tag

A TD csak az egyik sim -en tudja a 4G -t, az FDD (és Prime) tudja mindkét sim -en. Dual-4G -nek is nevezik. Az összefoglalóba bekerülhetne?

(#5039) Milestone2 válasza gabor# (#5038) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Többek megerősítése után természetesen.
Főleg azoktól, akik TD-t vettek FDD helyett...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5040) mdav88 válasza Milestone2 (#5039) üzenetére


mdav88
senior tag

Úgy tűnik így van, a másik sim-re áttéve az adatforgalamat csak 3g-t prudukál (majd mindjárt sírva fakadok :D )

(#5041) ztibor válasza Milestone2 (#5039) üzenetére


ztibor
senior tag

Én td-t vettem és csak az első foglalatra írja valóban

(#5042) Milestone2 válasza ztibor (#5041) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem az a kérdés melyiken írja, (mert írnak mindent össze-vissza) hanem hogy melyiken csinálja...de köszi!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5043) ztibor válasza Milestone2 (#5042) üzenetére


ztibor
senior tag

akkor máshogy mondom, megnéztem enginer módban, és csak az 1-es simre írja az FDD-t.

(#5044) Milestone2 válasza ztibor (#5043) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Akkor máshogy én is.
Akik árusították ha jól emlékszem úgy hirdették, hogy bár hiába írta rá a Xiaomi hogy nem tudja a 4g-t, de ők rákövetkező hogy mégis tudja. Nem olvastam vagy elkerülte a figyelmemet, hogy azt írták volna, csak az egyik kártyán...pedig ez azért fontos.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5045) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Muszáj a wipe data multi-ról hu-ra váltáskor? Nincs sd kártyám, csak emiatt kérdezem.

(#5046) ztibor válasza Milestone2 (#5044) üzenetére


ztibor
senior tag

Én ezt erre a videóra alapozva mondtam, itt a bal oldali TD, a jobb oldali FDD, és mindkettő teljesen azonos kiosztású az enginermode szerint. (képek a videóbol)

1-es slot

2-es slot

eszerint az FDD-nek se kéne tudnia, max a prime-nak.
De ettől még akár tudhatja is, mert én pl nem is tudom kipróbálni, mivel csak 3g van a Blue Mobile-nál, 4g nincs :-)

(#5047) BalanceR válasza Baloo27 (#5029) üzenetére


BalanceR
addikt

szóval ha kapcsolódva van, és lezárod, nem kér kódot, de ha megszakad a bt kapcsolat kódot kér?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#5048) Imy


Imy
veterán

Valaki mérte, hogy mekkora áramot tud maximum felvenni a telefon töltés közben? Mert az agyanum, hogy hiába 2A-es a töltő, a kábel nem tudja a 2A-t.

(#5049) drr válasza ztibor (#5043) üzenetére


drr
őstag

Egyszerre csak az egyik foglalat tud netre kapcsolódni, te választod ki a menüben...

[ Szerkesztve ]

(#5050) bubu256 válasza Imy (#5048) üzenetére


bubu256
tag

1,3-1,4A

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.