Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:40

LOGOUT.hu

XIAOMI REDMI NOTE 2 / XIAOMI REDMI NOTE 2 PRIME
ITT VAN A LEÍRÁS, MIELŐTT KÉRDEZEL OLVASD MÁR EL LÉGY SZÍVES!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) ssj81 válasza katonam (#2099) üzenetére


ssj81
aktív tag

:Y
Meg ér annyit az a fejhallgató?(AKG)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=gAlRqRRK68Q

(#2102) mdav88 válasza ssj81 (#2101) üzenetére


mdav88
senior tag

En 20ert vettem, annyit boven... :)

(#2103) ssj81 válasza mdav88 (#2102) üzenetére


ssj81
aktív tag

Annyit meg persze...de 50-ért kicsit durva...

https://www.youtube.com/watch?v=gAlRqRRK68Q

(#2104) katonam válasza ssj81 (#2101) üzenetére


katonam
tag

Nekem meg érte a fejhallgató az árát.

(#2105) kenand válasza Milestone2 (#2091) üzenetére


kenand
veterán

Sajnos nincs, elég bután van megoldva.
Orvos vagyok és van egy számom amit már nagyon sokan ismernek, napközben arról telefonálnék, de 16.00-kor kikapcsolnám. A családi szám él éjjel-nappal. De arról másokat nem, igazán hívnék.( mert akkor elmentik :( )
A baj, hogy ha a publikus aktív akkor nem lehet kikpcsolni. Először a menüben alappá kell tenni a családit utána lehet.
Szóval meg lehet csinálni de munkás. Jó lenne egy app ami elvégzi ezt magától Elviekben léteznek, de nem műdödnek a Note 2-vel, hiába nyomok rá hogy kapcsolja ki-be a SIM-et nem történik semmi. Még root joggal is próbáltam. ....

Szóval ha valaki találna működőt írja meg

Köszönettel:
András

(#2106) Milestone2 válasza kenand (#2105) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kedves doktor úr!

Na erre azért valamelyest alkalmas (ha jól gondolom) amit linkeltem.
SIM1 családi
SIM2 orvosi

16.00-kor SIM2 off (egy gombnyomás) (ha netán telefonálni kellene a SIM2-ről, akkor egy gombnyomás és SIM2 on)
Itt megy mindkét SIM

Itt meg már csak a SiM1 üzemel

...de ugye ezt én csak Note1-en tudom kipróbálni, ott működik.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2107) deadbody válasza katonam (#2099) üzenetére


deadbody
tag

Nem nagyobb, 32Ohm-os az is, tegnap este próbàlgattam még, egy idö utàn ment rendesen, ma reggel megint ràdugtam kívàncsisàgból és megint nem volt jó, nem értem mitöl lehet, màs fej és fülhallgatókkal is próbàltam, mind szólt rendesen, így elvileg nem a jack csatlakozó rossz a telóban.

[ Szerkesztve ]

(#2108) tamass.szabo


tamass.szabo
tag

Valaki nem talált-e esetleg ilyen bambusz hátlapot a Note 2-höz?

(#2109) tovgab válasza tamass.szabo (#2108) üzenetére


tovgab
aktív tag

Egyelőre csak ilyenek vannak: [link]

Bambusz/fa hatású, de valójában műanyag és tok, nem pedig hátlap...

[ Szerkesztve ]

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#2110) Gymszrs


Gymszrs
csendes tag

Azt meg tudja nekem valaki mondani, hogy hol találom a felhasznált adatforgalmat? Sehol sem találom, de jó lenne tudni mennyi maradt.

Bíhró úhr, há' nem sok ez az öt év??? - Mondom kötél..... (RN2, Asus Zenfone Max, Lenovo P70, RN3 SD, RN4 SD)

(#2111) grafnet


grafnet
veterán

A "sima" és a Nillkin TG között van ekkora minőség beli különbség, mint amit az ár különbség mutat?
A "sima" 1-2 USD, a Nillkin meg >7 USD.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2112) Milestone2 válasza Gymszrs (#2110) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Security---Data usage
de csak ha beállítottad a limitet elsõ installnál.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2113) tovgab válasza Gymszrs (#2110) üzenetére


tovgab
aktív tag

A kezdőképernyőn ► Security ► Data usage

Látom Milestone már megelőzött. :)

[ Szerkesztve ]

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#2114) Gymszrs válasza Milestone2 (#2112) üzenetére


Gymszrs
csendes tag

Köszönöm szépen, megvan!

Bíhró úhr, há' nem sok ez az öt év??? - Mondom kötél..... (RN2, Asus Zenfone Max, Lenovo P70, RN3 SD, RN4 SD)

(#2115) Boss81


Boss81
senior tag

Nem tudtok valami oldalt ahonnan le lehet tölteni a legutolsó hivatalos fejlesztői romot ?
Innen folyamatosan megszakad a letöltés :F

(#2116) katonam válasza Boss81 (#2115) üzenetére


katonam
tag

Ha jó az eu-s:
2035hsz

(#2117) Boss81 válasza katonam (#2116) üzenetére


Boss81
senior tag

Köszi , már szedem is :R

(#2118) Larodar


Larodar
csendes tag

Sziasztok,

Lehet korábban már feltették a kérdéseket, de sorry nincs időm vissza olvasni. :S Szóval azt szeretném tudni, hogy alakul a gyakorlati tapasztalatok alapján az üzemidő illetve milyen a hátlapi kamera képminősége?
Előre is köszönöm a válaszotokat!

Impossible is nothing!

(#2119) body007 válasza Larodar (#2118) üzenetére


body007
addikt

Nálam és szerintem mind2 kiváló :K

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#2120) gamegod


gamegod
senior tag

Eustocktol ma érkezett meg a kis szépség. Nem bántam meg hogy nem a meizu m2 noteot választottam. :)

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#2121) Larodar válasza body007 (#2119) üzenetére


Larodar
csendes tag

Mit jelent nálad a kiváló üzemidő? :)

Impossible is nothing!

(#2122) kenand válasza Milestone2 (#2106) üzenetére


kenand
veterán

Szia!

Nekem nem működött az app :( Note 2-n nem működik.
Store-ból elérhető 2 ingyenes alkalmazást is próbáltam, Note 2-n nem kezeli a SIM-eket :(
Hiába nyomtam, bármit is nem kapcsolja ki és be a SIM-eket

[ Szerkesztve ]

(#2123) Milestone2 válasza kenand (#2122) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem értem. A gyári Security appot használood vagy SuperSU-t használsz?
Security/Permissions/Root access menüben nem jelent meg véletlenül, hogy jogosultságokat kér az app?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2124) body007 válasza Larodar (#2121) üzenetére


body007
addikt

2 naponta is elég tölteni. Persze le lehet meríteni fél nap alatt is (wot blitz) de ez nem releváns. De aki nem ér rá este rádugni a telefonját töltőre az sajnálom (komolyan sajnálom).

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#2125) deadbody válasza Larodar (#2121) üzenetére


deadbody
tag

Nàlam jelenleg 5ó25m kijelzö idö mellett 12%on van as akksi, ebben volt jàték,4g net, filmezés.

(#2126) konigjanos


konigjanos
senior tag

Valaki kapcsolatban van a magyar rom készítőkkel? csak, mert ha tudom, hogy napokon belül kész, nem lakom be nagyon a telefont...

(#2127) Rol06 válasza konigjanos (#2126) üzenetére


Rol06
tag

készítesz backup-ot biztos ami biztos, én is tegnap csináltam..

(#2128) Milestone2 válasza konigjanos (#2126) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nincs hivatalos időpont. Két napja kérdeztem 'Gyulát, mit mondjak azoknak, akik kérdezik. Azt válaszolta: semmit.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2129) Boss81 válasza Milestone2 (#2128) üzenetére


Boss81
senior tag

Korrekt válasz :((

[ Szerkesztve ]

(#2130) Milestone2 válasza Boss81 (#2129) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ne bántsuk érte.
Gondold el hány ROM-on dolgozik (dolgoznak).
Gondolj bele hányan zaklathatják...
Ráadásul nem tudom megkapta-e a tesztkészüléket, mert bizony anélkül igen nehéz...
+1 hogy ha én lennék, én sem állnék elő most hogy szünet volt Kínában, csak majd ha megjelenik a heti friss ROM.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2131) Boss81 válasza Milestone2 (#2130) üzenetére


Boss81
senior tag

Rosszul fogalmaztam , eszem ágában sincs bántani , ellenkezőleg , hálás vagyok a többi tulaj nevében , és az sem baj ha nem tudja hogy mire végez , de nézzük a mi vagyis a felhasználók szemével , Ő mit mondana , szerintem neki sem tetszene ez a megfogalmazás , hogy "semmit"
Kicsit konszolidáltabban is , vagy esetleg kevésbé nyersen is fogalmazhatott volna nem ? ;)

Ez olyan mintha kicsit lenézne minket .

[ Szerkesztve ]

(#2132) Zoja™ válasza Milestone2 (#2130) üzenetére


Zoja™
őstag

Elvileg az eustock-os telefonokon a MIUIHU-s magyar Miui7 fut, legalábbis a weboldalukon ez szerepel.
De majd kiderül 2 nap múlva mert én is rendeltem egyet tőlük.

Egyúttal be is köszönnék mindenkinek, remélem problémamentes lesz a kapcsolatunk a telefonnal. :R

(#2133) Siffredi


Siffredi
senior tag

Sziasztok!

Én is gondolkozok egy ilyen telefon vásárlásán, külföldi rendeléssel (giztopról, az áfamentes rendelés miatt).

A cél az lenne, hogy prémium kinézete legyen a leendő telefonomnak, emiatt csak akkor venném meg, ha tudnék hozzá venni olyan hátlapot, ami prémium anyagból készült (üveg/fém).

Többen említettétek, hogy az üvegnek hirdetett hátlap nem túl jó minőségű, emiatt gondolkozok esetlegesen egy fém hátlap berendelésén. Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Illetve én is szorgalmaznám, hogy a topicban hozzászóló telefon-tulajok tegyék be az aláírásukba, hogy sima, vagy prime készülékük van-e, így jobban lehetne szűrni, melyik típusról van szó... Többek között engem is érdekelne az akkumulátor, illetve az üzemidő alakulása a két típus között.

(#2134) Boss81 válasza Siffredi (#2133) üzenetére


Boss81
senior tag

Szia

Király , a fekete szál csiszoltat már meg is rendeltem :)

:R

[ Szerkesztve ]

(#2135) Siffredi válasza Boss81 (#2134) üzenetére


Siffredi
senior tag

Igen, én is azt néztem ki. :)

Szerintem jobb lehet, mint az üveg, legalábbis az ujjlenyomatokat biztos nem gyűjti úgy...

(#2136) Milestone2 válasza Zoja™ (#2132) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Erre kíváncsi leszek!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2137) Boss81 válasza Siffredi (#2135) üzenetére


Boss81
senior tag

Az sem utolsó szempont :C

(#2138) esox


esox
senior tag

Na megjött ma a "kicsike". Semmi extra költség nem terhelte. Köszi a segítő közreműködést @Duliee fórumtársnak. Régi Hongmi és MIUI user vagyok, de sikerült ámulnom nekem is.
Gyönyörű a telefon, sebessége pedig magával ragad. Mindjárt romcsre, mert, ami rajta van az egy vicc...500 féle market, vírus popup alert...te jó ég...
Azért próbaképpen felraktam gyorsan a real racing 3-at.
Nem sok játékot játszom mobilon, de ez az első, amit egy készüléken kipróbálok.
Van egy céges Galaxy S5-öm is. Hát a Note2-n sokkal szebben fut a game. Ennyit előljáróban a drágaságról.66.77.33.00 van rajta, de jön a gyalulás... TD LTE verziós.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#2139) szaszapi


szaszapi
őstag

Az Eustockon miért van kiemelve pirossal a MIUI 7 magyar szoftverrel szöveg?Lehet ők már megkapták a magyar romot,vagy saját fordítás?

(#2140) konigjanos válasza szaszapi (#2139) üzenetére


konigjanos
senior tag

Akkor Ez itt nem magyar rom?

(#2141) szaszapi válasza konigjanos (#2140) üzenetére


szaszapi
őstag

Nem!Jelenleg a multi nem tartalmazza a magyar nyelvet,és kelzsoca is azt írta múltkor hogy nem csinálják ők.Ezért néztem most, megakadt a a szemem ki van emelve pirossal hogy magyar szoftverrel.Most mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#2142) kubano válasza esox (#2138) üzenetére


kubano
csendes tag

honnan rendelted? mennyi idő volt mire hazatalált? ;)

(#2143) Milestone2 válasza szaszapi (#2141) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Zoooja majd megmondja, ha megkapta az eustocktól.

Nem hallottam hogy elkészült volna már a magyar ROM.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2144) gallozs válasza szaszapi (#2141) üzenetére


gallozs
csendes tag

Szerintem ezzel adják a telefont, ez egy módosított heti dev ROM, s elvileg van benne Magyar nyelv is:
[link]

(#2145) Milestone2 válasza konigjanos (#2140) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az csak a miui.hu oldalon található link a xiaomi.eu-s ROM-hoz...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2146) szaszapi válasza gallozs (#2144) üzenetére


szaszapi
őstag

Ebben sosem volt magyar nyelv,egyedül v6-os romban volt magyar nyelv amit pénzért lehetett letölteni a needrom oldaláról,de az egy felejtős rom volt.

(#2147) Milestone2 válasza gallozs (#2144) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kedves Gallozs, mire alapozod? Tudod hogy van benne? Vagy elhiszed az oldalnak?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2148) gamegod


gamegod
senior tag

Eustocktól jött ma, ezzel a szoftverrel. Tökéletesen megvagyok vele elégedve!

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#2149) Milestone2 válasza gamegod (#2148) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Gondolom, még ha úgy is hirdetik hogy van benne, de mégsincs benne magyar nyelv...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2150) gamegod válasza Milestone2 (#2149) üzenetére


gamegod
senior tag

Nincs benne Magyar nyelv. Érdekes, két napja rendeltem akkor még úgy volt feltüntetve hogy nincs benne magyar, de lesz majd. Bár engem nem zavar az angol sem..

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.