Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:40

LOGOUT.hu

XIAOMI REDMI NOTE 2 / XIAOMI REDMI NOTE 2 PRIME
ITT VAN A LEÍRÁS, MIELŐTT KÉRDEZEL OLVASD MÁR EL LÉGY SZÍVES!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21851) Kaworu válasza grafikus17 (#21849) üzenetére


Kaworu
csendes tag

Szia! Az nem működik amit én írtam? #21834 hozzászólás

(#21852) kenand válasza Kaworu (#21851) üzenetére


kenand
veterán

Szia!
Köszönjük.
Sok inden jobb, Youtube , gmail frissült., Maga a google 4.4 és a Google play nem, google play-re kattintva azt írja nem található.

(#21853) Kaworu válasza kenand (#21852) üzenetére


Kaworu
csendes tag

Nekem azt akkor írta ki, amikor éppen frissítette a play store magát. Egy idő után újra működni kellene, amint frissítette magát.

(#21854) kenand válasza Kaworu (#21853) üzenetére


kenand
veterán

2. nekifutásra felment a Google 4.4 is és a play eltűnt. (valószínűleg közben a store is frissítette magát, mert más lett a menüje)
Még egyszer köszönöm a segítséged.

(#21855) grafikus17 válasza Kaworu (#21851) üzenetére


grafikus17
senior tag

Először is ezer köszönet Kaworu kollégának. Ha ő nem tette volna közzé az infót a biztonsági frissítés hiba leírását, most vettem volna egy új telefont. Nem is tudom, hogy aki nem jár ide a forumba az mit fog csinálni a telefonjával hamarosan. Én is végig próbáltam több ROM-ot, egyikkel sem működött. Csak a builpropos megoldás volt jó. Remélem ez így is marad hosszú ideig. Mindez 2 napot elvett az életemből. Nem tudom kire haragudjak jobban a xiaomira vagy a googlra?
Köszönöm a segítséget. :R
BUÉK mindenkinek, aki mostanában benéz ide.

Xiaomi Redmi note 7

(#21856) nyisziati válasza grafikus17 (#21855) üzenetére


nyisziati
veterán

A túlzott ütemű hardverkidobálás miatt van az egész. A gyártók zúdítják kifele az újabbnál újabb készülékeket, miközben szoftveresen alig vagy egyáltalán nem tesztelik őket. Nincs idejük kiforrni sem, mert fél év múlva jön a következő.
Erre még rátesz egy lapáttal a csak szoftveres (pl. Google) cég is, amikor szintén kellő tesztelés nélkül rászabadít egy új progit vagy upgrade-et a világra.
És valóban, részben az a cél : vegyél újat. Bármi gond van, ne foglalkozz vele, csak nyisd ki a bukszád, abból lesznek kövér értékesítési adatok és jó bónusz az év végére... :(

(#21857) kenand válasza grafikus17 (#21855) üzenetére


kenand
veterán

Szeretem a telefont nem akartam cserélni, de volt olyan nap amikor 3x toltam újra, csomó minden rajta van, nővény vészfűtés vezérlés, mobil bank stb...Elkezdtem a gondolkodni a cserén, de semmi kedvem se volt hozzá. Nagyon örülök én is, hogy megoldódott.

(#21858) Kaworu válasza grafikus17 (#21855) üzenetére


Kaworu
csendes tag

Szívesen! :) BUÉK mindenkinek!

(#21859) karamblo


karamblo
tag

Sziasztok . Nemsokára tulaja leszek egy Redminek . Kérdésem lenne : a telón jelenleg egy Viper OS muzsikál . Állítólag nagyon gyors , de zabálja az akksit .

Ki , milyen ROM-ot javasol a talóra , eddigi tapasztalatai alapján ? Neekem az akkuidő lenne nagyon fontos , és hogy minél több felesleges programot letúrhassak róla .

Előre is kösz . Hali !

(#21860) Tombi


Tombi
senior tag

szia, teljes gyalulas utan xiaomi eu romot javasolnek, de e lent leírt boot atirast meg kell csinalnod mert be fog halni enélkül a te telód is.
Yo kis telefon, annyi port kibirt már az enyém, hogy csoda hogy megy :)

[ Szerkesztve ]

(#21861) kenand válasza Tombi (#21860) üzenetére


kenand
veterán

80m2 szeletelt tégla felrakása után a hangszóró nálam is berekedt, de 1.5 USD alakrész+2000Ft szervízdíj után megoldódott:)

(#21862) karamblo válasza Tombi (#21860) üzenetére


karamblo
tag

:-))) Kösz , De akkor pontosíts , kérlek , melyiket is ? Egy linknek örülnék .

(#21863) Tombi válasza karamblo (#21862) üzenetére


Tombi
senior tag

Tessék, ami én használok kb 1 éve és remekül bevált:
MIUI 9 V9.2.2.0.LHMCNEK stable
Leírás linkje
Rom linkje

(#21864) karamblo válasza Tombi (#21863) üzenetére


karamblo
tag

Köszönöm .A boot átírásról még valamit bővebben tudnál írni ?

[ Szerkesztve ]

(#21865) karamblo válasza Tombi (#21863) üzenetére


karamblo
tag

Melyik ROM az , amit még javasolnál ?

[ Szerkesztve ]

(#21866) Tombi válasza karamblo (#21865) üzenetére


Tombi
senior tag

Én mást nem, de visszaolvasva létezik valami cyanogenmod-os rom is, azzal tennék egy próbát, ha ezzel lenne valami nagy baj :)
2010-es galaxy S1-re remek a cyanogenes rom, ezért gondoltam ezt :B

[ Szerkesztve ]

(#21867) karamblo válasza Tombi (#21866) üzenetére


karamblo
tag

Ok . Mégegyszer köszi . Igazából jó lenne ez a Viper OS ROM , csak sokat eszik . De ha neked bevált az említett másik , akkor jó lesz , biztosan

(#21868) karamblo válasza Tombi (#21866) üzenetére


karamblo
tag

Valószinüleg nem én fogom feltenni a ROM-ot , de majd biztosan kisérletezek ... :-) Erről a boot - átírásról írnál valamit ? Mire kell vigyázni ?

[ Szerkesztve ]

(#21869) Alert89 válasza Kaworu (#21834) üzenetére


Alert89
tag

Szia, megmentettél, épp el akartam adni a Note 2 esem és elkezdtek nem menni a google appok vagy nem akartak frissíteni, amin rendszer gyalulás és global stock ROM sem segített.

A miui toolal TWRP, SU és ez a Buildprop beírás viszont megoldotta a dolgot!

Millió köszi.

(#21870) Kaworu válasza Alert89 (#21869) üzenetére


Kaworu
csendes tag

Szia! Nincs mit, én is így voltam már vele, hogy veszek egy új telefont. Szerencsére lett megoldás, így megúsztam a dolgot. Az új telefonok egyébként sem fognak meg, és egyelőre nem érzem azt, hogy váltani kellene.

(#21871) Tombi válasza Kaworu (#21870) üzenetére


Tombi
senior tag

Én amúgy már vettem egy telefont tartalékba, mert januárban olvastam a megoldásról,
Samu A3 2017 29.900-ért telekom akcioban (mázlim volt) , de 2. telefonnak fogom használni majd :)
Megmarad a fullHD kijelzős sájomi.

root nekem a programmal ment, utána már google playból telepiteni se lehetett a build prop progit, de a netről le lehet szedni és usb kábellel telefonra átraktam azt nagy nehezen telepítette, utána viszont hibátlan a teló.
A megadott fájl végére írtam az első 2 sort
ez a helyes:
dalvik.vm.dex2oat-filter=interpret-only
dalvik.vm.image-dex2oat-filter=speed

nem pedig a leírás alapján a második 2-t.

[ Szerkesztve ]

(#21872) ztibor


ztibor
senior tag

Én már megrendeltem a telefont amire lecserélem, Xiaomi Redmi Note 5 lesz az utód.
Csak az üzemidő miatt cserélem le, de az már érlelődik egy ideje. Túl sokat kell használnom a powerbank-ot, szóval ez a telefon megy tartaléknak. Amúgy nálam a Nohon akksi 1 évet se bírt.

Erről jut eszembe, lenne pár kérdésem
1. a költöztetést próbálta már valaki miui-ról miuira? Működik gond nélkül?
2. a meglévő miui accountba mehet ez a telefon is?

Ha belaktam a másik telót, ezen kicserélem a legújabb miuihu-ra a romot, abban lehet kérek még segítséget majd :-)

(#21873) Kulimász


Kulimász
újonc

Üdv!
Barátomtól kaptam egy Note 2 prime-ot összetört kijelzővel.Kicseréltem a kijelzőt,új hátlap,új akksi,tok,edzett üveg,tehát felújítottam.(Páromnak note5 van,nagyon megtetszett a xiaomi.) De.... Egy napot se bír ki az akksi,se a gyárival,se azzal amit vettem bele(losoncoer 4500mah,aliexpress) Arra gondoltam,hogy valami vírus lehet rajta,vagy valami rátelepített dolog ami zabálja az akkut. Tehát megpróbálom újratelepíteni,hogy szűz legyen.De nem olyan egyszerű mint egy pc-re rakni egy új windows-t.Nem csináltam még ilyet,és olyan dolgokkal dobálóznak,hogy twrp,root,flash meg ilyen miui verzió meg amolyan.Utána olvastam ezeknek a dolgoknak,és teljesen elbizonytalanodtam.Érdemes ezzel foglalkozni,kockáztatva ,hogy elrontom a telefont,vagy hagyjam a francba az egészet? Egyáltalán igazam lehet,hogy valami szoftveresen szívja az akksit?

(#21874) nyisziati válasza Kulimász (#21873) üzenetére


nyisziati
veterán

Szia!
A régi aksi valószínűleg elhasználódott a Losoncoer pedig egy nagy kalap...
Nohon a jó, ezzel egy napot bírni kell.

Bár én kihasználom, hogy kivehető az aksi és mindig van nálam feltöltött tartalék.

Szoftveresen szerintem ne piszkáld, ha nem értesz hozzá. Eleinte én is hónapokig olvastam, figyeltem, csak utána álltam neki. A MIUI jó és kényelmes rendszer.
Bár nekem most CM mod rom van (lásd aláírást), mert újítani akartam. Ennek jobb az aksi ideje kb. 20 százalékkal egyébként, viszont kissé fapados.

(#21875) Donki Hóte válasza Kulimász (#21873) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem értem a dolgot. Az újratelepítéshez semmit sem csinálni, csak megkeresni a menüben a gyári állapotra való visszaállítást és máris van egy teljesen tiszta, szűz telefonod. Ehhez képest egy windows újratelepítés sok órával vesz több időt igénybe.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#21876) Kulimász válasza Donki Hóte (#21875) üzenetére


Kulimász
újonc

Üdv!
A gyári beállítás visszaállításával,nem történt érdemi változás valamiért.A belső memóriában ugyanúgy maradt egy csomó fotó,névjegy meg lom.A feltelepített alkalmazásokat sem pucolta le.A fiókokba is belépve maradt.Meg eleve gyanús volt,hogy bekapcsoláskor kb.5 percig bootol.Kézzel egyesével töröltem róla minden alkalmazást,meg lomot,hogy tiszta legyen.Ezek a dolgok miatt gondoltam egy komolyabb szoftveres rendbetételre.De ezek szerint az akksi vásárlást is elcsesztem,hamarabb kellet volna itt olvasgatnom. Időközben feladtam a dolgot.Tegnap bementem az auchanba,és vettem egy redmi6 A-t. le volt akciózva 35.000-re.Azért,köszönöm szépen a segítséget.

(#21877) nyisziati válasza Kulimász (#21876) üzenetére


nyisziati
veterán

Az is jó megoldás. :)
Használd egészséggel!

(#21878) Uthenger


Uthenger
aktív tag

Sziasztok,

Valakinél nincs esetleg feleslegbe 1 micro usb panel a telefonhoz?
8-10 ezret sajnálok rá szervizbe, a 1.5 dolláros panel meg 60 napon belül érkezne meg.

Köszönöm,

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#21879) nyisziati válasza Uthenger (#21878) üzenetére


nyisziati
veterán

Nekem van egy (Bp).

(#21880) karamblo


karamblo
tag

Sziasztok . Valaki meg tudná mondani , milyen rendszeralkalmazásokat lehet letúrni a telefonról , anélkül , hogy bootloop lenne belóle ?

(#21881) nyisziati válasza karamblo (#21880) üzenetére


nyisziati
veterán

Szerintem fagyasszál inkább Greenify-jal. A fizetős verzióval tetszőleges rendszerappot tudsz hidegre tenni.

(#21882) karamblo válasza nyisziati (#21881) üzenetére


karamblo
tag

Ok. Nem Greenify -vel fagyasztanám le az alkalmazásokat , hanem Titaniummal vagy SD MAID pro -val ,csak a teló nem rootolt . :-((

Magisk fent van , TWRP szintén , hogy tudnám rootolni ?

(#21883) nyisziati válasza karamblo (#21882) üzenetére


nyisziati
veterán

Ebben sajnos nem tudok segíteni. Nekem eddig vagy rootolt romjaim voltak, vagy a TWRP tartalmazta ezt a funkciót.

(#21884) karamblo válasza nyisziati (#21883) üzenetére


karamblo
tag

Kösz , megoldottam . :-)

(#21885) nyisziati válasza karamblo (#21884) üzenetére


nyisziati
veterán

Nincs mit, örülök, hogy sikerült. :)

(#21886) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

az én telefonomon a már korábban linkelt MIUI 9 V9.2.2.0 verziót használom, az android webview nem tud frissülni a play storeban valamiért, ezzel lehetne valamit tenni?

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#21887) kenand válasza UnSkilleD (#21886) üzenetére


kenand
veterán

(#21888) Yutani


Yutani
nagyúr

Nem tudom, olvassa-e még ezt valaki, de tájékoztatásul beírom ide, hogy a már nem használt Note 2-esem képernyőjét kinyomta a felfúvódó gyári aksi, aminek a gyártási ideje 2015. szeptember. Van egy másik ugyanilyen korú aksi itthon egy másik Note 2-höz, annak semmi baja.

#tarcsad

(#21889) nyisziati válasza Yutani (#21888) üzenetére


nyisziati
veterán

Nekem még az oldalsávban, a kedvencek közt van a topik. :)
Tartaléknak használom, wifi only módban. Ma jól is jött, mert a mobilnetem elfogyott, a samu meg sajna nem látja a wifi routert. :( (cserélni meg nem akarok, nemsokára költözöm)
Úgyhogy az éjféli váltásig (25.-e a számlázási fordulónap) a Note 2.-t tudom használni, ha kell net.

(#21890) Donki Hóte válasza Yutani (#21888) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az hogy lehet? Levehető a hátlap, nekem a felfúvódó akku a hátlapot lökte le :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#21891) nyisziati válasza Donki Hóte (#21890) üzenetére


nyisziati
veterán

Akkor mázlid volt. Nekem is a kijelzőt kezdte feszegetni, a fényszivárgásról vettem észre.
Sőt, a THL T6 pro-val is ugyanígy jártam. Ott ráadásul a gari lejárta (6 hónap) után 2 héttel ment tönkre. Kicsit se voltam ideges... :DDD

(#21892) Yutani válasza Donki Hóte (#21890) üzenetére


Yutani
nagyúr

After market hátlap van rajta, rendesen kapaszkodik, így a kijelzőt indította meg. :U

#tarcsad

(#21893) Yutani válasza nyisziati (#21889) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nálunk is már csak a gyerek néz rajta jutyúbon meséket, illetve én netezek rajta, ha az enyémen nézi a gyerek a mesét. :)

#tarcsad

(#21894) Cyone


Cyone
tag

Én még mindíg ezt a telefont használom, mert teljesen megfelel az igényeimnek. Természetesen már nem a gyári akkuval. :) Még mindíg mindent tud, amire szükségem van és két naponta töltöm (pedig napi szinten intenetezek is rajta).

Cyone

(#21895) thefreeman


thefreeman
aktív tag

Nálunk is napi használatban van tablet üzemmódban. 3. akksival ami egy után gyártott narancssárga a nohon jobb volt de gyorsan kellett. Netre, youtube-ra és kisebb játékokra teljesen jó még most is. Xiaomira is cseréltem Mix 2s-re.

(#21896) Thowra123 válasza Yutani (#21888) üzenetére


Thowra123
tag

A minap éjjel hallottam egy recsegős fura hangot. Másnap reggel nekiálltam felderíteni a forrását. Kiderült, hogy nem álmodtam, a fiókban egyik napról a másikra meghízott az aksi. A telefon mellé volt csomagolva szerencsére. A közepe kb 20mm vastag lett. 20% töltöttséggel tettem el, pár havonta be szoktam kapcsolni (megjáratni).

(#21897) Klara_ válasza Thowra123 (#21896) üzenetére


Klara_
őstag

40% felett tarold, en meg a mai napig hasznalom, marad is amig birja. Mar besargult a gyari szilikon tokja. A telefon meg tartja magat, igaz kellett neki tarsnak egy powerbank, hogy tulelje napot.

(#21898) TurpiUrfi2


TurpiUrfi2
tag

Szevasztok!

Anyukám használja még nagy vidáman a telcsijét. Őneki még megfelel. Viszont a messengeren nem jön át neki a hang egy ideje. Whats-up, normal gsm hanggal semmi gond, irogatás is megy messengeren tökéletesen, de a hang valamiért nem. Mi lehet? Próbáltam már többszoör letörölni és újratelepíteni neki. Semmi se változott.
Köszi..

(#21899) drr


drr
őstag

Sziasztok!

Elég kihalt a fórum, de hátha akad majd aki tud segíteni. MIUI 9.6.3.0 Stable van a telefonon. Eddig nem volt vele gond, de gondoltam keresek valami más romot. Mikor recoverybe léptem, majd leesett az állam, ugyanis a gyári fogadott TWRP helyett. Csakhogy a gyárival semmi sem megy fel, hiába nevezem át update.zip-re.
MultiTool-lal se ment fel semmi. A parancssoros végig megy, a grafikus hibát jelez TWRP felrakás közben.
Driverek fent...

Segítsetek, légyszi!

(#21900) nyisziati válasza drr (#21899) üzenetére


nyisziati
veterán

Összefoglalóban nézd meg, hogy kell TWRP-t fölrakni.
Utoljára én a needrom-ról töltöttem le.

(#21901) drr válasza nyisziati (#21900) üzenetére


drr
őstag

Sajnos egyik módszer sem működik... :W

(#21902) nyisziati válasza drr (#21901) üzenetére


nyisziati
veterán

Próbáld meg a MIUIHU-t. Az alapból rootolt és valószínűleg a MI recovery is megeszi.

(#21903) Klara_ válasza drr (#21901) üzenetére


Klara_
őstag

Rashr-el nekem anno siman felment minden varazslat nelkul.

(#21904) drr válasza Klara_ (#21903) üzenetére


drr
őstag

Közben megoldódott... A MultiTool szerint sikertelen volt a dolog, de valójában felment a TWRP...

(#21905) SRII


SRII
őstag

sziasztok, hogy kell gyári visszaállítást csinálni? sehogy sem engedi, hiába megyek rá a gyári visszaállításra majd kikapcsol bekapcsol és egy menü jelenik meg

hiába néztem már mindent meg semmi sem történik
rámentem mindegyik lehetőségre, semmi!!
hova tovább uraim? :R

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#21906) Uthenger válasza SRII (#21905) üzenetére


Uthenger
aktív tag

Wipe-advanced(de nem biztos hkgy igy van, de talan csak az az 1 gomb van) -datat jelold csak ki, majd elhuzod alul hogy torolje is.
Utana ha custom romod van, akkor gapps+root igeny szerint

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#21907) tamáspapa


tamáspapa
aktív tag

Sziasztok!
Az unokám babrálta a telómat és van egy jelenség, ami eddig nem volt, amúgy nem vészes. Amikor egy alkalmazást be akarok zárni, akkor alul a középsővel visszalépek a kezdő képernyőre, aztán a baloldali 3 vonalasra tapizva megjelennek a nyitott appok. eddig csak a piktogram volt ott, most viszont a piktogram fölött ott az utolsó képernyője is az alkalmazásnak. Ha alul az "x"-re tapizok, vagy feltolom, bezáródik az alkalmazás. Nos, azt szeretném visszaállítani, hogy csak a piktogram legyen ott, ahogy eddig, ne pedig a nyitott oldal is kicsinyítve, ahogyan látszik a képen.
Hogy kell ezt visszacsinálni?

[ Szerkesztve ]

(#21908) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Sziasztok
Egy általános kérdéssel fordulok hozzátok. Kisfimanak van egy redmi készüléke amit már elég régen üzemeltünkbe. Akkor ugyes MI fiók stb lett készítve majd bejelentkezve. A napokban ügyeskedett a gyermek és ha minden igaz nyomott rajta a gyári visszaállítást. Ez rendben is van de sem ő sem én nem emlékszem a fiók adataira. Ilyenkor mi a teendő? Vigyük vissza ahol vettük vagy köszönjünk el tőle?

[ Szerkesztve ]

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#21909) kenand válasza bull84ghia (#21908) üzenetére


kenand
veterán

Mi Fiókba E-MAIL címmel vagy telefon számmal is be lehet jelentkezni

(#21910) nyisziati válasza bull84ghia (#21908) üzenetére


nyisziati
veterán

Ha nem sikerül, Facebook-on lépj be a "Saomi Hungary" csoportba és keresd Komáromi Attilát. Ő tud ilyen trükköket, hogy tudsz kilépni a MI fiókból.

(#21911) nyisziati válasza tamáspapa (#21907) üzenetére


nyisziati
veterán

Én úgy emlékszem, amikor MIUI 7-ről frissítettem MIUI 8-ra, akkor változott ez a tab. ("recent apps" a neve, ha jól tudom).
A régiben volt a piktogram, az újban pedig a mini képernyő.

(#21912) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Köszi a válaszokat.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#21913) thefreeman válasza tamáspapa (#21907) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Ezen a képernyőn ha a két ujjad összehúzod visszaáll, legalábbis emlékeim szerint.

(#21914) tamáspapa válasza nyisziati (#21911) üzenetére


tamáspapa
aktív tag

Nálam nem frissült, sztem az eredeti van rajta, MIUI by xiaomi.eu 7.2 stabil 7.2.1.0

(#21915) tamáspapa válasza thefreeman (#21913) üzenetére


tamáspapa
aktív tag

És igeeeeen ! :)
Köszi :)

(#21916) tamáspapa


tamáspapa
aktív tag

Másik bajom támadt. Gyakorlatilag használhatatlan a telóm az miatt, hogy tegnap délután óta állandóan felugrik az az ablak, hogy a Google Play szolgáltatás sajnos leállt és jelentsem. Eddig vagy 600-szor nyomtam rá, de mindig visszajön. Mi történhetett itt?
Ki akartam kapcsolni ezt az alkalmazást, de az "Adatok törlése" gombnál azt irja ki, hogy az alkalmazás minden adata törlésre kerül, ez magába foglalja az összes fájlt (milyen fájlokat?), beállítást, fiókot (???) , adatbázist, stb.ezzel elveszik az adatbázis, a fiókok, . Nem tudom, ezek a törlések mit jelentenek, miféle fiókokat, adatbázist, stb.

Mit lehet / kell tenni?

(#21917) tamáspapa


tamáspapa
aktív tag

az a kép maradt le, amitől félek, a Google Play alkalmazásé, pontosabban, amit akkor mutat, ha rámegyek az adattörlésre. Leállítási lehetőség úgy látom, nincs.

[ Szerkesztve ]

(#21918) ztibor


ztibor
senior tag

Ha valaki még használja a telefont (nálam tartalék telefon) és akksit akar venni bele, akkor most rendeltem az Aliról Nohon BM45 akksit (az előző kb 1,5 évet bírt) van rá 5$-os kupon, így 7$ ingyenes szállítással.
Kupon: NOHONXM99
[link]

(#21919) nyisziati válasza ztibor (#21918) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi a linket. Nálam is tartaléktelefon.
Nem semmi ára van amúgy ennek az aksinak. :Y
Vagy csak a forint árfolyama gyenge.

(#21920) kenand válasza ztibor (#21918) üzenetére


kenand
veterán

Köszi a tippet. gyenge aksi miatt tettem félre, pedig szerettem. Az "originalnak" hirdette aksi nem bírt semmit, csak a színe volt az eredetihez hasonló, annyit sem bírt mint a 4 éves eredeti.
Kap egy új esélyt :)

(#21921) tam@s


tam@s
tag

Nincs valakinek elfekvőben rossz Redmi Note 2 telefonja? Van 2 kijelzőhibás készülékem, mindegyiknek az alsó harmadában nem jó a digitizer, gondoltam, gyakorlásképpen kicserélném egy rossz alaplaposból a jó kijelzőt, ha valakinek lenne, aztán valakinek ingyen odaadnám, akinek szüksége van még valamilyen okból egy ilyenre?!

(#21922) nyisziati válasza tam@s (#21921) üzenetére


nyisziati
veterán

Én mostanában adtam el az enyémet 5 ezerért egy kollégának.
Kellett bele egy aksi, Aliról rendeltem Nohont. Sajnos én nem vettem észre, hogy fel van púposodva, a kollégám lányához meg mire odakerült Miskolcra, már lejárt a dispute.

[ Szerkesztve ]

(#21923) kenand válasza nyisziati (#21922) üzenetére


kenand
veterán

Sajna a Nohon sem az már ami volt Első majd olyan jó volt mint az eredeti, vettem egy 2-at, sajna jóval gyengébb, polcra került a telo...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.