Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1633) axioma válasza SZATA (#1629) üzenetére


axioma
veterán

Nyilvan reggel Bkalasz is bedugul, es nem, nem ugy volt a terv hogy ott ki a 11-esre, hanem Bekas heyg feloli oldalra volt a koztes pont (Csobanka ter, Veres Gimn.). Ha nagyon belvaros fele lett volna tervezve, akkor me'g hm-hm, de ugye ha egyszer kint van a 11-esen, akkor ugyanugy van reggelente egy nagy dugo Bekasnal a befele iranyon (megneztem azt is aznap, szokas szerint be volt mar jelolve), ezzel van kb. egyensuly annal a J.A. - Huszar elagazasnal, HA nincs lezaras. De a Szentendre fele nagy kerulovel plane nem ertem, me'g akkor sem, ha a kerulon nincs dugo pluszban bejelolve, de tavolsag is plusz. Meg ha't befele haladva tobszor attervezett megfordulas nelkul eleg belso kis utcakon is visszafele (me'g azt hiszem a korforgalom utan is). Csak Pomazt elhagyva hagyta vegul rank, hogy elorefele megyunk Bkalaszra.
Igazan azt nem tudom, hogy ha nem jar arra wazer (mert pl. mint mi ismeri a helyzetet), akkor nem lehet-e ratenni az epitkezes alatt csucsidoben a Huszar utcara a Tel es Beniczky kozott (ebben az iranyban) lassulast. Meg ezzel parhuzamosan a Kossuth+Beniczky utcat kifele, a Huszar elotti reszen van hogy egeszen az epulo szakaszig feltorlodik (mondja'k akik arrol jarnak, en nem szoktam). Abban a keresztezodesben idonkent rendor is van (vagy mas vilagito mellenyes, mert van ott egy suli is es a zebran utottek mar el gyereket, igy ott azert szokott reggelente valami atkelesi segitseg amugy is lenni), mondjuk az se mindig szereti segiteni az atmeno forgalom iranyat (ezert ha nagyon arra kell mennem, pl. onkoritol haza a Tel iranyaba, akkor Lupa Vidor - Hunyadi - Huszar iranybol sokkal gyorsabban atengednek).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.